CSL Home Page
 

CSL SPRING 2018


   
GAME CANCELLED
TIME
 GAME  
HOME TEAM VISITING TEAM GROUP
March 3, 2018   Saturday
 8:00 AM   10092 XPLOSION SC B09 WHITE     SANTA MONICA UTD B09 WHITE     BOYS  2009 BRONZE SOUTH
 8:00 AM   11309 CLAREMONT STARS BLACK DROPPED     BYSC SOUTH B2003     BOYS  2003 BRONZE EAST
 8:00 AM   10901 AC BREA G05 RED     FC DEPORTIVO U.DE.G     GIRLS  2005 SILVER SOUTH
 8:00 AM   10947 EMPIRE SC G05     CELTIC 1888     GIRLS  2005 BRONZE EAST
 9:00 AM   10529 XPLOSION SC B06 BLACK     LA BULLS B05 RED     BOYS  2006 SILVER SOUTH
 9:30 AM   10689 LEGENDS IE PREMIER CK     LEGENDS IE G04 GOMEZ     GIRLS  2006 SILVER SOUTH
 9:30 AM   10759 CORINTHIANS SC G06     ALBION SC USDA     GIRLS  2006 BRONZE SOUTH
 9:45 AM   11377 UNITED RC WHITE 03     HOLLYWOOD FC G2003 GREY     GIRLS  2003 BRONZE NORTH
 9:45 AM   11380 UNITED HDC AV 03     NEWBURY PARK SC COBRAS     GIRLS  2003 BRONZE NORTH
 9:45 AM   10950 CLAREMONT STARS G05     MILAN ACADEMY G05 BLACK     GIRLS  2005 BRONZE EAST
 9:45 AM   11410 AC BREA G03 BLACK     CLAREMONT STARS 2003     GIRLS  2003 BRONZE SOUTH
 10:30 AM   10162 XPLOSION SC B08     UIFC CALI FC     BOYS  2008 SILVER SOUTH
 10:30 AM   11589 LA STARS PREMIER CAPELLA     FC LONG BEACH BLUE     GIRLS  2007 BRONZE SOUTH
 10:30 AM   10290 LEGENDS IE G09 BATTISTA     UNITED - SC G03 WHITE     GIRLS  2008 BRONZE SOUTH
 11:00 AM   11412 UIFC ALL STARS UNITED     LAZERS SC G03     GIRLS  2003 BRONZE SOUTH
 11:00 AM   11071 LEGACY FC B04     UNITED PACIFIC     BOYS  2004 SILVER SOUTH
 11:15 AM   10581 IE SURF B06 MOSAQUITES     BALDWIN PARK UNITED B2006     BOYS  2006 BRONZE EAST
 11:30 AM   11093 LA ACADEMIA S.C. ATHLETIC     FC CAL VELOCITY B03 BLUE     BOYS  2004 SILVER SOUTH
 11:30 AM   10649 AC BREA B06 BLACK     FC LONG BEACH SIGNATURE     BOYS  2006 BRONZE SOUTH
 11:45 AM   10914 MILAN ACADEMY G05 RED     LA MIRADA FC G05 LAMBERT     GIRLS  2005 SILVER SOUTH
 11:45 AM   11407 FC LONG BEACH G03 RED     LA MIRADA FC GIRLS 03     GIRLS  2003 BRONZE SOUTH
 12:00 PM   10908 YASC SPARTANS FC G05     PALM DESERT SC G05     GIRLS  2005 SILVER SOUTH
 1:15 PM   11518 AC BREA G01 RED DROP 10/26  0   LEGACY FC DBSL G02  0   GIRLS  2001 SILVER ELITE
 1:30 PM   11321 TEAM USA     WEST COVINA FC ELITE     BOYS  2003 BRONZE EAST
 3:30 PM   11241 CORINTHIANS SC G04     DESERT ELITE NATIVES     GIRLS  2004 BRONZE EAST
 3:30 PM   11084 CPL - CAPO FC B04     TFA - SOUTH BAY     BOYS  2004 SILVER SOUTH
March 4, 2018   Sunday
 8:00 AM   10488 AC BREA G07 BLACK     LA STARS PREMIER CAPELLA     GIRLS  2007 BRONZE SOUTH
