CSL Home Page
 

COAST SOCCER LEAGUE 2022


   
SAN BERNARDINO COMPLEX 3
Highland
TIME
 GAME  
HOME TEAM VISITING TEAM GROUP
September 10, 2022   Saturday
 8:00 AM   19294 TITANS FC BLACK  6   CHIVAS SOCCER ACADEMY DSP  1   BOYS  2005 CHAMPIONSHIP SOUTH
 10:00 AM   15564 TITANS FC -CALDERA  3   CYSA COACHELLA B09  2   BOYS  2009 DIVISION 2 EAST
 11:45 AM   17504 TITANS FC HERNANDEZ  1   UIFC CORONA WOLVES FC  4   GIRLS  2008 DIVISION 2 EAST
 1:30 PM   15145 TITANS FC G10  2   MAGNUS FC  1   GIRLS  2010 DIVISION 1 SOUTH
September 11, 2022   Sunday
 8:00 AM   19744 TEAM USA WHITE  1   SD REAL MADRID BEAUMONT G05  12   GIRLS  2005 DIVISION 1 SOUTH
 10:00 AM   17835 TITANS FC-RED  1   RIVERSIDE FC 2007  0   BOYS  2007 DIVISION 1 EAST
 12:00 PM   19657 TITANS FC - SERVITAS 1342  0   CYSA COACHELLA G05 CR  4   GIRLS  2005 CHAMPIONSHIP SOUTH
 2:00 PM   16929 NECAXA USA SB GUNNERS  3   WEST COVINA FC  3   BOYS  2008 DIVISION 3 CENTRAL
September 17, 2022   Saturday
 8:00 AM   19301 TITANS FC BLACK  3   UIFC EAST LA B05  0   BOYS  2005 CHAMPIONSHIP SOUTH
 10:00 AM   14668 TITANS FC  1   MILAN EFC ACADEMY B10 I  10   BOYS  2010 DIVISION 3 IE WEST
 11:45 AM   19749 TITANS FC-SERVITAS 1024  1   UIFC - SOUTH CENTRAL FIRE  0   GIRLS  2005 DIVISION 1 SOUTH
 1:45 PM   16975 RED LIONS FC  1   CRUZEIRO SC  4   BOYS  2008 DIVISION 3 IE WEST
 3:30 PM   15147 TITANS FC G10  1   PALM DESERT SC G10  0   GIRLS  2010 DIVISION 1 SOUTH
September 18, 2022   Sunday
 8:00 AM   18993 TITANS FC AGUILAR  3   RIVERSIDE MGFM STRIKERS  1   GIRLS  2006 CHAMPIONSHIP SOUTH
 10:00 AM   15150 TITANS FC G10  1   AVSC STORM RED G10  1   GIRLS  2010 DIVISION 1 SOUTH
 11:45 AM   16600 TITANS FC-B08  0   FONTANA FC DRU B2008  5   BOYS  2008 DIVISION 1 EAST
 1:30 PM   15575 TITANS FC -CALDERA  3   AVSC STORM RED  2   BOYS  2009 DIVISION 2 EAST
 3:15 PM   17509 TITANS FC HERNANDEZ  0   DCSC BARSTOW CHACO  0   GIRLS  2008 DIVISION 2 EAST
September 24, 2022   Saturday
 8:00 AM   17840 TITANS FC-RED  3   DCSC VICTORVILLE ZAMUDIO  3   BOYS  2007 DIVISION 1 EAST
 9:45 AM   16984 RED LIONS FC  1   LEGENDS IE B08 MORELOS  3   BOYS  2008 DIVISION 3 IE WEST
 11:30 AM   15576 TITANS FC -CALDERA  5   HEMET JUVENTUS FC  1   BOYS  2009 DIVISION 2 EAST
 1:15 PM   18611 FONTANA FC B2006  3   HG EAGLES  4   BOYS  2006 DIVISION 1 SOUTH
 3:00 PM   19416 FONTANA FC DEL BARRIO 05  1   COLTON AMERICA SC  9   BOYS  2005 DIVISION 1 SOUTH
September 25, 2022   Sunday
