CSL Home Page
 

COAST SOCCER LEAGUE 2022


   
SAN BERNARDINO COMPLEX 2
Highland
TIME
 GAME  
HOME TEAM VISITING TEAM GROUP
September 10, 2022   Saturday
 8:00 AM   16303 MANCHESTER UNITED G09  1   MILAN EFC ACADEMY G09 I  5   GIRLS  2009 DIVISION 2 EAST
 12:00 PM   16188 TEAM USA  1   FC VALENCIA G09 SWAP SGV  5   GIRLS  2009 CHAMPIONSHIP SOUTH
 1:45 PM   18988 TITANS FC AGUILAR  0   ALLIANCE DRAKO G2006  1   GIRLS  2006 CHAMPIONSHIP SOUTH
September 11, 2022   Sunday
 8:00 AM   19402 FONTANA FC DEL BARRIO 05  1   ANAHUAK LA FAMILIA 05  3   BOYS  2005 DIVISION 1 SOUTH
 10:00 AM   17931 FONTANA FC B07 SANTIAGO  4   LA ACADEMIA S.C. AZTECAS  3   BOYS  2007 DIVISION 2 EAST
 11:45 AM   18655 CRUZEIRO SC  3   ALLIANCE DRAKO B2006  2   BOYS  2006 DIVISION 2 EAST
 1:45 PM   16973 CRUZEIRO SC  1   RIALTO FIRE  4   BOYS  2008 DIVISION 3 IE WEST
September 17, 2022   Saturday
 8:00 AM   18600 FONTANA FC B2006  1   UIFC L.A JAGUARES  1   BOYS  2006 DIVISION 1 SOUTH
 9:45 AM   16596 SD MADRID COACHELLA VALLEY  3   DCSC HESPERIA LOPEZ  1   BOYS  2008 DIVISION 1 EAST
 11:30 AM   15569 FONTANA FC DRU B2009  2   CORONA SHARKS FC B09  1   BOYS  2009 DIVISION 2 EAST
 1:00 PM   15178 FONTANA FC G2010  0   AVSC STORM BLACK G10  3   GIRLS  2010 DIVISION 2 EAST
 2:30 PM   15416 CYSA DESERT XOLOS B09  0   CVSC B09 SAINTS  3   BOYS  2009 CHAMPIONSHIP
September 18, 2022   Sunday
 8:00 AM   19524 UIFC US5 F.C.  1   PUMAS LA HABRA FC  3   BOYS  2005 DIVISION 2 SOUTH
 9:30 AM   16982 CRUZEIRO SC  2   RIVERSIDE FC JURUPA  2   BOYS  2008 DIVISION 3 IE WEST
 11:15 AM   18666 CRUZEIRO SC  1   OLIMPICO FC B06  2   BOYS  2006 DIVISION 2 EAST
 1:15 PM   17936 FONTANA FC B07 SANTIAGO  1   COLTON AMERICA SC  0   BOYS  2007 DIVISION 2 EAST
 3:00 PM   15714 PUMAS USA  0   UIFC RISING STARS  1   BOYS  2009 DIVISION 2 SOUTH
September 24, 2022   Saturday
 8:00 AM   15185 FONTANA FC G2010  1   LA ACADEMIA S.C. ROMA 2010G  0   GIRLS  2010 DIVISION 2 EAST
 9:30 AM   16605 SD MADRID COACHELLA VALLEY  4   TITANS FC-B08  1   BOYS  2008 DIVISION 1 EAST
 11:15 AM   15969 SD MADRID COACHELLA VALLEY  3   INLAND UNITED SC ARTURO  3   BOYS  2009 DIVISION 3 IE EAST
 1:00 PM   16606 FONTANA FC DRU B2008  3   FCA SC B2008 EV  3   BOYS  2008 DIVISION 1 EAST
 2:45 PM   15580 FONTANA FC DRU B2009  1   DESERT UNITED SC B09 WHITE  0   BOYS  2009 DIVISION 2 EAST
September 25, 2022   Sunday
 8:00 AM   16607 HEMET JUVENTUS FC  1   FONTANA FC DRU B2008  2   BOYS  2008 DIVISION 1 EAST
