CSL Home Page
 

COAST SOCCER LEAGUE 2021


   
GAME FORFEITED-VISITORS
TIME
 GAME  
HOME TEAM VISITING TEAM GROUP
September 11, 2021   Saturday
 8:00 AM   14850 HEMET JUVENTUS FC  1   SWSC B2009 DROP 9/25  0   BOYS  2009 BRONZE GAMMA
 9:15 AM   13538 ALBION CC B10 ACADEMY  1   ALBION CC AV B10 ACADEMY  0   BOYS  2010 BRONZE NORTH
 1:10 PM   13373 ATLETICO - WHITE  1   FC UNITED REAL 2010  0   BOYS  2010 BRONZE CENTRAL
 2:40 PM   12751 FC GOLDEN STATE SGV  1   NITEMARES PRIDE FC  0   GIRLS  2011 BRONZE EAST
September 12, 2021   Sunday
 9:40 AM   15594 ANTELOPE VALLEY FC B2008  1   FC GOLDEN STATE B08  0   BOYS  2008 SILVER ELITE NORTH
 1:30 PM   19595 INTER AMERICA HALCONES FC  1   SANTA ANA FC BOY 2005  0   BOYS  2005 SILVER SOUTH
 2:15 PM   14603 CC DYNASTY FC B09 WHITE  1   SB REVOLUTION  0   BOYS  2009 BRONZE ALPHA
 7:00 PM   17536 PACIFIC COAST SC B07 GOLD  1   DOWNTOWN LA SC SOUTH GATEDROP9/27  0   BOYS  2007 BRONZE SOUTH
September 18, 2021   Saturday
 8:00 AM   20830 RIVERSIDE MGFM G04  1   UNIVERSAL SC MARAVILLAS  0   GIRLS  2004 SILVER EAST
 10:30 AM   17540 JUSA SELECT B2007 ORRICK  1   DOWNTOWN LA SC SOUTH GATEDROP9/27  0   BOYS  2007 BRONZE SOUTH
 10:55 AM   19544 CHIVAS SOCCER ACADEMY  1   CVU B05 BLUE  0   BOYS  2005 SILVER NORTH
 11:00 AM   12754 TITANS FC G2011  1   MILAN EFC G2011 ACADEMY I  0   GIRLS  2011 BRONZE EAST
 4:30 PM   16496 SANTA ANITA SC  1   COLTON AMERICA DROP 9/21  0   GIRLS  2008 SILVER EAST
September 19, 2021   Sunday
 8:00 AM   19107 DCSC VICTORVILLE PENA  1   FC CAL VELOCITY G06  0   GIRLS  2006 BRONZE EAST
 8:00 AM   15072 AVSC STORM G09 GOLD  1   COLTON AMERICA SC  0   GIRLS  2009 GOLD SOUTH
 9:00 AM   18738 PREMIER SC  1   GLENDALE FC B-2006 BLACK  0   BOYS  2006 BRONZE NORTH
 9:30 AM   18984 TITANS FC - REDLANDS  1   HDYSL FURY FC HD RAMIREZ  0   GIRLS  2006 SILVER EAST
 10:15 AM   17545 SOUTH BAY FALCONS GOLD B07  1   DOWNTOWN LA SC SOUTH GATEDROP9/27  0   BOYS  2007 BRONZE SOUTH
 10:15 AM   10531 CVU RED -TEAM DROPPED  1   FC UNITED TIGERS  0   BOYS  2013 BRONZE BETA
 11:30 AM   16925 AVSC STORM RED B07  1   CUSC 07 BLUE  0   BOYS  2007 SILVER ELITE SOUTH
 11:45 AM   18785 ANAHEIM FC B2006 SANTANA  1   LNYSA RBU16 PINO  0   BOYS  2006 BRONZE SOUTH
 11:45 AM   21209 LIGHTNING SC G02  3   LAZERS SC G03  0   GIRLS  2002 GOLD
 12:00 PM   12194 SOUTH VALLEY SURF B11  1   FC VALENCIA B11 SWAP SGV  0   BOYS  2011 SILVER NORTH
 1:15 PM   19398 UIFC EAST LA B05  1   LAUFA B2005 WHITE  0   BOYS  2005 SILVER ELITE SOUTH
 2:20 PM   20475 FC DEPORTIVE ALLIANCE  1   LA POWER FC B04 BENIGNO  0   BOYS  2004 SILVER SOUTH
September 25, 2021   Saturday
 12:00 PM   18314 LA ESPERANZA  1   CC CONDORS. DROP 10/5  0   BOYS  2006 SILVER ALPHA
 4:25 PM   14861 FC CAL VELOCITY B09  1   SWSC B2009 DROP 9/25  0   BOYS  2009 BRONZE GAMMA
 5:10 PM   18986 HDYSL FURY FC HD RAMIREZ  1   HEMET JUVENTUS FURY  0   GIRLS  2006 SILVER EAST
September 26, 2021   Sunday
 8:00 AM   20948 FC MAN UNITED G2004  1   UIFC WOLF FC DROP 10/3  0   GIRLS  2004 SILVER SOUTH
 9:30 AM   13387 XOLOS ACADEMY FC  1   FC UNITED REAL 2010  0   BOYS  2010 BRONZE CENTRAL