 8:00 AM   19675 TITANS FC - SERVITAS 1342  0   COLTON AMERICA SC G05 RED  2   GIRLS  2005 CHAMPIONSHIP SOUTH
 10:00 AM   19308 TITANS FC BLACK  1   NECAXA USA BLUE  2   BOYS  2005 CHAMPIONSHIP SOUTH
 12:00 PM   16609 TITANS FC-B08  2   OLIMPICO FC  4   BOYS  2008 DIVISION 1 EAST
 1:45 PM   14380 SD MADRID COACHELLA VALLEY  2   LIGHTNING SC RED  4   BOYS  2010 DIVISION 1 SOUTH
October 1, 2022   Saturday
 8:00 AM   14679 TITANS FC  0   UNIVERSAL SC DREAMERS  9   BOYS  2010 DIVISION 3 IE WEST
 9:45 AM   16780 UIFC OC LOBOS FC  1   CORONA SHARKS FC B08  1   BOYS  2008 DIVISION 2 SOUTH
 11:30 AM   15958 SD MADRID COACHELLA VALLEY  4   SD REAL MADRID BEAUMONT B09  0   BOYS  2009 DIVISION 3 IE EAST
 1:15 PM   15272 PRIDE FC 2010G  1   WORLDWIDE SOCCER CLUB  1   GIRLS  2010 DIVISION 2 SOUTH
October 2, 2022   Sunday
 8:00 AM   16993 RED LIONS FC  0   MANCHESTER UNITED B08  9   BOYS  2008 DIVISION 3 IE WEST
 9:45 AM   17518 TITANS FC HERNANDEZ  1   DCSC HESPERIA HERNANDEZ  0   GIRLS  2008 DIVISION 2 EAST
 11:30 AM   15587 TITANS FC -CALDERA  0   CORONA SHARKS FC B09  1   BOYS  2009 DIVISION 2 EAST
 1:15 PM   14389 SD MADRID COACHELLA VALLEY  7   SANTA ANA JUNIOR ELITE B10  0   BOYS  2010 DIVISION 1 SOUTH
October 8, 2022   Saturday
 8:00 AM   18422 ORANGE COUNTY UNITED B06  2   DYNAMO 2006  2   BOYS  2006 PREMIER
 10:00 AM   19810 DOWNTOWN LA SC B04 NPL  3   FONTANA FC ACADEMY  1   BOYS  2004 PREMIER
 12:00 PM   17750 FUTBOL LEGACY WOLVESNORWALK  5   PRO ALLIANCE FC ACADEMY  2   BOYS  2007 PREMIER
 1:45 PM   18417 CYSA COACHELLA B06  2   SPORTING CA USA VC B06  4   BOYS  2006 PREMIER
October 9, 2022   Sunday
 8:15 AM   16237 HEMET FC PREMIER ELITE  5   PALM DESERT SC G09  0   GIRLS  2009 DIVISION 1 EAST
 10:00 AM   18925 NVSC BREAKAWAY G06  1   PALM DESERT SC G06  0   GIRLS  2006 PREMIER
 12:00 PM   19218 AVSC STORM ELITE B05  1   OXNARD UNITED SC  2   BOYS  2005 PREMIER
 2:00 PM   19576 SIMI VALLEY ECLIPSE  1   AVSC STORM ACADEMY G05  1   GIRLS  2005 PREMIER
October 15, 2022   Saturday
 8:00 AM   15598 TITANS FC -CALDERA  2   DESERT UNITED SC B09 WHITE  2   BOYS  2009 DIVISION 2 EAST
 9:45 AM   14398 SD MADRID COACHELLA VALLEY  3   UIFC RISING STARS  0   BOYS  2010 DIVISION 1 SOUTH
 11:30 AM   19164 UIFC HER-RICANES  1   UNIVERSAL SL MOVAL 2497  0   GIRLS  2006 DIVISION 2 SOUTH
October 16, 2022   Sunday
 8:00 AM   19772 TITANS FC-SERVITAS 1024  4   TEAM USA WHITE  0   GIRLS  2005 DIVISION 1 SOUTH
