CSL Home Page
 

CSL SPRING 2020


   
GAME CANCELLED
TIME
 GAME  
HOME TEAM VISITING TEAM GROUP
March 7, 2020   Saturday
 9:30 AM   10168 APPLE VALLEY STORM BLACK     FC LONG BEACH GS B11 BLUE     BOYS  2011 BRONZE EAST
 10:00 AM   11097 SOUTH BAY FALCONS DROPPED 3/5     FC LONG BEACH GS G07 RED     GIRLS  2007 SILVER NORTH
 11:00 AM   10316 LEGENDS IE B10 VERDUZCO     ATLAS FC ORANGE COUNTY     BOYS  2010 SILVER SOUTH
 12:15 PM   10399 LEGENDS IE B10 ARGENTIERI     FC LONG BEACH B10 RED     BOYS  2010 BRONZE SOUTH
 1:20 PM   11578 FCGS BETHEL     LA GALAXY CV B03 BLUE     BOYS  2001 SILVER ELITE NORTH
March 14, 2020   Saturday
 8:00 AM   10201 WEST COVINA -CASTRUITA     USARMS ARMUNITED RED     BOYS  2011 BRONZE NORTH
 8:00 AM   10861 WEST COVINA FC     FC LONG BEACH GS     BOYS  2008 BRONZE SOUTH
 8:00 AM   11551 FC MAN UNITED G2004     CLAREMONT STARS 05JIMENEZ     GIRLS  2004 SILVER SOUTH
 8:00 AM   11457 REBELS SC IE POOLE G05     TITANS FC (RED) G05     GIRLS  2004 SILVER EAST
 8:00 AM   11213 BYSC CORONA B06 WHITE     REBELS SC - IE 06 RAMIREZ     BOYS  2006 SILVER SOUTH
 8:00 AM   11626 VENTURA COUNTY UNITED G02     UIFC FC KNIGHTS     GIRLS  2001 SILVER ELITE NORTH
 8:00 AM   11281 CC AZTECS/AV G06     UNITED - SC G06 WHITE     GIRLS  2006 SILVER NORTH
 8:00 AM   10631 CD INDEPENDIENTE B09     AC BREA B09 PDA     BOYS  2009 BRONZE SOUTH
 8:00 AM   10011 XPLOSION SC B12     EMPIRE SC B2012     BOYS  2012 BRONZE SOUTH
 8:00 AM   10670 EMPIRE SC G09     EMPIRE SC G09 ORANGE     GIRLS  2009 SILVER EAST
 8:00 AM   11370 DESERT COMM VV RM     LEGENDS IE B04 GONZALEZ     BOYS  2004 SILVER EAST
 8:00 AM   11375 CELTIC EUROPA     FULLERTON RANGERS B04BLUE     BOYS  2004 SILVER EAST
 8:00 AM   11419 LA GALAXY CV B04 WHITE     USARMS ARMERG ULTRAS     BOYS  2004 SILVER NORTH
 8:00 AM   10422 AC BREA B10 GOLD     LEGENDS IE - AJ     BOYS  2010 BRONZE SOUTH
 8:00 AM   10791 UIFC CORONA EAGLES     UNIVERSAL SC DREAMERS     BOYS  2008 SILVER EAST
 8:00 AM   10441 TEAM NEEDED     LA SURF G10 LOPEZ     GIRLS  2010 SILVER NORTH
 8:00 AM   11140 YASC SPARTANS FC G07     UNITED CENTRAL RED     GIRLS  2007 BRONZE EAST
 8:30 AM   10101 LA GALAXY CV B11 BLACK     LA GALAXY CV B11 WHITE     BOYS  2011 SILVER NORTH
 9:00 AM   10511 MAQUINA FC AZUL B09     BOCA OC B09 WHITE     BOYS  2009 SILVER ELITE SOUTH
 9:00 AM   10877 NHB BLACK     IFC B2008     BOYS  2008 BRONZE SOUTH
 9:00 AM   10885 ANAHEIM FC B2008 RED     AC BREA B08 GOLD     BOYS  2008 BRONZE SOUTH
 9:00 AM   10581 RSC WHITE     RSC NPL 2010     BOYS  2009 BRONZE NORTH
 9:00 AM   10282 CUSC G2011 WHITE     FC PREMIER     GIRLS  2011 BRONZE SOUTH
 9:00 AM   10981 REAL SO CAL B07     LA SURF/CCU B07     BOYS  2007 SILVER NORTH
 9:00 AM   10320 ATLAS FC ORANGE COUNTY     FC MAN UNITED B2010     BOYS  2010 SILVER SOUTH
 9:00 AM   10535 FC LONG BEACH GS B09 BLUE     MILAN ACADEMY B2009 WHITE     BOYS  2009 SILVER ELITE SOUTH
 9:00 AM   10071 RSC PC WHITE     EMPIRE SC G2012 DIEGO     GIRLS  2012 BRONZE SOUTH
 9:00 AM   11071 RENEGADES FC     LIGHTNING G07     GIRLS  2007 SILVER NORTH
 9:00 AM   11473 LAZERS SC G04     DESERT COMM ADELANTO 05     GIRLS  2004 SILVER EAST
 9:00 AM   10121 NHB BLACK     REBELS SC-IE B11 RAMIREZ     BOYS  2011 SILVER SOUTH
 9:00 AM   11527 ORANGE COUNTY UNITED G04     WEST COVINA SYNERGY G05     GIRLS  2004 SILVER SOUTH
 9:15 AM   10204 WEST COVINA FC-PINEDO     USARMS GSA     BOYS  2011 BRONZE NORTH
 9:15 AM   11218 XPLOSION SC B06 BLACK     WEST COVINA UNITED     BOYS  2006 SILVER SOUTH
 9:30 AM   10495 EMPIRE SC G10     LEGENDS IE G10 BATTISTA     GIRLS  2010 SILVER SOUTH
 9:30 AM   10722 AC BREA G09 GOLD     G09-SLAMMERS-MORENO     GIRLS  2009 SILVER SOUTH
 9:30 AM   10368 SOCCERSTARS UNITED GEMINI     RSC B2011 BLACK     BOYS  2010 BRONZE NORTH
 9:40 AM   11543 WEST COVINA ATHLETICS G05     FC LONG BEACH GS G05 RED     GIRLS  2004 SILVER SOUTH
