CSL Home Page
 

COAST SOCCER LEAGUE 2017


   
AB BROWN COMPLEX WHITE 3
Riverside
TIME
 GAME  
HOME TEAM VISITING TEAM GROUP
September 10, 2017   Sunday
 10:00 AM   27872 RIVERSIDE MGFM ELITE  0   DESERT COMM NIDO AGUILAS DROP 9/21  1   BOYS  1998 SILVER ELITE EAST
 12:00 PM   25302 RIVERSIDE MGFM B01  3   PUMAS LA HABRA SC  5   BOYS  2001 SILVER SOUTH
 2:00 PM   26367 RIVERSIDE MGFM ROBERTS  1   PACIFIC SC LOS ALAMITOS F  2   BOYS  2000 GOLD SOUTH
 4:00 PM   27935 RIVERSIDE MGFM  1   SAN DIEGO UNITED G99 BLK  2   GIRLS  1998 GOLD SOUTH
September 17, 2017   Sunday
 8:00 AM   26739 RIVERSIDE MGFM B00 WHITE  1   HEMET JUVENTUS B2000  0   BOYS  2000 SILVER EAST
 10:00 AM   27942 RIVERSIDE MGFM  0   SPARTANS FC STRIKERS  0   GIRLS  1998 GOLD SOUTH
 12:00 PM   25841 RIVERSIDE MGFM IMPACT  5   MILAN ACADEMY G01 RED  0   GIRLS  2001 SILVER EAST
September 24, 2017   Sunday
 8:00 AM   24993 RIVERSIDE MGFM ROBERTS  2   IU MORENO VALLEY SC CHRIS  2   BOYS  2001 SILVER ELITE SOUTH
 10:00 AM   24654 RIVERSIDE MGFM BREAKAWAY  0   UNITED PACIFIC  4   GIRLS  2002 BRONZE SOUTH
 11:45 AM   27254 RIVERSIDE MGFM PHOENIX  0   DESERT ELITE FC NATIVES  4   GIRLS  2000 SILVER EAST
 1:45 PM   24332 RIVERSIDE FC FENIX  1   LEGACY FC DBSL  1   GIRLS  2002 SILVER EAST
October 1, 2017   Sunday
 10:00 AM   27293 RIVERSIDE MGFM PHOENIX  0   LEGENDS IE G00 HURLEY  1   GIRLS  2000 SILVER EAST
 12:00 PM   26724 RIVERSIDE MGFM B00 WHITE  2   IU MORENO VALLEY SC WAR  1   BOYS  2000 SILVER EAST
 2:00 PM   27907 RIVERSIDE MGFM ELITE  1   RIVERSIDE FC CORAS USA  2   BOYS  1998 SILVER ELITE EAST
 4:00 PM   26419 RIVERSIDE MGFM ROBERTS  1   BYSC B00 SYL  0   BOYS  2000 GOLD SOUTH
October 8, 2017   Sunday
 8:00 AM   24656 RIVERSIDE MGFM BREAKAWAY  2   FOOTHILL STORM G02  1   GIRLS  2002 BRONZE SOUTH
 9:45 AM   25844 RIVERSIDE MGFM IMPACT  2   YASC SPARTANS FC G01 BLAC  0   GIRLS  2001 SILVER EAST
 11:45 AM   26740 RIVERSIDE MGFM B00 WHITE  9   RIALTO FIRE RED  0   BOYS  2000 SILVER EAST
 1:45 PM   26394 RIVERSIDE MGFM ROBERTS  2   DESERT UNITED B00  5   BOYS  2000 GOLD SOUTH
October 15, 2017   Sunday
 8:00 AM   26421 RIVERSIDE MGFM ROBERTS  4   CELTIC HARPS  2   BOYS  2000 GOLD SOUTH
 10:00 AM   27914 RIVERSIDE MGFM ELITE  5   HDYSL FURY FC-HD  1   BOYS  1998 SILVER ELITE EAST
 12:00 PM   27300 RIVERSIDE MGFM PHOENIX  3   LA ACADEMIA S.C. YUCAIPA  2   GIRLS  2000 SILVER EAST
 2:00 PM   27967 RIVERSIDE MGFM  0   IE SURF G99 PREMIER RK  0   GIRLS  1998 GOLD SOUTH
 4:00 PM   24955 RIVERSIDE MGFM ROBERTS  3   IE SURF B01 ACADEMY RG  3   BOYS  2001 SILVER ELITE SOUTH
October 22, 2017   Sunday
 8:00 AM   25845 RIVERSIDE MGFM IMPACT  4   CELTIC HARPS  1   GIRLS  2001 SILVER EAST
 10:00 AM   32056 BALDWIN PARK UNITED G2000  6   RIVERSIDE MGFM PHOENIX  0   GIRLS  2000 LEAGUE CUP
 1:15 PM   32058 FC DEP. INDEPENDIENTE  0   BALDWIN PARK UNITED G2000  4   GIRLS  2000 LEAGUE CUP
 2:45 PM   19537 UNITED IE  0   FOOTHILL STORM  2   BOYS  2004 BRONZE GAMMA
 4:15 PM   32057 RIVERSIDE MGFM PHOENIX     FC DEP. INDEPENDIENTE     GIRLS  2000 LEAGUE CUP
October 29, 2017   Sunday
 8:00 AM   32247 RIVERSIDE MGFM EMERALD  2   HEMET JUVENTUS ACADEMY  1   BOYS  2003 LEAGUE CUP
 9:30 AM   27972 RIVERSIDE MGFM  5   NHB BLACK  0   GIRLS  1998 GOLD SOUTH
 11:30 AM   32245 HEMET JUVENTUS ACADEMY  3   OCU LA MAQUINA B03  1   BOYS  2003 LEAGUE CUP
 1:00 PM   26422 RIVERSIDE MGFM ROBERTS  5   IU MORENO VALLEY SC ROJAS  2   BOYS  2000 GOLD SOUTH
 3:00 PM   32246 OCU LA MAQUINA B03  1   RIVERSIDE MGFM EMERALD  1   BOYS  2003 LEAGUE CUP
November 5, 2017   Sunday
 8:00 AM   31417 RIVERSIDE MGFM-HD  1   RIVERSIDE FC CORAS USA  3   BOYS  1998 LEAGUE CUP
 9:30 AM   22315 RIVERSIDE FC  0   AVSC STORM RED G03  1   GIRLS  2003 SILVER EAST
 11:00 AM   31418 RIVERSIDE FC CORAS USA  3   VC FUSION YSA PPA ME  0   BOYS  1998 LEAGUE CUP
 2:00 PM   31419 VC FUSION YSA PPA ME  0   RIVERSIDE MGFM-HD  2   BOYS  1998 LEAGUE CUP

A Red Circle