 9:00 AM   11385 VC FUSION YSA BG     NEWBURY PARK SC COBRAS     GIRLS  2003 BRONZE NORTH
 10:00 AM   11591 FC LONG BEACH BLUE     HOLLYWOOD FC G2007 GREY     GIRLS  2007 BRONZE SOUTH
 10:00 AM   10091 LA MIRADA FC 09 WHITE     FC LONG BEACH BLUE     BOYS  2009 BRONZE SOUTH
 10:00 AM   11040 BURBANK UNITED SC     NEWBURY PARK SC WARRIORS     BOYS  2004 SILVER NORTH
 11:30 AM   10923 FC LONG BEACH G05 RED     INTERNATIONAL FC G05     GIRLS  2005 SILVER SOUTH
 11:30 AM   10771 LA MIRADA FC     RANGERS B09 ELITE GOLD     GIRLS  2006 BRONZE SOUTH
 1:15 PM   10661 TFA - SOUTH BAY     WEST COVINA FC GALVAN     BOYS  2006 BRONZE SOUTH
 2:45 PM   11037 FC UNITED BLUE 04     GLENDALE FC RED     BOYS  2004 SILVER NORTH
 3:00 PM   11510 LA MIRADA FC G02 OROZCO     LEGACY FC DBSL G02     GIRLS  2001 SILVER ELITE
March 10, 2018   Saturday
 8:00 AM   11123 TEAM USA G08  0   LA PREMIER FC WHITE 2004  0   BOYS  2004 BRONZE NORTH
 9:00 AM   10131 OC NOMADS G09 DROP 3/8     LA MIRADA FC G09 NAVY     GIRLS  2009 BRONZE SOUTH
 10:00 AM   10353 YASC SPARTANS FC B07     BYSC CORONA B07 NAVY     BOYS  2007 BRONZE EAST
 10:15 AM   10126 FC LONG BEACH G09 BLUE     FC GOLDEN STATE NINJA     GIRLS  2009 BRONZE SOUTH
 10:45 AM   10046 CELTIC ST PATRICK     XPLOSION SC B09     BOYS  2009 SILVER SOUTH
 11:00 AM   11503 AC BREA G01 RED DROP 10/26     LA MIRADA FC G02 OROZCO     GIRLS  2001 SILVER ELITE
 11:00 AM   10313 AC BREA B07 RED     BYSC CORONA B07 WHITE     BOYS  2007 SILVER SOUTH
 11:00 AM   11629 UIFC PANTHERS 02     YASC SPARTANS FC B01 BLAC     BOYS  2001 BRONZE EAST
 11:15 AM   10539 VENTURA FC OJAI EXTREME     RIVERSIDE FC 2006     BOYS  2006 SILVER SOUTH
 2:45 PM   11085 AC BREA B04 RED     CPL - CAPO FC B04     BOYS  2004 SILVER SOUTH
 3:00 PM   10924 FC LONG BEACH G05 RED     CANYON FC G05 NAGENGAST     GIRLS  2005 SILVER SOUTH
March 11, 2018   Sunday
 8:00 AM   10093 XPLOSION SC B09 WHITE     FC LONG BEACH BLUE     BOYS  2009 BRONZE SOUTH
 8:00 AM   10545 ANAHEIM SC EXPRESS REDS     AC BREA B06 RED     BOYS  2006 SILVER SOUTH
 8:00 AM   10291 LEGENDS IE G09 BATTISTA     AC BREA G08     GIRLS  2008 BRONZE SOUTH
 8:00 AM   10703 AC BREA G06 PDA     UNITED PACIFIC WHITE     GIRLS  2006 SILVER SOUTH
 8:30 AM   10451 UNITED RC BLUE     FC LONG BEACH G07 RED     GIRLS  2007 SILVER NORTH
 8:30 AM   11585 EAGLES     EAGLES WHITE     GIRLS  2008 SILVER NORTH
 9:00 AM   10505 CORINTHIANS G07     LADY SPARTANS     GIRLS  2007 BRONZE SOUTH
 9:00 AM   11344 LA GALAXY CV B03 WHITE     PALMDALE THUNDER     BOYS  2003 BRONZE NORTH
 9:00 AM   11374 UNITED RC WHITE 03     CULVER CITY FC G03     GIRLS  2003 BRONZE NORTH
