CSL Home Page
 

COAST SOCCER LEAGUE 2021


   
NO FIELD - TO BE RESCHED
TIME
 GAME  
HOME TEAM VISITING TEAM GROUP
September 11, 2021   Saturday
 9:00 AM   16251 AUTOBAHN SC B08 BLUE     SOUTH BAY FALCONS B08     BOYS  2008 BRONZE WEST
October 23, 2021   Saturday
 8:00 AM   11315 VALLEY UNITED VAZQUEZ     NEWBURY PARK SC THUNDER     BOYS  2012 BRONZE CENTRAL
 11:40 AM   20328 FC VALENCIA B04N (SCV)     SANTOS LAGUNA OXNARD     BOYS  2004 SILVER ELITE NORTH
October 24, 2021   Sunday
 8:00 AM   18811 LAUFA B2006 RED     FC DEPORTIVO U.DE.G     BOYS  2006 BRONZE SOUTH
 8:00 AM   12213 VALLEY UNITED KHAPSALIS     ALBION CC AV B11 ACADEMY     BOYS  2011 SILVER NORTH
 8:00 AM   14526 SPORTING SO-CAL PANTHERS     FC ENGLAND B09     BOYS  2009 SILVER NORTH
 8:00 AM   18628 WEST COVINA FC- UNITED     SPARTANS BG     BOYS  2006 BRONZE CENTRAL
 8:00 AM   14623 SANTA YNEZ FC B2009     CVSC B09 GALAXY     BOYS  2009 BRONZE ALPHA
 9:35 AM   10762 SPARTANS BOYS 2013     LA MONSTERS/WILMINGTON JRS     BOYS  2013 BRONZE WEST
 11:00 AM   12595 FUTBOL LEGACY WOLVESNORWALK     LA MIRADA FC     BOYS  2011 BRONZE SOUTH
 11:00 AM   12596 FC GOLDEN STATE B11 OCHOA     BOCA OC B11 BLACK     BOYS  2011 BRONZE SOUTH
 11:25 AM   17833 LAUFA G2007     UIFC MADRID     GIRLS  2007 SILVER SOUTH
 2:55 PM   18240 LAUFA B2006     ALBION CC B06 ACADEMY     BOYS  2006 SILVER ELITE NORTH
October 30, 2021   Saturday
 7:00 AM   10792 FUTBOL FOUNDATION B07 JC     UNITED AV     BOYS  2007 SILVER NORTH
 8:00 AM   10051 BRAZIL STARS CHAUTENGO 2014     SPORTING SO-CAL SPARTANS     BOYS  2014 JUNIORS NORTH
 8:00 AM   20600 JUGGLE THE WORLD SANTAFERED     CRUZEIRO 2004     BOYS  2004 BRONZE SOUTH
 8:00 AM   13211 FC VALENCIA B05 SWAP SGV     FC VALENCIA B05N (SCV)     BOYS  2005 PREMIER
 9:00 AM   17021 SANTA YNEZ FC B2007     ALBION CC SM B07 ACADEMY     BOYS  2007 SILVER ELITE NORTH
 9:30 AM   13685 SPARTANS FC     UIFC SCORPIONS     BOYS  2010 BRONZE WEST
 9:30 AM   20260 LA POWER FC B04     CHIVAS SOCCER ACADEMY DSP     BOYS  2004 SILVER ELITE SOUTH
 10:00 AM   21094 SPARTANS WOLVES FC 03     LA ACADEMIA S.C. YUCAIPA     BOYS  2002 SILVER ELITE SOUTH
 1:00 PM   19869 GRANADA UNITED FC G05     CENTRAL COAST UTD GREEN     GIRLS  2005 GOLD NORTH
October 31, 2021   Sunday
 8:00 AM   19380 PRO ALLIANCE FC ACADEMY     HG EAGLES SC     BOYS  2005 GOLD SOUTH
 8:00 AM   15146 DOWNTOWN LA SC G09     PALM DESERT SC G09     GIRLS  2009 SILVER EAST
 9:45 AM   19434 LAUFA B2005 WHITE     ANAHEIM FC B2005 BLACK     BOYS  2005 SILVER ELITE SOUTH
