CSL Home Page
 

COAST SOCCER LEAGUE 2021


   
SAN BERNARDINO COMPLEX 17
Highland
TIME
 GAME  
HOME TEAM VISITING TEAM GROUP
September 12, 2021   Sunday
 8:00 AM   18007 AVSC STORM ACADEMY B06  2   LEGENDS IE B06 ACADEMY TS  0   BOYS  2006 PREMIER
 10:00 AM   19771 ALBION SC CV G05 ACADEMY  0   AVSC STORM ACADEMY G05  1   GIRLS  2005 PREMIER
 12:00 PM   20619 LEGENDS IE G04 SMALL  2   VENTURA FC 2004 (CRAIG)  3   GIRLS  2004 PREMIER
 2:00 PM   20095 UIFC PANTHERS  3   SPARTANS SAN LORENZO FC  4   BOYS  2004 PREMIER WHITE
September 18, 2021   Saturday
 8:00 AM   21173 DOWNTOWN LA-SC G03  3   RIVERSIDE MGFM FURY G03  2   GIRLS  2002 PREMIER
 10:00 AM   21174 AVSC STORM GOLD G03  1   RIVERSIDE MGFM FIRE G03  2   GIRLS  2002 PREMIER
 12:00 PM   17985 CELTIC ST. PATRICK  0   LEGENDS IE B06 ACADEMY TS  3   BOYS  2006 PREMIER
 2:00 PM   18928 UNIVERSAL SC MOVAL FUEGO  3   CVU G06 RED  0   GIRLS  2006 SILVER ELITE NORTH
 4:00 PM   18393 TITANS FC-FONTANA  1   MAGNUS FC  5   BOYS  2006 SILVER EAST
September 25, 2021   Saturday
 8:00 AM   17406 FC MAN UNITED B2007 RED  2   FC MAN UNITED B2007  3   BOYS  2007 BRONZE DELTA
 10:00 AM   18662 FC MAN UNITED B2006  2   NATIVES  3   BOYS  2006 BRONZE EAST
 11:45 AM   18263 HEMET JUVENTUS FC  2   UNIVERSAL SC B06 FORCE  2   BOYS  2006 SILVER ELITE EAST
 1:30 PM   16357 HEMET JUVENTUS FC  1   BOCA OC G08  0   GIRLS  2008 SILVER ELITE SOUTH
September 26, 2021   Sunday
 8:00 AM   20580 MANCHESTER UNITED B04  0   CRUZEIRO 2004  2   BOYS  2004 BRONZE SOUTH
 9:45 AM   19714 FONTANA FC EMPIRE  2   PUMAS LA HABRA FC - WHITE  1   BOYS  2005 BRONZE SOUTH
 11:45 AM   20179 TEAM USA WHITE  2   LAUFA B2004 RED  2   BOYS  2004 GOLD SOUTH
 1:45 PM   20353 OLIMPICO FC - MAFO FC  3   CELTIC ST PATRICK  1   BOYS  2004 SILVER ELITE EAST
October 2, 2021   Saturday
 8:00 AM   14277 COLTON AMERICA SC  1   RIVERSIDE FC 09  3   BOYS  2009 SILVER ELITE EAST
 9:45 AM   15083 LEGENDS IE G09 PREMIER CB  0   HG EAGLES 09  6   GIRLS  2009 GOLD SOUTH
 11:25 AM   14420 FURY FC - FROESE  0   DESERT UNITED B2009 RED  6   BOYS  2009 SILVER EAST
 1:05 PM   15082 LEGENDS IE G09 PREMIER LL  2   WEST TORRANCE REBELS  1   GIRLS  2009 GOLD SOUTH
 2:40 PM   19122 RIVERSIDE FC EMPIRE  0   DCSC VICTORVILLE PENA  3   GIRLS  2006 BRONZE EAST
October 3, 2021   Sunday
 8:00 AM   19930 TEAM USA WHITE  1   TEAM USA BLACK  5   GIRLS  2005 SILVER EAST
 10:00 AM   20182 TEAM USA WHITE  4   FC ENGLAND B04  3   BOYS  2004 GOLD SOUTH
 11:45 AM   21181 RIVERSIDE MGFM FIRE G03  1   RIVERSIDE MGFM FURY G03  0   GIRLS  2002 PREMIER
 1:45 PM   19289 CELTIC ACADEMY 1888  0   DOWNTOWN LA SC B05  1   BOYS  2005 PREMIER WHITE