 10:00 AM   19005 TITANS FC AGUILAR  2   UNIVERSAL SC UNITED  2   GIRLS  2006 CHAMPIONSHIP SOUTH
 12:00 PM   16626 TITANS FC-B08  2   FCA SC B2008 EV  3   BOYS  2008 DIVISION 1 EAST
 2:00 PM   19322 UIFC EAST LA B05  1   TITANS FC BLACK  3   BOYS  2005 CHAMPIONSHIP SOUTH
 4:00 PM   19773 UIFC - SOUTH CENTRAL FIRE  1   RIVERSIDE FC EMPIRE  2   GIRLS  2005 DIVISION 1 SOUTH
October 22, 2022   Saturday
 8:00 AM   15164 TITANS FC G10  0   LEGENDS IE G10 BATTISTA  1   GIRLS  2010 DIVISION 1 SOUTH
 9:45 AM   14701 TITANS FC  3   DCSC HESPERIA MORAN A  4   BOYS  2010 DIVISION 3 IE WEST
 11:30 AM   15603 FONTANA FC DRU B2009  6   TITANS FC -CALDERA  1   BOYS  2009 DIVISION 2 EAST
 1:15 PM   19326 DESERT UNITED B2005  1   HG EAGLES SC  4   BOYS  2005 CHAMPIONSHIP SOUTH
October 23, 2022   Sunday
 8:00 AM   30824 NECAXA USA BLACK  1   ATLAS SOUTH COUNTY  4   BOYS  2009 LEAGUE CUP
 11:00 AM   30823 PREMIER SC FUTURE FC 2009  4   NECAXA USA BLACK  1   BOYS  2009 LEAGUE CUP
 12:30 PM   30996 FCA SC B2005 HD  1   UIFC LENNOX BARCELONA F.C.  0   BOYS  2005 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30825 ATLAS SOUTH COUNTY  2   PREMIER SC FUTURE FC 2009  3   BOYS  2009 LEAGUE CUP
October 29, 2022   Saturday
 8:00 AM   19697 TITANS FC - SERVITAS 1342  0   LA ACADEMIA SC BEARDOWN  0   GIRLS  2005 CHAMPIONSHIP SOUTH
 10:00 AM   17527 TITANS FC HERNANDEZ  1   DCSC BARSTOW CHACO  2   GIRLS  2008 DIVISION 2 EAST
 11:45 AM   16633 TITANS FC-B08  1   SD MADRID COACHELLA VALLEY  5   BOYS  2008 DIVISION 1 EAST
 1:30 PM   14406 SD MADRID COACHELLA VALLEY  8   LAGUNA B10  0   BOYS  2010 DIVISION 1 SOUTH
 3:15 PM   15924 SPARTANS FC SD  1   SPARTANS UACH FC  1   BOYS  2009 DIVISION 3 CENTRAL
October 30, 2022   Sunday
 8:00 AM   15612 TITANS FC -CALDERA  4   TEAM USA BLUE  0   BOYS  2009 DIVISION 2 EAST
 9:45 AM   19547 TEAM USA  4   MAQUINA FC  0   BOYS  2005 DIVISION 2 SOUTH
 11:45 AM   16003 OLIMPICO FC  0   FCA SC B2009 EV  0   BOYS  2009 DIVISION 3 IE EAST
 1:30 PM   14709 MANCHESTER UNITED B10  5   REBELS IE HD B10 MAGANA  1   BOYS  2010 DIVISION 3 IE WEST
 3:30 PM   14712 TITANS FC  0   LEGENDS IE B10 MORELOS  6   BOYS  2010 DIVISION 3 IE WEST
November 5, 2022   Saturday
 8:00 AM   14714 TITANS FC  1   INLAND UNITED SC CARLOS  0   BOYS  2010 DIVISION 3 IE WEST
 9:45 AM   19704 TITANS FC - SERVITAS 1342  4   FC MAN UNITED G2005  4   GIRLS  2005 CHAMPIONSHIP SOUTH