 10:00 AM   19745 PRO ALLIANCE FC     TEAM USA     BOYS  2005 BRONZE SOUTH
 1:30 PM   20202 LAUFA B2004 RED     LEGENDS IE B04 ACADEMY AM     BOYS  2004 GOLD SOUTH
November 6, 2021   Saturday
 7:00 AM   10814 SPORTING FC B07     FUTBOL FOUNDATION B07 JC     BOYS  2007 SILVER NORTH
 7:00 AM   12472 PUMAS USA 6316     SANTA ANA FC BOY 2005     BOYS  2005 SILVER SOUTH
 8:00 AM   10363 AUTOBAHN SC B13 GOLD     WESTSIDE PREMIER SC B13     BOYS  2013 JUNIORS NORTH
 8:00 AM   10768 SPARTANS BOYS 2013     AUTOBAHN SC B13 BLUE     BOYS  2013 BRONZE WEST
 8:00 AM   13589 FC GOLDEN STATE B2010     ARMERG FC ARMOR B2010     BOYS  2010 BRONZE NORTH
 8:00 AM   11322 VALLEY UNITED VAZQUEZ     NEWBURY PARK SC TIGERS     BOYS  2012 BRONZE CENTRAL
 9:15 AM   10057 BRAZIL STARS CHAUTENGO 2014     SPORTING SC SHOOTERS B15     BOYS  2014 JUNIORS NORTH
 9:15 AM   10058 AUTOBAHN SC B14 GOLD     SPORTING SO-CAL FLYERS     BOYS  2014 JUNIORS NORTH
 9:15 AM   12222 LA INTERNATIONAL FC BLACK     VALLEY UNITED KHAPSALIS     BOYS  2011 SILVER NORTH
 9:40 AM   11459 RENEGADES SUFC     FARWEST DYNAMO LA WOLVE     BOYS  2012 BRONZE KAPPA
 9:45 AM   18913 SELECT CITIES AVALANCHE     VC FUSION YSA     GIRLS  2006 GOLD
 10:00 AM   15460 SANTA YNEZ FC B2008     OXNARD PAL 08     BOYS  2008 GOLD NORTH
 10:30 AM   11038 FC GOLDEN STATE B2012 CHUVI     LAUFA B2012 BLACK     BOYS  2012 SILVER ELITE NORTH
 11:00 AM   12981 LA POWER FC B10     GVFC SO CAL PRIDE FC     BOYS  2010 SILVER ELITE NORTH
 11:40 AM   18967 FUTBOL FOUNDATION G06 AC     CVU G06 RED     GIRLS  2006 SILVER ELITE NORTH
 12:30 PM   14532 LA POWER FC B09     ANTELOPE VALLEY FC     BOYS  2009 SILVER NORTH
 2:50 PM   14627 TORINO FC B2009     CRUSADERS 09 RED     BOYS  2009 BRONZE ALPHA
November 7, 2021   Sunday
 11:00 AM   17516 SPORTING SO-CAL GUNNERS     PRO ALLIANCE FC     BOYS  2007 BRONZE NORTH
 12:00 PM   17553 CUSC 07 WHITE     ANAHUAK ACADEMY CYPRESS FC     BOYS  2007 BRONZE SOUTH
 2:00 PM   16791 AUTOBAHN SC G08 BLUE     LNYSA G08 RIOS     GIRLS  2008 BRONZE SOUTH
 2:30 PM   17334 SANTA BARBARA SC BLUE     OXNARD FC 2007     BOYS  2007 BRONZE ALPHA
November 13, 2021   Saturday
 8:00 AM   11601 JUGGLE THE WORLD MVPSC     DYNAMO     BOYS  2012 BRONZE THETA
 8:00 AM   12655 AUTOBAHN SC B11 GOLD     JUVENTUS ACADEMY LA B2011W     BOYS  2011 BRONZE WEST
 8:00 AM   20607 JUGGLE THE WORLD SANTAFERED     UIFC REALEZA     BOYS  2004 BRONZE SOUTH
 8:00 AM   16291 AUTOBAHN SC B08 BLUE     SPARTANS OH CHEEKY FC     BOYS  2008 BRONZE WEST
