CSL Home Page
 

COAST SOCCER LEAGUE 2018


   
INLAND EMPIRE SPORTS COMPLX 3
San Bernardino
TIME
 GAME  
HOME TEAM VISITING TEAM GROUP
September 8, 2018   Saturday
 8:00 AM   23028 LEGENDS IE G04 GOMEZ  11   TEAM USA G04 RED  0   GIRLS  2004 BRONZE DELTA
 9:40 AM   24548 LEGENDS IE G03 SANCHEZ  1   CUSC G03  7   GIRLS  2003 SILVER ELITE SOUTH
 11:25 AM   23031 LEGENDS IE G04 GROVER  0   MANCHESTER UNITED G04  5   GIRLS  2004 BRONZE DELTA
 1:05 PM   22514 LEGENDS IE G04 PREMIER SL  5   FC GOLDEN STATE G04 SOUTH  1   GIRLS  2004 GOLD
 2:45 PM   22068 LEGENDS IE B04 GONZALEZ  6   HDYSL FURY FC- CURTIN  0   BOYS  2004 BRONZE DELTA
September 15, 2018   Saturday
 8:00 AM   23033 LEGENDS IE G04 GROVER  4   AVSC STORM BLACK G04  1   GIRLS  2004 BRONZE DELTA
 9:40 AM   22063 LEGENDS IE B04 GONZALEZ  0   AVSC STORM RED B04  0   BOYS  2004 BRONZE DELTA
 11:20 AM   24543 LEGENDS IE G03 SANCHEZ  2   ORANGE COUNTY UNITED G03  1   GIRLS  2003 SILVER ELITE SOUTH
 1:05 PM   23812 LEGENDS IE B03 URBANO M  1   HIGH DESERT HESPERIAWHITE  2   BOYS  2003 SILVER DELTA
 2:50 PM   23587 LEGENDS IE B03 SALOMON  2   BYSC B03 SYL  3   BOYS  2003 SILVER ELITE SOUTH
September 16, 2018   Sunday
 8:00 AM   24975 LEGENDS IE G03 GOMEZ  1   RIVERSIDE FC 03G REIGN  4   GIRLS  2003 BRONZE EAST
 9:45 AM   23015 LEGENDS IE G04 GROVER  0   RIALTO FIRE SC  7   GIRLS  2004 BRONZE DELTA
 11:25 AM   22506 LEGENDS IE G04 PREMIER SL  1   SIMI VALLEY ECLIPSE  4   GIRLS  2004 GOLD
 1:05 PM   23020 LEGENDS IE G04 GOMEZ  2   LAZERS SC G04  4   GIRLS  2004 BRONZE DELTA
 2:45 PM   20991 LEGENDS IE G05 LARA  2   TEAM USA - BLUE  2   GIRLS  2005 BRONZE EAST
September 22, 2018   Saturday
 8:00 AM   26373 LEGENDS IE G02 JON  1   RIVERSIDE FC FENIX  4   GIRLS  2002 SILVER SOUTH
 10:00 AM   25623 LEGENDS IE B02 SHELTON  4   RIVERSIDE MGFM BRAVO  5   BOYS  2002 SILVER EAST
 12:00 PM   19651 BF310 SGV B2005  6   LEGENDS IE B05 SALOMON  0   BOYS  2005 SILVER DELTA
September 23, 2018   Sunday
 8:00 AM   23026 LEGENDS IE G04 GROVER  1   LEGENDS IE G04 GOMEZ  2   GIRLS  2004 BRONZE DELTA
 9:40 AM   24977 LEGENDS IE G03 GOMEZ  3   UIFC IE ELITE G03  2   GIRLS  2003 BRONZE EAST
 11:25 AM   23589 LEGENDS IE B03 SALOMON  2   VISTA STORM B2003 BLACK  3   BOYS  2003 SILVER ELITE SOUTH
 1:10 PM   23814 LEGENDS IE B03 URBANO M  7   FONTANA FC B2003  0   BOYS  2003 SILVER DELTA
September 29, 2018   Saturday
 9:40 AM   22067 LEGENDS IE B04 GONZALEZ  11   CELTIC SHAMROCK '04B  0   BOYS  2004 BRONZE DELTA
