CSL Home Page
 

COAST SOCCER LEAGUE 2021


   
SAN BERNARDINO COMPLEX 6
Highland
TIME
 GAME  
HOME TEAM VISITING TEAM GROUP
September 18, 2021   Saturday
 8:00 AM   19102 MANCHESTER UNITED G06  1   FC MAN UNITED G2006  3   GIRLS  2006 BRONZE EAST
 9:45 AM   20571 MANCHESTER UNITED B04  0   FUTBOL LEGACY LANCERS  2   BOYS  2004 BRONZE SOUTH
 11:45 AM   19598 MANCHESTER UNITED BO5  0   INTER AMERICA HALCONES FC  3   BOYS  2005 SILVER SOUTH
 1:45 PM   21206 MANCHESTER UNITED RED G03  0   FC ENGLAND G03  1   GIRLS  2002 GOLD
October 2, 2021   Saturday
 8:00 AM   19124 MANCHESTER UNITED G06  7   RIVERSIDE FC GIRLS 2006  1   GIRLS  2006 BRONZE EAST
 9:40 AM   16062 TITANS FC-B08  10   CRUZEIRO 2008  0   BOYS  2008 BRONZE EAST
 11:20 AM   14863 TITANS FC -CALDERA  8   INLAND UNITED SC SUAZO B09  0   BOYS  2009 BRONZE GAMMA
 1:10 PM   17715 TITANS FC G07  1   AC BREA G07 PDA  1   GIRLS  2007 GOLD SOUTH
 2:55 PM   16724 TITANS FC HERNANDEZ  0   UNIVERSAL SC MOVAL SPARKS  0   GIRLS  2008 BRONZE EAST
October 3, 2021   Sunday
 8:00 AM   21214 MANCHESTER UNITED RED G03  0   LAZERS SC G03  0   GIRLS  2002 GOLD
 10:00 AM   20837 RIVERSIDE MGFM G04  0   RIVERSIDE FC - G04 REIGN  8   GIRLS  2004 SILVER EAST
 12:00 PM   17822 RIVERSIDE MGFM STRIKERS  1   UIFC MADRID  2   GIRLS  2007 SILVER SOUTH
 1:45 PM   18411 TITANS FC-FONTANA  2   OLIMPICO FC B06  4   BOYS  2006 SILVER EAST
October 9, 2021   Saturday
 8:00 AM   19616 MANCHESTER UNITED BO5  2   SANTA ANA FC BOY 2005  6   BOYS  2005 SILVER SOUTH
 10:00 AM   21217 MANCHESTER UNITED RED G03  16   LIGHTNING SC G02  0   GIRLS  2002 GOLD
 12:00 PM   18682 CRUZEIRO 2006  1   FC MAN UNITED B2006  1   BOYS  2006 BRONZE EAST
 1:45 PM   20359 FC MAN UNITED B2004  1   FCA SC B2004  3   BOYS  2004 SILVER ELITE EAST
October 10, 2021   Sunday
 8:00 AM   20590 MANCHESTER UNITED B04  1   DRAKO B04 IE  1   BOYS  2004 BRONZE SOUTH
 10:00 AM   19135 MANCHESTER UNITED G06  3   FC CAL VELOCITY G06  3   GIRLS  2006 BRONZE EAST
 11:45 AM   20591 CRUZEIRO 2004  0   ANAHUAK CYPRESS FC  8   BOYS  2004 BRONZE SOUTH
October 16, 2021   Saturday
 8:00 AM   30859 ALBION CC AV B07 ACADEMY     SPARTANS FC     BOYS  2007 LEAGUE CUP
 9:30 AM   30862 PUMAS USA ATLETICO LAX07     UIFC CALI UNITED SA     BOYS  2007 LEAGUE CUP
 11:00 AM   30860 SPARTANS FC     UIFC OC LOBOS FC     BOYS  2007 LEAGUE CUP
 12:30 PM   30863 UIFC CALI UNITED SA     SANTA ANITA SC 5962     BOYS  2007 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30861 UIFC OC LOBOS FC     ALBION CC AV B07 ACADEMY     BOYS  2007 LEAGUE CUP
 3:30 PM   30864 SANTA ANITA SC 5962     PUMAS USA ATLETICO LAX07     BOYS  2007 LEAGUE CUP
October 17, 2021   Sunday
 8:00 AM   30751 FUTBOL LEGACYDP-JAGUARES LA     FC UNITED WHITE 06     BOYS  2006 LEAGUE CUP
 9:30 AM   30754 NITEMARES SC DB 06     LA ACADEMIA S.C. ATHLETIC     BOYS  2006 LEAGUE CUP
 11:00 AM   30752 FC UNITED WHITE 06     OLIMPICO FC B06     BOYS  2006 LEAGUE CUP
 12:30 PM   30755 LA ACADEMIA S.C. ATHLETIC     PUMAS USA REAL JUVENIL     BOYS  2006 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30753 OLIMPICO FC B06     FUTBOL LEGACYDP-JAGUARES LA     BOYS  2006 LEAGUE CUP