 9:00 AM   11404 FC LONG BEACH G03 RED     UIFC ALL STARS UNITED     GIRLS  2003 BRONZE SOUTH
 9:30 AM   10974 NEWBURY PARK SC VIPERS     WEST COVINA SYNERGY     GIRLS  2005 BRONZE NORTH
 9:30 AM   10625 UNITED HDC AV     FC UNITED REAL 06     BOYS  2006 BRONZE NORTH
 9:45 AM   10705 EAGLES     ORANGE COUNTY UNITED G06     GIRLS  2006 SILVER SOUTH
 10:00 AM   10090 LA MIRADA FC 09 WHITE     SANTA MONICA UTD B09 WHITE     BOYS  2009 BRONZE SOUTH
 10:00 AM   10455 NHB BLACK     BOCA JRS. L.A. G2007     GIRLS  2007 SILVER NORTH
 10:00 AM   10773 LA MIRADA FC     HYSL G2006 ALLSTARS     GIRLS  2006 BRONZE SOUTH
 10:45 AM   10925 FC LONG BEACH G05 RED     LA MIRADA FC G05 LAMBERT     GIRLS  2005 SILVER SOUTH
 11:15 AM   11387 NEWBURY PARK SC COBRAS     HOLLYWOOD FC G2003 GREY     GIRLS  2003 BRONZE NORTH
 11:15 AM   11163 UNITED HDC AV     BOCA JRS. L.A. G2004     GIRLS  2004 SILVER NORTH
 11:30 AM   10388 YASC SPARTANS FC B07     UNITED HDC-VV     BOYS  2007 BRONZE EAST
 12:30 PM   10535 BYSC CORONA B06 WHITE     LA BULLS B05 RED     BOYS  2006 SILVER SOUTH
 1:00 PM   10404 LA MIRADA FC B07 LAMBERT     MAMBA FC B07     BOYS  2007 BRONZE SOUTH
 1:00 PM   10129 OC NOMADS G09 DROP 3/8     FC LONG BEACH G09 BLUE     GIRLS  2009 BRONZE SOUTH
 1:00 PM   11034 FC UNITED BLUE 04     GVFC JR 25     BOYS  2004 SILVER NORTH
 1:00 PM   11045 NEWBURY PARK SC WARRIORS     INTER-AMERICA FC MYTEAM     BOYS  2004 SILVER NORTH
 1:30 PM   11315 LA MIRADA FC B03 WILLIAMS     BYSC SOUTH B2003     BOYS  2003 BRONZE EAST
 2:00 PM   10423 SIMI VALLEY ECLIPSE     CUSC 07 WHITE     BOYS  2007 BRONZE SOUTH
 2:45 PM   11434 CAL STARS FC PRINCE SC     GVFC HURACAN BLUE     BOYS  2001 BRONZE EAST
 3:15 PM   10663 TFA - SOUTH BAY     LA BULLS B06 BLACK     BOYS  2006 BRONZE SOUTH
 4:00 PM   10023 OC NOMADS B2010R     FC LONG BEACH BLUE     BOYS  2010 BRONZE SOUTH
March 17, 2018   Saturday
 8:00 AM   10130 EAGLES WHITE     OC NOMADS G09 DROP 3/8     GIRLS  2009 BRONZE SOUTH
 9:00 AM   11375 VC FUSION YSA BG     UNITED RC WHITE 03     GIRLS  2003 BRONZE NORTH
 9:00 AM   11536 LEGACY FC DBSL G02     CROWN CITY UNITED G02     GIRLS  2001 SILVER ELITE
 9:00 AM   11616 FOOTHILL STORM B02     RIVER VALLEY SANTA YNEZ     BOYS  2001 BRONZE EAST
 9:00 AM   10426 CUSC 07 WHITE     INTER-AMERICA TOROS FC     BOYS  2007 BRONZE SOUTH
 9:30 AM   10255 EAGLES WHITE     FC DEPORTIVO U.DE.G     GIRLS  2008 SILVER NORTH
 9:45 AM   10798 AC BREA B05 BLACK     UIFC CALI FC     BOYS  2005 SILVER NORTH
 10:00 AM   10849 FC GOLDEN STATE B10 WHITE     UIFC ATLETICO PREMIER FC     BOYS  2005 BRONZE EAST
