CSL Home Page
 

COAST SOCCER LEAGUE 2018


   
SAN BERNARDINO COMPLEX 11
Highland
TIME
 GAME  
HOME TEAM VISITING TEAM GROUP
September 8, 2018   Saturday
 8:00 AM   20200 MILAN ACADEMY WEST RED 05  1   FONTANA FC TAPATIO  6   BOYS  2005 BRONZE GAMMA
 9:35 AM   26736 AVSC STORM ELITE B01  0   SAN DIEGO UNITED B01 BLK  3   BOYS  2001 GOLD SOUTH
 11:35 AM   25439 MILAN ACADEMY WEST RED  2   INTER-AMERICA LEONESAZTEC  5   BOYS  2002 SILVER ELITE SOUTH
 1:35 PM   24224 MILAN ACADEMY WEST B03 RE  1   LA ACADEMIA S.C. YUCAIPA  3   BOYS  2003 BRONZE EAST
 3:20 PM   22080 MAGNUS FC  0   CELTIC EUROPA  8   BOYS  2004 BRONZE DELTA
September 9, 2018   Sunday
 8:00 AM   17283 MAGNUS FC  2   FONTANA FC B2006  3   BOYS  2006 SILVER DELTA
 9:35 AM   24558 MILAN ACADEMY WEST RED  1   ORANGE COUNTY UNITED G03  0   GIRLS  2003 SILVER ELITE SOUTH
 11:20 AM   24961 UIFC IE ELITE G03  0   PALM DESERT SC G03  2   GIRLS  2003 BRONZE EAST
 1:05 PM   24230 MILAN ACADEMY WEST B03 RE  1   OLIMPUS FC B03  3   BOYS  2003 BRONZE EAST
 2:50 PM   25647 MILAN ACADEMY WEST B02 BL  3   PALM DESERT SC B02  0   BOYS  2002 SILVER EAST
September 15, 2018   Saturday
 9:40 AM   27984 MANCHESTER UNITED B00  4   CELTIC HOOPS B0099  4   BOYS  1999 SILVER ELITE SOUTH
 11:40 AM   27424 MANCHESTER UNITED G2001  0   LAZERS SC G01 BLACK  1   GIRLS  2001 SILVER EAST
September 16, 2018   Sunday
 8:00 AM   25656 MILAN ACADEMY WEST B02 BL  3   IU MORENO VALLEY SC GREG  3   BOYS  2002 SILVER EAST
 10:00 AM   24970 UIFC IE ELITE G03  0   LAZERS SC G03  2   GIRLS  2003 BRONZE EAST
 11:45 AM   24239 MILAN ACADEMY WEST B03 RE  2   COLTON AMERICA SC WHITE  3   BOYS  2003 BRONZE EAST
 1:30 PM   22064 MAGNUS FC  0   LEGENDS IE B04 GONZALEZ  8   BOYS  2004 BRONZE DELTA
 3:10 PM   24565 MILAN ACADEMY WEST RED  3   FC ENGLAND G03  1   GIRLS  2003 SILVER ELITE SOUTH
September 22, 2018   Saturday
 8:00 AM   20192 MILAN ACADEMY WEST RED 05  4   BYSC CORONA B05 WHITE  5   BOYS  2005 BRONZE GAMMA
 9:35 AM   27314 MAGNUS FC  5   ORANGE COUNTY UNITED G01  0   GIRLS  2001 SILVER ELITE SOUTH
 11:35 AM   17285 MAGNUS FC  2   LEGENDS IE B06 ANDY  2   BOYS  2006 SILVER DELTA
 1:10 PM   25443 MILAN ACADEMY WEST RED  3   DESERT UNITED B02 DROP 9/29  1   BOYS  2002 SILVER ELITE SOUTH
September 23, 2018   Sunday
 8:00 AM   22075 MAGNUS FC  0   AVSC STORM RED B04  4   BOYS  2004 BRONZE DELTA
 9:40 AM   25386 MILAN ACADEMY WEST RED  0   BYSC B02 SYL  2   BOYS  2002 SILVER ELITE SOUTH
 11:40 AM   17276 RIVERSIDE FC 2006 ONTARIO  1   MAGNUS FC  2   BOYS  2006 SILVER DELTA
September 29, 2018   Saturday
 8:00 AM   24976 UIFC IE ELITE G03  0   TEAM USA G03 WHITE  2   GIRLS  2003 BRONZE EAST
 9:45 AM   24245 MILAN ACADEMY WEST B03 RE  1   LA ACADEMIA S.C. ZORROS  5   BOYS  2003 BRONZE EAST
 11:30 AM   25662 MILAN ACADEMY WEST B02 BL  2   IU MORENO VALLEY SC CHRIS  3   BOYS  2002 SILVER EAST
 1:30 PM   17286 MAGNUS FC  2   HDYSL FURY FC- BOBADILLA  3   BOYS  2006 SILVER DELTA
