CSL Home Page
 

COAST SOCCER LEAGUE 2019


   
SAN BERNARDINO COMPLEX 7
Highland
TIME
 GAME  
HOME TEAM VISITING TEAM GROUP
September 7, 2019   Saturday
 8:00 AM   28234 MANCHESTER UNITED G01  1   LA UNITED LA - G2001  1   GIRLS  2000 SILVER ELITE SOUTH
 10:00 AM   27510 MANCHESTER UNITED WHITE  0   PALM DESERT SC G02  3   GIRLS  2002 SILVER EAST
 12:00 PM   21010 TEAM USA  2   RIVERSIDE FC - G06 SILVA  1   GIRLS  2006 SILVER EAST
 1:35 PM   18731 TEAM USA  1   UNITED LA (JOZKOWICZ)  2   GIRLS  2007 SILVER ELITE SOUTH
 3:10 PM   17781 TEAM USA RED  0   INLAND UNITED RODRIGUEZ  6   BOYS  2007 SILVER EAST
September 8, 2019   Sunday
 9:45 AM   25110 UIFC CORONA WOLVES FC  3   LEGENDS IE GOMEZ G04  1   GIRLS  2004 BRONZE CENTRAL
 11:20 AM   25992 MILAN ACADEMY WEST B03RED  0   LA ACADEMIA SC ATHLETIC  6   BOYS  2003 BRONZE EAST
 1:20 PM   24873 TITANS FC - SERVITAS  1   CYSA PREMIER G04  2   GIRLS  2004 SILVER EAST
 3:05 PM   25431 INLAND UNITED SC ANGEL  0   APPLE VALLEY STORMELITE03  6   BOYS  2003 SILVER ELITE SOUTH
September 14, 2019   Saturday
 8:00 AM   17782 TEAM USA RED  5   RIVERSIDE FC - B07  4   BOYS  2007 SILVER EAST
 9:35 AM   23074 TEAM USA WHITE  1   LEGENDS IE G05 LARA  0   GIRLS  2005 SILVER EAST
 11:15 AM   23269 TEAM USA - BLUE  0   TEAM USA BLACK  6   GIRLS  2005 BRONZE DELTA
 12:55 PM   22429 HEMET THE ESCOLA - REDLANDS  2   SD REAL MADRID BEAUMONT B05PEREZ  5   BOYS  2005 BRONZE EAST
September 15, 2019   Sunday
 8:00 AM   26227 MILAN ACADEMY WEST RED  1   APPLE VALLEY STORMELITE03  2   GIRLS  2003 GOLD
 10:00 AM   26876 MILAN ACADEMY WEST RED  3   HIGH DESERT HESPERIA BLUE  0   BOYS  2002 SILVER ELITE SOUTH
 12:00 PM   23326 TITANS FC  3   TEAM USA - PINK  0   GIRLS  2005 BRONZE EAST
 1:40 PM   25111 UIFC CORONA WOLVES FC  1   EMPIRE SC G04  1   GIRLS  2004 BRONZE CENTRAL
 3:25 PM   23291 MILAN ACADEMY WEST G05RED  1   COLTON AMERICA SC  1   GIRLS  2005 BRONZE DELTA
September 21, 2019   Saturday
 8:00 AM   23332 TEAM USA - PINK  0   RIVERSIDE FC - G05 ALCARA  7   GIRLS  2005 BRONZE EAST
 9:45 AM   19096 MAGNUS FC  1   HDYSL FURY F.C.-HD-GARRET  3   GIRLS  2007 BRONZE EAST
 11:10 AM   26800 INLAND UNITED SC ROJAS  0   CD INDEPENDIENTE B02GREEN  10   BOYS  2002 GOLD SOUTH
 1:10 PM   25999 MILAN ACADEMY WEST B03RED  4   LA ACADEMIA S.C. YUCAIPA  3   BOYS  2003 BRONZE EAST
September 22, 2019   Sunday
 8:00 AM   27498 TITANS FC  0   HEMET JUVENTUS FC  6   GIRLS  2002 SILVER EAST
 10:00 AM   17381 TITANS FC-OROZCO  5   HG EAGLES  0   BOYS  2007 GOLD SOUTH
 11:35 AM   23328 TITANS FC  0   LA ACADEMIA SC BEARDOWN  2   GIRLS  2005 BRONZE EAST
 1:20 PM   26878 MILAN ACADEMY WEST RED  2   INTER-AMERICA LEONESAZTEC  2   BOYS  2002 SILVER ELITE SOUTH
September 28, 2019   Saturday
 8:00 AM   23278 MILAN ACADEMY WEST G05RED  1   TEAM USA - BLUE  1   GIRLS  2005 BRONZE DELTA
 9:40 AM   26236 MILAN ACADEMY WEST RED  2   CC AZTECS G03  1   GIRLS  2003 GOLD
 11:40 AM   26833 MILAN ACADEMY WEST RED  1   BYSC B02 SYL  1   BOYS  2002 SILVER ELITE SOUTH
