CSL Home Page
 

COAST SOCCER LEAGUE 2019


   
LANCASTER COMPLEX 26
Lancaster
TIME
 GAME  
HOME TEAM VISITING TEAM GROUP
September 7, 2019   Saturday
 8:00 AM   19145 UNITED AV  8   ANTELOPE VALLEY FC G07  0   GIRLS  2007 BRONZE NORTH
 9:35 AM   18397 SC ANTELOPE  1   P2KS NEWHALL F.C  1   BOYS  2007 BRONZE NORTH
 11:10 AM   19332 SC ANTELOPE CA  3   TOTAL FUTBOL PRE-ACADEMY I  3   BOYS  2006 GOLD NORTH
 12:45 PM   26596 UNITED AV  5   COASTAL VALLEYLADYAZTECAS  0   GIRLS  2003 BRONZE NORTH
 2:45 PM   21398 UNITED AV  1   SELECT CITIEAVALANCHE RED  0   GIRLS  2006 BRONZE NORTH
September 8, 2019   Sunday
 8:00 AM   24387 SC ANTELOPE - MANCHESTER  1   UNITED - SC B04 BLUE  3   BOYS  2004 BRONZE NORTH
 9:45 AM   24390 SC ANTELOPE ARSENAL  7   BAKERSFIELD BLADE PHOENIX  1   BOYS  2004 BRONZE NORTH
 11:30 AM   17842 UNITED AV  1   UNITED - SC B07 WHITE  2   BOYS  2007 SILVER NORTH
 1:05 PM   18386 SC ANTELOPE  3   P2KS CRUZ AZUL  2   BOYS  2007 BRONZE NORTH
 2:40 PM   25768 LIGHTNING SC B2003  2   SOUTH VALLEY B03 WHITE  3   BOYS  2003 SILVER NORTH
September 15, 2019   Sunday
 8:00 AM   24392 SC ANTELOPE ARSENAL  1   PALMDALE THUNDER  3   BOYS  2004 BRONZE NORTH
 9:45 AM   27293 LIGHTNING SC 02  4   SANTA MONICA UTD G02 BLUE  1   GIRLS  2002 GOLD NORTH
 11:45 AM   26962 LIGHTNING S.C. - B02  0   OXNARD PAL  4   BOYS  2002 SILVER NORTH
 1:45 PM   21585 ANTELOPE VALLEY FC  1   LA UNITED FA RESERVED  3   BOYS  2005 GOLD NORTH
 3:30 PM   22598 ANTELOPE VALLEYFC ALVAREZ  6   UNITED AV BLUE  3   BOYS  2005 BRONZE NORTH
September 21, 2019   Saturday
 8:00 AM   19131 LIGHTNING G07  0   UNITED AV  4   GIRLS  2007 BRONZE NORTH
 9:35 AM   24379 SC ANTELOPE - MANCHESTER  12   SOUTH VALLEY B04 GRYPHONS  0   BOYS  2004 BRONZE NORTH
 11:20 AM   25775 LIGHTNING SC B2003  1   BAKERSFIELD LEGACY UNITED  5   BOYS  2003 SILVER NORTH
 1:20 PM   24374 SC ANTELOPE ARSENAL  10   FC UNITED WHITE  0   BOYS  2004 BRONZE NORTH
September 22, 2019   Sunday
 8:00 AM   24389 SC ANTELOPE - MANCHESTER  1   UNITED - SC B04 WHITE  6   BOYS  2004 BRONZE NORTH
 9:45 AM   17849 UNITED AV  2   GLENDALE FC B2007 BLACK  0   BOYS  2007 SILVER NORTH
 11:20 AM   25300 ANTELOPE VALLEY FC  2   FC VALENCIA B03N (SCV)  1   BOYS  2003 GOLD NORTH
 1:20 PM   25755 ANTELOPE VALLEY FC RED  0   BAKERSFIELD LEGACY UNITED  4   BOYS  2003 SILVER NORTH
September 29, 2019   Sunday
 8:00 AM   24393 SC ANTELOPE ARSENAL  4   UNITED - SC B04 WHITE  1   BOYS  2004 BRONZE NORTH