 8:00 AM   14258 FUTBOL FOUNDATION B09 CS     VC FUSION     BOYS  2009 SILVER ELITE NORTH
 8:00 AM   12226 VALLEY UNITED KHAPSALIS     FC VALENCIA B11 SWAP SGV     BOYS  2011 SILVER NORTH
 8:00 AM   10205 AUTOBAHN SC B14 BLUE     LAUFA B2014     BOYS  2014 BRONZE CENTRAL
 8:00 AM   20736 CVSC G04 OUTKAST     ANAHEIM FC G2004 VALEDORAS     GIRLS  2004 GOLD
 8:00 AM   13083 LA INTERNATIONAL FC BLACK     DYNAMO     BOYS  2010 SILVER BETA
 8:00 AM   18972 AUTOBAHN SC G06 BLUE     FUTBOL FOUNDATION G06 AC     GIRLS  2006 SILVER ELITE NORTH
 8:00 AM   20508 PACIFIC COAST SC B04 BLUE     UIFC RISING STARS     BOYS  2004 SILVER SOUTH
 8:00 AM   20273 LA POWER FC B04     INTER AMERICA HALCONES FC     BOYS  2004 SILVER ELITE SOUTH
 9:15 AM   11643 AUTOBAHN SC B12 BLUE     UIFC RISING STARS     BOYS  2012 BRONZE WEST
 9:30 AM   13691 AUTOBAHN SC B10 GOLD     JUVENTUS ACADEMY LA B2010B     BOYS  2010 BRONZE WEST
 9:30 AM   11461 LA INTERNATIONAL FC BLACK     LAUFA B2012     BOYS  2012 BRONZE KAPPA
 9:40 AM   14210 AUTOBAHN SC B09 BLUE     LA INTERNATIONAL FC BLACK     BOYS  2009 SILVER ELITE SOUTH
 9:40 AM   18486 FUTBOL FOUNDATION B06 JF     TOROS NEZA FC B06     BOYS  2006 SILVER NORTH
 9:45 AM   18541 SOUTH BAY FALCONS B06     CHIVAS SOCCER ACADEMY DSP     BOYS  2006 SILVER SOUTH
 10:00 AM   16205 JUGGLE THE WORLD MVPFC     FUTBOL FOUNDATION B08 EB     BOYS  2008 BRONZE NORTH
 10:00 AM   17144 PACIFIC COAST SC B07 BLUE     FUTBOL LEGACY ALL STARS UTD     BOYS  2007 SILVER BETA
 10:00 AM   14628 SANTA YNEZ FC B2009     TORINO FC B2009     BOYS  2009 BRONZE ALPHA
 10:15 AM   17200 TITANS FC-RED     RIVERSIDE FC     BOYS  2007 SILVER EAST
 10:30 AM   10983 AUTOBAHN SC B12 GOLD     ARMERG FC ARIS B2012     BOYS  2012 JUNIORS NORTH
 11:00 AM   12984 AUTOBAHN SC B10 BLUE     LA POWER FC B10     BOYS  2010 SILVER ELITE NORTH
 11:20 AM   16292 AUTOBAHN SC B08 GOLD     NECAXA USA SB GUNNERS     BOYS  2008 BRONZE WEST
 11:30 AM   10824 FUTBOL FOUNDATION B07 JC     BF310 B2007 6201     BOYS  2007 SILVER NORTH
 11:30 AM   17595 SOUTH BAY FALCONS GOLD B07     MAQUINA FC     BOYS  2007 BRONZE SOUTH
 11:40 AM   17030 SANTA YNEZ FC B2007     OXNARD GUERREROS YA WHITE     BOYS  2007 SILVER ELITE NORTH
 12:00 PM   19385 INTER-AMERICA ACADEMY     AVSC STORM ELITE -B05     BOYS  2005 GOLD SOUTH
 12:30 PM   14113 AUTOBAHN SC G10 BLUE     BOCA OC G10     GIRLS  2010 BRONZE SOUTH
 1:25 PM   15439 SANTA YNEZ FC B2008     BAKERSFIELD LEGACY     BOYS  2008 GOLD NORTH
November 14, 2021   Sunday