 11:20 AM   22513 LEGENDS IE G04 PREMIER SL  1   UNITED LA WHITE  3   GIRLS  2004 GOLD
 1:00 PM   20987 LEGENDS IE G05 LARA  1   TEAM USA WHITE  1   GIRLS  2005 BRONZE EAST
September 30, 2018   Sunday
 8:00 AM   20083 LEGENDS IE B05 ALEX  5   FC GOLDEN STATE EAST  4   BOYS  2005 BRONZE DELTA
 9:35 AM   16913 LEGENDS IE B06 ACADEMY AA  4   DESERT ELITE BARCELONA  1   BOYS  2006 GOLD SOUTH
 11:10 AM   26155 REBELS ROGET  3   SOUTH VALLEY G02 CARTER  0   GIRLS  2002 GOLD
 1:10 PM   18607 LEGENDS IE PREMIER CK 06  4   DESERT UNITED 2006  1   GIRLS  2006 SILVER EAST
October 7, 2018   Sunday
 8:00 AM   23060 LEGENDS IE G04 GROVER  3   TEAM USA G04 RED  2   GIRLS  2004 BRONZE DELTA
 9:40 AM   23523 LEGENDS IE B03 SALOMON  1   EMPIRE SC B03  2   BOYS  2003 SILVER ELITE SOUTH
 11:25 AM   23057 LEGENDS IE G04 GOMEZ  1   AVSC STORM BLACK G04  1   GIRLS  2004 BRONZE DELTA
 1:05 PM   23839 LEGENDS IE B03 URBANO M  2   AVSC STORM RED B03  1   BOYS  2003 SILVER DELTA
 2:50 PM   22543 LEGENDS IE G04 PREMIER SL  0   REVOLUTION G2004 GREEN  7   GIRLS  2004 GOLD
October 14, 2018   Sunday
 8:00 AM   31162 HIGH DESERT HESPERIAWHITE  3   UIFC CATRACHOS BOYS  2   BOYS  2003 LEAGUE CUP
 9:30 AM   31204 OCU LA MAQUINA B03  1   CULVER CITY FC B03  1   BOYS  2003 LEAGUE CUP
 11:00 AM   31163 UIFC CATRACHOS BOYS     SANTA MONICA UTD B03 WHITE     BOYS  2003 LEAGUE CUP
 12:30 PM   31205 CULVER CITY FC B03  2   TFA - SOUTH BAY  5   BOYS  2003 LEAGUE CUP
 2:00 PM   31164 SANTA MONICA UTD B03 WHITE  0   HIGH DESERT HESPERIAWHITE  5   BOYS  2003 LEAGUE CUP
 3:30 PM   31206 TFA - SOUTH BAY  2   OCU LA MAQUINA B03  2   BOYS  2003 LEAGUE CUP
October 20, 2018   Saturday
 8:00 AM   23042 LEGENDS IE G04 GOMEZ  2   RIALTO FIRE SC  2   GIRLS  2004 BRONZE DELTA
 9:40 AM   22092 LEGENDS IE B04 GONZALEZ  6   MAGNUS FC  1   BOYS  2004 BRONZE DELTA
 11:20 AM   24979 LEGENDS IE G03 GOMEZ  1   MILAN ACADEMY SOUTH G03  4   GIRLS  2003 BRONZE EAST
October 21, 2018   Sunday
 8:00 AM   23841 LEGENDS IE B03 URBANO M  2   LAZERS SC B03  1   BOYS  2003 SILVER DELTA
 9:45 AM   23546 LEGENDS IE B03 SALOMON  9   NHB BLACK  0   BOYS  2003 SILVER ELITE SOUTH
 11:30 AM   24572 LEGENDS IE G03 SANCHEZ  0   RIVERSIDE FC  4   GIRLS  2003 SILVER ELITE SOUTH
 1:10 PM   26400 LEGENDS IE G02 JON  3   MAMBA FC G02  7   GIRLS  2002 SILVER SOUTH
 3:00 PM   26158 RIVERSIDE MGFM-HD  1   LEGENDS IE G02 FICKE  8   GIRLS  2002 GOLD
October 27, 2018   Saturday
 8:00 AM   24990 LEGENDS IE G03 GOMEZ  2   MILAN ACADEMY SOUTH G03 R  4   GIRLS  2003 BRONZE EAST
