CSL Home Page
 

COAST SOCCER LEAGUE 2021


   
SAN BERNARDINO COMPLEX 11
Highland
TIME
 GAME  
HOME TEAM VISITING TEAM GROUP
September 12, 2021   Sunday
 8:00 AM   20170 TEAM USA B04 BLACK  2   HG EAGLES B04 - ALEJANDRO  1   BOYS  2004 GOLD SOUTH
 10:00 AM   19919 TEAM USA BLACK  7   CYSA PREMIER  1   GIRLS  2005 SILVER EAST
 12:00 PM   19596 PUMAS USA 6316  1   MANCHESTER UNITED BO5  3   BOYS  2005 SILVER SOUTH
 1:50 PM   20868 GLENDALE FC G-2004 RED  1   SPORTING FC G2004  0   GIRLS  2004 SILVER NORTH
 3:45 PM   18730 GLENDALE FC B-2006 BLACK  0   GVFC BALBOA UNITED  9   BOYS  2006 BRONZE NORTH
September 18, 2021   Saturday
 9:30 AM   15845 FC DEP -BSL- SANTA ANA UTD  3   INVICTUS AC LONG BEACH B08  2   BOYS  2008 SILVER SOUTH
 11:00 AM   17101 GLENDALE FC B-2007 BLACK  2   INTER-AMERICA FC  2   BOYS  2007 SILVER BETA
 12:40 PM   15264 INTER-AMERICA  1   RIALTO FIRE SC  8   GIRLS  2009 BRONZE EAST
 2:45 PM   15125 DOWNTOWN LA SC G09  7   TEAM USA  2   GIRLS  2009 SILVER EAST
 4:15 PM   17100 DOWNTOWN LA SC B07 PURPLE  0   FUTBOL LEGACY ALL STARS UTD  3   BOYS  2007 SILVER BETA
September 19, 2021   Sunday
 8:00 AM   20175 TEAM USA WHITE  1   HG EAGLES B04 - ALEJANDRO  1   BOYS  2004 GOLD SOUTH
 10:00 AM   19923 TEAM USA WHITE  9   CYSA PREMIER ACADEMY LV  0   GIRLS  2005 SILVER EAST
 12:00 PM   20177 TEAM USA B04 BLACK  3   FC ENGLAND B04  2   BOYS  2004 GOLD SOUTH
 2:00 PM   20226 FC DEPORTIVO ELITE MIGGS  1   PRO ALLIANCE FC ACADEMY  1   BOYS  2004 SILVER ELITE SOUTH
September 25, 2021   Saturday
 8:00 AM   19113 MANCHESTER UNITED G06  0   DCSC VICTORVILLE PENA  9   GIRLS  2006 BRONZE EAST
 9:45 AM   21066 LA ACADEMIA S.C. YUCAIPA  5   SPARTANS WOLVES FC 03  1   BOYS  2002 SILVER ELITE SOUTH
 11:45 AM   18664 RIVERSIDE MGFM B06  3   PALM DESERT SC B06  2   BOYS  2006 BRONZE EAST
September 26, 2021   Sunday
 8:00 AM   18670 RIVERSIDE MGFM B06  3   INLAND UNITED SC RAMBAYON  2   BOYS  2006 BRONZE EAST
 9:45 AM   17813 RIVERSIDE MGFM STRIKERS  3   MILAN EFC ACADEMY G07 I  1   GIRLS  2007 SILVER SOUTH
 11:30 AM   17463 RIVERSIDE MGFM SPARTANS  0   DRAKO B2007  0   BOYS  2007 BRONZE EAST
 1:15 PM   18885 NATIVES  0   CENTRAL COAST UTD G06  4   GIRLS  2006 GOLD
 3:00 PM   15076 AVSC STORM G09 GOLD  6   HG EAGLES 09  1   GIRLS  2009 GOLD SOUTH
October 2, 2021   Saturday
 8:00 AM   14864 HEMET JUVENTUS FC  4   INLAND UNITED SC FABIAN  1   BOYS  2009 BRONZE GAMMA
 9:40 AM   18993 COLTON AMERICA SC  3   HDYSL FURY FC HD RAMIREZ  6   GIRLS  2006 SILVER EAST
 11:20 AM   15557 FURY FC - TORNEL  0   FC DEP NORWALK TORITOS  2   BOYS  2008 SILVER ELITE SOUTH
 1:05 PM   15734 HEMET JUVENTUS FC  4   AVSC STORM RED B08  1   BOYS  2008 SILVER EAST
 2:45 PM   18991 HEMET JUVENTUS FURY  2   DCSC BARSTOW KING  2   GIRLS  2006 SILVER EAST
October 9, 2021   Saturday
 8:00 AM   20184 TEAM USA B04 BLACK  4   TEAM USA WHITE  1   BOYS  2004 GOLD SOUTH
 10:00 AM   19933 TEAM USA BLACK  6   LA ACADEMIA SC BEARDOWN  2   GIRLS  2005 SILVER EAST