 3:05 PM   22083 MAGNUS FC  4   HDYSL FURY FC- CURTIN  2   BOYS  2004 BRONZE DELTA
October 6, 2018   Saturday
 9:40 AM   24209 MILAN ACADEMY WEST B03 RE  5   DESERT COMM. NIDO AGUILAS  0   BOYS  2003 BRONZE EAST
 11:25 AM   24940 UIFC IE ELITE G03  5   MILAN ACADEMY SOUTH G03  0   GIRLS  2003 BRONZE EAST
 1:10 PM   17293 MAGNUS FC  1   BYSC CORONA B06  5   BOYS  2006 SILVER DELTA
October 7, 2018   Sunday
 8:00 AM   25409 MILAN ACADEMY WEST RED  1   EMPIRE SC B02  3   BOYS  2002 SILVER ELITE SOUTH
 10:00 AM   24581 MILAN ACADEMY WEST RED  5   FC GOLDEN STATE G03  0   GIRLS  2003 SILVER ELITE SOUTH
 11:45 AM   25942 TITANS FC B-02  1   FONTANA FC B02  3   BOYS  2002 BRONZE EAST
 1:45 PM   27033 DESERT COMM VVC ATLAS  5   LA ACADEMIA S.C. CHIVAS  3   BOYS  2001 SILVER EAST
October 13, 2018   Saturday
 8:00 AM   31057 FC VALENCIA 04 (SCV)  1   L.A. SALSA DOWNEY B2004  0   BOYS  2004 LEAGUE CUP
 9:30 AM   31054 RIVERSIDE CITY FC  4   LA PREMIER FC WHITE 2004  0   BOYS  2004 LEAGUE CUP
October 14, 2018   Sunday
 8:00 AM   31138 RIVERSIDE FC B2003  4   SANTA ANITA SC  2   BOYS  2003 LEAGUE CUP
 9:30 AM   31174 HG EAGLES  11   SOUTHWESTERN YSC B2003  0   BOYS  2003 LEAGUE CUP
 11:00 AM   31139 SANTA ANITA SC  0   SANTA ANA FC CHIVAS 4226  3   BOYS  2003 LEAGUE CUP
 12:30 PM   31175 SOUTHWESTERN YSC B2003  3   ANAHUAK LOS ANGELES SC03W  6   BOYS  2003 LEAGUE CUP
 2:00 PM   31140 SANTA ANA FC CHIVAS 4226  0   RIVERSIDE FC B2003  1   BOYS  2003 LEAGUE CUP
 3:30 PM   31176 ANAHUAK LOS ANGELES SC03W  2   HG EAGLES  2   BOYS  2003 LEAGUE CUP
October 20, 2018   Saturday
 8:00 AM   31300 CALIFORNIA ELITE SC B02  2   FC GOLDEN STATE 2002 GOLD  0   BOYS  2002 LEAGUE CUP
 9:30 AM   23861 CELTIC HIBERNIA  3   FONTANA FC B2003  3   BOYS  2003 SILVER DELTA
 11:00 AM   31301 FC GOLDEN STATE 2002 GOLD  3   PALM DESERT SC B02  0   BOYS  2002 LEAGUE CUP
 12:30 PM   22714 CELTIC HOOPS  0   RIVERSIDE CITY FC  5   GIRLS  2004 SILVER EAST
 2:00 PM   31302 PALM DESERT SC B02  1   CALIFORNIA ELITE SC B02  1   BOYS  2002 LEAGUE CUP
October 21, 2018   Sunday
 8:00 AM   17304 MAGNUS FC  2   RIVERSIDE FC 2006 ONTARIO  1   BOYS  2006 SILVER DELTA
 9:35 AM   25428 MILAN ACADEMY WEST RED  2   SPARTANS FC GUERREROS  3   BOYS  2002 SILVER ELITE SOUTH
 11:35 AM   26218 MANCHESTER UNITED G02  1   ANAHEIM FC G2002  3   GIRLS  2002 SILVER ELITE SOUTH
 1:40 PM   20165 TITANS FC-OROZCO  4   TITANS MOUNTAINS FC  0   BOYS  2005 BRONZE EAST
 3:15 PM   25944 TITANS FC B-02  5   RIVERSIDE MGFM UNITED  1   BOYS  2002 BRONZE EAST
October 27, 2018   Saturday
 8:00 AM   24595 MILAN ACADEMY WEST RED  1   AVSC STORM RED G03  1   GIRLS  2003 SILVER ELITE SOUTH
 9:45 AM   24992 UIFC IE ELITE G03  0   MILAN ACADEMY SOUTH G03 G  3   GIRLS  2003 BRONZE EAST
 11:30 AM   22098 MAGNUS FC  1   RIALTO FIRE SC  3   BOYS  2004 BRONZE DELTA
 1:10 PM   23842 FONTANA FC B2003  1   LEGENDS IE B03 URBANO M  2   BOYS  2003 SILVER DELTA