 3:30 PM   30756 PUMAS USA REAL JUVENIL     NITEMARES SC DB 06     BOYS  2006 LEAGUE CUP
October 24, 2021   Sunday
 8:00 AM   31036 TEAM USA BLACK     SPARTANS INDUSTRY FC     GIRLS  2005 LEAGUE CUP
 9:30 AM   31076 JUGGLE THE WORLD SANTAFERED     CHIVAS SOCCER ACADEMY DSP     BOYS  2004 LEAGUE CUP
 11:00 AM   31037 SPARTANS INDUSTRY FC     UNITED RC BLUE     GIRLS  2005 LEAGUE CUP
 12:30 PM   31075 SANTA BARBARA SC WHITE     JUGGLE THE WORLD SANTAFERED     BOYS  2004 LEAGUE CUP
 2:00 PM   31038 UNITED RC BLUE     TEAM USA BLACK     GIRLS  2005 LEAGUE CUP
 3:30 PM   31077 CHIVAS SOCCER ACADEMY DSP     SANTA BARBARA SC WHITE     BOYS  2004 LEAGUE CUP
October 30, 2021   Saturday
 8:00 AM   19631 MANCHESTER UNITED BO5     UIFC LENNOX BARCELONA F.C.     BOYS  2005 SILVER SOUTH
 8:00 AM   30355 FURY FC - FROESE     TORINO VALLEY PRODIGIES     BOYS  2009 LEAGUE CUP
 9:30 AM   30382 IUSC CORONA EAGLES     RIALTO FIRE RED     BOYS  2009 LEAGUE CUP
 10:00 AM   19736 HEMET SAN JACINTO B05 ABEL     PRO ALLIANCE FC     BOYS  2005 BRONZE SOUTH
 11:00 AM   30356 TORINO VALLEY PRODIGIES     CVU B09 RED     BOYS  2009 LEAGUE CUP
 12:30 PM   30383 RIALTO FIRE RED     SPORTING SO-CAL PANTHERS     BOYS  2009 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30357 CVU B09 RED     FURY FC - FROESE     BOYS  2009 LEAGUE CUP
 3:30 PM   30384 SPORTING SO-CAL PANTHERS     IUSC CORONA EAGLES     BOYS  2009 LEAGUE CUP
October 31, 2021   Sunday
 8:00 AM   19146 MANCHESTER UNITED G06     RIVERSIDE FC EMPIRE     GIRLS  2006 BRONZE EAST
 9:45 AM   20602 MANCHESTER UNITED B04     JUGGLE THE WORLD SANTAFERED     BOYS  2004 BRONZE SOUTH
November 6, 2021   Saturday
 8:00 AM   19638 MANCHESTER UNITED BO5     SPARTANS WHITTIER     BOYS  2005 SILVER SOUTH
November 7, 2021   Sunday
 8:00 AM   30559 FC VALENCIA B08N (SCV)     TBA     BOYS  2008 LEAGUE CUP
 9:30 AM   30394 XPLOSION SC B09 BLACK     TBA     BOYS  2009 LEAGUE CUP
 11:00 AM   30560 TBA     DOWNTOWN LA-SC B08 S.GATE     BOYS  2008 LEAGUE CUP
 12:30 PM   30395 TBA     TBA     BOYS  2009 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30561 DOWNTOWN LA-SC B08 S.GATE     FC VALENCIA B08N (SCV)     BOYS  2008 LEAGUE CUP
 3:30 PM   30396 TBA     XPLOSION SC B09 BLACK     BOYS  2009 LEAGUE CUP
November 14, 2021   Sunday
 8:00 AM   36045 TBA     TBA     BOYS  2009 LEAGUE CUP
 9:30 AM   36046 TBA     TBA     BOYS  2009 LEAGUE CUP
 11:00 AM   36047 TBA     TBA     BOYS  2009 LEAGUE CUP
 12:30 PM   36048 TBA     TBA     BOYS  2009 LEAGUE CUP
November 20, 2021   Saturday
 8:00 AM   37046 TBA     TBA     BOYS  2006 LEAGUE CUP
 9:45 AM   37048 TBA     TBA     BOYS  2006 LEAGUE CUP
November 21, 2021   Sunday
 2:00 PM   37029 TBA     TBA     BOYS  2009 LEAGUE CUP
 3:30 PM   37030 TBA     TBA     BOYS  2009 LEAGUE CUP
December 5, 2021   Sunday
 8:00 AM   38011 TBA     TBA     BOYS  2009 LEAGUE CUP
 9:30 AM   38012 TBA     TBA     BOYS  2009 LEAGUE CUP
 11:00 AM   39006 TBA     TBA     BOYS  2009 LEAGUE CUP

A Red Circle