CSL Home Page
 

COAST SOCCER LEAGUE 2021


   
EXCELSIOR HS 1
Norwalk
TIME
 GAME  
HOME TEAM VISITING TEAM GROUP
September 11, 2021   Saturday
 8:00 AM   16113 PUMAS USA NACIONAL  6   DOWNTOWN LA-SC B08 PURPLE  0   BOYS  2008 BRONZE KAPPA
 10:15 AM   18777 UIFC CALI UNITED SA BLUE  0   UIFC PARAMOUNT FC JRS.  1   BOYS  2006 BRONZE SOUTH
 12:00 PM   14699 SOUTH BAY FALCONS UNITED 09  0   PUMAS NIUPI USA  6   BOYS  2009 BRONZE CENTRAL
 1:45 PM   18778 UIFC SCORPIONS  8   LNYSA RBU16 PINO  0   BOYS  2006 BRONZE SOUTH
September 12, 2021   Sunday
 8:00 AM   16255 NECAXA USA SB GUNNERS  1   AUTOBAHN SC B08 BLUE  1   BOYS  2008 BRONZE WEST
 9:45 AM   18493 UIFC WESTCOAST UNITED FC  4   XPLOSION SC B06 BLACK  4   BOYS  2006 SILVER SOUTH
 11:30 AM   18602 UIFC RISING STARS  2   WEST COVINA FC- UNITED  2   BOYS  2006 BRONZE CENTRAL
 1:15 PM   19326 UIFC SCORPIONS  3   PRO ALLIANCE FC ACADEMY  4   BOYS  2005 GOLD SOUTH
 3:00 PM   14500 NECAXA USA  3   ANTELOPE VALLEY FC  0   BOYS  2009 SILVER NORTH
September 18, 2021   Saturday
 8:00 AM   18781 UIFC PARAMOUNT FC JRS.  2   ANAHEIM FC B2006 SANTANA  4   BOYS  2006 BRONZE SOUTH
 9:45 AM   18779 UIFC SCORPIONS  1   FC DEPORTIVO U.DE.G  4   BOYS  2006 BRONZE SOUTH
 11:30 AM   20570 UIFC REALEZA  0   ANAHUAK CYPRESS FC  5   BOYS  2004 BRONZE SOUTH
 1:30 PM   19327 UIFC SCORPIONS  5   FOOTHILL STORM ARMAS B05  1   BOYS  2005 GOLD SOUTH
 3:30 PM   20473 UIFC RISING STARS  1   JUVENTUS ACADEMY LA B2004B  2   BOYS  2004 SILVER SOUTH
September 19, 2021   Sunday
 8:00 AM   18786 UIFC CALI UNITED SA BLUE  0   UIFC SCORPIONS  1   BOYS  2006 BRONZE SOUTH
 9:45 AM   21123 UIFC PANTHERS  0   SOUTHWESTERN YSC B03  4   BOYS  2002 SILVER ELITE NORTH
 11:30 AM   19334 NECAXA USA BLUE  4   CYSA PREMIER COACHELLA FC DROP 10/8  1   BOYS  2005 GOLD SOUTH
 3:15 PM   18609 UIFC RISING STARS  1   INTER-AMERICA LA PUENTE  3   BOYS  2006 BRONZE CENTRAL
September 25, 2021   Saturday
 8:00 AM   18788 UIFC SCORPIONS  0   ANAHEIM FC B2006 SANTANA  7   BOYS  2006 BRONZE SOUTH
 9:45 AM   18787 UIFC CALI UNITED SA BLUE  0   FC DEPORTIVO U.DE.G  5   BOYS  2006 BRONZE SOUTH
 11:30 AM   17262 PUMAS USA ATLETICO LAX07  0   FUTBOL LEGACY DP 2007 MC  2   BOYS  2007 SILVER SOUTH
 1:15 PM   16121 FC DEP ZONA ONCE FC  0   INTER-AMER MONTEBELLO STORM  3   BOYS  2008 BRONZE KAPPA
 3:00 PM   21069 NECAXA USA HELLCATS 03  0   MILAN EFC ACADEMY B03  3   BOYS  2002 SILVER ELITE SOUTH
September 26, 2021   Sunday