 9:45 AM   15581 HEMET JUVENTUS FC  0   FONTANA FC DRU B2009  5   BOYS  2009 DIVISION 2 EAST
 11:30 AM   16224 HEMET FC PREMIER ELITE  5   PRIDE FC 2009G  2   GIRLS  2009 DIVISION 1 EAST
October 1, 2022   Saturday
 8:00 AM   16231 HEMET FC PREMIER ELITE  4   RIVERSIDE MGFM LADYSPARTANS  0   GIRLS  2009 DIVISION 1 EAST
 9:45 AM   14437 HEMET JUVENTUS FC  1   CYSA COACHELLA B2010 - LQU  7   BOYS  2010 DIVISION 2 EAST
October 2, 2022   Sunday
 8:00 AM   19427 UIFC LENNOX BARCELONA F.C.  1   COLTON AMERICA SC  5   BOYS  2005 DIVISION 1 SOUTH
 10:00 AM   18622 FONTANA FC B2006  1   ANAHUAK LA FAMILIA 06  5   BOYS  2006 DIVISION 1 SOUTH
 12:00 PM   16991 CRUZEIRO SC  2   LEGENDS IE B08 MORELOS  0   BOYS  2008 DIVISION 3 IE WEST
 1:45 PM   19429 FONTANA FC DEL BARRIO 05  2   SPARTANS WHITTIER  0   BOYS  2005 DIVISION 1 SOUTH
October 8, 2022   Saturday
 8:00 AM   19813 TEAM USA BLACK  5   SPARTANS SAN LORENZO FC  3   BOYS  2004 PREMIER
 10:00 AM   19812 TEAM USA WHITE  1   SANTA BARBARA SC ELITE  3   BOYS  2004 PREMIER
 1:45 PM   17752 TITANS FC-OROZCO  5   CYSA COACHELLA B07-RAY  0   BOYS  2007 PREMIER
 3:30 PM   17751 FC VALENCIA B07 SWAP SGV  7   MAQUINA FC B2007  0   BOYS  2007 PREMIER
October 9, 2022   Sunday
 8:00 AM   18928 UNIVERSAL SC MOVAL  1   RIVERSIDE MGFM SOCCERDEVILS  3   GIRLS  2006 PREMIER
 10:00 AM   19216 MILAN EFC ACADEMY B05 I  2   PUMAS USA 3328  3   BOYS  2005 PREMIER
 12:00 PM   19578 ROADRUNNERS FC G05 BLUE  1   MILAN EFC ACADEMY G05 I  2   GIRLS  2005 PREMIER
 2:00 PM   18926 MILAN EFC ACADEMY G06 I  0   CENTRAL COAST UTD G06  9   GIRLS  2006 PREMIER
October 15, 2022   Saturday
 8:00 AM   30661 LA ACADEMIA S.C. BEARDOWN  2   TORINO FC L WOLVES  0   BOYS  2008 LEAGUE CUP
 9:30 AM   30634 BARCELONA SANTA PAULA  2   UNIVERSAL SC CALI SPURS  0   BOYS  2008 LEAGUE CUP
 11:00 AM   30662 TORINO FC L WOLVES  1   RIVERSIDE FC JURUPA  8   BOYS  2008 LEAGUE CUP
 12:30 PM   30635 UNIVERSAL SC CALI SPURS  1   ARMERG FC MONTES  1   BOYS  2008 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30663 RIVERSIDE FC JURUPA  0   LA ACADEMIA S.C. BEARDOWN  1   BOYS  2008 LEAGUE CUP
 3:30 PM   30636 ARMERG FC MONTES  0   BARCELONA SANTA PAULA  2   BOYS  2008 LEAGUE CUP
October 16, 2022   Sunday
 8:00 AM   18689 CRUZEIRO SC  3   LA ACADEMIA SC BEARDOWN  3   BOYS  2006 DIVISION 2 EAST
 10:00 AM   18641 FONTANA FC B2006  2   DCSC HESPERIA GRANADOS  2   BOYS  2006 DIVISION 1 SOUTH
