CSL Home Page
 

COAST SOCCER LEAGUE 2022


   
SAN BERNARDINO COMPLEX 1
Highland
TIME
 GAME  
HOME TEAM VISITING TEAM GROUP
September 11, 2022   Sunday
 9:45 AM   16591 HEMET JUVENTUS FC  4   TITANS FC-B08  2   BOYS  2008 DIVISION 1 EAST
 11:30 AM   17365 HEMET JUVENTUS FC  3   XPLOSION SC G08  0   GIRLS  2008 CHAMPIONSHIP SOUTH
 1:15 PM   19401 UNIVERSAL SC DREAMERS  2   DOWNEY CITY FC  4   BOYS  2005 DIVISION 1 SOUTH
September 17, 2022   Saturday
 8:00 AM   18515 HEMET JUVENTUS FC  2   UNIVERSAL SC B06 FORCE  1   BOYS  2006 CHAMPIONSHIP SOUTH
 10:00 AM   18914 PALM DESERT SC G06  1   UNIVERSAL SC MOVAL  2   GIRLS  2006 PREMIER
 12:00 PM   18660 CRUZEIRO SC  2   ATLANTE SD M PICOS 947  1   BOYS  2006 DIVISION 2 EAST
 1:30 PM   14371 SD MADRID COACHELLA VALLEY  1   HG EAGLES 2010  1   BOYS  2010 DIVISION 1 SOUTH
 3:00 PM   16597 FONTANA FC DRU B2008  3   DCSC BARSTOW CARVALLO  0   BOYS  2008 DIVISION 1 EAST
September 18, 2022   Sunday
 11:15 AM   18606 UIFC L.A JAGUARES  3   DESERT UNITED SC B2006  0   BOYS  2006 DIVISION 1 SOUTH
 1:15 PM   17145 PUMAS USA  2   UIFC SG LEON  4   BOYS  2008 DIVISION 3 SOUTH
 3:00 PM   19145 UIFC GALA FC  1   DCSC ADELANTO PENA  1   GIRLS  2006 DIVISION 2 SOUTH
September 24, 2022   Saturday
 8:15 AM   17374 HEMET JUVENTUS FC  3   AVSC STORM ACADEMY 6905  4   GIRLS  2008 CHAMPIONSHIP SOUTH
 10:00 AM   16313 MANCHESTER UNITED G09  1   INLAND UNITED SC HENRIQUE  1   GIRLS  2009 DIVISION 2 EAST
 12:00 PM   16228 PRIDE FC 2009G  2   PALM DESERT SC G09  1   GIRLS  2009 DIVISION 1 EAST
 1:45 PM   19153 UIFC HER-RICANES  4   DCSC VICTORVILLE PEREZ  1   GIRLS  2006 DIVISION 2 SOUTH
September 25, 2022   Sunday
 8:00 AM   18677 CRUZEIRO SC  0   RIALTO FIRE SC  1   BOYS  2006 DIVISION 2 EAST
 10:00 AM   14676 MANCHESTER UNITED B10  2   INLAND UNITED SC CARLOS  1   BOYS  2010 DIVISION 3 IE WEST
 11:45 AM   14675 MANCHESTER UNITED B10 RED  0   LEGENDS IE B10 MORELOS  5   BOYS  2010 DIVISION 3 IE WEST
 1:30 PM   16987 MANCHESTER UNITED B08  3   RIALTO FIRE  2   BOYS  2008 DIVISION 3 IE WEST
October 2, 2022   Sunday
 8:00 AM   19161 MANCHESTERUNITED G06 MENDEZ  11   LAZERS SC G06  1   GIRLS  2006 DIVISION 2 SOUTH
 10:00 AM   14687 MANCHESTER UNITED B10  8   TITANS FC  0   BOYS  2010 DIVISION 3 IE WEST
 11:45 AM   14686 MANCHESTER UNITED B10 RED  1   MILAN EFC ACADEMY B10 I  10   BOYS  2010 DIVISION 3 IE WEST
 1:30 PM   14536 SD MADRID MFA LA B10  0   CHIVAS SOCCER ACADEMY DSP  5   BOYS  2010 DIVISION 2 SOUTH
October 8, 2022   Saturday
 8:00 AM   18418 AVSC STORM ACADEMY B06  3   RIVERSIDE FC - B06 ONTARI  0   BOYS  2006 PREMIER
 10:00 AM   17306 EDA  4   AVSC STORM RED G08  0   GIRLS  2008 PREMIER
 12:00 PM   16499 CYSA COACHELLA B08  1   LAGUNA FC  1   BOYS  2008 PREMIER
 2:00 PM   17749 AVSC STORM ELITE B07  3   LAGUNA FC  2   BOYS  2007 PREMIER