 9:45 AM   24573 LEGENDS IE G03 SANCHEZ  1   FC ENGLAND G03  5   GIRLS  2003 SILVER ELITE SOUTH
 11:30 AM   23556 TFA - IE  4   LEGENDS IE B03 SALOMON  1   BOYS  2003 SILVER ELITE SOUTH
 1:15 PM   21723 COLTON AMERICA  3   TEAM USA WHITE  3   BOYS  2004 SILVER EAST
 3:00 PM   18631 LEGENDS IE PREMIER CK 06  1   BYSC CORONA G06  0   GIRLS  2006 SILVER EAST
October 28, 2018   Sunday
 8:00 AM   31987 TEAM USA  7   HIGH DESERT-HESPERIA BLUE  0   GIRLS  2003 LEAGUE CUP
 9:30 AM   31984 TFA - SAN DIEGO G03  9   WEST COVINA FC- FORCE  0   GIRLS  2003 LEAGUE CUP
 11:00 AM   31988 HIGH DESERT-HESPERIA BLUE  2   SANTA MONICA UTD G03 WHITE  2   GIRLS  2003 LEAGUE CUP
 12:30 PM   31985 WEST COVINA FC- FORCE  3   UNITED - SC G03 WHITE  2   GIRLS  2003 LEAGUE CUP
 2:00 PM   31989 SANTA MONICA UTD G03 WHITE  1   TEAM USA  5   GIRLS  2003 LEAGUE CUP
 3:30 PM   31986 UNITED - SC G03 WHITE  0   TFA - SAN DIEGO G03  5   GIRLS  2003 LEAGUE CUP
November 3, 2018   Saturday
 8:00 AM   30621 DESERT UNITED B06  2   LA PREMIER FC 2006  8   BOYS  2006 LEAGUE CUP
 9:30 AM   30853 BOCA JRS. LA B05     PUMAS USA     BOYS  2005 LEAGUE CUP
 12:30 PM   30854 PUMAS USA  1   ANAHUAK LOS ANGELES SCB05  20   BOYS  2005 LEAGUE CUP
 3:30 PM   30855 ANAHUAK LOS ANGELES SCB05  5   BOCA JRS. LA B05  1   BOYS  2005 LEAGUE CUP
November 4, 2018   Sunday
 8:00 AM   23054 LEGENDS IE G04 GOMEZ  3   LEGENDS IE G04 GROVER  1   GIRLS  2004 BRONZE DELTA
 9:40 AM   24574 LEGENDS IE G03 SANCHEZ  1   AVSC STORM RED G03  6   GIRLS  2003 SILVER ELITE SOUTH
 11:25 AM   22540 LEGENDS IE G04 PREMIER SL  1   FUTBOL FOUNDATION SC - RC  1   GIRLS  2004 GOLD
 1:05 PM   23565 LEGENDS IE B03 SALOMON  1   RIVERSIDE MGFM EMERALD  0   BOYS  2003 SILVER ELITE SOUTH
 2:50 PM   23843 LEGENDS IE B03 URBANO M  2   CELTIC HIBERNIA  1   BOYS  2003 SILVER DELTA
November 17, 2018   Saturday
 8:00 AM   30747 LEGENDS IE B06 ANDY     COLTON AMERICA SC ACADEMY     BOYS  2006 LEAGUE CUP
 9:30 AM   30736 TOTAL FUTBOL PRE-ACADEMY     LA ACADEMIA S.C. HEMET A.     BOYS  2006 LEAGUE CUP
 11:00 AM   30746 LA GALAXY BAKERSFIELD     LEGENDS IE B06 ANDY     BOYS  2006 LEAGUE CUP
 12:30 PM   30737 LA ACADEMIA S.C. HEMET A.     FC GOLDEN STATE B06 GOLD     BOYS  2006 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30745 COLTON AMERICA SC ACADEMY     LA GALAXY BAKERSFIELD     BOYS  2006 LEAGUE CUP
 3:30 PM   30738 FC GOLDEN STATE B06 GOLD     TOTAL FUTBOL PRE-ACADEMY     BOYS  2006 LEAGUE CUP

A Red Circle