 9:40 AM   11567 UIFC PANTHERS B02     FCGS BETHEL     BOYS  2001 SILVER ELITE NORTH
 9:40 AM   11109 AC BREA G07 PDA     BOCA JRS LA G08     GIRLS  2007 SILVER NORTH
 9:45 AM   11229 YASC SPARTANS FC BO6     NHB BLACK DROP 3/11     BOYS  2006 SILVER SOUTH
 9:45 AM   11391 UNITED AV BLUE B05     FC UNITED REAL 04     BOYS  2004 SILVER NORTH
 9:45 AM   11476 APPLE VALLEY STORM BLKG04     TITANS FC (BLACK)     GIRLS  2004 SILVER EAST
 9:50 AM   11586 FONTANA FC B2003     BF310 B2005 ACADEMY     BOYS  2001 SILVER ELITE NORTH
 9:50 AM   11351 UNIVERSAL SC DREAMERS     CHELSEA SC     BOYS  2004 SILVER EAST
 10:00 AM   11583 LA GALAXY CV B03 BLUE     DESERT COMMUNITIES SC B03     BOYS  2001 SILVER ELITE NORTH
 10:00 AM   11021 REBELS INLAND EMPIRE     INTER-AMERICA CD MEXICO     BOYS  2007 SILVER SOUTH
 10:00 AM   11507 COASTAL VALLEY IMPACT G05     OXNARD PAL SC G05     GIRLS  2004 SILVER NORTH
 10:00 AM   11437 VENTURA COUNTY UNITED     BAKERSFIELD BLADE PHOENIX     BOYS  2004 SILVER NORTH
 10:00 AM   10781 DESERT COMM HESPERIA     REBELS INLAND EMPIRE     BOYS  2008 SILVER EAST
 10:15 AM   10191 REAL SO CAL B11 PC BLUE     RSC PC WHITE B2012     BOYS  2011 BRONZE NORTH
 10:15 AM   10278 CUSC G2011     AC BREA G11 PDA     GIRLS  2011 BRONZE SOUTH
 10:15 AM   11432 LA BULLS B04 RED     FC UNITED REAL B2005     BOYS  2004 SILVER NORTH
 10:30 AM   10760 LA ACADEMIA SC FORCE     REAL SO CAL G09 WHITE     GIRLS  2009 BRONZE EAST
 10:30 AM   10597 UNITED RC BLUE     RENEGADES FC     BOYS  2009 BRONZE NORTH
 10:30 AM   10718 FC LONG BEACH GS G09 BLUE     IFC G2009     GIRLS  2009 SILVER SOUTH
 10:30 AM   10061 WEST COVINA FC     FC LONG BEACH G2013     GIRLS  2012 BRONZE SOUTH
 10:40 AM   10962 NHB FC     XPLOSION SC G08     GIRLS  2008 BRONZE SOUTH
 10:40 AM   11300 UNITED RC BLUE     CC AZTECS G06     GIRLS  2006 SILVER NORTH
 10:45 AM   11102 FC LONG BEACH GS G07 RED     RSC WHITE     GIRLS  2007 SILVER NORTH
 11:00 AM   10487 AC BREA G10 PDA     REBELS IE G10-RAMIREZ     GIRLS  2010 SILVER SOUTH
 11:00 AM   10651 UNITED CENTRAL     UNITED CENTRAL RED     GIRLS  2009 SILVER EAST
 11:00 AM   11121 LAZERS SC G07     REDLANDS UNITED     GIRLS  2007 BRONZE EAST
 11:00 AM   11137 ORANGE COUNTY UTD G07 CV     MILAN ACADEMY G07 RED     GIRLS  2007 BRONZE EAST
 11:15 AM   10372 LA GALAXY CV B10 YELLOW     USARMS GSA     BOYS  2010 BRONZE NORTH
 11:25 AM   11052 AC BREA B07 GOLD     MILAN ACADEMY B08 RED     BOYS  2007 SILVER SOUTH
 11:30 AM   10031 RSC 2012 NR WHITE     USARMS GSA     BOYS  2012 BRONZE WEST
 11:40 AM   11043 DESERT COMM VICTORVILLE     FC LONG BEACH     BOYS  2007 SILVER SOUTH
 11:40 AM   10413 REBELS INLAND EMPIRE     BOCA OC B10 BLUE     BOYS  2010 BRONZE SOUTH
 11:45 AM   10901 RIVERSIDE CITY FC     LA ACADEMIA SC FORCE     GIRLS  2008 SILVER EAST
 11:45 AM   11607 UNITED AV G03     DOWNEY FC ELITE G02     GIRLS  2001 SILVER ELITE NORTH
 11:45 AM   10911 APPLE VALLEY STORM REDG08     YASC SPARTANS FC G08     GIRLS  2008 SILVER EAST
 11:45 AM   10931 FCPREMIER - PEREZ     FC LONG BEACH 08     GIRLS  2008 BRONZE SOUTH
 12:00 PM   11000 SIMI VALLEY PREMIER GREEN     USARMS ARMERG ALFAS     BOYS  2007 SILVER NORTH
 12:00 PM   10301 FC LONG BEACH GS B10 BLUE     DOWNEY FC REBELS     BOYS  2010 SILVER SOUTH
 12:00 PM   10014 FC LONG BEACH GS RED     FRYSC B2012     BOYS  2012 BRONZE SOUTH
 12:00 PM   11426 LA GALAXY CV B05 RED     FC UNITED BLUES     BOYS  2004 SILVER NORTH
 12:00 PM   10454 SANTA ANITA SC     REAL SOCAL WHITE     GIRLS  2010 SILVER NORTH
 12:20 PM   10833 RSC WHITE     INTER-AMERICA CD MEXICO     BOYS  2008 SILVER NORTH
 12:20 PM   10713 NHB BLACK     RSC G09 PRE-ACADEMY     GIRLS  2009 SILVER SOUTH
 12:30 PM   10137 AC BREA B11 PDA     COLTON AMERICA SC     BOYS  2011 SILVER SOUTH
 12:30 PM   10273 EMPIRE SC G11     ELSINORE SC GIRLS 2011     GIRLS  2011 BRONZE SOUTH
