CSL Home Page
 

COAST SOCCER LEAGUE 2019


   
KCSP FIELD 06W
Bakersfield
TIME
 GAME  
HOME TEAM VISITING TEAM GROUP
September 7, 2019   Saturday
 8:00 AM   20487 NEW IMAGE ATHLETICBAKERSFLD  4   CC AZTECS/AV B06  2   BOYS  2006 BRONZE NORTH
 9:35 AM   21393 CC AZTECS G06 GREY  1   LIGHTNING SC 06  4   GIRLS  2006 BRONZE NORTH
 11:10 AM   19308 FC GOLDEN STATE NORTH  7   EAGLES  1   BOYS  2006 GOLD NORTH
September 8, 2019   Sunday
 8:00 AM   22608 BAKERSFIELD LEGACYGODINEZ  4   BAKERSFIELD LEGACY UNITED  7   BOYS  2005 BRONZE NORTH
 9:40 AM   17480 FC GOLDEN STATE NORTH  1   FC VALENCIA B07N (SCV)  1   BOYS  2007 SILVER ELITE NORTH
 11:20 AM   19598 BAKERSFIELD LEGACY AYALA  6   VC FUSION YSA BLUE  1   BOYS  2006 SILVER ELITE NORTH
 12:55 PM   26048 NEW IMAGE BLUE DEVILS  2   BOCA JRS LA B03 BLUE  2   BOYS  2003 BRONZE NORTH
 2:55 PM   26961 NEW IMAGE B.U  1   LIGHTNING S.C. - B02  0   BOYS  2002 SILVER NORTH
September 14, 2019   Saturday
 8:00 AM   25152 BAKERSFIELD LEGACY IRVING  3   BAKERSFIELD LEGACY G04  0   GIRLS  2004 BRONZE NORTH
 9:45 AM   17500 FC GOLDEN STATE NORTH  1   FC VALENCIA B07 SEALS SGV  3   BOYS  2007 SILVER ELITE NORTH
 11:25 AM   19353 FC GOLDEN STATE NORTH  5   CENTRAL COAST CONDORS C B  0   BOYS  2006 GOLD NORTH
 1:00 PM   22613 BAKERSFIELD LEGACY UNITED  9   UNITED AV BLUE  1   BOYS  2005 BRONZE NORTH
 2:40 PM   22621 NEW IMAGEPREMIERBLUEDEVILS  1   UNITED AV WHITE  2   BOYS  2005 BRONZE NORTH
September 15, 2019   Sunday
 8:00 AM   22609 BAKERSFIELD LEGACYGODINEZ  5   NEW IMAGEPREMIERBLUEDEVILS  2   BOYS  2005 BRONZE NORTH
 9:40 AM   25151 BAKERSFIELD LEGACY G04  8   FUTBOL FOUNDATION G04 FM  3   GIRLS  2004 BRONZE NORTH
 11:25 AM   25774 BAKERSFIELD LEGACY UNITED  5   VALLEY UNITED KHAPSALIS  2   BOYS  2003 SILVER NORTH
 1:25 PM   28020 FC GOLDEN STATE B01 NORTH  1   LA SURF LC B01  1   BOYS  2000 GOLD NORTH
 3:25 PM   24394 BAKERSFIELD BLADE PHOENIX  0   UNITED - SC B04 BLUE  10   BOYS  2004 BRONZE NORTH
September 21, 2019   Saturday
 8:00 AM   25153 BAKERSFIELD LEGACY IRVING  8   FUTBOL FOUNDATION G04 FM  1   GIRLS  2004 BRONZE NORTH
 9:45 AM   22623 NEW IMAGEPREMIERBLUEDEVILS  11   UNITED - SC B05 RED  2   BOYS  2005 BRONZE NORTH
 11:25 AM   24006 BAKERSFIELD LEGACY UNITED  5   EXTREME SOCCER CLUB  7   BOYS  2004 SILVER NORTH
 1:10 PM   25141 BAKERSFIELD LEGACY G04  4   ANTELOPE VALLEY FC  2   GIRLS  2004 BRONZE NORTH
 2:55 PM   22620 BAKERSFIELD LEGACY UNITED  2   UNITED AV WHITE  1   BOYS  2005 BRONZE NORTH
September 22, 2019   Sunday
 8:00 AM   22605 BAKERSFIELD LEGACYGODINEZ  1   SELECT CITIES SC BOYS 05  1   BOYS  2005 BRONZE NORTH
 9:45 AM   26973 NEW IMAGE B.U  2   P2KS PUMAS  3   BOYS  2002 SILVER NORTH