 10:00 AM   10825 DESERT UNITED  1   LAZERS SC B05  0   BOYS  2005 BRONZE EAST
 10:30 AM   10482 LA STARS PREMIER CAPELLA     RIVERSIDE MGFM LEGACY     GIRLS  2007 BRONZE SOUTH
 11:15 AM   10685 AC BREA G06 PDA     LEGENDS IE PREMIER CK     GIRLS  2006 SILVER SOUTH
 11:45 AM   10795 NEWBURY PARK SC FALCONS     AC BREA B05 RED     BOYS  2005 SILVER NORTH
 12:00 PM   10170 FC UNITED 08T     LA PREMIER SHERMAN OAKS     BOYS  2008 SILVER SOUTH
 12:30 PM   10336 AC BREA B09 BLACK     FC DEPORTIVO LAPSG     BOYS  2007 SILVER SOUTH
 12:45 PM   10761 AC BREA G06 BLACK     LA MIRADA FC     GIRLS  2006 BRONZE SOUTH
 1:45 PM   11636 MILAN ACADEMY G08 RED     CELTIC HARPS B02     BOYS  2001 BRONZE EAST
 2:00 PM   11270 CPL - CAPO FC B03     CROWN CITY UNITED B03     BOYS  2003 SILVER SOUTH
 2:30 PM   10895 AC BREA G05 RED     MAMBA FC G05     GIRLS  2005 SILVER SOUTH
 2:30 PM   10629 FC UNITED T06     FC UNITED REAL 06     BOYS  2006 BRONZE NORTH
 3:45 PM   11072 CPL - CAPO FC B04     NHB BLACK     BOYS  2004 SILVER SOUTH
 4:00 PM   10530 RIVERSIDE FC 2006     BYSC CORONA B06 WHITE     BOYS  2006 SILVER SOUTH
 4:00 PM   11096 AC BREA B04 RED     LA ACADEMIA S.C. ATHLETIC     BOYS  2004 SILVER SOUTH
 5:30 PM   11265 RIVERSIDE FC B2003     UIFC PICO GUNNERS     BOYS  2003 SILVER SOUTH
March 18, 2018   Sunday
 10:00 AM   10409 LA MIRADA FC B07 LAMBERT     PACIFIC SC LOS ALAMITOS     BOYS  2007 BRONZE SOUTH
 10:00 AM   10755 LA MIRADA FC     CORINTHIANS SC G06     GIRLS  2006 BRONZE SOUTH
 10:00 AM   10133 LA MIRADA FC G09 NAVY     FC LONG BEACH G09 BLUE     GIRLS  2009 BRONZE SOUTH
 11:30 AM   10473 YASC SPARTANS FC G07     LA STARS PREMIER CAPELLA     GIRLS  2007 BRONZE SOUTH
 11:30 AM   10929 LA MIRADA FC G05 LAMBERT     INTERNATIONAL FC G05     GIRLS  2005 SILVER SOUTH
 11:30 AM   10288 LA MIRADA FC 08 WHITE     UNITED - SC G03 WHITE     GIRLS  2008 BRONZE SOUTH
 1:00 PM   11035 FC UNITED BLUE 04     INTER-AMERICA FC MYTEAM     BOYS  2004 SILVER NORTH
 1:15 PM   11417 LA MIRADA FC GIRLS 03     CLAREMONT STARS 2003     GIRLS  2003 BRONZE SOUTH
 3:00 PM   10645 TFA - SOUTH BAY     AC BREA B06 BLACK     BOYS  2006 BRONZE SOUTH
 4:45 PM   11533 LA MIRADA FC G02 OROZCO     CENTRAL COAST CONDORS G04     GIRLS  2001 SILVER ELITE
March 24, 2018   Saturday
 8:00 AM   10453 BOCA JRS. L.A. G2007     UNITED - SC G05 WHITE     GIRLS  2007 SILVER NORTH
 9:00 AM   10449 UNITED RC BLUE     NHB BLACK     GIRLS  2007 SILVER NORTH
 9:00 AM   11564 DOWNEY FC CRUSHERS G02     LA BULLS B07     GIRLS  2001 BRONZE SOUTH