 9:45 AM   19147 UNITED AV  3   CC AZTECS G07  1   GIRLS  2007 BRONZE NORTH
 11:20 AM   24386 SC ANTELOPE - MANCHESTER  9   BAKERSFIELD BLADE PHOENIX  0   BOYS  2004 BRONZE NORTH
 1:05 PM   20891 CC AZTECS/AV G06  1   COASTAL VALLEY VENOM G06  0   GIRLS  2006 SILVER ELITE NORTH
 2:40 PM   21395 UNITED AV  0   LA GALAXY BAKERSFIELD G06  2   GIRLS  2006 BRONZE NORTH
October 6, 2019   Sunday
 8:00 AM   24416 SC ANTELOPE - MANCHESTER  4   PALMDALE THUNDER  1   BOYS  2004 BRONZE NORTH
 9:45 AM   24419 SC ANTELOPE ARSENAL  2   UNITED - SC B04 BLUE  1   BOYS  2004 BRONZE NORTH
 11:30 AM   17865 UNITED AV  9   LA SURF LC B07  0   BOYS  2007 SILVER NORTH
 3:05 PM   17509 ANTELOPE VALLEY FC B07BLK  2   FC VALENCIA B07 SEALS SGV  1   BOYS  2007 SILVER ELITE NORTH
October 12, 2019   Saturday
 8:00 AM   21401 ANTELOPE VALLLEY FC  1   FUTBOL FOUNDATION G06 AC  6   GIRLS  2006 BRONZE NORTH
 9:35 AM   19144 UNITED AV  8   SOUTH VALLEY G07 GRYPHONS  0   GIRLS  2007 BRONZE NORTH
 11:10 AM   24401 SC ANTELOPE - MANCHESTER  4   FC UNITED WHITE  0   BOYS  2004 BRONZE NORTH
October 19, 2019   Saturday
 8:00 AM   19174 UNITED AV  1   UNITED - SC G07 WHITE  2   GIRLS  2007 BRONZE NORTH
 9:35 AM   17874 UNITED AV  11   LA GALAXY BAKERSFIELD  2   BOYS  2007 SILVER NORTH
 11:15 AM   19359 BOCA JRS LA B06 BLUE  2   SC ANTELOPE CA  0   BOYS  2006 GOLD NORTH
 12:50 PM   19629 BOCA JRS LA B06 LAPD  2   ANTELOPE VALLEY FC B06BLK  1   BOYS  2006 SILVER ELITE NORTH
October 20, 2019   Sunday
 9:30 AM   31009 UNITED AV  4   MAGNUS FC  1   GIRLS  2007 LEAGUE CUP
 12:30 PM   31010 MAGNUS FC  0   UNITED CI  2   GIRLS  2007 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30993 ORANGE COUNTY UTD G07 CV  0   UNITED - SC G07 WHITE  1   GIRLS  2007 LEAGUE CUP
 3:30 PM   31011 UNITED CI  1   UNITED AV  4   GIRLS  2007 LEAGUE CUP
October 26, 2019   Saturday
 8:00 AM   31723 FUTBOL FOUNDATION G04 BC  3   OXNARD WAVE SC  2   GIRLS  2004 LEAGUE CUP
 9:30 AM   31729 FC GOLDEN STATE G04 SGV  3   FC MAN UNITED G2004  2   GIRLS  2004 LEAGUE CUP
 11:00 AM   31724 OXNARD WAVE SC  4   SD REAL MADRID BEAUMONT G04PIERCE  1   GIRLS  2004 LEAGUE CUP
 12:30 PM   31730 FC MAN UNITED G2004  1   CELTIC HOOPS  0   GIRLS  2004 LEAGUE CUP
 2:00 PM   31725 SD REAL MADRID BEAUMONT G04PIERCE  2   FUTBOL FOUNDATION G04 BC  3   GIRLS  2004 LEAGUE CUP
 3:30 PM   31731 CELTIC HOOPS  1   FC GOLDEN STATE G04 SGV  0   GIRLS  2004 LEAGUE CUP
October 27, 2019   Sunday