 9:30 AM   20299 SANTA BARBARA SC WHITE  1   OXNARD PAL  0   BOYS  2004 SILVER ELITE NORTH
 9:40 AM   19506 DESERT UNITED B2005  1   DRAKO B05 IE. DROP 10/12  0   BOYS  2005 SILVER ELITE EAST
 9:45 AM   17554 UIFC CORONA WOLVES  1   DOWNTOWN LA SC SOUTH GATEDROP9/27  0   BOYS  2007 BRONZE SOUTH
 10:00 AM   21210 LIGHTNING SC G02  1   CVU G03 RED  0   GIRLS  2002 GOLD
 12:00 PM   19553 CALIFORNIA ELITE SC B05  1   CVU B05 BLUE  0   BOYS  2005 SILVER NORTH
 12:00 PM   20112 CENTRAL COAST CONDORS FC  1   TOROS CHELSEA B04. DROP 9/20  0   BOYS  2004 PREMIER WHITE
 12:30 PM   10882 AVSC STORM  1   SWSC B2012  0   BOYS  2012 BRONZE EAST
 2:30 PM   20528 ALBION CC SM B04 ACADEMY  1   SPORTING FC VIEWPOINT B2004  0   BOYS  2004 BRONZE NORTH
 3:15 PM   15592 CENTRAL COAST CONDORS N.  1   FC GOLDEN STATE B08  0   BOYS  2008 SILVER ELITE NORTH
 4:00 PM   18792 LAUFA B2006 RED  1   LNYSA RBU16 PINO  0   BOYS  2006 BRONZE SOUTH
October 2, 2021   Saturday
 8:00 AM   18319 OXNARD KICKERS FC - TOLUCA  1   VENTURA FC BAYERN MUNICH  0   BOYS  2006 SILVER ALPHA
 9:40 AM   18321 BARCELONA SANTA PAULA  1   CC CONDORS. DROP 10/5  0   BOYS  2006 SILVER ALPHA
 10:45 AM   10135 NEWBURY PARK SC VENOM  1   CVU B14 RED  0   BOYS  2014 BRONZE BETA
 11:00 AM   10692 FOOTHILL STORM  1   EDA ELITE SC B2013  0   BOYS  2013 BRONZE SOUTH
 11:30 AM   11733 CCA - KICKERS  2   CC DYNASTY FC G06 BLACK  0   GIRLS  2006 SILVER ALPHA
 11:30 AM   14082 DOWNTOWN LA-SC G10  1   NITEMARES HINCHAS DEBEST  0   GIRLS  2010 BRONZE SOUTH
 11:45 AM   11390 UIFC CORONA SHARKS FC  1   MILAN EFC B2012 ACADEMY II  0   BOYS  2012 BRONZE GAMMA
 12:45 PM   16364 DRAKO G2008  1   BOCA OC G08  0   GIRLS  2008 SILVER ELITE SOUTH
 2:00 PM   12761 LEGENDS IE G11 MELGOZA  1   NITEMARES PRIDE FC  0   GIRLS  2011 BRONZE EAST
October 3, 2021   Sunday
 8:00 AM   17232 UNITED AV  1   BF310 B2007 6201  0   BOYS  2007 SILVER NORTH
 9:30 AM   13288 LEGENDS FUTBOL ACADEMY WHT  1   CVSC B10 DSJ- PR  0   BOYS  2010 BRONZE ALPHA
 9:45 AM   20893 UNITED AV  1   VENTURA FC OJAI  0   GIRLS  2004 SILVER NORTH
 10:00 AM   19852 ROADRUNNERS FC G05 BLUE  1   CVU G05 RED  0   GIRLS  2005 GOLD NORTH
 12:00 PM   20121 SPARTANS SAN LORENZO FC  1   TOROS CHELSEA B04. DROP 9/20  0   BOYS  2004 PREMIER WHITE
 1:25 PM   20140 ANTELOPE VALLEY DIRT DEVILS  1   OXNARD UNITED SC BLUE  0   BOYS  2004 GOLD NORTH
 2:00 PM   21183 AVSC STORM GOLD G03  1   VENTURA COUNTY UNITED DROP 9/21  0   GIRLS  2002 PREMIER
October 9, 2021   Saturday
 9:40 AM   17512 BAKERSFIELD LEGACYGODINEZ  1   SPORTING SO-CAL GUNNERS  0   BOYS  2007 BRONZE NORTH
 9:45 AM   21136 SOUTHWESTERN YSC B03  1   ANAHUAK NE LOS ANGELES FC  0   BOYS  2002 SILVER ELITE NORTH
 10:30 AM   13198 SOUTH VALLEY SURF B10  1   FAR WEST UNITED FC  0   BOYS  2010 SILVER NORTH
 11:15 AM   10890 SOUTH VALLEY SURF G13  1   CVU G13 BLUE  0   GIRLS  2013 BRONZE NORTH
 11:45 AM   19292 OXNARD UNITED SC  1   LAUFA B2005 DROP 10/9  0   BOYS  2005 PREMIER WHITE
 12:45 PM   20310 SANTOS LAGUNA NORTH B2004  1   OXNARD PAL  0   BOYS  2004 SILVER ELITE NORTH
 1:30 PM   20537 PREMIER SC  1   SPORTING FC VIEWPOINT B2004  0   BOYS  2004 BRONZE NORTH
