CSL Home Page
 

COAST SOCCER LEAGUE 2021


   
INLAND EMPIRE SPORTS COMPLX 2
San Bernardino
TIME
 GAME  
HOME TEAM VISITING TEAM GROUP
September 11, 2021   Saturday
 8:00 AM   15065 LEGENDS IE G09 PREMIER CB  2   COLTON AMERICA SC  5   GIRLS  2009 GOLD SOUTH
 9:40 AM   15994 LEGENDS IE B08 GARCIA  0   FOOTHILL STORM  6   BOYS  2008 BRONZE DELTA
 11:20 AM   15714 COLTON AMERICA SC  1   TEAM USA - BLUE  3   BOYS  2008 SILVER EAST
 1:00 PM   16919 LEGENDS IE B07 VALADEZ  1   CD INDEPENDIENTE B07GREEN  1   BOYS  2007 SILVER ELITE SOUTH
September 12, 2021   Sunday
 8:00 AM   18390 LEGENDS IE B06 ALDASORO  2   OLIMPICO FC B06  1   BOYS  2006 SILVER EAST
 9:45 AM   17393 LEGENDS IE B07 GARCIA  1   FONTANA FC B2007 FERNIE  4   BOYS  2007 BRONZE DELTA
 11:30 AM   16917 LEGENDS IE B07 VALADEZ  2   AC BREA B07 GOLD  1   BOYS  2007 SILVER ELITE SOUTH
 1:15 PM   17700 LEGENDS IE G07 PREMIER SL  1   NATIVES  1   GIRLS  2007 GOLD SOUTH
 3:00 PM   17852 LEGENDS IE G07 ZUNIGA  2   PALM DESERT SC G07  0   GIRLS  2007 BRONZE EAST
September 18, 2021   Saturday
 8:00 AM   15123 FURY FC - SANTIAGO  5   RIVERSIDE MGFM LADYSPARTANS  0   GIRLS  2009 SILVER EAST
 9:40 AM   14412 FURY FC - FROESE  1   NITEMARES HINCHAS UNITED FC  6   BOYS  2009 SILVER EAST
 11:20 AM   15544 FURY FC - TORNEL  6   DOWNTOWN LA-SC B08 S.GATE  1   BOYS  2008 SILVER ELITE SOUTH
September 19, 2021   Sunday
 8:00 AM   17401 LEGENDS IE B07 GARCIA  2   FONTANA FC TAURO 2007  2   BOYS  2007 BRONZE DELTA
 9:45 AM   17707 LEGENDS IE G07 PREMIER SL  1   TITANS FC G07  4   GIRLS  2007 GOLD SOUTH
 11:30 AM   15073 LEGENDS IE G09 PREMIER LL  0   FC VALENCIA G09 SWAP SGV  2   GIRLS  2009 GOLD SOUTH
 1:10 PM   16928 LEGENDS IE B07 VALADEZ  2   DOWNTOWN LA-SC B07 BLACK  0   BOYS  2007 SILVER ELITE SOUTH
 2:55 PM   15074 LEGENDS IE G09 PREMIER CB  1   CYSA PREMIER COACHELLA  7   GIRLS  2009 GOLD SOUTH
October 9, 2021   Saturday
 8:00 AM   17422 FONTANA FC TAURO 2007  3   FC MAN UNITED B2007  0   BOYS  2007 BRONZE DELTA
 9:40 AM   15084 LEGENDS IE G09 PREMIER CB  1   AVSC STORM G09 GOLD  9   GIRLS  2009 GOLD SOUTH
 11:20 AM   16950 LEGENDS IE B07 VALADEZ  2   FC ENGLAND B07  0   BOYS  2007 SILVER ELITE SOUTH
 1:00 PM   19725 FONTANA FC EMPIRE  4   PUMAS LA HABRA FC - BLUE  1   BOYS  2005 BRONZE SOUTH
October 16, 2021   Saturday
 8:00 AM   15091 LEGENDS IE G09 PREMIER LL  1   LEGENDS IE G09 PREMIER CB  0   GIRLS  2009 GOLD SOUTH