 7:00 AM   10922 CENTRAL COAST UTD G11G     FC VALENCIA G11 SWAP SGV     GIRLS  2011 BRONZE NORTH
 8:00 AM   30121 NITEMARES HINCHAS UNITED FC     TBA     BOYS  2012 LEAGUE CUP
 8:00 AM   30124 INTER AMERICA HALCONES FC     TBA     BOYS  2012 LEAGUE CUP
 8:00 AM   17847 LAUFA G2007     SPARTANS WHITTIER FC G07     GIRLS  2007 SILVER SOUTH
 8:00 AM   17602 PACIFIC COAST SC B07 GOLD     JUSA SELECT B2007 ORRICK     BOYS  2007 BRONZE SOUTH
 9:30 AM   30103 DOWNTOWN LA B12 S.GATE     TBA     BOYS  2012 LEAGUE CUP
 9:30 AM   30112 VC FUSION 2012 WHITE     TBA     BOYS  2012 LEAGUE CUP
 9:30 AM   30115 PALM DESERT SC B12     TBA     BOYS  2012 LEAGUE CUP
 9:30 AM   30118 SPORTING SO-CAL COSMOS     TBA     BOYS  2012 LEAGUE CUP
 9:30 AM   13622 MAQUINA FC 3061     NITEMARES HINCHAS UTD B10     BOYS  2010 BRONZE SOUTH
 9:45 AM   18202 PACIFIC COAST SC B06 BLUE     AC BREA B06 PDA     BOYS  2006 SILVER ELITE SOUTH
 11:00 AM   30122 TBA     TBA     BOYS  2012 LEAGUE CUP
 11:00 AM   30125 TBA     TBA     BOYS  2012 LEAGUE CUP
 12:30 PM   30104 TBA     UNITED RC BLUE     BOYS  2012 LEAGUE CUP
 12:30 PM   30113 TBA     TBA     BOYS  2012 LEAGUE CUP
 12:30 PM   30116 TBA     TBA     BOYS  2012 LEAGUE CUP
 12:30 PM   30119 TBA     TBA     BOYS  2012 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30123 TBA     NITEMARES HINCHAS UNITED FC     BOYS  2012 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30126 TBA     INTER AMERICA HALCONES FC     BOYS  2012 LEAGUE CUP
 3:30 PM   30105 UNITED RC BLUE     DOWNTOWN LA B12 S.GATE     BOYS  2012 LEAGUE CUP
 3:30 PM   30114 TBA     VC FUSION 2012 WHITE     BOYS  2012 LEAGUE CUP
 3:30 PM   30117 TBA     PALM DESERT SC B12     BOYS  2012 LEAGUE CUP
 3:30 PM   30120 TBA     SPORTING SO-CAL COSMOS     BOYS  2012 LEAGUE CUP
 6:20 PM   18490 HURACAN VALLEY     PUMAS USA REAL JUVENIL     BOYS  2006 SILVER NORTH
November 20, 2021   Saturday
 7:00 AM   10653 CVSC B08 BARCELONA     CALIFORNIA UNITED FC     BOYS  2008 SILVER ALPHA
 7:00 AM   12470 SANTA ANA FC BOY 2005     MANCHESTER UNITED BO5     BOYS  2005 SILVER SOUTH
 7:00 AM   10845 SPORTING FC B07     CVU B07 BLACK     BOYS  2007 SILVER NORTH
 7:00 AM   11256 GVFC PACIFIC SC     LIGHTNING SC MEX     BOYS  2008 SILVER NORTH
 7:00 AM   10700 FAR WEST UNITED FC     FC GOLDEN STATE 2013 CURIEL     BOYS  2013 BRONZE NORTH
 8:00 AM   11329 VALLEY UNITED VAZQUEZ     UNITED RC BLUE     BOYS  2012 BRONZE CENTRAL
 8:00 AM   14947 RENEGADES SUFC     ATLETICO ORANGE     BOYS  2009 BRONZE NORTH