October 9, 2021   Saturday
 10:00 AM   19801 BREAKERS G05 BLK  0   FUTBOL FOUNDATION G05 BC  5   GIRLS  2005 PREMIER
 12:00 PM   19247 DOWNEY FC 05 PREMIER  3   SANTA BARBARA SC ELITE  1   BOYS  2005 PREMIER RED
 2:00 PM   19250 PACIFIC COAST SC B05 BLUE  0   ANTELOPE VALLEY FC  2   BOYS  2005 PREMIER RED
October 10, 2021   Sunday
 8:00 AM   19726 HEMET SAN JACINTO B05 ABEL  1   FONTANA FC EMPIRE  4   BOYS  2005 BRONZE SOUTH
 10:00 AM   18032 ANAHEIM FC B2006 PDA RED  0   AVSC STORM ACADEMY B06  1   BOYS  2006 PREMIER
 11:45 AM   21186 SOUTH VALLEY SURF G03 3220  1   AVSC STORM GOLD G03  0   GIRLS  2002 PREMIER
 1:45 PM   21188 CALIFORNIA ELITE SC G02  2   RIVERSIDE MGFM FIRE G03  1   GIRLS  2002 PREMIER
October 16, 2021   Saturday
 8:00 AM   30820 TEAM USA B07 WHITE     MAQUINA FC     BOYS  2007 LEAGUE CUP
 9:30 AM   30835 CVSC B07 MORELIA     FONTANA FC TAURO 2007     BOYS  2007 LEAGUE CUP
 11:00 AM   30821 MAQUINA FC     PRO ALLIANCE FC     BOYS  2007 LEAGUE CUP
 12:30 PM   30836 FONTANA FC TAURO 2007     CHIVAS SOCCER ACADEMY DSP     BOYS  2007 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30822 PRO ALLIANCE FC     TEAM USA B07 WHITE     BOYS  2007 LEAGUE CUP
 3:30 PM   30837 CHIVAS SOCCER ACADEMY DSP     CVSC B07 MORELIA     BOYS  2007 LEAGUE CUP
October 17, 2021   Sunday
 8:00 AM   30733 DOWNTOWN LA-SC B06     SPARTANS BG     BOYS  2006 LEAGUE CUP
 9:30 AM   30742 FC UNITED REAL 06     UNITED CI     BOYS  2006 LEAGUE CUP
 11:00 AM   30734 SPARTANS BG     INLAND UNITED SC RAMBAYON     BOYS  2006 LEAGUE CUP
 12:30 PM   30743 UNITED CI     UIFC RISING STARS     BOYS  2006 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30735 INLAND UNITED SC RAMBAYON     DOWNTOWN LA-SC B06     BOYS  2006 LEAGUE CUP
 3:30 PM   30744 UIFC RISING STARS     FC UNITED REAL 06     BOYS  2006 LEAGUE CUP
October 23, 2021   Saturday
 8:00 AM   30880 FUTBOL LEGACY WOLVESNORWALK     TBA     BOYS  2007 LEAGUE CUP
 9:30 AM   30883 FC DEPORTIVO LA PSG/FALCON     TBA     BOYS  2007 LEAGUE CUP
 11:00 AM   30881 TBA     DCSC VICTORVILLE ZAMUDIO     BOYS  2007 LEAGUE CUP
 12:30 PM   30884 TBA     ARMERG FC ALFAS B2007     BOYS  2007 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30882 DCSC VICTORVILLE ZAMUDIO     FUTBOL LEGACY WOLVESNORWALK     BOYS  2007 LEAGUE CUP
 3:30 PM   30885 ARMERG FC ALFAS B2007     FC DEPORTIVO LA PSG/FALCON     BOYS  2007 LEAGUE CUP
October 24, 2021   Sunday
 8:00 AM   30624 DESERT UNITED G2008     XPLOSION SC G08     GIRLS  2008 LEAGUE CUP
 9:30 AM   30931 ORANGE COUNTY UNITED G04     DOWNEY FC CRUSHERS     GIRLS  2004 LEAGUE CUP