 11:45 AM   17017 RED LIONS FC  0   RANCHO CHALLENGE FC  5   BOYS  2008 DIVISION 3 IE WEST
 1:30 PM   19455 FONTANA FC DEL BARRIO 05  3   AVSC STORM RED B05  0   BOYS  2005 DIVISION 1 SOUTH
November 6, 2022   Sunday
 8:00 AM   36042 DOWNTOWN LA-SC B07 BLACK  2   FC DEPORTIVO THUNDER  1   BOYS  2007 LEAGUE CUP
 9:45 AM   36044 TEAM USA B07 WHITE  2   UIFC ATLETICO PREMIER FC  1   BOYS  2007 LEAGUE CUP
 11:30 AM   37062 TEAM USA WHITE  1   FC VALENCIA SWAP SGV  2   BOYS  2004 LEAGUE CUP
 1:15 PM   37042 TITANS FC-OROZCO  3   TEAM USA B07 WHITE  0   BOYS  2007 LEAGUE CUP
 3:00 PM   38044 DOWNTOWN LA SC B04 NPL  2   FC MAN UNITED B2004  1   BOYS  2004 LEAGUE CUP
November 12, 2022   Saturday
 9:45 AM   19333 TITANS FC BLACK  0   HG EAGLES SC  0   BOYS  2005 CHAMPIONSHIP SOUTH
 11:45 AM   19786 TITANS FC-SERVITAS 1024  1   UIFC SCORPIONS  1   GIRLS  2005 DIVISION 1 SOUTH
 1:45 PM   16640 TITANS FC-B08  0   DCSC HESPERIA LOPEZ  5   BOYS  2008 DIVISION 1 EAST
November 13, 2022   Sunday
 8:00 AM   30871 NITEMARES HINCHAS UNITED FC  0   INT-AM. MONTEBELLO STORMRED  0   BOYS  2009 LEAGUE CUP
 9:30 AM   30868 RIVERSIDE FC - B09 GUERRE  2   OXNARD KICKERS FC (MORELIA)  1   BOYS  2009 LEAGUE CUP
 11:00 AM   30872 INT-AM. MONTEBELLO STORMRED  1   ALBION CC SM B09 ACADEMY  2   BOYS  2009 LEAGUE CUP
 12:30 PM   30869 OXNARD KICKERS FC (MORELIA)  1   FONTANA FC DRU B2009  3   BOYS  2009 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30873 ALBION CC SM B09 ACADEMY  5   NITEMARES HINCHAS UNITED FC  1   BOYS  2009 LEAGUE CUP
 3:30 PM   30870 FONTANA FC DRU B2009  2   RIVERSIDE FC - B09 GUERRE  2   BOYS  2009 LEAGUE CUP
November 19, 2022   Saturday
 8:00 AM   15630 TITANS FC -CALDERA  1   RANCHO CHALLENGE FC 2009 SE  0   BOYS  2009 DIVISION 2 EAST
 9:45 AM   15173 TITANS FC G10  0   MAGNUS FC  3   GIRLS  2010 DIVISION 1 SOUTH
November 20, 2022   Sunday
 8:00 AM   36017 INLAND UNITED SC FERMIN  1   BRAZIL STARS CHAUTENGO 2010  0   BOYS  2010 LEAGUE CUP
 9:45 AM   36019 OXNARD FC 2010 GOLD  1   FC VALENCIA B10 SWAP SGV  0   BOYS  2010 LEAGUE CUP
 12:00 PM   37023 INLAND UNITED SC FERMIN  4   LAGUNA B10  2   BOYS  2010 LEAGUE CUP
 1:45 PM   37024 OXNARD FC 2010 GOLD  1   ANAHUAK GOLDEN WEST B10  0   BOYS  2010 LEAGUE CUP
December 3, 2022   Saturday
 9:00 AM   38006 OXNARD FC 2010 GOLD     PARAMOUNT FC B2010     BOYS  2010 LEAGUE CUP
 10:45 AM   38008 NECAXA USA RED     OLIMPICO FC - OCELOT ACADEMY     BOYS  2009 LEAGUE CUP

A Red Circle