 3:15 PM   20021 MAQUINA FC  1   WEST COVINA FC-SYNERGY  0   GIRLS  2005 SILVER SOUTH
 4:15 PM   19356 PUMAS USA REAL JUVENIL  1   CYSA PREMIER COACHELLA FC DROP 10/8  0   BOYS  2005 GOLD SOUTH
 4:45 PM   19513 DESERT UNITED B2005  1   FONTANA FC PACO 05  0   BOYS  2005 SILVER ELITE EAST
October 10, 2021   Sunday
 8:00 AM   20904 LA ESPERANZA SB CHAOS  1   VENTURA FC OJAI  0   GIRLS  2004 SILVER NORTH
 9:45 AM   19572 CVSC B05 SLAMMERS  1   CVU B05 BLUE  0   BOYS  2005 SILVER NORTH
 10:45 AM   20145 CRUSADERS FC B04  1   OXNARD UNITED SC BLUE  0   BOYS  2004 GOLD NORTH
 11:00 AM   21310 UNITED RC WHITE G03  1   RENEGADES FC G03. DROP 10/14  0   GIRLS  2002 SILVER ELITE NORTH
 11:45 AM   21140 CENTRAL COAST UTD B02 WHITE  1   UIFC PANTHERS  0   BOYS  2002 SILVER ELITE NORTH
October 16, 2021   Saturday
 10:30 AM   19577 CHIVAS SOCCER ACADEMY  1   CVSC B05 OUTLAWS-PR DROP 10/15  0   BOYS  2005 SILVER NORTH
 11:00 AM   30827 CUSC 07 WHITE  1   OXNARD FC 2007  0   BOYS  2007 LEAGUE CUP
 11:45 AM   10140 SANTA BARBARA SC WHITE  1   CVU B14 RED  0   BOYS  2014 BRONZE BETA
 12:00 PM   11680 SANTA PAULA FC XTREME  1   CRUSADERS FC G12  0   GIRLS  2012 SILVER ALPHA
 12:00 PM   19677 TORINO VALLEY PRODIGIES  1   SIMI VALLEY ECLIPSE WHITE  0   BOYS  2005 BRONZE NORTH
 12:20 PM   16654 CALIFORNIA ELITE SC G08  1   OXNARD KICKERS FC - DECLET  0   GIRLS  2008 BRONZE BETA
 1:00 PM   14667 SANTA PAULA FC XTREME  1   CVU B09 WHITE  0   BOYS  2009 BRONZE BETA
 1:00 PM   10324 AC BREA G14 PDA  1   CVU G14 BLUE  0   GIRLS  2014 BRONZE NORTH
 1:30 PM   12551 ARMERG COMANDOS B2011  1   SOUTH VALLEY SURF B11 BLACK  0   BOYS  2011 BRONZE NORTH
 2:00 PM   20650 VENTURA FC 2004 (CRAIG)  1   ALBION CC AV G04 PREMIER  0   GIRLS  2004 PREMIER
 3:30 PM   30834 ANAHUAK ACADEMY CYPRESS FC  1   UIFC ANAHEIM PREMIER  0   BOYS  2007 LEAGUE CUP
 4:30 PM   12768 PALM DESERT SC G11  1   NITEMARES PRIDE FC  0   GIRLS  2011 BRONZE EAST
October 17, 2021   Sunday
 8:00 AM   20321 SANTOS LAGUNA OXNARD  1   OXNARD PAL  0   BOYS  2004 SILVER ELITE NORTH
 8:00 AM   17074 CENTRAL COAST CONDORS  1   LEGENDS FUTBOL ACADEMY  0   BOYS  2007 SILVER ALPHA
 11:45 AM   17500 ROADRUNNERS FC B07 WHITE  1   SPORTING SO-CAL GUNNERS  0   BOYS  2007 BRONZE NORTH
 12:00 PM   20253 FC DEPORTIVO ELITE MIGGS  1   CELTIC EUROPA  0   BOYS  2004 SILVER ELITE SOUTH
 1:30 PM   17426 HDYSL FURY F.C.HD RODRIGUEZ  1   NOMADS IE  0   BOYS  2007 BRONZE DELTA
 1:40 PM   12843 CENTRAL COAST UTD G11G  1   GRANADA STRIKERS SFV  0   GIRLS  2011 BRONZE NORTH
 3:30 PM   30780 DESERT UNITED B2006     BF310 B2006 ACADEMY     BOYS  2006 LEAGUE CUP
October 23, 2021   Saturday
 8:00 AM   15407 UIFC CORONA WOLVES FC  1   FC DEP BSL SANTA ANA G09  0   GIRLS  2009 BRONZE SOUTH
 9:30 AM   30898 CVU B07 WHITE     ALBION CC AV B07 ACADEMY     BOYS  2007 LEAGUE CUP
 9:40 AM   16507 WEST COVINA FC  1   COLTON AMERICA DROP 9/21  0   GIRLS  2008 SILVER EAST
 10:45 AM   16558 BARCELONA CALIF G2008  1   SOUTH VALLEY SURF G08 BLACK  0   GIRLS  2008 SILVER NORTH
 11:30 AM   21196 CALIFORNIA ELITE SC G02  1   VENTURA COUNTY UNITED DROP 9/21  0   GIRLS  2002 PREMIER