 12:30 PM   10741 HEMET FURY G09     LAZERS SC G09     GIRLS  2009 BRONZE EAST
 12:40 PM   11191 IFC B2006     CHELSEA BLUE     BOYS  2006 SILVER SOUTH
 12:40 PM   11331 LAZERS SC G06     YASC SPARTANS FC GO6     GIRLS  2006 SILVER SOUTH
 12:45 PM   10091 RSC NR BOYS WHITE 2011     REAL SO CAL (PIERCE WH)     BOYS  2011 SILVER NORTH
 1:00 PM   11161 FC UNITED REAL 06     CENTRAL CALIFORIA AZTECS AV     BOYS  2006 SILVER NORTH
 1:00 PM   10634 ORANGE COUNTY UTD B09 CV     AC BREA B09 GOLD     BOYS  2009 BRONZE SOUTH
 1:00 PM   11497 UNITED AV G04 - WEBB     BF310 G2005     GIRLS  2004 SILVER NORTH
 1:05 PM   10953 AC BREA G08 PDA     WEST COVINA FC-CASTRUITA     GIRLS  2008 BRONZE SOUTH
 1:15 PM   10171 FC LONG BEACH GS B11 BLUE     EMPIRE SC B11 - VERA     BOYS  2011 BRONZE EAST
 1:20 PM   10161 APPLE VALLEY STORM BLACK     LAZERS SC B11     BOYS  2011 BRONZE EAST
 1:30 PM   11260 TITANS FC OROZCO G07     DESERT COMM BARSTOW KING     GIRLS  2006 SILVER EAST
 1:30 PM   10600 LA BULLS B09     FARWEST UNITED FC     BOYS  2009 BRONZE NORTH
 1:40 PM   10842 UIFC GALACTICOS B08     XPLOSION SC B08     BOYS  2008 SILVER NORTH
 1:45 PM   10997 CC AZTECS/AV B07     LA BULLS B07     BOYS  2007 SILVER NORTH
 1:45 PM   10145 EMPIRE SC B11 - GIO     BOCA OC - B2011 ACADEMY     BOYS  2011 SILVER SOUTH
 2:00 PM   11171 LA GALAXY CV B06 BLACK     TEAM DROPPED     BOYS  2006 SILVER NORTH
 2:25 PM   10958 ORANGE COUNTY UNITED G08     WEST COVINA FC-PORRAS     GIRLS  2008 BRONZE SOUTH
 2:30 PM   10289 FC LONG BEACH GS G11     EMPIRE SOCCER CLUB     GIRLS  2011 BRONZE SOUTH
 2:30 PM   10001 IFC B2012     TITANS FC     BOYS  2012 BRONZE SOUTH
 3:00 PM   10551 UNITED CENTRAL RED     GPS DESERT CITIES B2009 W     BOYS  2009 BRONZE EAST
 3:00 PM   10691 LA BULLS G09     SOUTH BAY FALCONS     GIRLS  2009 SILVER SOUTH
 3:10 PM   11367 JUGGLE THE WORLD HD     PALM DESERT SC WHITE     BOYS  2004 SILVER EAST
 3:20 PM   10839 LIGHTNING B08     USARMS GSA     BOYS  2008 SILVER NORTH
 3:30 PM   11546 FC GOLDEN STATE SGV WHT     NHB BLACK G05     GIRLS  2004 SILVER SOUTH
 3:45 PM   10429 FC LONG BEACH B10 RED     IFC B2010     BOYS  2010 BRONZE SOUTH
 4:00 PM   11098 LA BULLS G07     SOUTH BAY FALCONS DROPPED 3/5     GIRLS  2007 SILVER NORTH
 4:30 PM   11048 UNITED CENTRAL RED     MILAN ACADEMY B07 RED     BOYS  2007 SILVER SOUTH
March 15, 2020   Sunday
 8:00 AM   10873 WEST COVINA FC     ANAHEIM FC B2008 RED     BOYS  2008 BRONZE SOUTH
 8:00 AM   10883 AC BREA B08 GOLD     BOCA OC B08 BLUE     BOYS  2008 BRONZE SOUTH
 8:00 AM   10002 EMPIRE SC B2012     TITANS FC     BOYS  2012 BRONZE SOUTH
 8:00 AM   10763 REBELS INLAND EMPIRE     LA ACADEMIA SC FORCE     GIRLS  2009 BRONZE EAST
 8:00 AM   11261 DESERT COMM BARSTOW KING     HDYSL FURY FC HD RAMIREZ     GIRLS  2006 SILVER EAST
 8:00 AM   10603 UNITED AV     LA BULLS B09     BOYS  2009 BRONZE NORTH
 8:00 AM   11263 GPS DESERT CITIES G06 RED     TITANS FC OROZCO G07     GIRLS  2006 SILVER EAST
 8:00 AM   11162 CENTRAL CALIFORIA AZTECS AV     TEAM DROPPED     BOYS  2006 SILVER NORTH
 8:00 AM   10283 AC BREA G11 PDA     CUSC G2011 WHITE     GIRLS  2011 BRONZE SOUTH
 8:00 AM   11403 UNITED AV BLUE B05     FC UNITED BLUES     BOYS  2004 SILVER NORTH
 8:00 AM   10013 FRYSC B2012     XPLOSION SC B12     BOYS  2012 BRONZE SOUTH
 8:00 AM   10321 FC MAN UNITED B2010     COLTON AMERICA SC     BOYS  2010 SILVER SOUTH
 8:00 AM   11001 SIMI VALLEY PREMIER GREEN     REAL SO CAL B07     BOYS  2007 SILVER NORTH
 8:00 AM   10692 SOUTH BAY FALCONS     RSC G09 PRE-ACADEMY     GIRLS  2009 SILVER SOUTH
 8:00 AM   10376 USARMS ARMERG ARMOR     USARMS GSA     BOYS  2010 BRONZE NORTH
 8:00 AM   10742 LAZERS SC G09     TEAM USA     GIRLS  2009 BRONZE EAST
 8:00 AM   11103 RSC WHITE     LA BULLS G07     GIRLS  2007 SILVER NORTH
 8:00 AM   11122 REDLANDS UNITED     MILAN ACADEMY G07 RED     GIRLS  2007 BRONZE EAST
 8:15 AM   10862 FC LONG BEACH GS     IFC B2008     BOYS  2008 BRONZE SOUTH