 1:40 PM   27048 FCA SC B02  3   NECAXA USA BRAVES  2   BOYS  2002 SILVER SOUTH
September 29, 2019   Sunday
 8:00 AM   23274 TEAM USA BLACK  5   MILAN ACADEMY G05 BLACK  2   GIRLS  2005 BRONZE DELTA
 9:40 AM   23339 TEAM USA - PINK  0   LA ACADEMIA SC BEARDOWN  7   GIRLS  2005 BRONZE EAST
 11:20 AM   18727 TEAM USA  1   UIFC LAGUNA FC G07  1   GIRLS  2007 SILVER ELITE SOUTH
 12:55 PM   21012 TEAM USA  2   FONTANA FC CESAR  0   GIRLS  2006 SILVER EAST
 2:30 PM   23279 TEAM USA - BLUE  1   COLTON AMERICA SC  3   GIRLS  2005 BRONZE DELTA
October 5, 2019   Saturday
 8:00 AM   23315 MILAN ACADEMY WEST G05RED  5   OLIMPUS FC G05  2   GIRLS  2005 BRONZE DELTA
 9:40 AM   24362 MANCHESTER UNITED B04  4   FONTANA/ SAN BERNARDINO FC  2   BOYS  2004 BRONZE GAMMA
 11:25 AM   22024 MANCHESTER UNITED B05  4   UIFC HURRICANES BARZA  3   BOYS  2005 SILVER CENTRAL
 1:05 PM   19809 FONTANA FC B2006  7   OLIMPUS FC B06-CRUZEIRO  0   BOYS  2006 SILVER DELTA
October 6, 2019   Sunday
 8:00 AM   23674 TEAM USA B04 BLACK  3   TEAM USA WHITE  2   BOYS  2004 SILVER ELITE SOUTH
 9:45 AM   27426 TEAM USA WHITE  7   ORANGE COUNTY UNITED G02 LH  1   GIRLS  2002 SILVER ELITE SOUTH
 11:45 AM   26203 TEAM USA  1   CALIFORNIA ELITE SC G03  3   GIRLS  2003 GOLD
 1:45 PM   25851 TEAM USA  4   OLIMPUS FC B03-CRUZEIRO  0   BOYS  2003 SILVER SOUTH
October 12, 2019   Saturday
 8:00 AM   21529 CELTIC ACADEMY 1888  1   RIALTO FIRE ACADEMY  1   BOYS  2005 PREMIER
 9:45 AM   21514 PUMAS USA GOLD  1   OLYMPIACOS ACADEMY  1   BOYS  2005 PREMIER
 11:30 AM   22838 TEAM USA RED  6   BYSC G05 SYL  0   GIRLS  2005 GOLD
 1:15 PM   25180 AC BREA B03 RED  2   OXNARD UNITED SC  3   BOYS  2003 PREMIER
 3:15 PM   26722 SAN DIEGO UNITED B02BLACK  0   RIVERSIDE CITY FC ACADEMY  2   BOYS  2002 PREMIER
October 13, 2019   Sunday
 8:00 AM   26188 CELTIC 1888  1   AC BREA G03 PDA  1   GIRLS  2003 PREMIER
 10:00 AM   26191 DOWNTOWN LA-SC G03  1   TOTAL FUTBOL ACADEMY SD  1   GIRLS  2003 PREMIER
 12:00 PM   27263 FUTBOL FOUNDATION G02 KG  1   YASC SPARTANS FC G02  1   GIRLS  2002 PREMIER
 2:00 PM   27265 UNITED CI  0   LEGENDS IE G02 PREMIER TS  1   GIRLS  2002 PREMIER
October 19, 2019   Saturday
 8:00 AM   31498 SANTA ANITA SC  11   TEAM USA - PINK  0   GIRLS  2005 LEAGUE CUP
 9:30 AM   31501 OXNARD UNITED SC  5   OLIMPUS FC G05  1   GIRLS  2005 LEAGUE CUP
 11:00 AM   31499 TEAM USA - PINK  0   COLTON AMERICA SC  6   GIRLS  2005 LEAGUE CUP
 12:30 PM   31502 OLIMPUS FC G05  1   LA SURF LC G05  1   GIRLS  2005 LEAGUE CUP
 2:00 PM   31500 COLTON AMERICA SC  1   SANTA ANITA SC  1   GIRLS  2005 LEAGUE CUP
 3:30 PM   31503 LA SURF LC G05  0   OXNARD UNITED SC  6   GIRLS  2005 LEAGUE CUP
October 20, 2019   Sunday
 8:00 AM   23299 TEAM USA BLACK  9   OLIMPUS FC G05  0   GIRLS  2005 BRONZE DELTA
 9:45 AM   23304 TEAM USA - BLUE  0   DESERT COMM ADELANTO 05  6   GIRLS  2005 BRONZE DELTA
 11:25 AM   22849 TEAM USA RED  0   FUTBOL FOUNDATION G05 BC  2   GIRLS  2005 GOLD
 1:05 PM   23109 TEAM USA WHITE  1   DESERT COMM VV MORAN  1   GIRLS  2005 SILVER EAST