 11:45 AM   18808 UIFC CALI UNITED SA BLUE  1   LNYSA RBU16 PINO  0   BOYS  2006 BRONZE SOUTH
 12:15 PM   30440 DOWNTOWN LA-SC G10  1   CVSC G10 OUTLAWS - PR  0   GIRLS  2010 LEAGUE CUP
 12:30 PM   30138 FC VALENCIA G11 SWAP SGV     GRANADA STRIKERS SFV     GIRLS  2011 LEAGUE CUP
 1:10 PM   19942 DCSC APPLE VALLEY BLODGETT  1   CYSA PREMIER ACADEMY LV  0   GIRLS  2005 SILVER EAST
 1:15 PM   21227 MANCHESTER UNITED RED G03  1   CENTRAL COAST UTD GREEN  0   GIRLS  2002 GOLD
 2:40 PM   17503 BAKERSFIELD LEGACYGODINEZ  1   DYNAMO  0   BOYS  2007 BRONZE NORTH
 3:30 PM   30174 JUVENTUS ACADEMY LA B2010B     LEGENDS FUTBOL ACADEMY WHT     BOYS  2010 LEAGUE CUP
October 24, 2021   Sunday
 8:00 AM   12821 SANTA BARBARA SC WHITE  1   GRANADA STRIKERS SFV  0   GIRLS  2011 BRONZE NORTH
 8:00 AM   31102 ANTELOPE VALLEY FC 2731  1   ANAHUAK NE LOS ANGELES FC  0   BOYS  2002 LEAGUE CUP
 8:30 AM   11455 ANTELOPE VALLEY LUNA  1   FAR WEST UNITED FC  0   BOYS  2010 SILVER NORTH
 9:30 AM   13997 UNIVERSAL SC ROYALS  1   MANCHESTER UNITED G10  0   GIRLS  2010 BRONZE EAST
 9:30 AM   30985 FONTANA FC PACO 05  1   ALBION CC AV B05 ACADEMY  0   BOYS  2005 LEAGUE CUP
 9:30 AM   31030 WEST COVINA FC ATHLETICS  1   ROADRUNNERS FC G05 WHITE  0   GIRLS  2005 LEAGUE CUP
 9:30 AM   31033 ROADRUNNERS FC G05 BLUE  1   TEAM USA WHITE  0   GIRLS  2005 LEAGUE CUP
 9:45 AM   20657 ALBION CC AV G04 PREMIER  1   ALBION SC SAN DIEGO NORTH G04 ACADEMY  0   GIRLS  2004 PREMIER
 11:00 AM   30917 UNIVERSAL SC MARAVILLAS  1   VC GALAXY FC G04-BLUE  0   GIRLS  2004 LEAGUE CUP
 11:00 AM   30983 UNIVERSAL SC WOLVES  1   CVSC B05 SLAMMERS  0   BOYS  2005 LEAGUE CUP
 11:00 AM   31112 DOWNEY FC 03  1   UNITED AV G03  0   GIRLS  2002 LEAGUE CUP
 11:30 AM   14985 UIFC CORONA WOLVES  1   ATLAS FC OC SJC  0   BOYS  2009 BRONZE SOUTH
 12:30 PM   31052 NECAXA USA BRAVES  1   CYSA PREMIER E.S  0   BOYS  2004 LEAGUE CUP
 1:00 PM   15698 CVSC B08 DEPORTIVO  1   EAGLES WHITE  0   BOYS  2008 SILVER ALPHA
 1:00 PM   14436 FURY FC - FROESE  1   DCSC HESPERIA INZUNZA  0   BOYS  2009 SILVER EAST
 2:00 PM   18764 SC ANTELOPE  1   SOUTH VALLEY B06 GRYPHONS  0   BOYS  2006 BRONZE NORTH
October 30, 2021   Saturday
 8:00 AM   21317 MSA FC G03  1   RENEGADES FC G03. DROP 10/14  0   GIRLS  2002 SILVER ELITE NORTH
 8:00 AM   10197 GRANADA STRIKERS SFV A  1   GRANADA STRIKERS SFV  0   BOYS  2014 BRONZE CENTRAL
 8:00 AM   19480 TOROS CHELSEA B05  1   NEWBURY PARK SC FALCONS  0   BOYS  2005 SILVER ELITE NORTH
 9:00 AM   21280 PUMAS LA HABRA FC G03  1   NITEMARES SC DB 02  0   GIRLS  2002 SILVER ELITE SOUTH
 9:30 AM   10710 ATLAS FC OC SJC  1   EDA ELITE SC B2013  0   BOYS  2013 BRONZE SOUTH
 9:45 AM   16902 AVSC STORM ELITE B07  1   LA ESPERANZA  0   BOYS  2007 GOLD
 10:00 AM   19736 HEMET SAN JACINTOABEL DROP 10/29  0   PRO ALLIANCE FC  1   BOYS  2005 BRONZE SOUTH
 10:00 AM   19992 SOUTH VALLEY SURF G05 WHITE  1   VC GALAXY G05  0   GIRLS  2005 SILVER NORTH
 10:30 AM   21318 NVSC ALCALA G03  1   ALBION CC G03 ACADEMY  0   GIRLS  2002 SILVER ELITE NORTH
 10:30 AM   11115 LA ESPERANZA  1   SPORTING SO-CAL COSMOS  0   BOYS  2012 SILVER NORTH