 9:00 AM   11143 CYSA PREMIER G07     YASC SPARTANS FC G07     GIRLS  2007 BRONZE EAST
 9:00 AM   11539 ORANGE COUNTY UNITED G04     FC MAN UNITED G2004     GIRLS  2004 SILVER SOUTH
 9:00 AM   10843 XPLOSION SC B08     USARMS ARMERG FUTURES     BOYS  2008 SILVER NORTH
 9:00 AM   10563 UIFC CORONA EAGLES     LEGENDS IE B09 TOULOUTE     BOYS  2009 BRONZE EAST
 9:00 AM   11056 ELSINORE SC B07 MATZUY     AC BREA B07 GOLD     BOYS  2007 SILVER SOUTH
 9:00 AM   10426 BOCA OC B10 BLUE     IFC B2010     BOYS  2010 BRONZE SOUTH
 9:00 AM   10442 LA SURF G10 LOPEZ     REAL SO CAL BLUE     GIRLS  2010 SILVER NORTH
 9:00 AM   10812 LA GALAXY CV B08 YELLOW     RSC WHITE     BOYS  2008 SILVER NORTH
 9:15 AM   10173 AC BREA B11 GOLD     FC LONG BEACH GS B11 BLUE     BOYS  2011 BRONZE EAST
 9:15 AM   10633 AC BREA B09 GOLD     CD INDEPENDIENTE B09     BOYS  2009 BRONZE SOUTH
 9:15 AM   10286 EMPIRE SOCCER CLUB     FC PREMIER     GIRLS  2011 BRONZE SOUTH
 9:15 AM   10369 RSC WHITE     USARMS ARMERG COMANDOS     BOYS  2010 BRONZE NORTH
 9:30 AM   11549 CLAREMONT STARS 05JIMENEZ     NHB BLACK G05     GIRLS  2004 SILVER SOUTH
 9:30 AM   10203 USARMS GSA     WEST COVINA -CASTRUITA     BOYS  2011 BRONZE NORTH
 9:30 AM   10552 GPS DESERT CITIES B2009 W     APPLE VALLEY STORM B09     BOYS  2009 BRONZE EAST
 9:30 AM   10782 REBELS INLAND EMPIRE     UNIVERSAL SC DREAMERS     BOYS  2008 SILVER EAST
 9:30 AM   10601 FARWEST UNITED FC     UNITED RC BLUE     BOYS  2009 BRONZE NORTH
 9:30 AM   10062 FC LONG BEACH G2013     EMPIRE SC G2012 DIEGO     GIRLS  2012 BRONZE SOUTH
 9:30 AM   10449 TEAM NEEDED     SANTA ANITA SC     GIRLS  2010 SILVER NORTH
 9:30 AM   10162 LAZERS SC B11     EMPIRE SC B11 - VERA     BOYS  2011 BRONZE EAST
 9:40 AM   11629 SIMI VALLEY PREMIER G02     VENTURA COUNTY UNITED G02     GIRLS  2001 SILVER ELITE NORTH
 9:40 AM   11322 AC BREA G06 GOLD     YASC SPARTANS FC GO6     GIRLS  2006 SILVER SOUTH
 9:40 AM   10959 WEST COVINA FC-PORRAS     AC BREA G08 PDA     GIRLS  2008 BRONZE SOUTH
 9:40 AM   11106 BOCA JRS LA G08     FC LONG BEACH GS G07 RED     GIRLS  2007 SILVER NORTH
 9:40 AM   11141 UNITED CENTRAL RED     ORANGE COUNTY UTD G07 CV     GIRLS  2007 BRONZE EAST
 9:45 AM   10846 LIGHTNING B08     UIFC GALACTICOS B08     BOYS  2008 SILVER NORTH
 9:45 AM   10393 REBELS INLAND EMPIRE     LEGENDS IE B10 ARGENTIERI     BOYS  2010 BRONZE SOUTH
 9:45 AM   10793 DESERT COMM BARSTOW CARV     UIFC CORONA EAGLES     BOYS  2008 SILVER EAST
 10:00 AM   11608 DOWNEY FC ELITE G02     UIFC FC KNIGHTS     GIRLS  2001 SILVER ELITE NORTH
 10:00 AM   11226 NHB BLACK DROP 3/11     AC BREA B06 PDA     BOYS  2006 SILVER SOUTH
 10:00 AM   11301 CC AZTECS G06     LIGHTNING SC 06     GIRLS  2006 SILVER NORTH
 10:00 AM   10491 YASC SPARTANS FC G10     AC BREA G10 PDA     GIRLS  2010 SILVER SOUTH
 10:00 AM   11509 NEWBURY PARK VIPERS G05     COASTAL VALLEY IMPACT G05     GIRLS  2004 SILVER NORTH
 10:00 AM   11363 UNIVERSAL SC DREAMERS     CELTIC EUROPA     BOYS  2004 SILVER EAST
 10:15 AM   10233 SANTA BARBARA SC ELITE     RSC G2011     GIRLS  2011 BRONZE NORTH
 10:30 AM   10483 IFC G2010     EMPIRE SC G10     GIRLS  2010 SILVER SOUTH
 10:30 AM   10122 AC BREA B11 PDA     REBELS SC-IE B11 RAMIREZ     BOYS  2011 SILVER SOUTH
 10:30 AM   10073 EMPIRE SOCCER CLUB     RSC PC WHITE     GIRLS  2012 BRONZE SOUTH
 10:30 AM   10133 BOCA OC - B2011 ACADEMY     NHB BLACK     BOYS  2011 SILVER SOUTH
 10:40 AM   10963 XPLOSION SC G08     ORANGE COUNTY UNITED G08     GIRLS  2008 BRONZE SOUTH
 10:40 AM   11433 LA GALAXY CV B05 RED     FC UNITED REAL B2005     BOYS  2004 SILVER NORTH
 10:45 AM   10302 DOWNEY FC REBELS     LEGENDS IE B10 VERDUZCO     BOYS  2010 SILVER SOUTH
 10:45 AM   10761 REAL SO CAL G09 WHITE     BALDWIN PARK UNITED     GIRLS  2009 BRONZE EAST
 11:00 AM   11207 IFC B2006     YASC SPARTANS FC BO6     BOYS  2006 SILVER SOUTH