 9:30 AM   10155 MILAN ACADEMY B08 RED     HOLLYWOOD FC B2008 WHITE     BOYS  2008 SILVER SOUTH
 9:30 AM   10411 HOLLYWOOD FC B2007 GREY     SIMI VALLEY ECLIPSE     BOYS  2007 BRONZE SOUTH
 10:00 AM   10848 DESERT UNITED  1   FC GOLDEN STATE B10 WHITE  0   BOYS  2005 BRONZE EAST
 11:30 AM   11248 DESERT UNITED G04     IE SURF G04 SANCHEZ     GIRLS  2004 BRONZE EAST
 12:00 PM   11073 NHB BLACK  0   UNITED PACIFIC  1   BOYS  2004 SILVER SOUTH
 12:45 PM   10588 IE SURF B06 MOSAQUITES     HDYSL FURY FC HD GONZALEZ     BOYS  2006 BRONZE EAST
 1:00 PM   10062 LA STARS PREMIER AURIGA     HOLLYWOOD FC B2009 WHITE     BOYS  2009 BRONZE NORTH
 3:30 PM   11146 UNITED RC RED     HOLLYWOOD FC G2004 WHITE     GIRLS  2004 SILVER NORTH
March 25, 2018   Sunday
 9:00 AM   11569 DOWNEY FC CRUSHERS G02     PACIFIC SC LAKE FOREST G02     GIRLS  2001 BRONZE SOUTH
 10:00 AM   11036 NEWBURY PARK SC WARRIORS     FC UNITED BLUE 04     BOYS  2004 SILVER NORTH
 10:45 AM   11376 UNITED RC WHITE 03     NEWBURY PARK SC COBRAS     GIRLS  2003 BRONZE NORTH
 11:30 AM   10446 LA MIRADA FC G07 NAVY-ALVAREZ     BOCA JRS. L.A. G2007     GIRLS  2007 SILVER NORTH
March 31, 2018   Saturday
 8:30 AM   10465 BOCA JRS. L.A. G2007     UNITED RC BLUE     GIRLS  2007 SILVER NORTH
 9:15 AM   10209 UIFC LIVERPOOL     HOLLYWOOD FC B2008 GREY     BOYS  2008 BRONZE NORTH
 9:45 AM   11392 UNITED RC WHITE 03     HOLLYWOOD FC G2003 GREY     GIRLS  2003 BRONZE NORTH
 10:00 AM   10254 BOCA JRS. L.A. G2008     EAGLES WHITE     GIRLS  2008 SILVER NORTH
April 7, 2018   Saturday
 11:15 AM   10935 LA MIRADA FC G05 LAMBERT     PALM DESERT SC G05     GIRLS  2005 SILVER SOUTH
 11:30 AM   11438 RIVER VALLEY SANTA YNEZ     MILAN ACADEMY G08 RED     BOYS  2001 BRONZE EAST
 12:00 PM   10121 FC UNITED SIMI UNITED     OC NOMADS G09 DROP 3/8     GIRLS  2009 BRONZE SOUTH
 5:15 PM   10533 LUFC B06 BLUE     BYSC CORONA B06 WHITE     BOYS  2006 SILVER SOUTH
April 8, 2018   Sunday
 8:00 AM   11359 UNITED HDC-AV     PALMDALE THUNDER     BOYS  2003 BRONZE NORTH
 12:00 PM   10116 OC NOMADS G09 DROP 3/8     LA STARS PREMIER PERSEUS     GIRLS  2009 BRONZE SOUTH
April 14, 2018   Saturday
 8:00 AM   11576 LA BULLS B07     MAMBA FC G02     GIRLS  2001 BRONZE SOUTH
 8:00 AM   11172 BOCA JRS. L.A. G2004     UNITED HDC AV     GIRLS  2004 SILVER NORTH
 9:00 AM   11292 CROWN CITY UNITED B03     PACIFIC SC FOUNTAIN VLY     BOYS  2003 SILVER SOUTH
 9:00 AM   11463 FOOTHILL STORM B02  0   LEGACY FC B02  0   BOYS  2001 BRONZE EAST
 9:30 AM   10809 AC BREA B05 BLACK     AC BREA B05 RED     BOYS  2005 SILVER NORTH
 9:30 AM   10552 VENTURA FC OJAI EXTREME     BYSC CORONA B06 WHITE     BOYS  2006 SILVER SOUTH