 11:00 AM   30347 OLIMPICO FC  1   FONTANA FC DRU B2009  0   BOYS  2009 LEAGUE CUP
 11:30 AM   19685 VALLEY UNITED - GARCIA  1   ALBION CC AV B05 ACADEMY  0   BOYS  2005 BRONZE NORTH
 11:45 AM   17522 ALBION CC B07 ACADEMY  1   DYNAMO  0   BOYS  2007 BRONZE NORTH
 12:00 PM   10050 OXNARD GUERREROS YA 2014  1   WORLDWIDE SOCCER  0   BOYS  2014 JUNIORS NORTH
 12:00 PM   17583 CUSC 07 WHITE  1   ELITE - B2007 HAUGEN  0   BOYS  2007 BRONZE SOUTH
 12:00 PM   20768 TITANS FC - SERVITAS  1   NATIVES 4280  0   GIRLS  2004 SILVER ELITE SOUTH
 12:00 PM   20030 SPARTANS INDUSTRY FC  1   MAQUINA FC  0   GIRLS  2005 SILVER SOUTH
 12:30 PM   30692 ROADRUNNERS FC AV G06  1   TITANS FC - REDLANDS  0   GIRLS  2006 LEAGUE CUP
 12:30 PM   12775 TITANS FC G2011  1   NITEMARES PRIDE FC  0   GIRLS  2011 BRONZE EAST
 2:00 PM   21229 LAZERS SC G03  1   MANCHESTER UNITED RED G03  0   GIRLS  2002 GOLD
 2:00 PM   17954 NITEMARES HINCHAS FOX  3   PUMAS LA HABRA  0   GIRLS  2007 BRONZE SOUTH
 2:30 PM   19581 CENTRAL COAST CONDORS B05 RED  1   CVU B05 BLUE  0   BOYS  2005 SILVER NORTH
 3:15 PM   19993 ROADRUNNERS FC AV G05 WHITE  1   ROADRUNNERS FC G05 WHITE  0   GIRLS  2005 SILVER NORTH
October 31, 2021   Sunday
 8:00 AM   20332 BARCELONA SANTA PAULA  1   OXNARD PAL  0   BOYS  2004 SILVER ELITE NORTH
 8:00 AM   21156 SIMI VALLY PREMIER GREEN 03  1   ANAHUAK NE LOS ANGELES FC  0   BOYS  2002 SILVER ELITE NORTH
 8:00 AM   20659 CCA - SBSC  1   ALBION CC AV G04 PREMIER  0   GIRLS  2004 PREMIER
 8:00 AM   30295 OXNARD UNITED SC  1   FC GOLDEN STATE SGV WHITE  0   BOYS  2011 LEAGUE CUP
 9:15 AM   30208 LA POWER UNITED B10  1   NEWBURY PARK SC TITANS  0   BOYS  2010 LEAGUE CUP
 9:15 AM   30466 OXNARD UNITED SC  1   ALBION CC AV G10 ACADEMY  0   GIRLS  2010 LEAGUE CUP
 9:30 AM   19433 INTER-AMERICA GALACTICOS FC  1   DOWNTOWN LA-SC B05 WHITE  0   BOYS  2005 SILVER ELITE SOUTH
 9:45 AM   20413 INLAND UNITED SC BETO  1   CYSA PREMIER E.S  0   BOYS  2004 SILVER EAST
 9:45 AM   20932 UNITED AV  1   GLENDALE FC G-2004 RED  0   GIRLS  2004 SILVER NORTH
 10:30 AM   30464 CHIVAS SOCCER ACADEMY  1   NEWBURY PARK SC PHOENIX  0   GIRLS  2010 LEAGUE CUP
 11:00 AM   30491 FOOTHILL STORM  1   NEWBURY PARK SC SHARKS  0   BOYS  2008 LEAGUE CUP
 11:00 AM   30527 WEST COVINA FC  1   FONTANA FC DRU B2008  0   BOYS  2008 LEAGUE CUP
 11:45 AM   30144 SPORTING SO-CAL CHEETAHS  1   SOUTH VALLEY SURF G11  0   GIRLS  2011 LEAGUE CUP
 11:45 AM   30275 DRAKO B2011  1   EAGLES  0   BOYS  2011 LEAGUE CUP
 12:00 PM   18908 CENTRAL COAST UTD G06  1   ALBION CC AV G06 ACADEMY  0   GIRLS  2006 GOLD
 12:00 PM   15096 AVSC STORM G09 GOLD  1   WEST TORRANCE REBELS  0   GIRLS  2009 GOLD SOUTH
 1:00 PM   37075 EXTREME SOCCER CLUB  1   NEWBURY PARK SC PREDATORS  0   GIRLS  2007 LEAGUE CUP
 2:00 PM   21017 DOWNTOWN LA-SC B03 BLACK  1   ANTELOPE VALLEY FC 9562  0   BOYS  2002 PREMIER
 2:15 PM   30139 AC BREA G11 PDA  1   NEWBURY PARK SC INFINITY  0   GIRLS  2011 LEAGUE CUP
 3:00 PM   20158 ANTELOPE VALLEY DIRT DEVILS  1   SIMI VALLEY ECLIPSE B04  0   BOYS  2004 GOLD NORTH