October 9, 2022   Sunday
 8:00 AM   19575 LEGENDS IE G05 LARA  0   CUSC BLUE 05  1   GIRLS  2005 PREMIER
 10:00 AM   19217 UIFC FC SCORPIONS  1   DOWNEY FC 05 PREMIER  4   BOYS  2005 PREMIER
 12:00 PM   18216 AVSC STORM RED G07  0   CALIFORNIA ELITE SC G07  3   GIRLS  2007 PREMIER
 1:45 PM   16501 ANTELOPE VALLEY FC B2008  1   NECAXA USA BLUE  1   BOYS  2008 PREMIER
 3:30 PM   18416 CYSA COACHELLA B06  0   AVSC STORM ACADEMY B06  2   BOYS  2006 PREMIER
October 15, 2022   Saturday
 8:00 AM   30637 NECAXA USA SB GUNNERS  0   EVOLUTION SC  0   BOYS  2008 LEAGUE CUP
 9:30 AM   30640 RIALTO FIRE  2   SIMI VALLEY ECLIPSE B08  1   BOYS  2008 LEAGUE CUP
 11:00 AM   30638 EVOLUTION SC  2   WEST COVINA FC  2   BOYS  2008 LEAGUE CUP
 12:30 PM   30641 SIMI VALLEY ECLIPSE B08  1   INTER AMERICA HALCONES FC  3   BOYS  2008 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30639 WEST COVINA FC  0   NECAXA USA SB GUNNERS  3   BOYS  2008 LEAGUE CUP
 3:30 PM   30642 INTER AMERICA HALCONES FC  0   RIALTO FIRE  3   BOYS  2008 LEAGUE CUP
October 16, 2022   Sunday
 8:30 AM   30766 LA ACADEMIA S.C. AZTECAS  2   RIVERSIDE MGFM SPARTANS  1   BOYS  2007 LEAGUE CUP
 10:00 AM   18428 RIVERSIDE FC - B06 ONTARI  1   CYSA COACHELLA B06  1   BOYS  2006 PREMIER
 12:00 PM   30767 RIVERSIDE MGFM SPARTANS  0   SANTA ANITA SC 5962  6   BOYS  2007 LEAGUE CUP
 1:30 PM   19542 TEAM USA  0   FCA SC B2005 HD  1   BOYS  2005 DIVISION 2 SOUTH
 3:30 PM   30768 SANTA ANITA SC 5962  0   LA ACADEMIA S.C. AZTECAS  1   BOYS  2007 LEAGUE CUP
October 22, 2022   Saturday
 8:00 AM   30664 UIFC SCORPIONS  9   MAQUINA FC  0   BOYS  2008 LEAGUE CUP
 9:30 AM   30667 FC MAN UNITED B2008  1   SPARTANS OH CHEEKY FC  0   BOYS  2008 LEAGUE CUP
 11:00 AM   30665 MAQUINA FC  0   GSA PLAYMAKERS B2008  7   BOYS  2008 LEAGUE CUP
 12:30 PM   30668 SPARTANS OH CHEEKY FC  1   MILAN EFC ACADEMY B08 II  1   BOYS  2008 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30666 GSA PLAYMAKERS B2008  1   UIFC SCORPIONS  1   BOYS  2008 LEAGUE CUP
 3:30 PM   30669 MILAN EFC ACADEMY B08 II  0   FC MAN UNITED B2008  6   BOYS  2008 LEAGUE CUP
October 23, 2022   Sunday
 8:00 AM   30980 TEAM USA  2   UNIVERSAL SC DREAMERS  0   BOYS  2005 LEAGUE CUP
 9:30 AM   30982 ANAHUAK LA FAMILIA 05  4   PUMAS LA HABRA FC  1   BOYS  2005 LEAGUE CUP
 11:00 AM   30979 SPORTING FC B05 BLUE  2   TEAM USA  0   BOYS  2005 LEAGUE CUP
 12:30 PM   30983 PUMAS LA HABRA FC  2   DYNAMO - NHFC  4   BOYS  2005 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30981 UNIVERSAL SC DREAMERS  1   SPORTING FC B05 BLUE  5   BOYS  2005 LEAGUE CUP
 3:30 PM   30984 DYNAMO - NHFC  1   ANAHUAK LA FAMILIA 05  3   BOYS  2005 LEAGUE CUP
October 29, 2022   Saturday
 8:00 AM   19229 AVSC STORM ELITE B05  1   MILAN EFC ACADEMY B05 I  2   BOYS  2005 PREMIER