 11:00 AM   30623 OXNARD REAL AC     DESERT UNITED G2008     GIRLS  2008 LEAGUE CUP
 12:30 PM   30932 DOWNEY FC CRUSHERS     BAKERSFIELD LEGACY IRVING     GIRLS  2004 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30622 XPLOSION SC G08     OXNARD REAL AC     GIRLS  2008 LEAGUE CUP
 3:30 PM   30933 BAKERSFIELD LEGACY IRVING     ORANGE COUNTY UNITED G04     GIRLS  2004 LEAGUE CUP
October 30, 2021   Saturday
 8:00 AM   30784 RIALTO FIRE SC     TBA     BOYS  2006 LEAGUE CUP
 9:30 AM   30787 NECAXA USA     TBA     BOYS  2006 LEAGUE CUP
 11:00 AM   30785 TBA     TBA     BOYS  2006 LEAGUE CUP
 12:30 PM   30788 TBA     TBA     BOYS  2006 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30786 TBA     RIALTO FIRE SC     BOYS  2006 LEAGUE CUP
 3:30 PM   30789 TBA     NECAXA USA     BOYS  2006 LEAGUE CUP
October 31, 2021   Sunday
 8:00 AM   30472 AVSC STORM RED B08     INLAND UNITED SC ACE-08     BOYS  2008 LEAGUE CUP
 9:30 AM   30523 OXNARD WAVE SC     PALM DESERT SC B08     BOYS  2008 LEAGUE CUP
 11:00 AM   30473 INLAND UNITED SC ACE-08     SOUTH BAY FALCONS B08     BOYS  2008 LEAGUE CUP
 12:30 PM   30524 PALM DESERT SC B08     INVICTUS AC LONG BEACH B08     BOYS  2008 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30474 SOUTH BAY FALCONS B08     AVSC STORM RED B08     BOYS  2008 LEAGUE CUP
 3:30 PM   30525 INVICTUS AC LONG BEACH B08     OXNARD WAVE SC     BOYS  2008 LEAGUE CUP
November 6, 2021   Saturday
 11:00 AM   18773 GLENDALE FC B-2006 BLACK     SOUTH VALLEY B06 GRYPHONS     BOYS  2006 BRONZE NORTH
 2:00 PM   21158 SOUTHWESTERN YSC B03     SIMI VALLY PREMIER GREEN 03     BOYS  2002 SILVER ELITE NORTH
November 7, 2021   Sunday
 8:00 AM   30415 OXNARD REAL AC     TBA     BOYS  2009 LEAGUE CUP
 9:30 AM   30418 RIVERSIDE FC 09     TBA     BOYS  2009 LEAGUE CUP
 11:00 AM   30416 TBA     COLTON AMERICA SC     BOYS  2009 LEAGUE CUP
 12:30 PM   30419 TBA     SOUTH VALLEY SURF B09     BOYS  2009 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30417 COLTON AMERICA SC     OXNARD REAL AC     BOYS  2009 LEAGUE CUP
 3:30 PM   30420 SOUTH VALLEY SURF B09     RIVERSIDE FC 09     BOYS  2009 LEAGUE CUP
November 13, 2021   Saturday
 10:45 AM   17146 GLENDALE FC B-2007 BLACK     DOWNTOWN LA SC B07 PURPLE     BOYS  2007 SILVER BETA
 12:30 PM   18485 GLENDALE FC B-2006 RED     UNITED AV     BOYS  2006 SILVER NORTH
 2:15 PM   19746 HEMET SAN JACINTO B05 ABEL     TEAM USA     BOYS  2005 BRONZE SOUTH
November 20, 2021   Saturday
 9:00 AM   38038 TBA     TBA     GIRLS  2006 LEAGUE CUP
November 21, 2021   Sunday
 10:00 AM   39020 TBA     TBA     GIRLS  2006 LEAGUE CUP
 12:00 PM   38042 TBA     TBA     GIRLS  2008 LEAGUE CUP

A Red Circle