 8:00 AM   14743 AUTOBAHN SC B09 GOLD     FC MAN UNITED B2009     BOYS  2009 BRONZE CENTRAL
 8:00 AM   15518 ALBION SC SAN DIEGO NORTH B08 ACADEMY     UIFC FUTBOL ACADEMY SOCAL     BOYS  2008 GOLD SOUTH
 8:00 AM   12229 LA INTERNATIONAL FC BLACK     ALBION CC AV B11 ACADEMY     BOYS  2011 SILVER NORTH
 8:00 AM   12040 AUTOBAHN SC B11 BLUE     RIVERSIDE MGFM HUSKIES     BOYS  2011 SILVER ELITE NORTH
 8:00 AM   12606 FC GOLDEN STATE B11 OCHOA     FC DEP SANTA ANA UNITED B     BOYS  2011 BRONZE SOUTH
 9:30 AM   10773 SPARTANS BOYS 2013     LAGUNA FC     BOYS  2013 BRONZE WEST
 9:40 AM   11464 RENEGADES SUFC     LA INTERNATIONAL FC BLACK     BOYS  2012 BRONZE KAPPA
 10:00 AM   15466 SANTA YNEZ FC B2008     BAKERSFIELD LEGACY     BOYS  2008 GOLD NORTH
 10:45 AM   18161 FC ENGLAND B06     SOUTH BAY FALCONS WHITE     BOYS  2006 SILVER ELITE SOUTH
 11:00 AM   14539 LA POWER FC B09     JUVENTUS ACADEMY LA B2009B     BOYS  2009 SILVER NORTH
 11:40 AM   17005 SANTA YNEZ FC B2007     OXNARD WAVE SC     BOYS  2007 SILVER ELITE NORTH
 12:40 PM   13216 LA POWER UNITED B10     ANTELOPE VALLEY FC VIPERS     BOYS  2010 SILVER NORTH
 2:10 PM   12986 LA POWER FC B10     OXNARD FC 2010     BOYS  2010 SILVER ELITE NORTH
 2:30 PM   17909 CCA SBSC     LIGHTNING G07     GIRLS  2007 BRONZE NORTH
November 21, 2021   Sunday
 1:00 PM   11652 CAL STARS PSC96     INVICTUS AC TORRANCE     BOYS  2012 BRONZE WEST
December 4, 2021   Saturday
 7:00 AM   12428 BRAZIL STARS CHAUTENGO 2010     AUTOBAHN SC B10 GOLD     BOYS  2010 BRONZE WEST
 7:00 AM   11070 LA INTERNATIONAL FC BLACK     GLENDALE FC B-2013 RED     BOYS  2013 BRONZE NORTH
 7:00 AM   11074 FAR WEST UNITED FC     DYNAMO - BLACK     BOYS  2013 BRONZE NORTH
 7:00 AM   11339 TORINO FC MCITY     TFA TRICOUNTY LOMPOC     BOYS  2012 BRONZE ALPHA
 7:00 AM   10650 AUTOBAHN SC B08 BLUE     AUTOBAHN SC B08 GOLD     BOYS  2008 BRONZE WEST
 7:00 AM   10656 PARAMOUNT FC B2008     NECAXA USA SB GUNNERS     BOYS  2008 BRONZE WEST
 7:00 AM   11587 INTER-AMERICA TOROS     LIGHTNING B08     BOYS  2008 SILVER NORTH
 7:00 AM   10632 GVFC SO CAL PRIDE FC G2013     SPORTING SO-CAL LIGHTNING     GIRLS  2013 BRONZE NORTH
 7:00 AM   10342 OXNARD FC 2011 LUIS     BARCELONA SANTA PAULA     BOYS  2011 BRONZE BETA
 7:00 AM   10646 VENTURA COUNTY UNITED     VC GALAXY B2011     BOYS  2011 BRONZE BETA
 7:00 AM   10660 SIMI VALLEY ECLIPSE     MOORPARK EXPRESS ASCHIM     BOYS  2011 BRONZE BETA
 7:00 AM   13562 TBA     TBA     BOYS  2011 BRONZE DELTA