 12:00 PM   17005 MANCHESTER UNITED B08  1   RANCHO CHALLENGE FC  5   BOYS  2008 DIVISION 3 IE WEST
 1:45 PM   14523 SD MADRID MFA LA B10  0   NITEMARES DBEASTMODE  9   BOYS  2010 DIVISION 2 SOUTH
 3:15 PM   19774 UIFC SCORPIONS  2   DCSC APPLE VALLEY BLODGETT  0   GIRLS  2005 DIVISION 1 SOUTH
October 22, 2022   Saturday
 8:00 AM   30730 EDA  1   CALIFORNIA ELITE G08 BLACK  2   GIRLS  2008 LEAGUE CUP
 9:30 AM   30733 OXNARD UNITED SC  3   RIALTO FIRE  0   GIRLS  2008 LEAGUE CUP
 11:00 AM   30731 CALIFORNIA ELITE G08 BLACK  0   CALIFORNIA UNITED FC  0   GIRLS  2008 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30732 CALIFORNIA UNITED FC  0   EDA  6   GIRLS  2008 LEAGUE CUP
October 23, 2022   Sunday
 8:00 AM   17950 FONTANA FC B07 SANTIAGO  4   FCA SC B2007 HD  1   BOYS  2007 DIVISION 2 EAST
 9:45 AM   16628 FONTANA FC DRU B2008  5   TITANS FC-B08  2   BOYS  2008 DIVISION 1 EAST
 11:30 AM   17852 TITANS FC-RED  2   INLAND UNITED RODRIGUEZ  2   BOYS  2007 DIVISION 1 EAST
 1:00 PM   17010 RED LIONS FC  2   RIVERSIDE FC JURUPA  9   BOYS  2008 DIVISION 3 IE WEST
 2:30 PM   17007 MANCHESTER UNITED B08  2   LEGENDS IE B08 MORELOS  1   BOYS  2008 DIVISION 3 IE WEST
 4:15 PM   19328 TITANS FC BLACK  0   FOOTHILL STORM ARMAS B05  0   BOYS  2005 CHAMPIONSHIP SOUTH
October 29, 2022   Saturday
 8:00 AM   18650 FONTANA FC B2006  4   LEGENDS IE B06 SANCHEZ  2   BOYS  2006 DIVISION 1 SOUTH
 10:00 AM   16002 SD MADRID COACHELLA VALLEY  0   OLIMPICO FC  2   BOYS  2009 DIVISION 3 IE EAST
 12:00 PM   17011 CRUZEIRO SC  6   RED LIONS FC  1   BOYS  2008 DIVISION 3 IE WEST
 1:45 PM   15608 FONTANA FC DRU B2009  2   RANCHO CHALLENGE FC 2009 SE  1   BOYS  2009 DIVISION 2 EAST
 3:30 PM   15203 FONTANA FC G2010  0   INLAND UNITED SC WARRIORS  1   GIRLS  2010 DIVISION 2 EAST
October 30, 2022   Sunday
 8:00 AM   30907 LAGUNA FC  3   HURACAN VALLEY CORREA B06  0   BOYS  2006 LEAGUE CUP
 9:30 AM   31012 DESERT UNITED B2005  1   FCA SC B2005 HD  0   BOYS  2005 LEAGUE CUP
 11:00 AM   30908 HURACAN VALLEY CORREA B06  0   JUVENTUS ACADEMY LA B2006B  2   BOYS  2006 LEAGUE CUP
 12:30 PM   31013 FCA SC B2005 HD  0   NECAXA USA BRAVES  3   BOYS  2005 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30909 JUVENTUS ACADEMY LA B2006B  1   LAGUNA FC  6   BOYS  2006 LEAGUE CUP
 3:30 PM   31014 NECAXA USA BRAVES  2   DESERT UNITED B2005  1   BOYS  2005 LEAGUE CUP
November 5, 2022   Saturday