 8:00 AM   20579 UIFC REALEZA  0   JUGGLE THE WORLD SANTAFERED  9   BOYS  2004 BRONZE SOUTH
 10:00 AM   21252 UIFC SCORPIONS G03  0   DOWNEY FC 03  12   GIRLS  2002 SILVER ELITE SOUTH
 12:00 PM   18511 UIFC WESTCOAST UNITED FC  1   CHIVAS SOCCER ACADEMY DSP  1   BOYS  2006 SILVER SOUTH
 1:45 PM   19340 UIFC SCORPIONS  6   COLTON AMERICA SC  3   BOYS  2005 GOLD SOUTH
 3:45 PM   18111 UIFC CALI UNITED SA  0   CYSA PREMIER B06  0   BOYS  2006 GOLD SOUTH
October 2, 2021   Saturday
 8:00 AM   18616 UIFC RISING STARS  3   SPARTANS BG  1   BOYS  2006 BRONZE CENTRAL
 9:45 AM   18797 UIFC SCORPIONS  3   LAUFA B2006 RED  0   BOYS  2006 BRONZE SOUTH
 11:30 AM   18796 UIFC CALI UNITED SA BLUE  1   LAUFA B2006 WHITE  0   BOYS  2006 BRONZE SOUTH
 1:15 PM   17815 UIFC MADRID  0   SPARTANS WHITTIER FC G07  2   GIRLS  2007 SILVER SOUTH
 3:00 PM   15393 FC DEP BSL SANTA ANA G09  0   NITEMARES PRIDE FC  1   GIRLS  2009 BRONZE SOUTH
October 3, 2021   Sunday
 8:00 AM   19347 NECAXA USA BLUE  3   HG EAGLES SC  1   BOYS  2005 GOLD SOUTH
 10:00 AM   16944 NECAXA USA BLACK  3   AC BREA B07 GOLD  1   BOYS  2007 SILVER ELITE SOUTH
 11:45 AM   19115 NECAXA USA HER-RICANES  6   RIVERSIDE FC GIRLS 2006  0   GIRLS  2006 BRONZE EAST
 1:30 PM   20480 UIFC RISING STARS  0   LA POWER FC B04 BENIGNO  0   BOYS  2004 SILVER SOUTH
 3:30 PM   20755 UIFC FUSION FC  1   CYSA PREMIER ACADEMY G04  2   GIRLS  2004 SILVER ELITE SOUTH
October 9, 2021   Saturday
 8:00 AM   18800 UIFC PARAMOUNT FC JRS.  1   UIFC SCORPIONS  2   BOYS  2006 BRONZE SOUTH
 9:45 AM   18520 UIFC WESTCOAST UNITED FC  3   SOUTH BAY FALCONS B06  3   BOYS  2006 SILVER SOUTH
 11:30 AM   19353 UIFC SCORPIONS  9   DCSC HESPERIA INZUNZA  0   BOYS  2005 GOLD SOUTH
 1:30 PM   18120 UIFC CALI UNITED SA  3   MILAN EFC ACADEMY B06 I  1   BOYS  2006 GOLD SOUTH
 3:00 PM   19615 PUMAS USA 6316  1   SPARTANS WHITTIER  5   BOYS  2005 SILVER SOUTH
October 10, 2021   Sunday
 8:00 AM   19360 NECAXA USA BLUE  2   UIFC SCORPIONS  3   BOYS  2005 GOLD SOUTH
 10:00 AM   19420 UIFC EAST LA B05  1   FUTBOL LEGACY ALL STARS UTD  0   BOYS  2005 SILVER ELITE SOUTH
 12:00 PM   20487 UIFC RISING STARS  5   PACIFIC COAST SC B04 BLUE  1   BOYS  2004 SILVER SOUTH
 2:00 PM   18805 UIFC PARAMOUNT FC JRS.  7   UIFC CALI UNITED SA BLUE  2   BOYS  2006 BRONZE SOUTH
 3:45 PM   18121 UIFC CALI UNITED SA  0   RIVERSIDE FC - B06 ONTARI  1   BOYS  2006 GOLD SOUTH
October 16, 2021   Saturday