 10:00 AM   18440 MILAN EFC ACADEMY B06 I  0   RIVERSIDE FC - B06 ONTARI  1   BOYS  2006 PREMIER
 12:00 PM   19828 SPARTANS SAN LORENZO FC  1   FONTANA FC ACADEMY  2   BOYS  2004 PREMIER
October 30, 2022   Sunday
 8:00 AM   31003 UIFC EAST LA B05  1   SANTOS LAGUNA OXNARD 4738  1   BOYS  2005 LEAGUE CUP
 9:30 AM   31006 TITANS FC BLACK  1   DOWNEY CITY FC  0   BOYS  2005 LEAGUE CUP
 11:00 AM   31004 SANTOS LAGUNA OXNARD 4738  1   ANAHUAK LA FAMILIA 05  3   BOYS  2005 LEAGUE CUP
 12:30 PM   31007 DOWNEY CITY FC  0   SPORTING FC B05 BLUE  1   BOYS  2005 LEAGUE CUP
 2:00 PM   31005 ANAHUAK LA FAMILIA 05  2   UIFC EAST LA B05  1   BOYS  2005 LEAGUE CUP
 3:30 PM   31008 SPORTING FC B05 BLUE  0   TITANS FC BLACK  0   BOYS  2005 LEAGUE CUP
November 6, 2022   Sunday
 8:00 AM   16624 DCSC HESPERIA LOPEZ  3   SD MADRID COACHELLA VALLEY  2   BOYS  2008 DIVISION 1 EAST
 9:45 AM   14530 SD MADRID MFA LA B10  0   UIFC LA TIGERS  3   BOYS  2010 DIVISION 2 SOUTH
 11:30 AM   19548 FCA SC B2005 HD  4   FC DEPORTIVO FALCONS FC  0   BOYS  2005 DIVISION 2 SOUTH
 1:30 PM   17400 HEMET JUVENTUS FC  2   WEST COVINA FC  2   GIRLS  2008 CHAMPIONSHIP SOUTH
November 12, 2022   Saturday
 8:00 AM   19789 SD REAL MADRID BEAUMONT G05  5   TEAM USA WHITE  1   GIRLS  2005 DIVISION 1 SOUTH
 10:00 AM   18322 SD REAL MADRID BEAUMONT  4   LEGENDS IE G07 ZUNIGA  3   GIRLS  2007 DIVISION 1 EAST
 11:45 AM   16350 SD REAL MADRID BEAUMONT G09  5   MANCHESTER UNITED G09  0   GIRLS  2009 DIVISION 2 EAST
 1:30 PM   16013 SD REAL MADRID BEAUMONT B09  0   SD MADRID COACHELLA VALLEY  3   BOYS  2009 DIVISION 3 IE EAST
November 13, 2022   Sunday
 8:00 AM   30453 DCSC BARSTOW COLLADO  0   SD MADRID COACHELLA VALLEY  4   BOYS  2010 LEAGUE CUP
 11:00 AM   30452 CENTRAL COAST UTD GREEN B10  4   DCSC BARSTOW COLLADO  3   BOYS  2010 LEAGUE CUP
 12:30 PM   30455 XOLOS ACADEMY FC  0   PARAMOUNT FC 2010 WHITE  3   BOYS  2010 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30451 SD MADRID COACHELLA VALLEY  4   CENTRAL COAST UTD GREEN B10  1   BOYS  2010 LEAGUE CUP
November 20, 2022   Sunday
 8:00 AM   36025 XPLOSION SC B09 BLACK  3   INTER-AMER MONTEBELLO STORM  1   BOYS  2009 LEAGUE CUP
 9:45 AM   36027 NECAXA USA RED  5   ALBION CC SM B09 ACADEMY  0   BOYS  2009 LEAGUE CUP
 12:00 PM   37029 XPLOSION SC B09 BLACK  4   OXNARD REAL AC BLUE  2   BOYS  2009 LEAGUE CUP
 1:45 PM   37030 NECAXA USA RED  2   NECAXA USA  1   BOYS  2009 LEAGUE CUP
December 3, 2022   Saturday
 9:30 AM   39017 PALM DESERT SC G10     OXNARD UNITED SC     GIRLS  2010 LEAGUE CUP
 11:15 AM   39018 LEGENDS IE G09 SMALL     FC VALENCIA G09 SWAP SGV     GIRLS  2009 LEAGUE CUP
 1:00 PM   39003 TBA     TBA     BOYS  2010 LEAGUE CUP
 2:45 PM   39004 TBA     TBA     BOYS  2009 LEAGUE CUP

A Red Circle