 2:45 PM   17805 TEAM USA RED  0   COLTON AMERICA SC  1   BOYS  2007 SILVER EAST
October 26, 2019   Saturday
 9:40 AM   21035 FONTANA FC CESAR  0   DESERT COMM BARSTOW KING  1   GIRLS  2006 SILVER EAST
 11:20 AM   26024 MILAN ACADEMY WEST B03RED  3   INTERAMERICA NIDOHESPERIA  2   BOYS  2003 BRONZE EAST
 1:20 PM   26242 MILAN ACADEMY WEST RED  6   EXTREME SOCCER CLUB  1   GIRLS  2003 GOLD
 3:20 PM   23300 MILAN ACADEMY WEST G05RED  0   TEAM USA BLACK  4   GIRLS  2005 BRONZE DELTA
October 27, 2019   Sunday
 8:00 AM   26867 MILAN ACADEMY WEST RED  7   FC DEPORTIVO U.DE.G  1   BOYS  2002 SILVER ELITE SOUTH
 10:00 AM   26206 MILAN ACADEMY WEST RED  0   TEAM USA  4   GIRLS  2003 GOLD
 12:00 PM   28084 SWSC ELITE B01  1   FUTBOL LEGACY AS LA 01  1   BOYS  2000 GOLD SOUTH
 2:00 PM   27525 TITANS FC  0   RIVERSIDE MGFM BREAKAWAY  4   GIRLS  2002 SILVER EAST
November 2, 2019   Saturday
 8:00 AM   26029 MILAN ACADEMY WEST B03RED  2   COLTON AMERICA SC WHITE  1   BOYS  2003 BRONZE EAST
 10:00 AM   19125 MAGNUS FC  1   DESERT ELITE FC NATIVES  6   GIRLS  2007 BRONZE EAST
 11:35 AM   26207 TEAM USA  1   EXTREME SOCCER CLUB  1   GIRLS  2003 GOLD
 1:30 PM   36089 APPLE VALLEY STORMACADEMY  8   SANTA ANITA SC  0   GIRLS  2005 LEAGUE CUP
November 3, 2019   Sunday
 8:00 AM   22130 FONTANA FC PACO 05  2   PALM DESERT SC B05  2   BOYS  2005 SILVER EAST
 9:40 AM   18193 MANCHESTER UNITED B07  4   FC GOLDEN STATE EAST 1021  1   BOYS  2007 BRONZE DELTA
 11:15 AM   17745 MILAN ACADEMY WEST 07 RED  2   CD INDEPENDIENTE B07GREEN  1   BOYS  2007 SILVER DELTA
 12:50 PM   23646 FCA SC B04  2   APPLE VALLEY STORMELITE04  0   BOYS  2004 SILVER ELITE SOUTH
 2:30 PM   17411 TITANS FC-OROZCO  3   HIGH DESERT HESPERIAWHITE  1   BOYS  2007 GOLD SOUTH
November 9, 2019   Saturday
 8:00 AM   24923 MANCHESTER UNITED G04  2   CELTIC HOOPS  2   GIRLS  2004 SILVER EAST
 9:45 AM   27536 MANCHESTER UNITED WHITE  0   RIVERSIDE MGFM BREAKAWAY  5   GIRLS  2002 SILVER EAST
 11:45 AM   22019 MANCHESTER UNITED B05  3   INTER-AMERICA IMPACT UTD  1   BOYS  2005 SILVER CENTRAL
 1:25 PM   24358 MANCHESTER UNITED B04  2   NITEMARES SC DB 04  1   BOYS  2004 BRONZE GAMMA
 3:15 PM   35121 CYSA PREMIER B03  1   LA UNITED LA BLACK - B2003  0   BOYS  2003 LEAGUE CUP
November 10, 2019   Sunday
 8:00 AM   26009 MILAN ACADEMY WEST B03RED  0   MILAN ACADEMY B03/04 BLUE  0   BOYS  2003 BRONZE EAST
 10:00 AM   26879 MILAN ACADEMY WEST RED  0   RIVERSIDE MGFM ROBERTS  1   BOYS  2002 SILVER ELITE SOUTH
 12:00 PM   17807 TEAM USA RED  0   MILAN ACADEMY B07 RED  5   BOYS  2007 SILVER EAST
November 16, 2019   Saturday
 8:00 AM   21036 TEAM USA     DESERT ELITE STORM     GIRLS  2006 SILVER EAST
 9:45 AM   35078 OLYMPIACOS ACADEMY     ANAHEIM FC B2006 RED     BOYS  2006 LEAGUE CUP
 11:30 AM   36085 BYSC B05 SYL     DOWNEY FC 05     BOYS  2005 LEAGUE CUP
November 23, 2019   Saturday
 9:35 AM   21044 FONTANA FC CESAR     DESERT ELITE STORM     GIRLS  2006 SILVER EAST
 11:10 AM   19116 MAGNUS FC     LA ACADEMIA SC MENIFEE     GIRLS  2007 BRONZE EAST

A Red Circle