 3:30 PM   30264 OXNARD PAL 2011  1   VC FUSION 2011 BLUE  0   BOYS  2011 LEAGUE CUP
November 6, 2021   Saturday
 9:00 AM   18483 HURACAN VALLEY  3   FUTBOL FOUNDATION B06 JF  0   BOYS  2006 SILVER NORTH
 10:00 AM   21202 LIGHTNING SC G02  1   MANCHESTER UNITED RED G03  0   GIRLS  2002 GOLD
 10:00 AM   20775 ORANGE COUNTY UNITED G04  1   NATIVES 4280  0   GIRLS  2004 SILVER ELITE SOUTH
 10:30 AM   12324 BARCELONA SANTA PAULA 2151  1   LEGENDS FUTBOL ACADEMY  0   BOYS  2011 BRONZE ALPHA
 10:30 AM   20263 SWSC B2004  1   ANAHEIM FC B2004 BLACK  0   BOYS  2004 SILVER ELITE SOUTH
 11:20 AM   16906 PALM DESERT SC B07  1   FC DEPORTIVO LA PSG/FALCON  0   BOYS  2007 GOLD
 11:30 AM   21014 DOWNTOWN LA SC BOYLE HTS 02  1   LAUFA B2003  0   BOYS  2002 PREMIER
 12:00 PM   19686 ALBION CC AV B05 ACADEMY  1   SIMI VALLEY ECLIPSE WHITE  0   BOYS  2005 BRONZE NORTH
 12:30 PM   17963 LNYSA WARRIORS  1   PUMAS LA HABRA  0   GIRLS  2007 BRONZE SOUTH
 1:10 PM   15197 ZEROGRAVITY USA G09  1   ROADRUNNERS FC G09  0   GIRLS  2009 SILVER NORTH
 1:15 PM   21157 CALIFORNIA ELITE SC B02  1   ANAHUAK NE LOS ANGELES FC  0   BOYS  2002 SILVER ELITE NORTH
 2:00 PM   21158 SOUTHWESTERN YSC B03  1   SIMI VALLY PREMIER GREEN 03  0   BOYS  2002 SILVER ELITE NORTH
 2:15 PM   17526 EXTREME SOCCER CLUB BLACK  1   SPORTING SO-CAL GUNNERS  0   BOYS  2007 BRONZE NORTH
 3:30 PM   13410 OXNARD FC 2010 RICARDO  1   FC UNITED REAL 2010  0   BOYS  2010 BRONZE CENTRAL
 4:30 PM   21159 P2KS INTERNACIONAL  1   CENTRAL COAST UTD B02 WHITE  0   BOYS  2002 SILVER ELITE NORTH
 4:30 PM   13522 PALM DESERT SC B10  1   SWSC B2010  0   BOYS  2010 BRONZE EAST
November 7, 2021   Sunday
 8:00 AM   16512 XPLOSION SC G08  1   COLTON AMERICA DROP 9/21  0   GIRLS  2008 SILVER EAST
 8:00 AM   30034 OXNARD REAL AC 2013  1   FUTBOL LEGACYDP ARTESIA DES  0   BOYS  2013 LEAGUE CUP
 8:00 AM   10299 ZEROGRAVITY G2014 PURPLE  1   GRANADA STRIKERS SFV  0   GIRLS  2014 BRONZE NORTH
 9:00 AM   15354 ANTELOPE VALLEY G09 PADILLA  1   GRANADA STRIKERS SFV  0   GIRLS  2009 BRONZE NORTH
 9:30 AM   30949 OXNARD UNITED SC  1   ORANGE COUNTY UNITED G04  0   GIRLS  2004 LEAGUE CUP
 9:30 AM   30313 ZEROGRAVITY USA G13  1   AC BREA G13 GOLD  0   GIRLS  2013 LEAGUE CUP
 9:30 AM   30088 SANTA PAULA XTREME B2012  1   FC VALENCIA B12/13 SEALS SGV  0   BOYS  2012 LEAGUE CUP
 10:30 AM   14688 EAGLES  1   CVU B09 WHITE  0   BOYS  2009 BRONZE BETA
 11:00 AM   30041 CANYON UNITED RODRIGUEZ  1   DYNAMO - BLACK  0   BOYS  2013 LEAGUE CUP
 11:00 AM   30068 MAQUINA FC  1   MOORPARK EXPRESS IANNETTA  0   BOYS  2012 LEAGUE CUP
 12:30 PM   30407 DESERT UNITED SC B09 WHITE  1   CYSA PREMIER B09 MP  0   BOYS  2009 LEAGUE CUP
 12:30 PM   21228 CENTRAL COAST UTD GREEN  1   CVU G03 RED  0   GIRLS  2002 GOLD
 2:00 PM   30993 UIFC EAST LA B05  1   SANTOS LAGUNA OXNARD B05  0   BOYS  2005 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30304 LA ACADEMIA S.C. ROMA  1   RANGERS FC HOMANN  0   GIRLS  2013 LEAGUE CUP
 2:15 PM   10186 LAUFA B2014  1   GRANADA STRIKERS SFV  0   BOYS  2014 BRONZE CENTRAL
November 13, 2021   Saturday
 8:00 AM   30616 LEGENDS IE G09 PREMIER LL  1   NEWBURY PARK SC FURY  0   GIRLS  2009 LEAGUE CUP
