CSL Home Page
 

COAST SOCCER LEAGUE 2021


   
INLAND EMPIRE SPORTS COMPLX 3
San Bernardino
TIME
 GAME  
HOME TEAM VISITING TEAM GROUP
September 12, 2021   Sunday
 8:00 AM   19497 COLTON AMERICA SC WHITE  3   FONTANA FC PACO 05  0   BOYS  2005 SILVER ELITE EAST
 10:00 AM   17151 COLTON AMERICA SC  2   TITANS FC-RED  3   BOYS  2007 SILVER EAST
 11:45 AM   19324 COLTON AMERICA SC  1   PUMAS USA REAL JUVENIL  3   BOYS  2005 GOLD SOUTH
September 18, 2021   Saturday
 8:00 AM   19888 COLTON AMERICA SC  0   LEGENDS IE G05 PREMIER SL  4   GIRLS  2005 GOLD SOUTH
 10:00 AM   15071 COLTON AMERICA SC  1   LEGENDS IE G09 PREMIER LL  3   GIRLS  2009 GOLD SOUTH
 11:40 AM   18980 COLTON AMERICA SC  0   TITANS FC - REDLANDS  2   GIRLS  2006 SILVER EAST
 1:25 PM   15727 COLTON AMERICA SC  5   IUSC CORONA EAGLES  0   BOYS  2008 SILVER EAST
 3:05 PM   14270 COLTON AMERICA SC  5   CYSA PREMIER B09  0   BOYS  2009 SILVER ELITE EAST
September 25, 2021   Saturday
 8:00 AM   19891 COLTON AMERICA SC  0   DCSC VICTORVILLE MORAN  6   GIRLS  2005 GOLD SOUTH
 10:00 AM   18987 COLTON AMERICA SC  1   INLAND UNITED SC ERNESTO  1   GIRLS  2006 SILVER EAST
 11:45 AM   15728 COLTON AMERICA SC  2   HEMET JUVENTUS FC  1   BOYS  2008 SILVER EAST
October 9, 2021   Saturday
 8:00 AM   19901 COLTON AMERICA SC  0   MILAN EFC G05 RED  0   GIRLS  2005 GOLD SOUTH
 10:00 AM   19511 COLTON AMERICA SC WHITE  8   DRAKO B05 IE. DROP 10/12  0   BOYS  2005 SILVER ELITE EAST
 12:00 PM   19351 COLTON AMERICA SC  2   FOOTHILL STORM ARMAS B05  2   BOYS  2005 GOLD SOUTH
 2:00 PM   15741 COLTON AMERICA SC  1   DCSC BARSTOW CARVALLO  3   BOYS  2008 SILVER EAST
October 16, 2021   Saturday
 8:00 AM   14284 COLTON AMERICA SC     RIVERSIDE FC - B09 GUERRE     BOYS  2009 SILVER ELITE EAST
 11:20 AM   15090 COLTON AMERICA SC     HG EAGLES 09     GIRLS  2009 GOLD SOUTH
October 17, 2021   Sunday
 8:00 AM   30730 HDYSL FURY FC HD ROCHA     CAL STARS POWER EVOLUTION     BOYS  2006 LEAGUE CUP
 9:30 AM   30763 LEGENDS IE B06 ALDASORO     VC FUSION-06-NINO     BOYS  2006 LEAGUE CUP
 11:00 AM   30731 CAL STARS POWER EVOLUTION     WEST COVINA FC- UNITED     BOYS  2006 LEAGUE CUP
 12:30 PM   30764 VC FUSION-06-NINO     TORINO VALLEY PRODIGIES     BOYS  2006 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30732 WEST COVINA FC- UNITED     HDYSL FURY FC HD ROCHA     BOYS  2006 LEAGUE CUP
 3:30 PM   30765 TORINO VALLEY PRODIGIES     LEGENDS IE B06 ALDASORO     BOYS  2006 LEAGUE CUP
October 23, 2021   Saturday
 8:00 AM   30893 TBA     CD INDEPENDIENTE B07GREEN     BOYS  2007 LEAGUE CUP
 9:30 AM   30889 ANTELOPE VALLEY FC B07BLK     TBA     BOYS  2007 LEAGUE CUP
 11:00 AM   30892 LA ESPERANZA     TBA     BOYS  2007 LEAGUE CUP
 12:30 PM   30890 TBA     FC VALENCIA B07N (SCV)     BOYS  2007 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30894 CD INDEPENDIENTE B07GREEN     LA ESPERANZA     BOYS  2007 LEAGUE CUP
 3:30 PM   30891 FC VALENCIA B07N (SCV)     ANTELOPE VALLEY FC B07BLK     BOYS  2007 LEAGUE CUP
October 24, 2021   Sunday