 8:00 AM   11606 JUGGLE THE WORLD MVPSC     FC VALENCIA B12 SEALS SGV     BOYS  2012 BRONZE THETA
 8:00 AM   12663 AUTOBAHN SC B11 GOLD     UIFC FUTBOL ACADEMY SOCAL     BOYS  2011 BRONZE WEST
 8:00 AM   10369 AUTOBAHN SC B13 GOLD     CVU B13 RED     BOYS  2013 JUNIORS NORTH
 8:00 AM   12233 VALLEY UNITED KHAPSALIS     FARWEST DYNAMO LA EAGLES     BOYS  2011 SILVER NORTH
 8:00 AM   10307 NVSC CFBCP B08     CVU B08 RED     BOYS  2008 BRONZE BETA
 9:00 AM   15467 SANTA YNEZ FC B2008     EAGLES     BOYS  2008 GOLD NORTH
 9:15 AM   11648 AUTOBAHN SC B12 BLUE     CAL STARS PSC96     BOYS  2012 BRONZE WEST
 9:30 AM   12989 AUTOBAHN SC B10 BLUE     UNITED RC BLUE     BOYS  2010 SILVER ELITE NORTH
 9:30 AM   13088 LA INTERNATIONAL FC BLACK     SPORTING SO-CAL WARRIORS     BOYS  2010 SILVER BETA
 10:30 AM   10212 AUTOBAHN SC B14 BLUE     GLENDALE FC B-2014 RED     BOYS  2014 BRONZE CENTRAL
 11:00 AM   11466 LA INTERNATIONAL FC BLACK     FARWEST DYNAMO LA WOLVE     BOYS  2012 BRONZE KAPPA
December 11, 2021   Saturday
 7:00 AM   11238 ALBION CC SM B08 ACADEMY     CVSC B08 BARCELONA     BOYS  2008 SILVER ALPHA
 7:00 AM   11247 CVSC B08 DEPORTIVO     SIMI VALLEY PREMIER WHITE     BOYS  2008 SILVER ALPHA
 7:00 AM   12357 EAGLES     GRANADA STRIKERS SFV     GIRLS  2011 BRONZE NORTH
 7:00 AM   10652 OXNARD KICKERS FC - JALISCO     SIMI VALLEY ECLIPSE     BOYS  2011 BRONZE BETA
 7:00 AM   10662 VC GALAXY B2011     OXNARD FC 2011 LUIS     BOYS  2011 BRONZE BETA
 7:00 AM   10716 DYNAMO - BLACK     FC GOLDEN STATE 2013 CURIEL     BOYS  2013 BRONZE NORTH
 8:00 AM   11959 VALLEY UNITED VAZQUEZ     CVU B12 BLUE     BOYS  2012 BRONZE CENTRAL
 8:00 AM   14750 AUTOBAHN SC B09 GOLD     SPARTANS PASADENA FC     BOYS  2009 BRONZE CENTRAL
 8:00 AM   10778 SPARTANS BOYS 2013     FUTBOL LEGACYDP ARTESIA DES     BOYS  2013 BRONZE WEST
 8:00 AM   10779 AUTOBAHN SC B13 BLUE     JUVENTUS ACADEMY LA B2013B     BOYS  2013 BRONZE WEST
 8:00 AM   14639 SANTA YNEZ FC B2009     SB REVOLUTION     BOYS  2009 BRONZE ALPHA
 9:15 AM   13091 LA INTERNATIONAL FC BLACK     MOMENTUM SC B2010     BOYS  2010 SILVER BETA
 10:30 AM   15369 GRANADA STRIKERS SFV     MOORPARK EXPRESS FRANCIS     GIRLS  2009 BRONZE NORTH
December 12, 2021   Sunday
 10:00 AM   10819 AUTOBAHN SC B08 GOLD     SOUTH BAY FALCONS B08     BOYS  2008 BRONZE WEST
December 18, 2021   Saturday
 7:00 AM   12435 LA POWER FC B10 WHITE     AUTOBAHN SC B10 GOLD     BOYS  2010 BRONZE WEST
 7:00 AM   11574 TORINO FC MCITY     LEGENDS FUTBOL ACADEMY     BOYS  2012 BRONZE ALPHA

A Red Circle