 8:00 AM   20489 UIFC RISING STARS     FC DEPORTIVE ALLIANCE     BOYS  2004 SILVER SOUTH
 10:00 AM   16131 FC DEP NORWALK TORITOSRED     PUMAS USA NACIONAL     BOYS  2008 BRONZE KAPPA
 11:45 AM   18462 PUMAS USA REAL JUVENIL     HURACAN VALLEY     BOYS  2006 SILVER NORTH
 1:30 PM   19366 UIFC SCORPIONS     INTER-AMERICA ACADEMY     BOYS  2005 GOLD SOUTH
 3:30 PM   21078 NECAXA USA HELLCATS 03     LA ACADEMIA S.C. YUCAIPA     BOYS  2002 SILVER ELITE SOUTH
October 17, 2021   Sunday
 8:15 AM   14509 NECAXA USA     JUVENTUS ACADEMY LA B2009B     BOYS  2009 SILVER NORTH
 10:00 AM   21274 UIFC SCORPIONS G03     PUMAS LA HABRA FC G03     GIRLS  2002 SILVER ELITE SOUTH
 12:00 PM   20596 UIFC REALEZA     DRAKO B04 IE     BOYS  2004 BRONZE SOUTH
 2:00 PM   21044 FC DEPORTIVO AFI FC     ACADEMIA FCLA B02     BOYS  2002 GOLD
 4:00 PM   16955 NECAXA USA BLACK     DOWNTOWN LA-SC B07 BLACK     BOYS  2007 SILVER ELITE SOUTH
October 23, 2021   Saturday
 8:00 AM   21090 NECAXA USA HELLCATS 03     FC CAL VELOCITY 03     BOYS  2002 SILVER ELITE SOUTH
 10:00 AM   18625 UIFC RISING STARS     SPARTANS ELA FC     BOYS  2006 BRONZE CENTRAL
 11:45 AM   18808 UIFC CALI UNITED SA BLUE     LNYSA RBU16 PINO     BOYS  2006 BRONZE SOUTH
 1:30 PM   20766 UIFC FUSION FC     TITANS FC - SERVITAS     GIRLS  2004 SILVER ELITE SOUTH
 3:30 PM   18128 UIFC CALI UNITED SA     OCEANSIDE BREAKERS B06 SYL     BOYS  2006 GOLD SOUTH
October 24, 2021   Sunday
 8:00 AM   18812 UIFC PARAMOUNT FC JRS.     LAUFA B2006 WHITE     BOYS  2006 BRONZE SOUTH
 9:45 AM   18814 UIFC SCORPIONS     UIFC CALI UNITED SA BLUE     BOYS  2006 BRONZE SOUTH
 11:30 AM   16138 UIFC SCORPIONS B     FC DEP NORWALK TORITOSRED     BOYS  2008 BRONZE KAPPA
 1:10 PM   17285 UIFC OC LOBOS FC     UIFC THUNDER     BOYS  2007 SILVER SOUTH
 2:40 PM   16136 PUMAS USA NACIONAL     WEST COVINA FC     BOYS  2008 BRONZE KAPPA
October 30, 2021   Saturday
 8:00 AM   20500 UIFC RISING STARS     ANAHUAK LA FAMILIA 04     BOYS  2004 SILVER SOUTH
 10:00 AM   20029 UIFC SCORPIONS     WEST COVINA FC-SYNERGY     GIRLS  2005 SILVER SOUTH
 12:00 PM   19431 UIFC EAST LA B05     DOWNTOWN LA-SC B05 WHITE     BOYS  2005 SILVER ELITE SOUTH
 2:00 PM   16290 NECAXA USA SB GUNNERS     SPARTANS OH CHEEKY FC     BOYS  2008 BRONZE WEST
 3:40 PM   19373 NECAXA USA BLUE     COLTON AMERICA SC     BOYS  2005 GOLD SOUTH
October 31, 2021   Sunday
 8:00 AM   19634 UIFC LENNOX BARCELONA F.C.     PUMAS USA 6316     BOYS  2005 SILVER SOUTH