 12:00 PM   14973 UIFC CORONA WOLVES  5   UIFC RISING STARS  3   BOYS  2009 BRONZE SOUTH
 1:30 PM   18892 UNIVERSAL SC MOVAL  0   CENTRAL COAST UTD G06  1   GIRLS  2006 GOLD
October 10, 2021   Sunday
 8:00 AM   19937 TEAM USA WHITE  6   DCSC APPLE VALLEY BLODGETT  0   GIRLS  2005 SILVER EAST
 10:00 AM   20189 TEAM USA WHITE  8   FC DEPORTIVO TITANS  1   BOYS  2004 GOLD SOUTH
 12:00 PM   16930 CD INDEPENDIENTE B07GREEN  2   INLAND UNITED RODRIGUEZ  2   BOYS  2007 SILVER ELITE SOUTH
October 23, 2021   Saturday
 8:00 AM   19943 TEAM USA WHITE     LA ACADEMIA SC BEARDOWN     GIRLS  2005 SILVER EAST
October 24, 2021   Sunday
 8:00 AM   30958 SPORTING FC B05 BLUE     DEPORTIVO FALCONS FC     BOYS  2005 LEAGUE CUP
 9:30 AM   31063 FCA SC B2004     FUTBOL LEGACY LANCERS     BOYS  2004 LEAGUE CUP
 11:00 AM   30959 DEPORTIVO FALCONS FC     LEGENDS FUTBOL ACADEMY     BOYS  2005 LEAGUE CUP
 12:30 PM   31064 FUTBOL LEGACY LANCERS     SC ANTELOPE ARSENAL     BOYS  2004 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30960 LEGENDS FUTBOL ACADEMY     SPORTING FC B05 BLUE     BOYS  2005 LEAGUE CUP
 3:30 PM   31065 SC ANTELOPE ARSENAL     FCA SC B2004     BOYS  2004 LEAGUE CUP
October 30, 2021   Saturday
 8:00 AM   19946 TEAM USA BLACK     UNIVERSAL SC BEAUMONT G05     GIRLS  2005 SILVER EAST
 10:00 AM   21151 SOUTHWESTERN YSC B03     UIFC PANTHERS     BOYS  2002 SILVER ELITE NORTH
October 31, 2021   Sunday
 8:00 AM   20204 TEAM USA B04 BLACK     FC DEPORTIVO TITANS     BOYS  2004 GOLD SOUTH
 10:00 AM   19948 TEAM USA WHITE     CYSA PREMIER     GIRLS  2005 SILVER EAST
November 6, 2021   Saturday
 8:00 AM   19951 TEAM USA BLACK     TEAM USA WHITE     GIRLS  2005 SILVER EAST
 10:00 AM   20205 TEAM USA WHITE     TEAM USA B04 BLACK     BOYS  2004 GOLD SOUTH
 12:00 PM   16089 CRUZEIRO 2008     UNIVERSAL SC TOWNGATE     BOYS  2008 BRONZE EAST
 1:40 PM   15769 OLIMPICO FC     TEAM USA - BLUE     BOYS  2008 SILVER EAST
November 7, 2021   Sunday
 7:30 AM   35039 COLTON AMERICA SC ACADEMY     TBA     BOYS  2006 LEAGUE CUP
 9:00 AM   35046 OXNARD UNITED SC     TBA     BOYS  2006 LEAGUE CUP
 10:30 AM   35042 PREMIER SC BLUE     TBA     BOYS  2006 LEAGUE CUP
 12:05 PM   35048 ALBION CC AV B06 PREMIER     TBA     BOYS  2006 LEAGUE CUP
 1:40 PM   36071 TBA     TBA     BOYS  2006 LEAGUE CUP
 3:15 PM   36072 TBA     TBA     BOYS  2006 LEAGUE CUP
November 13, 2021   Saturday
 8:00 AM   19953 TEAM USA WHITE     UNIVERSAL SC BEAUMONT G05     GIRLS  2005 SILVER EAST
 10:00 AM   20209 TEAM USA B04 BLACK     LEGENDS IE B04 ACADEMY AM     BOYS  2004 GOLD SOUTH
November 20, 2021   Saturday
 8:00 AM   19956 TEAM USA BLACK     CYSA PREMIER ACADEMY LV     GIRLS  2005 SILVER EAST
 10:00 AM   16098 CRUZEIRO 2008     UNIVERSAL SC CALI SPURS     BOYS  2008 BRONZE EAST
 11:40 AM   15781 OLIMPICO FC     IUSC CORONA EAGLES     BOYS  2008 SILVER EAST
December 11, 2021   Saturday
 11:20 AM   16107 CRUZEIRO 2008     TITANS FC-B08     BOYS  2008 BRONZE EAST

A Red Circle