 11:45 AM   27464 BAKERSFIELD LEGACY G02  1   NVSC RODRIGUEZ G02  1   GIRLS  2002 SILVER ELITE NORTH
 1:45 PM   19611 BAKERSFIELD LEGACY AYALA  10   INTER-AMERICA FC MYTEAM  1   BOYS  2006 SILVER ELITE NORTH
September 28, 2019   Saturday
 8:00 AM   22624 NEW IMAGEPREMIERBLUEDEVILS  1   BAKERSFIELD LEGACY UNITED  4   BOYS  2005 BRONZE NORTH
 9:40 AM   25158 BAKERSFIELD LEGACY IRVING  10   ANTELOPE VALLEY FC  1   GIRLS  2004 BRONZE NORTH
 11:25 AM   28007 FC GOLDEN STATE B01 NORTH  1   P2KS CHELSEA GS B2000  2   BOYS  2000 GOLD NORTH
 1:25 PM   20484 NEW IMAGE ATHLETICBAKERSFLD  7   ANTELOPE VALLEY PANTHERS  1   BOYS  2006 BRONZE NORTH
 3:00 PM   25761 BAKERSFIELD LEGACY UNITED  3   GVFC JR 25  4   BOYS  2003 SILVER NORTH
September 29, 2019   Sunday
 12:30 PM   23125 SOUTH VALLEY G05 WHITE  0   NVSC TSUNAMI G05  0   GIRLS  2005 SILVER NORTH
October 5, 2019   Saturday
 8:00 AM   25167 BAKERSFIELD LEGACY G04  3   BAKERSFIELD LEGACY IRVING  9   GIRLS  2004 BRONZE NORTH
 9:45 AM   22636 BAKERSFIELD LEGACY UNITED  5   BAKERSFIELD LEGACYGODINEZ  0   BOYS  2005 BRONZE NORTH
 11:25 AM   24014 BAKERSFIELD LEGACY UNITED  2   SIMI VALLEY ECLIPSE CRL/NPL  0   BOYS  2004 SILVER NORTH
 1:10 PM   19621 BAKERSFIELD LEGACY AYALA  1   OXNARD UNITED SC  5   BOYS  2006 SILVER ELITE NORTH
 2:45 PM   24418 BAKERSFIELD BLADE PHOENIX  0   SC ANTELOPE ARSENAL  10   BOYS  2004 BRONZE NORTH
October 6, 2019   Sunday
 8:00 AM   28044 FC GOLDEN STATE B01 NORTH  1   CC AZTECS/AV B01  2   BOYS  2000 GOLD NORTH
 10:00 AM   26071 NEW IMAGE BLUE DEVILS  1   UNITED - SC B03 WHITE  2   BOYS  2003 BRONZE NORTH
 12:00 PM   24424 BAKERSFIELD BLADE PHOENIX  0   UNITED - SC B04 WHITE  7   BOYS  2004 BRONZE NORTH
 1:45 PM   26975 NEW IMAGE B.U  3   LA GALAXY CV B02 RED  4   BOYS  2002 SILVER NORTH
 3:45 PM   19360 FC GOLDEN STATE NORTH  4   SC ANTELOPE CA  1   BOYS  2006 GOLD NORTH
October 13, 2019   Sunday
 8:00 AM   22637 NEW IMAGEPREMIERBLUEDEVILS  2   BAKERSFIELD LEGACYGODINEZ  2   BOYS  2005 BRONZE NORTH
 9:40 AM   20509 NEW IMAGE ATHLETICBAKERSFLD  1   P2KS NEWHALL FC  0   BOYS  2006 BRONZE NORTH
 11:15 AM   19623 BAKERSFIELD LEGACY AYALA  7   LA UNITED FA PRE-ACADEMY  0   BOYS  2006 SILVER ELITE NORTH
 12:50 PM   28050 FC GOLDEN STATE B01 NORTH  4   SANTOS LAGUNA SC 00  3   BOYS  2000 GOLD NORTH
 2:50 PM   17494 FC GOLDEN STATE NORTH  0   SOUTH VALLEY B07 HOWLETT  4   BOYS  2007 SILVER ELITE NORTH
October 20, 2019   Sunday
 8:00 AM   20511 NEW IMAGE ATHLETICBAKERSFLD  6   LA GALAXY BAKERSFIELD BLUE  0   BOYS  2006 BRONZE NORTH
 9:35 AM   22632 BAKERSFIELD LEGACYGODINEZ  2   UNITED AV BLUE  0   BOYS  2005 BRONZE NORTH