 11:20 AM   11219 WEST COVINA UNITED     BYSC CORONA B06 WHITE     BOYS  2006 SILVER SOUTH
 11:20 AM   11477 REBELS SC IE POOLE G05     LAZERS SC G04     GIRLS  2004 SILVER EAST
 11:20 AM   11087 AC BREA G07 PDA     RENEGADES FC     GIRLS  2007 SILVER NORTH
 11:20 AM   11049 UNITED CENTRAL RED     DESERT COMM VICTORVILLE     BOYS  2007 SILVER SOUTH
 11:25 AM   11479 DESERT COMM ADELANTO 05     APPLE VALLEY STORM BLKG04     GIRLS  2004 SILVER EAST
 11:30 AM   10902 YASC SPARTANS FC G08     LA ACADEMIA SC FORCE     GIRLS  2008 SILVER EAST
 11:30 AM   10629 NHB BLACK     ORANGE COUNTY UTD B09 CV     BOYS  2009 BRONZE SOUTH
 11:30 AM   11333 CLAREMONT STARS 06KNUDSEN     LAZERS SC G06     GIRLS  2006 SILVER SOUTH
 11:45 AM   10881 NHB FC     NHB BLACK     BOYS  2008 BRONZE SOUTH
 11:45 AM   11303 UNITED - SC G06 WHITE     UNITED RC BLUE     GIRLS  2006 SILVER NORTH
 11:45 AM   11003 LA BULLS B07     USARMS ARMERG ALFAS     BOYS  2007 SILVER NORTH
 11:45 AM   10092 REAL SO CAL (PIERCE WH)     LA GALAXY CV B11 WHITE     BOYS  2011 SILVER NORTH
 12:00 PM   11568 UIFC PANTHERS B02     DESERT COMMUNITIES SC B03     BOYS  2001 SILVER ELITE NORTH
 12:00 PM   11438 BAKERSFIELD BLADE PHOENIX     LA BULLS B04 RED     BOYS  2004 SILVER NORTH
 12:00 PM   10719 IFC G2009     NHB BLACK     GIRLS  2009 SILVER SOUTH
 12:15 PM   10533 FC LONG BEACH GS B09 BLUE     BOCA OC B09 WHITE     BOYS  2009 SILVER ELITE SOUTH
 12:15 PM   10593 RSC WHITE     FC UNITED SHARKS     BOYS  2009 BRONZE NORTH
 12:40 PM   11392 LA GALAXY CV B04 WHITE     FC UNITED REAL 04     BOYS  2004 SILVER NORTH
 1:00 PM   11373 FULLERTON RANGERS B04BLUE     DESERT COMM VV RM     BOYS  2004 SILVER EAST
 1:00 PM   10323 NHB BLACK     ATLAS FC ORANGE COUNTY     BOYS  2010 SILVER SOUTH
 1:00 PM   10032 RSC 2012 NR WHITE     REAL SO CAL BLUE PIERCE     BOYS  2012 BRONZE WEST
 1:00 PM   10652 UNITED CENTRAL RED     EMPIRE SC G09 ORANGE     GIRLS  2009 SILVER EAST
 1:05 PM   11528 WEST COVINA SYNERGY G05     FC LONG BEACH GS G05 RED     GIRLS  2004 SILVER SOUTH
 1:15 PM   11173 LA BULLS B06 BLACK     LA GALAXY CV B06 BLACK     BOYS  2006 SILVER NORTH
 1:15 PM   10279 EMPIRE SC G11     CUSC G2011     GIRLS  2011 BRONZE SOUTH
 1:30 PM   10913 APPLE VALLEY STORM REDG08     GPS DESERT CITIES G2008     GIRLS  2008 SILVER EAST
 1:30 PM   11498 UNITED AV G04 - WEBB     OXNARD PAL SC G05     GIRLS  2004 SILVER NORTH
 1:30 PM   10009 IFC B2012     FC LONG BEACH GS RED     BOYS  2012 BRONZE SOUTH
 1:45 PM   10523 MAQUINA FC AZUL B09     MILAN ACADEMY B2009 WHITE     BOYS  2009 SILVER ELITE SOUTH
 1:45 PM   10582 RSC NPL 2010     RENEGADES FC     BOYS  2009 BRONZE NORTH
 1:45 PM   10373 LA GALAXY CV B10 YELLOW     SOCCERSTARS UNITED GEMINI     BOYS  2010 BRONZE NORTH
 2:00 PM   11589 P2KS PUMAS B02     FONTANA FC B2003     BOYS  2001 SILVER ELITE NORTH
 2:00 PM   10103 LA GALAXY CV B11 BLACK     SOCCER STARS UNITED INDUS     BOYS  2011 SILVER NORTH
 2:15 PM   10192 RSC PC WHITE B2012     USARMS ARMUNITED RED     BOYS  2011 BRONZE NORTH
 2:30 PM   10673 EMPIRE SC G09     COLTON AMERICA SC     GIRLS  2009 SILVER EAST
 2:30 PM   10622 NHB B09     AC BREA B09 PDA     BOYS  2009 BRONZE SOUTH
 2:40 PM   11587 LA GALAXY CV B03 BLUE     BF310 B2005 ACADEMY     BOYS  2001 SILVER ELITE NORTH
 3:00 PM   11547 WEST COVINA ATHLETICS G05     FC GOLDEN STATE SGV WHT     GIRLS  2004 SILVER SOUTH
 3:00 PM   10252 SOUTH BAY FALCONS G11     ELSINORE SC GIRLS 2011     GIRLS  2011 BRONZE SOUTH
 3:15 PM   10043 FC UNITED TIGERS     FC UNITED BLUE 2012     BOYS  2012 BRONZE WEST
 3:30 PM   10982 CC AZTECS/AV B07     LA SURF/CCU B07     BOYS  2007 SILVER NORTH
 3:30 PM   10099 RSC NR BOYS WHITE 2011     FC UNITED CHIVAS B11     BOYS  2011 SILVER NORTH
 4:00 PM   11192 CHELSEA BLUE     REBELS SC - IE 06 RAMIREZ     BOYS  2006 SILVER SOUTH
 4:00 PM   10932 FC LONG BEACH 08     WEST COVINA FC-CASTRUITA     GIRLS  2008 BRONZE SOUTH