 9:45 AM   11444 UIFC PANTHERS 02     RIVER VALLEY SANTA YNEZ     BOYS  2001 BRONZE EAST
 10:00 AM   10714 EAGLES     AC BREA G06 PDA     GIRLS  2006 SILVER SOUTH
 10:30 AM   10136 LA STARS PREMIER PERSEUS     EAGLES WHITE     GIRLS  2009 BRONZE SOUTH
 10:45 AM   11291 TFA - SOUTH BAY     UIFC PICO GUNNERS     BOYS  2003 SILVER SOUTH
 11:00 AM   11509 BALDWIN PARK UNITED G2002     LA MIRADA FC G02 OROZCO     GIRLS  2001 SILVER ELITE
 11:30 AM   10917 FC LONG BEACH G05 RED     MAMBA FC G05     GIRLS  2005 SILVER SOUTH
 11:45 AM   10029 TEAM USA WHITE     BOCA JRS. L.A. G2007 BLUE     BOYS  2010 BRONZE SOUTH
 12:00 PM   11276 RIVERSIDE FC B2003     CPL - CAPO FC B03     BOYS  2003 SILVER SOUTH
 12:00 PM   10433 CENTRAL COAST CONDORS G06     MAMBA FC B07     BOYS  2007 BRONZE SOUTH
 12:30 PM   11516 CROWN CITY UNITED G02     AC BREA G01 RED DROP 10/26     GIRLS  2001 SILVER ELITE
 1:00 PM   10176 FC UNITED 08T     MILAN ACADEMY B08 RED     BOYS  2008 SILVER SOUTH
 3:00 PM   10713 ORANGE COUNTY UNITED G06     DESERT UNITED 2006     GIRLS  2006 SILVER SOUTH
 3:30 PM   10470 BOCA JRS. L.A. G2007     NHB BLACK     GIRLS  2007 SILVER NORTH
 4:30 PM   11419 UIFC ALL STARS UNITED     FC LONG BEACH G03 RED     GIRLS  2003 BRONZE SOUTH
April 15, 2018   Sunday
 9:00 AM   11293 CPL - CAPO FC B03     PACIFIC SC LOS ALAMITOS B     BOYS  2003 SILVER SOUTH
 9:30 AM   10693 AVSC STORM RED G06     ORANGE COUNTY UNITED G06     GIRLS  2006 SILVER SOUTH
 10:00 AM   11524 ORANGE COUNTY UNITED G01     BALDWIN PARK UNITED G2002     GIRLS  2001 SILVER ELITE
 12:00 PM   10138 OC NOMADS G09 DROP 3/8     FC GOLDEN STATE NINJA     GIRLS  2009 BRONZE SOUTH
April 21, 2018   Saturday
 8:00 AM   11335 CLAREMONT STARS BLACK DROPPED     LA MIRADA FC B03 WILLIAMS     BOYS  2003 BRONZE EAST
 8:00 AM   10972 MILAN ACADEMY G05 BLACK  1   CELTIC 1888  0   GIRLS  2005 BRONZE EAST
 8:00 AM   10716 DESERT UNITED 2006  0   UNITED PACIFIC WHITE  1   GIRLS  2006 SILVER SOUTH
 10:00 AM   10555 XPLOSION SC B06 BLACK  1   BYSC CORONA B06 WHITE  0   BOYS  2006 SILVER SOUTH
 10:45 AM   10142 OC NOMADS G09 DROP 3/8     LA MIRADA FC G09 NAVY     GIRLS  2009 BRONZE SOUTH
 12:00 PM   10256 BOCA JRS. L.A. G2008     LA GALAXY CV G08 BLUE     GIRLS  2008 SILVER NORTH
 1:15 PM   11402 HOLLYWOOD FC G2003 GREY     NEWBURY PARK SC COBRAS     GIRLS  2003 BRONZE NORTH
 2:00 PM   10918 MAMBA FC G05  0   INTERNATIONAL FC G05  1   GIRLS  2005 SILVER SOUTH
 2:00 PM   10312 UNITED - SC G03 WHITE     MILAN ACADEMY SOUTH B06 R     GIRLS  2008 BRONZE SOUTH