 9:30 AM   30856 OLIMPUS FC B07  6   P2KS CRUZ AZUL  0   BOYS  2007 LEAGUE CUP
 12:30 PM   30857 P2KS CRUZ AZUL  0   INTER-AMERICA CD MEXICO  5   BOYS  2007 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30852 LA GALAXY CV B07 BLACK  0   AUTOBAHN SC B07 BLUE  5   BOYS  2007 LEAGUE CUP
 3:30 PM   30858 INTER-AMERICA CD MEXICO  1   OLIMPUS FC B07  2   BOYS  2007 LEAGUE CUP
November 2, 2019   Saturday
 8:00 AM   31201 EAGLES  2   FC GOLDEN STATE B06 SGV  1   BOYS  2006 LEAGUE CUP
 9:30 AM   31210 OXNARD UNITED SC  8   SPARTANS EAST LA FC  1   BOYS  2006 LEAGUE CUP
 11:00 AM   31202 FC GOLDEN STATE B06 SGV  2   UIFC WEST COAST UNITED 06  2   BOYS  2006 LEAGUE CUP
 12:30 PM   31211 SPARTANS EAST LA FC  1   XPLOSION SC B06  3   BOYS  2006 LEAGUE CUP
 2:00 PM   31203 UIFC WEST COAST UNITED 06  1   EAGLES  3   BOYS  2006 LEAGUE CUP
 3:30 PM   31212 XPLOSION SC B06  1   OXNARD UNITED SC  3   BOYS  2006 LEAGUE CUP
November 3, 2019   Sunday
 9:45 AM   24413 SC ANTELOPE - MANCHESTER  0   SC ANTELOPE ARSENAL  2   BOYS  2004 BRONZE NORTH
 11:30 AM   19315 SC ANTELOPE CA  2   CC AZTECS/COAST B06  0   BOYS  2006 GOLD NORTH
 1:05 PM   17879 UNITED AV  2   LA GALAXY BAKERSFIELD-07  2   BOYS  2007 SILVER NORTH
November 9, 2019   Saturday
 8:00 AM   31904 FC GOLDEN STATE BETHEL B02  0   CALIFORNIA ELITE SC B02  0   BOYS  2002 LEAGUE CUP
 9:30 AM   31911 UNITED - SC B02 BLUE  2   CULVER CITY FC B02 CCMA  4   BOYS  2002 LEAGUE CUP
 11:00 AM   31903 HG EAGLES  1   FC GOLDEN STATE BETHEL B02  1   BOYS  2002 LEAGUE CUP
 12:30 PM   31909 CULVER CITY FC B02 CCMA  2   FCA SC B02  1   BOYS  2002 LEAGUE CUP
 2:00 PM   31905 CALIFORNIA ELITE SC B02  2   HG EAGLES  3   BOYS  2002 LEAGUE CUP
 3:30 PM   31910 FCA SC B02  1   UNITED - SC B02 BLUE  1   BOYS  2002 LEAGUE CUP
November 16, 2019   Saturday
 8:00 AM   35072 SC ANTELOPE CA     OXNARD UNITED SC     BOYS  2006 LEAGUE CUP
 9:45 AM   36129 ANTELOPE VALLEY BARCELONA     VALLEY UNITED LEVI     BOYS  2002 LEAGUE CUP
 11:30 AM   36132 FUTBOL LEGACY NIDOAGUILA     LA GALAXY BAKERSFIELD GOLD     BOYS  2002 LEAGUE CUP
November 17, 2019   Sunday
 8:00 AM   17859 UNITED AV     CALIFORNIA ELITE SC B07     BOYS  2007 SILVER NORTH
 9:35 AM   17506 ANTELOPE VALLEY FC B07BLK     BARCELONA CALIF B2007     BOYS  2007 SILVER ELITE NORTH
 11:15 AM   20523 ANTELOPE VALLEY PANTHERS     NVSC FC7 CHEETAHS B06     BOYS  2006 BRONZE NORTH
 1:00 PM   25559 ANTELOPE VALLEY FC BLACK     CRUSADERS FC B03     BOYS  2003 SILVER ELITE NORTH

A Red Circle