 4:10 PM   11371 LEGENDS IE B04 GONZALEZ     JUGGLE THE WORLD HD     BOYS  2004 SILVER EAST
 4:45 PM   10199 REAL SO CAL B11 PC BLUE     WEST COVINA FC-PINEDO     BOYS  2011 BRONZE NORTH
March 21, 2020   Saturday
 12:00 AM   10767 TBA     LA ACADEMIA SC FORCE     GIRLS  2009 BRONZE EAST
 8:00 AM   11529 FC GOLDEN STATE SGV WHT     WEST COVINA SYNERGY G05     GIRLS  2004 SILVER SOUTH
 8:00 AM   11166 TEAM DROPPED     FC UNITED REAL 06     BOYS  2006 SILVER NORTH
 8:00 AM   10205 WEST COVINA FC-PINEDO     WEST COVINA -CASTRUITA     BOYS  2011 BRONZE NORTH
 8:00 AM   10553 UIFC CORONA EAGLES     GPS DESERT CITIES B2009 W     BOYS  2009 BRONZE EAST
 8:00 AM   10903 LA ACADEMIA SC FORCE     GPS DESERT CITIES G2008     GIRLS  2008 SILVER EAST
 8:00 AM   11224 BYSC CORONA B06 WHITE     RIVERSIDE FC - B06 ONTARI     BOYS  2006 SILVER SOUTH
 8:00 AM   11227 XPLOSION SC B06 BLACK     NHB BLACK DROP 3/11     BOYS  2006 SILVER SOUTH
 8:00 AM   10933 WEST COVINA FC-PORRAS     FC LONG BEACH 08     GIRLS  2008 BRONZE SOUTH
 8:00 AM   11264 HDYSL FURY FC HD RAMIREZ     GPS DESERT CITIES G06 RED     GIRLS  2006 SILVER EAST
 8:00 AM   11353 LEGENDS IE B04 GONZALEZ     CHELSEA SC     BOYS  2004 SILVER EAST
 8:00 AM   10400 LEGENDS IE - AJ     SOUTHWEST ELITE     BOYS  2010 BRONZE SOUTH
 8:00 AM   10626 AC BREA B09 PDA     NHB BLACK     BOYS  2009 BRONZE SOUTH
 8:00 AM   10303 FC MAN UNITED B2010     DOWNEY FC REBELS     BOYS  2010 SILVER SOUTH
 8:00 AM   10003 FRYSC B2012     TITANS FC     BOYS  2012 BRONZE SOUTH
 8:00 AM   10988 LA SURF/CCU B07     SIMI VALLEY PREMIER GREEN     BOYS  2007 SILVER NORTH
 8:00 AM   11402 LA GALAXY CV B04 WHITE     UNITED AV BLUE B05     BOYS  2004 SILVER NORTH
 8:00 AM   10374 USARMS ARMERG COMANDOS     USARMS GSA     BOYS  2010 BRONZE NORTH
 8:00 AM   10123 ARSENAL FC CORONA     REBELS SC-IE B11 RAMIREZ     BOYS  2011 SILVER SOUTH
 8:00 AM   10144 COLTON AMERICA SC     EMPIRE SC B11 - GIO     BOYS  2011 SILVER SOUTH
 8:00 AM   11112 AC BREA G07 PDA     FC LONG BEACH GS G07 RED     GIRLS  2007 SILVER NORTH
 8:30 AM   11569 BF310 B2005 ACADEMY     UIFC PANTHERS B02     BOYS  2001 SILVER ELITE NORTH
 8:30 AM   11393 FC UNITED BLUES     FC UNITED REAL 04     BOYS  2004 SILVER NORTH
 8:45 AM   11443 LA BULLS B04 RED     FARWEST UNITED FC     BOYS  2004 SILVER NORTH
 9:00 AM   10863 NHB FC     FC LONG BEACH GS     BOYS  2008 BRONZE SOUTH
 9:00 AM   10887 ANAHEIM FC B2008 RED     BOCA OC B08 BLUE     BOYS  2008 BRONZE SOUTH
 9:00 AM   10588 RENEGADES FC     RSC WHITE     BOYS  2009 BRONZE NORTH
 9:00 AM   10253 CUSC G2011     SOUTH BAY FALCONS G11     GIRLS  2011 BRONZE SOUTH
 9:00 AM   10583 FARWEST UNITED FC     RSC NPL 2010     BOYS  2009 BRONZE NORTH
 9:00 AM   10967 ORANGE COUNTY UNITED G08     LA BULLS G08     GIRLS  2008 BRONZE SOUTH
 9:00 AM   10443 LA SURF G10 LOPEZ     REAL SOCAL WHITE     GIRLS  2010 SILVER NORTH
 9:00 AM   10036 REAL SO CAL BLUE PIERCE     USARMS GSA     BOYS  2012 BRONZE WEST
 9:00 AM   10693 IFC G2009     SOUTH BAY FALCONS     GIRLS  2009 SILVER SOUTH
 9:00 AM   10534 FC LONG BEACH GS B09 BLUE     COLTON AMERICA SC     BOYS  2009 SILVER ELITE SOUTH
 9:00 AM   11080 REAL SO CAL PA 1 G08     RENEGADES FC     GIRLS  2007 SILVER NORTH
 9:15 AM   10308 LEGENDS IE B10 VERDUZCO     FC LONG BEACH GS B10 BLUE     BOYS  2010 SILVER SOUTH
 9:15 AM   10063 EMPIRE SOCCER CLUB     FC LONG BEACH G2013     GIRLS  2012 BRONZE SOUTH
 9:15 AM   10163 AC BREA B11 GOLD     LAZERS SC B11     BOYS  2011 BRONZE EAST
 9:30 AM   10193 USARMS GSA     RSC PC WHITE B2012     BOYS  2011 BRONZE NORTH
 9:30 AM   10623 AC BREA B09 GOLD     NHB B09     BOYS  2009 BRONZE SOUTH
 9:30 AM   10537 MILAN ACADEMY B2009 WHITE     BOCA OC B09 WHITE     BOYS  2009 SILVER ELITE SOUTH
 9:30 AM   11323 CLAREMONT STARS 06KNUDSEN     AC BREA G06 GOLD     GIRLS  2006 SILVER SOUTH