 9:40 AM   16018 LEGENDS IE B08 GARCIA  0   CELTIC SALDANA  2   BOYS  2008 BRONZE DELTA
 11:20 AM   20190 LEGENDS IE B04 ACADEMY AM  1   FC DEPORTIVO TITANS  1   BOYS  2004 GOLD SOUTH
 1:20 PM   14428 FURY FC - FROESE  1   TEAM USA BLUE  1   BOYS  2009 SILVER EAST
 3:00 PM   15570 FURY FC - TORNEL  0   CYSA PREMIER COACHELLA B08  1   BOYS  2008 SILVER ELITE SOUTH
October 17, 2021   Sunday
 8:00 AM   30745 MAGNUS FC  3   SPARTANS ELA FC  0   BOYS  2006 LEAGUE CUP
 9:30 AM   17723 LEGENDS IE G07 PREMIER SL  1   LA ACADEMIA SC MENIFEE  0   GIRLS  2007 GOLD SOUTH
 11:00 AM   30746 SPARTANS ELA FC  0   SB REVOLUTION  4   BOYS  2006 LEAGUE CUP
 12:30 PM   17425 LEGENDS IE B07 GARCIA  3   FC MAN UNITED B2007 RED  1   BOYS  2007 BRONZE DELTA
 2:00 PM   30747 SB REVOLUTION  2   MAGNUS FC  2   BOYS  2006 LEAGUE CUP
October 23, 2021   Saturday
 8:00 AM   15143 FURY FC - SANTIAGO  8   REBELS IE-HD G09 RENTERIA  0   GIRLS  2009 SILVER EAST
 9:40 AM   15092 LEGENDS IE G09 PREMIER LL  1   AVSC STORM G09 GOLD  1   GIRLS  2009 GOLD SOUTH
 11:20 AM   18423 LEGENDS IE B06 ALDASORO  2   DESERT UNITED B2006  2   BOYS  2006 SILVER EAST
October 24, 2021   Sunday
 8:00 AM   16026 LEGENDS IE B08 GARCIA  1   DCSC HESPERIA LOPEZ  4   BOYS  2008 BRONZE DELTA
 9:40 AM   17880 LEGENDS IE G07 ZUNIGA  2   UNIVERSAL SC ROYALS  2   GIRLS  2007 BRONZE EAST
 11:25 AM   16961 LEGENDS IE B07 VALADEZ  3   NECAXA USA BLACK  7   BOYS  2007 SILVER ELITE SOUTH
 2:45 PM   18428 TITANS FC-FONTANA  1   HDYSL FURY FC HD ROCHA  3   BOYS  2006 SILVER EAST
October 30, 2021   Saturday
 8:00 AM   30367 MILAN EFC ACADEMY B09 WHITE  0   UIFC CORONA WOLVES  0   BOYS  2009 LEAGUE CUP
 9:30 AM   30370 FAR WEST UNITED FC  1   SOUTH BAY FALCONS UNITED 09  0   BOYS  2009 LEAGUE CUP
 11:00 AM   30368 UIFC CORONA WOLVES  0   DESERT UNITED SC B09 WHITE  3   BOYS  2009 LEAGUE CUP
 12:30 PM   30372 FONTANA FC TAURO 2009  1   FAR WEST UNITED FC  2   BOYS  2009 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30369 DESERT UNITED SC B09 WHITE  1   MILAN EFC ACADEMY B09 WHITE  0   BOYS  2009 LEAGUE CUP
 3:30 PM   30371 SOUTH BAY FALCONS UNITED 09  0   FONTANA FC TAURO 2009  0   BOYS  2009 LEAGUE CUP
October 31, 2021   Sunday
 8:00 AM   30502 UNITED RC WHITE  0   NATIVES  2   BOYS  2008 LEAGUE CUP
 9:30 AM   30475 LIGHTNING B08  2   PUMAS USA NACIONAL  1   BOYS  2008 LEAGUE CUP