 11:15 AM   24423 BAKERSFIELD BLADE PHOENIX  0   PALMDALE THUNDER  13   BOYS  2004 BRONZE NORTH
October 26, 2019   Saturday
 10:00 AM   22650 BAKERSFIELD LEGACY UNITED  16   UNITED - SC B05 RED  0   BOYS  2005 BRONZE NORTH
 11:40 AM   22642 NEW IMAGEPREMIERBLUEDEVILS  6   UNITED AV BLUE  1   BOYS  2005 BRONZE NORTH
 1:20 PM   26977 NEW IMAGE B.U  2   UNITED - SC B02 RED  2   BOYS  2002 SILVER NORTH
October 27, 2019   Sunday
 8:00 AM   24025 BAKERSFIELD LEGACY UNITED  7   UNITED AV  0   BOYS  2004 SILVER NORTH
 9:45 AM   25803 BAKERSFIELD LEGACY UNITED  6   LIGHTNING SC B2003  0   BOYS  2003 SILVER NORTH
 11:45 AM   24403 BAKERSFIELD BLADE PHOENIX  1   FC UNITED WHITE  2   BOYS  2004 BRONZE NORTH
 1:30 PM   28049 FC GOLDEN STATE B01 NORTH  2   LA GALAXY CV B01 WHITE  2   BOYS  2000 GOLD NORTH
 3:30 PM   25160 BAKERSFIELD LEGACY G04  1   PALMDALE THUNDER G04  5   GIRLS  2004 BRONZE NORTH
November 2, 2019   Saturday
 8:00 AM   25783 BAKERSFIELD LEGACY UNITED  4   ANTELOPE VALLEY FC RED  0   BOYS  2003 SILVER NORTH
 10:00 AM   28029 FC GOLDEN STATE B01 NORTH  3   ANTELOPE VALLEY FC 01  3   BOYS  2000 GOLD NORTH
 12:00 PM   26085 NEW IMAGE BLUE DEVILS  0   CC AZTECS/AV B03  6   BOYS  2003 BRONZE NORTH
November 3, 2019   Sunday
 8:00 AM   22652 BAKERSFIELD LEGACY UNITED  7   NEW IMAGEPREMIERBLUEDEVILS  3   BOYS  2005 BRONZE NORTH
 9:40 AM   25169 BAKERSFIELD LEGACY IRVING  7   ANTELOPE VALLEY FC  0   GIRLS  2004 BRONZE NORTH
 11:25 AM   22634 BAKERSFIELD LEGACYGODINEZ  4   UNITED AV WHITE  4   BOYS  2005 BRONZE NORTH
 1:05 PM   19363 FC GOLDEN STATE NORTH  0   BOCA JRS LA B06 BLUE  3   BOYS  2006 GOLD NORTH
 2:40 PM   27489 BAKERSFIELD LEGACY G02  1   SELECT CITIES AVALANCHE  2   GIRLS  2002 SILVER ELITE NORTH
November 9, 2019   Saturday
 8:00 AM   25174 BAKERSFIELD LEGACY G04  1   BAKERSFIELD LEGACY IRVING  4   GIRLS  2004 BRONZE NORTH
 9:45 AM   24414 BAKERSFIELD BLADE PHOENIX  3   SC ANTELOPE - MANCHESTER  6   BOYS  2004 BRONZE NORTH
 11:30 AM   22630 BAKERSFIELD LEGACY UNITED  10   ANTELOPE VALLEYFC ALVAREZ  0   BOYS  2005 BRONZE NORTH
 1:10 PM   22646 NEW IMAGEPREMIERBLUEDEVILS  1   SELECT CITIES SC BOYS 05  1   BOYS  2005 BRONZE NORTH
November 10, 2019   Sunday
 8:00 AM   25794 BAKERSFIELD LEGACY UNITED  1   SOUTH VALLEY B03 WHITE  2   BOYS  2003 SILVER NORTH
 10:00 AM   28040 FC GOLDEN STATE B01 NORTH  2   SIMI VALLEY ECLIPSE 01  1   BOYS  2000 GOLD NORTH
 12:00 PM   26979 NEW IMAGE B.U  2   CAL WARRIORS LEGENDS FA  0   BOYS  2002 SILVER NORTH
 2:00 PM   25165 BAKERSFIELD LEGACY IRVING  4   SELECT CITIES AVALANCHE  0   GIRLS  2004 BRONZE NORTH
November 16, 2019   Saturday
 8:00 AM   35069 FC GOLDEN STATE NORTH     BAKERSFIELD LEGACY AYALA     BOYS  2006 LEAGUE CUP

A Red Circle