 9:30 AM   10377 SOCCERSTARS UNITED GEMINI     USARMS ARMERG ARMOR     BOYS  2010 BRONZE NORTH
 9:30 AM   10446 REAL SO CAL BLUE     TEAM NEEDED     GIRLS  2010 SILVER NORTH
 9:40 AM   11193 WEST COVINA UNITED     CHELSEA BLUE     BOYS  2006 SILVER SOUTH
 9:40 AM   10964 AC BREA G08 PDA     XPLOSION SC G08     GIRLS  2008 BRONZE SOUTH
 9:40 AM   11480 APPLE VALLEY STORM BLKG04     LAZERS SC G04     GIRLS  2004 SILVER EAST
 9:45 AM   10844 XPLOSION SC B08     UIFC GALACTICOS B08     BOYS  2008 SILVER NORTH
 9:45 AM   10906 YASC SPARTANS FC G08     RIVERSIDE CITY FC     GIRLS  2008 SILVER EAST
 9:45 AM   10260 ELSINORE SC GIRLS 2011     BYSC G11     GIRLS  2011 BRONZE SOUTH
 10:00 AM   11574 DESERT COMMUNITIES SC B03     FCGS BETHEL     BOYS  2001 SILVER ELITE NORTH
 10:00 AM   10786 UNIVERSAL SC DREAMERS     DESERT COMM HESPERIA     BOYS  2008 SILVER EAST
 10:00 AM   11502 OXNARD PAL SC G05     BF310 G2005     GIRLS  2004 SILVER NORTH
 10:00 AM   11439 LA GALAXY CV B05 RED     BAKERSFIELD BLADE PHOENIX     BOYS  2004 SILVER NORTH
 10:15 AM   10284 CUSC G2011 WHITE     EMPIRE SC G11     GIRLS  2011 BRONZE SOUTH
 10:30 AM   11630 SIMI VALLEY PREMIER G02     DOWNEY FC ELITE G02     GIRLS  2001 SILVER ELITE NORTH
 10:30 AM   10700 RSC G09 PRE-ACADEMY     LA BULLS G09     GIRLS  2009 SILVER SOUTH
 10:30 AM   10727 FC LONG BEACH GS G09 BLUE     HG EAGLES 09     GIRLS  2009 SILVER SOUTH
 10:30 AM   10066 EMPIRE SC G2012 DIEGO     WEST COVINA FC     GIRLS  2012 BRONZE SOUTH
 10:30 AM   11434 FC UNITED REAL B2005     USARMS ARMERG ULTRAS     BOYS  2004 SILVER NORTH
 10:30 AM   10732 ORANGE COUNTY UNITED G09     AC BREA G09 GOLD     GIRLS  2009 SILVER SOUTH
 10:30 AM   10128 AC BREA B11 PDA     NHB BLACK     BOYS  2011 SILVER SOUTH
 10:40 AM   10868 IFC B2008     WEST COVINA FC     BOYS  2008 BRONZE SOUTH
 10:40 AM   10884 NHB BLACK     AC BREA B08 GOLD     BOYS  2008 BRONZE SOUTH
 10:40 AM   11288 UNITED RC BLUE     LIGHTNING SC 06     GIRLS  2006 SILVER NORTH
 10:45 AM   10196 USARMS ARMUNITED RED     REAL SO CAL B11 PC BLUE     BOYS  2011 BRONZE NORTH
 10:45 AM   10513 TEAM USA WHITE     GPS DESERT CITIES B2009 R     BOYS  2009 SILVER ELITE SOUTH
 11:00 AM   10494 AC BREA G10 PDA     LEGENDS IE G10 BATTISTA     GIRLS  2010 SILVER SOUTH
 11:00 AM   10674 LEGENDS IE G09 BATTISTA     EMPIRE SC G09     GIRLS  2009 SILVER EAST
 11:00 AM   11030 FC LONG BEACH     REBELS INLAND EMPIRE     BOYS  2007 SILVER SOUTH
 11:00 AM   10743 REAL SO CAL G09 WHITE     LAZERS SC G09     GIRLS  2009 BRONZE EAST
 11:00 AM   10093 SOCCER STARS UNITED INDUS     REAL SO CAL (PIERCE WH)     BOYS  2011 SILVER NORTH
 11:00 AM   11107 LA BULLS G07     BOCA JRS LA G08     GIRLS  2007 SILVER NORTH
 11:25 AM   11232 YASC SPARTANS FC BO6     AC BREA B06 PDA     BOYS  2006 SILVER SOUTH
 11:25 AM   10940 WEST COVINA FC-CASTRUITA     FCPREMIER - PEREZ     GIRLS  2008 BRONZE SOUTH
 11:35 AM   11377 CELTIC EUROPA     DESERT COMM VV RM     BOYS  2004 SILVER EAST
 11:45 AM   11609 UIFC FC KNIGHTS     UNITED AV G03     GIRLS  2001 SILVER ELITE NORTH
 11:45 AM   10287 AC BREA G11 PDA     EMPIRE SOCCER CLUB     GIRLS  2011 BRONZE SOUTH
 11:45 AM   10653 EMPIRE SC G09 ORANGE     UNITED CENTRAL     GIRLS  2009 SILVER EAST
 12:00 PM   11590 LA GALAXY CV B03 BLUE     P2KS PUMAS B02     BOYS  2001 SILVER ELITE NORTH
 12:00 PM   10635 ORANGE COUNTY UTD B09 CV     CD INDEPENDIENTE B09     BOYS  2009 BRONZE SOUTH
 12:00 PM   11374 JUGGLE THE WORLD HD     FULLERTON RANGERS B04BLUE     BOYS  2004 SILVER EAST
 12:00 PM   10604 UNITED RC BLUE     UNITED AV     BOYS  2009 BRONZE NORTH
 12:00 PM   10292 FC LONG BEACH GS G11     FC PREMIER     GIRLS  2011 BRONZE SOUTH
 12:00 PM   11459 DESERT COMM ADELANTO 05     TITANS FC (RED) G05     GIRLS  2004 SILVER EAST
 12:15 PM   10847 USARMS ARMERG FUTURES     LIGHTNING B08     BOYS  2008 SILVER NORTH
 12:15 PM   10658 COLTON AMERICA SC     UNITED CENTRAL RED     GIRLS  2009 SILVER EAST