 11:00 AM   30503 NATIVES  2   ALBION CC AV B08 ACADEMY  1   BOYS  2008 LEAGUE CUP
 12:30 PM   30476 PUMAS USA NACIONAL  8   CUSC B2008  0   BOYS  2008 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30504 ALBION CC AV B08 ACADEMY  0   UNITED RC WHITE  4   BOYS  2008 LEAGUE CUP
 3:30 PM   30477 CUSC B2008  1   LIGHTNING B08  1   BOYS  2008 LEAGUE CUP
November 6, 2021   Saturday
 8:00 AM   17886 LEGENDS IE G07 ZUNIGA  2   HEMET FC PREMIER ELITE  1   GIRLS  2007 BRONZE EAST
 9:45 AM   17734 LEGENDS IE G07 PREMIER SL  5   LAGUNA FC G07  0   GIRLS  2007 GOLD SOUTH
November 7, 2021   Sunday
 8:00 AM   30400 TEAM USA WHITE  4   UIFC LA PSG FC  1   BOYS  2009 LEAGUE CUP
 9:30 AM   31090 TEAM USA WHITE  2   OLIMPICO FC - MAFO FC  1   BOYS  2004 LEAGUE CUP
 11:00 AM   30401 UIFC LA PSG FC  1   DCSC HESPERIA MORAN  3   BOYS  2009 LEAGUE CUP
 12:30 PM   31091 OLIMPICO FC - MAFO FC  1   SANTOS LAGUNA OXNARD  2   BOYS  2004 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30402 DCSC HESPERIA MORAN  0   TEAM USA WHITE  2   BOYS  2009 LEAGUE CUP
 3:30 PM   31092 SANTOS LAGUNA OXNARD  1   TEAM USA WHITE  2   BOYS  2004 LEAGUE CUP
November 13, 2021   Saturday
 8:00 AM   16034 LEGENDS IE B08 GARCIA  0   RANCHO CHALLENGE FC  2   BOYS  2008 BRONZE DELTA
 9:40 AM   17441 LEGENDS IE B07 GARCIA  2   FC MAN UNITED B2007  0   BOYS  2007 BRONZE DELTA
 11:25 AM   17887 LEGENDS IE G07 ZUNIGA  2   HDYSL FURY F.C.-HD-GARRET  0   GIRLS  2007 BRONZE EAST
 1:00 PM   10621 FURY FC - TORNEL  6   UIFC CORONA WOLVES FC  0   BOYS  2008 SILVER ELITE SOUTH
November 14, 2021   Sunday
 8:00 AM   17739 LEGENDS IE G07 PREMIER SL  1   AC BREA G07 PDA  2   GIRLS  2007 GOLD SOUTH
 9:45 AM   15105 LEGENDS IE G09 PREMIER CB  1   WEST TORRANCE REBELS  1   GIRLS  2009 GOLD SOUTH
 11:25 AM   15106 LEGENDS IE G09 PREMIER LL  0   CYSA PREMIER COACHELLA  2   GIRLS  2009 GOLD SOUTH
December 4, 2021   Saturday
 8:00 AM   15113 LEGENDS IE G09 PREMIER LL  0   HG EAGLES 09  4   GIRLS  2009 GOLD SOUTH
 9:40 AM   15157 FURY FC - SANTIAGO  2   TEAM USA  1   GIRLS  2009 SILVER EAST
December 11, 2021   Saturday
 8:00 AM   15119 LEGENDS IE G09 PREMIER CB  0   LEGENDS IE G09 PREMIER LL  4   GIRLS  2009 GOLD SOUTH
 9:40 AM   14804 FONTANA FC DRU B2009  6   RIALTO FIRE  0   BOYS  2009 BRONZE DELTA
 11:20 AM   15788 FONTANA FC DRU B2008  4   HEMET JUVENTUS FC  3   BOYS  2008 SILVER EAST

A Red Circle