 8:00 AM   15617 FONTANA FC DRU B2009  9   UIFC CORONA WOLVES  1   BOYS  2009 DIVISION 2 EAST
 9:45 AM   16012 SD MADRID COACHELLA VALLEY  1   FCA SC B2009 EV  2   BOYS  2009 DIVISION 3 IE EAST
 11:30 AM   16636 SD MADRID COACHELLA VALLEY  1   FCA SC B2008 EV  1   BOYS  2008 DIVISION 1 EAST
 1:00 PM   15208 FONTANA FC G2010  7   UNIVERSAL SC JUVENTUS MOVAL  0   GIRLS  2010 DIVISION 2 EAST
 2:45 PM   17954 FONTANA FC B07 SANTIAGO  2   COLTON AMERICA SC  2   BOYS  2007 DIVISION 2 EAST
November 6, 2022   Sunday
 8:00 AM   36041 FUTBOL LEGACY WOLVESNORWALK  2   FC MAN UNITED B2007 WHITE  0   BOYS  2007 LEAGUE CUP
 9:45 AM   36043 TITANS FC-OROZCO  2   CALIFORNIA ELITE SC B2007  1   BOYS  2007 LEAGUE CUP
 11:30 AM   37061 CENTRAL COAST CONDORS B04  1   FCA SC B004 EV  2   BOYS  2004 LEAGUE CUP
 1:15 PM   37041 FUTBOL LEGACY WOLVESNORWALK  0   DOWNTOWN LA-SC B07 BLACK  1   BOYS  2007 LEAGUE CUP
 3:00 PM   38043 FCA SC B004 EV  0   FC VALENCIA SWAP SGV  2   BOYS  2004 LEAGUE CUP
November 12, 2022   Saturday
 8:00 AM   17022 MANCHESTER UNITED B08  0   UNIVERSAL SC DREAMERS  4   BOYS  2008 DIVISION 3 IE WEST
 9:45 AM   16642 FONTANA FC DRU B2008  2   SD MADRID COACHELLA VALLEY  1   BOYS  2008 DIVISION 1 EAST
 11:30 AM   15623 TEAM USA BLUE  1   CORONA SHARKS FC B09  0   BOYS  2009 DIVISION 2 EAST
November 13, 2022   Sunday
 8:00 AM   17024 CRUZEIRO SC  0   FC CAL VELOCITY B08  3   BOYS  2008 DIVISION 3 IE WEST
 9:45 AM   16643 SD MADRID COACHELLA VALLEY  9   HEMET JUVENTUS FC  1   BOYS  2008 DIVISION 1 EAST
 11:30 AM   19011 TITANS FC AGUILAR  3   RIVERSIDE MGFM STRIKERS  2   GIRLS  2006 CHAMPIONSHIP SOUTH
 1:30 PM   17532 TITANS FC HERNANDEZ  1   UIFC CORONA WOLVES FC  2   GIRLS  2008 DIVISION 2 EAST
November 20, 2022   Sunday
 8:00 AM   36026 OXNARD REAL AC BLUE  1   EVOLUTION SC  0   BOYS  2009 LEAGUE CUP
 9:45 AM   36028 XPLOSION SC B09  0   NECAXA USA  1   BOYS  2009 LEAGUE CUP
 12:00 PM   37031 OLIMPICO FC - OCELOT ACADEMY  3   HURACAN VALLEY  0   BOYS  2009 LEAGUE CUP
 1:45 PM   37032 DOWNTOWN LA SC B09  1   RIVERSIDE FC 09  0   BOYS  2009 LEAGUE CUP
December 3, 2022   Saturday
 9:00 AM   38005 INLAND UNITED SC FERMIN     ALBION CC SM B10 ACADEMY     BOYS  2010 LEAGUE CUP
 10:45 AM   38007 XPLOSION SC B09 BLACK     DOWNTOWN LA SC B09     BOYS  2009 LEAGUE CUP
 12:30 PM   16428 INTER-AME LA PUENTE UNITED     LA POWER FC SAN DIMAS     GIRLS  2009 DIVISION 2 SOUTH

A Red Circle