 8:00 AM   11414 UIFC CORONA SHARKS FC  1   FC MAN UNITED B2012  0   BOYS  2012 BRONZE GAMMA
 8:00 AM   17844 RIVERSIDE MGFM STRIKERS  1   TEAM USA  0   GIRLS  2007 SILVER SOUTH
 8:00 AM   20271 CELTIC EUROPA  1   CHIVAS SOCCER ACADEMY DSP  0   BOYS  2004 SILVER ELITE SOUTH
 9:00 AM   21323 ALBION CC G03 ACADEMY  1   UNITED AV G03  0   GIRLS  2002 SILVER ELITE NORTH
 9:30 AM   16294 PARAMOUNT FC B2008  1   PUMAS USA PARDO  0   BOYS  2008 BRONZE WEST
 9:30 AM   16142 INTER-AMER MONTEBELLO STORM  1   FC DEP ZONA ONCE FC DROP 11/12  0   BOYS  2008 BRONZE KAPPA
 11:45 AM   10719 AC BREA B13 PDA  1   EDA ELITE SC B2013  0   BOYS  2013 BRONZE SOUTH
 11:45 AM   19441 UIFC EAST LA B05  1   INTER-AMERICA GALACTICOS FC  0   BOYS  2005 SILVER ELITE SOUTH
 11:50 AM   20164 NVSC BREAKAWAY B04  1   OXNARD UNITED SC BLUE  0   BOYS  2004 GOLD NORTH
 12:00 PM   12225 BAKERSFIELD LEGACY B11  1   LA POWER FC B11 DROP 10/29  0   BOYS  2011 SILVER NORTH
 12:00 PM   10206 FARWEST DYNAMO LA TIGER  1   GRANADA STRIKERS SFV  0   BOYS  2014 BRONZE CENTRAL
 12:00 PM   10280 UNIVERSAL SC ROYALS  1   ANAHEIM FC B2014 GONZALEZ  0   BOYS  2014 BRONZE SOUTH
 12:10 PM   20380 FCA SC B2004  1   FC MAN UNITED B2004  0   BOYS  2004 SILVER ELITE EAST
 12:30 PM   30656 SANTA ANITA SC  1   SELECT CITIES AVALANCHE  0   GIRLS  2008 LEAGUE CUP
 12:45 PM   19882 ROADRUNNERS FC G05 BLUE  1   CVSC G05 WARRIORS- SB  0   GIRLS  2005 GOLD NORTH
 1:00 PM   10721 AC BREA B13 GOLD  1   ATLAS FC OC SJC  0   BOYS  2013 BRONZE SOUTH
 1:00 PM   18919 CVSC SM G06 VENOM  1   UNIVERSAL SC MOVAL  0   GIRLS  2006 GOLD
 1:45 PM   11078 NVSC PRIMOS FC B08  1   GVFC PACIFIC SC DROP 11/16  0   BOYS  2008 SILVER NORTH
 6:30 PM   19694 ARMERG FC ULTRAS B2005  1   ALBION CC AV B05 ACADEMY  0   BOYS  2005 BRONZE NORTH
November 14, 2021   Sunday
 8:00 AM   37059 ALBION CC AV G04 ACADEMY  1   CCA - SBSC  0   GIRLS  2004 LEAGUE CUP
 8:00 AM   37067 EAGLES  1   BOCA OC G13 BLACK  0   GIRLS  2013 LEAGUE CUP
 9:00 AM   18546 NITEMARES SC DB 06  1   FC DEP REAL SAN PEDRO  0   BOYS  2006 SILVER SOUTH
 10:20 AM   15248 CENTRAL COAST UTD WHITE  1   TORINO FC G2009  0   GIRLS  2009 BRONZE ALPHA
 11:30 AM   20608 CRUZEIRO 2004  1   MANCHESTER UNITED B04  0   BOYS  2004 BRONZE SOUTH
 4:00 PM   16514 SANTA ANITA SC  1   COLTON AMERICA DROP 9/21  0   GIRLS  2008 SILVER EAST
November 20, 2021   Saturday
 8:00 AM   20382 FCA SC B2004  1   PALM DESERT SC B04  0   BOYS  2004 SILVER ELITE EAST
 8:00 AM   19956 TEAM USA BLACK  1   CYSA PREMIER ACADEMY LV  0   GIRLS  2005 SILVER EAST
 8:00 AM   20782 UIFC FUSION FC  1   NATIVES 4280  0   GIRLS  2004 SILVER ELITE SOUTH
 9:30 AM   20781 CYSA PREMIER ACADEMY G04  1   WEST COVINA FC- FORCE  0   GIRLS  2004 SILVER ELITE SOUTH
 10:00 AM   17847 LAUFA G2007  1   SPARTANS WHITTIER FC G07  0   GIRLS  2007 SILVER SOUTH
 11:00 AM   19741 PUMAS LA HABRA FC - WHITE  1   HEMET SAN JACINTOABEL DROP 10/29  0   BOYS  2005 BRONZE SOUTH
 11:20 AM   20166 OXNARD UNITED SC BLUE  1   CRUSADERS FC B04  0   BOYS  2004 GOLD NORTH
 11:45 AM   18240 LAUFA B2006  1   ALBION CC B06 ACADEMY  0   BOYS  2006 SILVER ELITE NORTH