 2:55 PM   25247 VALLEY UNITED LEVI  4   CULVER CITY FC B02 CCMA  1   BOYS  2002 PREMIER
October 28, 2018   Sunday
 8:00 AM   31999 RIVERSIDE FC  3   SANTA ANITA SC  0   GIRLS  2003 LEAGUE CUP
 9:30 AM   31246 SPARTANS FC B03  1   UNITED - SC B03 RED  0   BOYS  2003 LEAGUE CUP
 11:00 AM   32000 SANTA ANITA SC  1   N.V.S.C. ROYALS  1   GIRLS  2003 LEAGUE CUP
 12:30 PM   31247 UNITED - SC B03 RED  2   FC GOLDEN STATE B03 BLACK  1   BOYS  2003 LEAGUE CUP
 2:00 PM   32001 N.V.S.C. ROYALS  0   RIVERSIDE FC  1   GIRLS  2003 LEAGUE CUP
 3:30 PM   31248 FC GOLDEN STATE B03 BLACK  1   SPARTANS FC B03  2   BOYS  2003 LEAGUE CUP
November 3, 2018   Saturday
 8:00 AM   30691 NECAXA USA  3   FC GOLDEN STATE B06 WHITE  0   BOYS  2006 LEAGUE CUP
 9:30 AM   31915 REVOLUTION G2004 GREEN  2   BAKERSFIELD LEGACY MORENO  0   GIRLS  2004 LEAGUE CUP
 11:00 AM   30692 FC GOLDEN STATE B06 WHITE  0   UNITED SOUTH OC  5   BOYS  2006 LEAGUE CUP
 12:30 PM   31916 BAKERSFIELD LEGACY MORENO  2   LA PREMIER FC 2004  0   GIRLS  2004 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30693 UNITED SOUTH OC  2   NECAXA USA  1   BOYS  2006 LEAGUE CUP
 3:30 PM   31917 LA PREMIER FC 2004  0   REVOLUTION G2004 GREEN  0   GIRLS  2004 LEAGUE CUP
November 4, 2018   Sunday
 8:00 AM   21712 JUGGLE THE WORLD HD  0   EMPIRE SC B04  4   BOYS  2004 SILVER EAST
 9:40 AM   21708 TEAM USA WHITE  7   DESERT COMM VV RM  0   BOYS  2004 SILVER EAST
 11:20 AM   24518 TEAM USA  1   DOWNTOWN LA SC G03  0   GIRLS  2003 GOLD
 1:05 PM   23572 TEAM USA  0   AVSC STORM ELITE B03  0   BOYS  2003 SILVER ELITE SOUTH
 2:50 PM   21469 TEAM USA RED  1   TEAM USA B04 BLACK  3   BOYS  2004 SILVER ELITE EAST
November 10, 2018   Saturday
 8:00 AM   25003 UIFC IE ELITE G03  1   RIVERSIDE FC 03G REIGN  1   GIRLS  2003 BRONZE EAST
 9:45 AM   24272 MILAN ACADEMY WEST B03 RE  3   YASC SPARTANS FC B03  2   BOYS  2003 BRONZE EAST
 11:30 AM   24575 MILAN ACADEMY WEST RED  3   LEGENDS IE G03 SANCHEZ  1   GIRLS  2003 SILVER ELITE SOUTH
 1:15 PM   17308 MAGNUS FC  1   AVSC STORM RED B06  6   BOYS  2006 SILVER DELTA
 2:50 PM   25689 MILAN ACADEMY WEST B02 BL  2   TITANS FC B02 OROZCO  2   BOYS  2002 SILVER EAST
November 11, 2018   Sunday
 8:00 AM   30973 SOUTH VALLEY B05 ARIAS  0   VALLEY UNITED LOPEZ  1   BOYS  2005 LEAGUE CUP
 9:30 AM   30976 CYSA PREMIER ACADEMY  3   LA ACADEMIA S.C. HEMET A  0   BOYS  2005 LEAGUE CUP
 11:00 AM   30974 VALLEY UNITED LOPEZ  1   MILAN ACADEMY B05 RED  2   BOYS  2005 LEAGUE CUP
 12:30 PM   30977 LA ACADEMIA S.C. HEMET A  0   BARCELONA SANTA PAULA  1   BOYS  2005 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30975 MILAN ACADEMY B05 RED  3   SOUTH VALLEY B05 ARIAS  1   BOYS  2005 LEAGUE CUP
 3:30 PM   30978 BARCELONA SANTA PAULA  2   CYSA PREMIER ACADEMY  3   BOYS  2005 LEAGUE CUP
November 17, 2018   Saturday
 8:00 AM   36076 CULVER CITY FC G05     NEWBURY PARK SC VIPERS     GIRLS  2005 LEAGUE CUP

A Red Circle