 8:00 AM   30592 NITEMARES PRIDE FC     INLAND UNITED SC ESCUELAG09     GIRLS  2009 LEAGUE CUP
 9:30 AM   30595 RIVERSIDE MGFM LADYSPARTANS     UIFC LM UNITED     GIRLS  2009 LEAGUE CUP
 11:00 AM   30593 INLAND UNITED SC ESCUELAG09     CVU G09 BLUE     GIRLS  2009 LEAGUE CUP
 12:30 PM   30596 UIFC LM UNITED     ALBION CC G09 PREMIER     GIRLS  2009 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30594 NITEMARES PRIDE FC     CVU G09 BLUE     GIRLS  2009 LEAGUE CUP
 3:30 PM   30597 ALBION CC G09 PREMIER     RIVERSIDE MGFM LADYSPARTANS     GIRLS  2009 LEAGUE CUP
October 30, 2021   Saturday
 8:00 AM   20201 LEGENDS IE B04 ACADEMY AM     HG EAGLES B04 - ALEJANDRO     BOYS  2004 GOLD SOUTH
 8:00 AM   17433 LEGENDS IE B07 GARCIA     HDYSL FURY F.C.HD RODRIGUEZ     BOYS  2007 BRONZE DELTA
 9:40 AM   17191 COLTON AMERICA SC     RIVERSIDE FC     BOYS  2007 SILVER EAST
October 31, 2021   Sunday
 8:00 AM   30529 FCA SC - B2008     EXTREME SOCCER CLUB     BOYS  2008 LEAGUE CUP
 9:30 AM   30532 FC MAN UNITED B2008     RANGERS FC MONSON 08     BOYS  2008 LEAGUE CUP
 11:00 AM   30530 EXTREME SOCCER CLUB     FC DEPORTIVO LM - TINAJERO     BOYS  2008 LEAGUE CUP
 12:30 PM   30533 RANGERS FC MONSON 08     AC BREA B08 GOLD     BOYS  2008 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30531 FC DEPORTIVO LM - TINAJERO     FCA SC - B2008     BOYS  2008 LEAGUE CUP
 3:30 PM   30534 AC BREA B08 GOLD     FC MAN UNITED B2008     BOYS  2008 LEAGUE CUP
November 6, 2021   Saturday
 8:00 AM   19531 COLTON AMERICA SC WHITE     LEGENDS IE B05 ACADEMY LL     BOYS  2005 SILVER ELITE EAST
 10:00 AM   15767 COLTON AMERICA SC     AVSC STORM RED B08     BOYS  2008 SILVER EAST
November 7, 2021   Sunday
 8:00 AM   30409 CYSA PREMIER B09     TBA     BOYS  2009 LEAGUE CUP
 9:30 AM   30412 UIFC LA TIGERS     TBA     BOYS  2009 LEAGUE CUP
 11:00 AM   30410 TBA     FC DEPORTIVO FALCONS/PSG     BOYS  2009 LEAGUE CUP
 12:30 PM   30413 TBA     FUTBOL FOUNDATION B09 CS     BOYS  2009 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30411 FC DEPORTIVO FALCONS/PSG     CYSA PREMIER B09     BOYS  2009 LEAGUE CUP
 3:30 PM   30414 FUTBOL FOUNDATION B09 CS     UIFC LA TIGERS     BOYS  2009 LEAGUE CUP
November 13, 2021   Saturday
 10:00 AM   17199 COLTON AMERICA SC     MILAN EFC ACADEMY B07 BLACK     BOYS  2007 SILVER EAST
 11:45 AM   14295 COLTON AMERICA SC     OLIMPICO FC- MAFO FC B09     BOYS  2009 SILVER ELITE EAST
November 14, 2021   Sunday
 8:00 AM   15150 FURY FC - SANTIAGO     RIVERSIDE MGFM LADYSPARTANS     GIRLS  2009 SILVER EAST
 9:45 AM   15107 COLTON AMERICA SC     FC VALENCIA G09 SWAP SGV     GIRLS  2009 GOLD SOUTH
November 20, 2021   Saturday
 8:00 AM   19536 COLTON AMERICA SC WHITE     AVSC STORM RED B05     BOYS  2005 SILVER ELITE EAST
December 4, 2021   Saturday
 8:00 AM   15783 COLTON AMERICA SC     OLIMPICO FC     BOYS  2008 SILVER EAST
 9:40 AM   14300 COLTON AMERICA SC     NOMADS IE     BOYS  2009 SILVER ELITE EAST
 11:20 AM   15114 COLTON AMERICA SC     WEST TORRANCE REBELS     GIRLS  2009 GOLD SOUTH

A Red Circle