 11:45 AM   10449 CVU B13 BLUE  1   SPORTING SO-CAL LIONS  0   BOYS  2013 SILVER NORTH
 11:45 AM   19492 TOROS CHELSEA B05  1   CENTRAL COAST UTD GREEN  0   BOYS  2005 SILVER ELITE NORTH
 12:45 PM   18925 SOUTH VALLEY SURF G06 BLACK  1   GVFC GRANADA  0   GIRLS  2006 SILVER ELITE NORTH
 1:00 PM   10208 LAUFA B2014  1   FARWEST DYNAMO LA TIGER  0   BOYS  2014 BRONZE CENTRAL
 1:30 PM   14798 HDYSL FURY FC-HD GARRETT  1   RANCHO CHALLENGE FC  0   BOYS  2009 BRONZE DELTA
 2:00 PM   13639 BOCA OC B10  1   SANTA ANITA SC  0   BOYS  2010 BRONZE SOUTH
 2:30 PM   14393 SANTA BARBARA SC BLUE  1   FC UNITED SHARKS  0   BOYS  2009 SILVER BETA
 4:30 PM   12139 PALM DESERT SC B11  1   NOMADS IE  0   BOYS  2011 SILVER EAST
 4:30 PM   11816 P2KS WEST COAST F.C  1   CALIFORNIA UNITED FC  0   BOYS  2004 SILVER NORTH
November 21, 2021   Sunday
 9:40 AM   19906 DCSC VICTORVILLE MORAN  1   COLTON AMERICA SC  0   GIRLS  2005 GOLD SOUTH
 9:45 AM   21108 SPARTANS WOLVES FC 03  1   FC CAL VELOCITY 03  0   BOYS  2002 SILVER ELITE SOUTH
 11:30 AM   10340 BOCA OC G14  1   GRANADA STRIKERS SFV  0   GIRLS  2014 BRONZE NORTH
 12:20 PM   11256 LIGHTNING SC MEX  1   GVFC PACIFIC SC DROP 11/16  0   BOYS  2008 SILVER NORTH
 2:00 PM   12797 CVSC B05 REVOLUTION  1   GVFC ELITE  0   BOYS  2005 SILVER ELITE NORTH
December 4, 2021   Saturday
 9:00 AM   12523 FCA SC B2011  1   SWSC B2011  0   BOYS  2011 BRONZE EAST
 9:00 AM   16149 FC DEP NORWALK TORITOSRED  1   FC DEP ZONA ONCE FC DROP 11/12  0   BOYS  2008 BRONZE KAPPA
 9:15 AM   12341 CANYON UNITED G2013  1   RANGERS FC HOMANN  0   GIRLS  2013 SIGNATURE
 10:45 AM   13499 UNIVERSAL SC DREAMERS  1   SWSC B2010  0   BOYS  2010 BRONZE EAST
 11:20 AM   14635 CC DYNASTY FC B09 WHITE  1   TORINO FC B2009  0   BOYS  2009 BRONZE ALPHA
 12:15 PM   12234 SOUTH VALLEY SURF B11  1   LA POWER FC B11 DROP 10/29  0   BOYS  2011 SILVER NORTH
 1:00 PM   10101 CVU B14 BLUE  1   CVSC ELITE B2014  0   BOYS  2014 BRONZE ALPHA
 2:40 PM   15058 LA ESPERANZA  1   ALBION CC G09 ACADEMY  0   GIRLS  2009 GOLD NORTH
December 5, 2021   Sunday
 10:15 AM   15828 SPORTING SO-CAL TIGERS  1   GVFC PACIFIC SC DROP 11/16  0   BOYS  2008 SILVER NORTH
 11:00 AM   10639 SOUTH VALLEY SURF G13  1   DOWNTOWN LA SC - G13  0   GIRLS  2013 BRONZE NORTH
 11:20 AM   12852 CENTRAL COAST UTD G11G  1   SANTA BARBARA SC WHITE  0   GIRLS  2011 BRONZE NORTH
 11:30 AM   14304 NOMADS IE  1   CYSA PREMIER B09 MP  0   BOYS  2009 SILVER ELITE EAST
December 11, 2021   Saturday
 9:15 AM   10456 ANAHEIM FC B2013 GONZALEZ  1   SPORTING SO-CAL LIONS  0   BOYS  2013 SILVER NORTH
 9:40 AM   10666 NECAXA USA SB GUNNERS  1   PUMAS USA PARDO  0   BOYS  2008 BRONZE WEST
 11:15 AM   10216 SPORTING SO-CAL KINGS  1   GRANADA STRIKERS SFV  0   BOYS  2014 BRONZE CENTRAL
 1:15 PM   11592 FAR WEST UNITED FC  1   GVFC PACIFIC SC DROP 11/16  0   BOYS  2008 SILVER NORTH
 5:15 PM   11190 PALM DESERT SC B12  1   LAGUNA FC  0   BOYS  2012 SILVER SOUTH
December 12, 2021   Sunday
 11:00 AM   12238 BAKERSFIELD LEGACY B11  1   ALBION CC AV B11 ACADEMY  0   BOYS  2011 SILVER NORTH

A Red Circle