 3:00 PM   11175 HOLLYWOOD FC G2004 WHITE  1   UNITED RC WHITE  0   GIRLS  2004 SILVER NORTH
 3:45 PM   11573 MAMBA FC G02     DOWNEY FC CRUSHERS G02     GIRLS  2001 BRONZE SOUTH
April 22, 2018   Sunday
 9:00 AM   10484 CORINTHIANS G07     LA STARS PREMIER CAPELLA     GIRLS  2007 BRONZE SOUTH
 9:00 AM   11597 YASC SPARTANS FC G07     FC LONG BEACH BLUE     GIRLS  2007 BRONZE SOUTH
 9:30 AM   11632 RIVER VALLEY SANTA YNEZ     GVFC HURACAN BLUE     BOYS  2001 BRONZE EAST
 10:00 AM   10692 EAGLES  1   AVSC STORM RED G06  0   GIRLS  2006 SILVER SOUTH
 11:45 AM   11363 LA PREMIER FC 2009     PALMDALE THUNDER     BOYS  2003 BRONZE NORTH
 1:30 PM   11449 RIVER VALLEY SANTA YNEZ     CAL STARS FC PRINCE SC     BOYS  2001 BRONZE EAST
 2:00 PM   11386 HOLLYWOOD FC G2003 GREY     VC FUSION YSA BG     GIRLS  2003 BRONZE NORTH
 3:30 PM   11637 YASC SPARTANS FC B01 BLAC  0   MILAN ACADEMY G08 RED  1   BOYS  2001 BRONZE EAST
April 28, 2018   Saturday
 8:30 AM   11179 UNITED RC BLUE  1   HOLLYWOOD FC G2004 WHITE  0   GIRLS  2004 SILVER NORTH
 9:00 AM   11394 VC FUSION YSA BG  1   UNITED HDC AV 03  0   GIRLS  2003 BRONZE NORTH
 9:30 AM   10238 RIVERSIDE FC BOYS 2008  1   OC NOMADS B08R  0   BOYS  2008 BRONZE SOUTH
 9:45 AM   10969 CELTIC 1888  0   LAZERS SC G05  1   GIRLS  2005 BRONZE EAST
 9:45 AM   11471 RIVER VALLEY SANTA YNEZ     CELTIC HARPS B02     BOYS  2001 BRONZE EAST
 9:45 AM   11605 UNITED HDC-AV  1   LA GALAXY CV B03 WHITE  0   BOYS  2003 BRONZE NORTH
 10:00 AM   10560 LA BULLS B05 RED  1   BYSC CORONA B06 WHITE  0   BOYS  2006 SILVER SOUTH
 10:15 AM   10146 FC LONG BEACH G09 BLUE     OC NOMADS G09 DROP 3/8     GIRLS  2009 BRONZE SOUTH
 1:15 PM   10719 DESERT UNITED 2006  0   LEGENDS IE PREMIER CK  1   GIRLS  2006 SILVER SOUTH
 2:00 PM   10474 YASC SPARTANS FC G07  0   RIVERSIDE MGFM LEGACY  1   GIRLS  2007 BRONZE SOUTH
 2:30 PM   10640 FC UNITED T06  1   FC GOLDEN STATE WEST B06  0   BOYS  2006 BRONZE NORTH
 3:30 PM   10461 BOCA JRS. L.A. G2007     LA MIRADA FC G07 NAVY-ALVAREZ     GIRLS  2007 SILVER NORTH
 4:00 PM   10642 FC UNITED REAL 06  1   UNITED HDC AV  0   BOYS  2006 BRONZE NORTH
April 29, 2018   Sunday
 9:00 AM   11360 LA GALAXY CV B03 WHITE     PALMDALE THUNDER     BOYS  2003 BRONZE NORTH
 9:30 AM   11381 UNITED HDC AV 03     HOLLYWOOD FC G2003 GREY     GIRLS  2003 BRONZE NORTH
 10:45 AM   11131 LA GALAXY CV B04 WHITE  1   LA PREMIER FC WHITE 2004  0   BOYS  2004 BRONZE NORTH
 11:45 AM   11610 LADY SPARTANS  0   AVSC STORM BLACK  1   GIRLS  2004 SILVER SOUTH
 2:00 PM   11468 RIVER VALLEY SANTA YNEZ     YASC SPARTANS FC B01 BLAC     BOYS  2001 BRONZE EAST

A Red Circle