 10:00 AM   19432 UIFC EAST LA B05     CHIVAS SOCCER ACADEMY DSP     BOYS  2005 SILVER ELITE SOUTH
 12:00 PM   19379 UIFC SCORPIONS     PUMAS USA REAL JUVENIL     BOYS  2005 GOLD SOUTH
 2:00 PM   18535 UIFC WESTCOAST UNITED FC     NECAXA USA GUNNERS     BOYS  2006 SILVER SOUTH
 3:45 PM   18135 UIFC CALI UNITED SA     LAUFA B2006 BLACK     BOYS  2006 GOLD SOUTH
November 6, 2021   Saturday
 8:00 AM   18822 UIFC CALI UNITED SA BLUE     ANAHEIM FC B2006 SANTANA     BOYS  2006 BRONZE SOUTH
 9:45 AM   18819 UIFC PARAMOUNT FC JRS.     FC DEPORTIVO U.DE.G     BOYS  2006 BRONZE SOUTH
 11:30 AM   20505 UIFC RISING STARS     NECAXA USA BRAVES     BOYS  2004 SILVER SOUTH
 1:30 PM   19343 PUMAS USA REAL JUVENIL     NECAXA USA BLUE     BOYS  2005 GOLD SOUTH
 3:15 PM   18636 UIFC RISING STARS     JEWEL CITY UNITED B2006     BOYS  2006 BRONZE CENTRAL
November 7, 2021   Sunday
 8:00 AM   31096 FC DEPORTIVO TITANS     TBA     BOYS  2004 LEAGUE CUP
 9:30 AM   30562 FC DEP NORWALK TORITOS     TBA     BOYS  2008 LEAGUE CUP
 11:00 AM   31097 TBA     TBA     BOYS  2004 LEAGUE CUP
 12:30 PM   30563 TBA     TBA     BOYS  2008 LEAGUE CUP
 2:00 PM   31098 TBA     FC DEPORTIVO TITANS     BOYS  2004 LEAGUE CUP
 3:30 PM   30564 TBA     FC DEP NORWALK TORITOS     BOYS  2008 LEAGUE CUP
November 13, 2021   Saturday
 8:00 AM   18542 UIFC WESTCOAST UNITED FC     FUTBOL LEGACYDP-JAGUARES LA     BOYS  2006 SILVER SOUTH
 9:45 AM   21288 UIFC SCORPIONS G03     DOWNTOWN LA BOYLE HGHTS 03     GIRLS  2002 SILVER ELITE SOUTH
 11:45 AM   19441 UIFC EAST LA B05     INTER-AMERICA GALACTICOS FC     BOYS  2005 SILVER ELITE SOUTH
 1:45 PM   18142 UIFC CALI UNITED SA     FOOTHILL STORM WHITE     BOYS  2006 GOLD SOUTH
 3:30 PM   18488 PUMAS USA REAL JUVENIL     ANAHUAK LA FAMILIA 06     BOYS  2006 SILVER NORTH
November 14, 2021   Sunday
 8:00 AM   15425 FC DEP BSL SANTA ANA G09     EDA ELITE G09     GIRLS  2009 BRONZE SOUTH
 9:40 AM   14719 PUMAS NIUPI USA     SPARTANS FC     BOYS  2009 BRONZE CENTRAL
 11:20 AM   17277 PUMAS USA ATLETICO LAX07     CHIVAS SOCCER ACADEMY DSP     BOYS  2007 SILVER SOUTH
November 20, 2021   Saturday
 8:00 AM   20782 UIFC FUSION FC     NATIVES 4280     GIRLS  2004 SILVER ELITE SOUTH
 10:00 AM   16295 PUMAS USA PARDO     AUTOBAHN SC B08 BLUE     BOYS  2008 BRONZE WEST
 11:40 AM   16297 NECAXA USA SB GUNNERS     SOUTH BAY FALCONS B08     BOYS  2008 BRONZE WEST
 1:15 PM   14741 PUMAS NIUPI USA     SPARTANS PASADENA FC     BOYS  2009 BRONZE CENTRAL

A Red Circle