 12:20 PM   11144 ORANGE COUNTY UTD G07 CV     CYSA PREMIER G07     GIRLS  2007 BRONZE EAST
 12:20 PM   10724 NHB BLACK     G09-SLAMMERS-MORENO     GIRLS  2009 SILVER SOUTH
 12:30 PM   10478 REBELS IE G10-RAMIREZ     IFC G2010     GIRLS  2010 SILVER SOUTH
 12:30 PM   10820 RSC WHITE     INTER-AMERICA CD MEXICO     BOYS  2008 SILVER NORTH
 12:30 PM   10343 RSC B2011 BLACK     RSC WHITE     BOYS  2010 BRONZE NORTH
 12:30 PM   11499 NEWBURY PARK VIPERS G05     UNITED AV G04 - WEBB     GIRLS  2004 SILVER NORTH
 12:40 PM   11163 LA BULLS B06 BLACK     CENTRAL CALIFORIA AZTECS AV     BOYS  2006 SILVER NORTH
 12:40 PM   11326 FC LONG BEACH GS G06 BLUE     YASC SPARTANS FC GO6     GIRLS  2006 SILVER SOUTH
 1:05 PM   11550 WEST COVINA ATHLETICS G05     CLAREMONT STARS 05JIMENEZ     GIRLS  2004 SILVER SOUTH
 1:15 PM   10166 EMPIRE SC B11 - VERA     APPLE VALLEY STORM BLACK     BOYS  2011 BRONZE EAST
 1:15 PM   10006 EMPIRE SC B2012     IFC B2012     BOYS  2012 BRONZE SOUTH
 1:15 PM   10015 FC LONG BEACH GS RED     XPLOSION SC B12     BOYS  2012 BRONZE SOUTH
 1:30 PM   10424 IFC B2010     AC BREA B10 GOLD     BOYS  2010 BRONZE SOUTH
 1:35 PM   11057 MILAN ACADEMY B07 RED     ELSINORE SC B07 MATZUY     BOYS  2007 SILVER SOUTH
 2:00 PM   11200 REBELS SC - IE 06 RAMIREZ     IFC B2006     BOYS  2006 SILVER SOUTH
 2:00 PM   10105 LA GALAXY CV B11 BLACK     FC UNITED CHIVAS B11     BOYS  2011 SILVER NORTH
 2:00 PM   10813 LA GALAXY CV B08 YELLOW     USARMS GSA     BOYS  2008 SILVER NORTH
 2:20 PM   10983 LA BULLS B07     REAL SO CAL B07     BOYS  2007 SILVER NORTH
 2:30 PM   10497 EMPIRE SC G10     BOCA OC G10     GIRLS  2010 SILVER SOUTH
 2:30 PM   10432 FC LONG BEACH B10 RED     BOCA OC B10 BLUE     BOYS  2010 BRONZE SOUTH
 3:00 PM   11358 PALM DESERT SC WHITE     UNIVERSAL SC DREAMERS     BOYS  2004 SILVER EAST
 3:00 PM   11248 UNITED CENTRAL RED     SOUTHWEST ELITE     GIRLS  2006 SILVER EAST
 3:40 PM   11464 TITANS FC (BLACK)     REBELS SC IE POOLE G05     GIRLS  2004 SILVER EAST
 4:45 PM   11023 UNITED CENTRAL RED     INTER-AMERICA CD MEXICO     BOYS  2007 SILVER SOUTH
March 22, 2020   Sunday
 8:00 AM   11530 WEST COVINA SYNERGY G05     CLAREMONT STARS 05JIMENEZ     GIRLS  2004 SILVER SOUTH
 8:00 AM   11544 FC LONG BEACH GS G05 RED     FC MAN UNITED G2004     GIRLS  2004 SILVER SOUTH
 8:00 AM   11376 DESERT COMM VV RM     JUGGLE THE WORLD HD     BOYS  2004 SILVER EAST
 8:00 AM   10671 LEGENDS IE G09 BATTISTA     UNITED CENTRAL     GIRLS  2009 SILVER EAST
 8:00 AM   10726 HG EAGLES 09     AC BREA G09 GOLD     GIRLS  2009 SILVER SOUTH
 8:00 AM   11460 TITANS FC (RED) G05     APPLE VALLEY STORM BLKG04     GIRLS  2004 SILVER EAST
 8:00 AM   11465 REBELS SC IE POOLE G05     DESERT COMM ADELANTO 05     GIRLS  2004 SILVER EAST
 8:00 AM   11321 AC BREA G06 GOLD     FC LONG BEACH GS G06 BLUE     GIRLS  2006 SILVER SOUTH
 8:00 AM   10141 ARSENAL FC CORONA     COLTON AMERICA SC     BOYS  2011 SILVER SOUTH
 8:00 AM   11123 UNITED CENTRAL RED     REDLANDS UNITED     GIRLS  2007 BRONZE EAST
 9:00 AM   11444 LA GALAXY CV B05 RED     FARWEST UNITED FC     BOYS  2004 SILVER NORTH
 9:00 AM   10116 LA GALAXY CV B11 WHITE     LA GALAXY CV B11 BLACK     BOYS  2011 SILVER NORTH
 9:00 AM   10482 IFC G2010     AC BREA G10 PDA     GIRLS  2010 SILVER SOUTH
 9:30 AM   10514 GPS DESERT CITIES B2009 R     FC LONG BEACH GS B09 BLUE     BOYS  2009 SILVER ELITE SOUTH
 9:40 AM   11222 AC BREA B06 PDA     RIVERSIDE FC - B06 ONTARI     BOYS  2006 SILVER SOUTH
 10:00 AM   10621 NHB BLACK     NHB B09     BOYS  2009 BRONZE SOUTH
 10:00 AM   10723 G09-SLAMMERS-MORENO     FC LONG BEACH GS G09 BLUE     GIRLS  2009 SILVER SOUTH
 10:00 AM   11575 FCGS BETHEL     BF310 B2005 ACADEMY     BOYS  2001 SILVER ELITE NORTH
 10:00 AM   11440 BAKERSFIELD BLADE PHOENIX     USARMS ARMERG ULTRAS     BOYS  2004 SILVER NORTH
 10:00 AM   11257 HDYSL FURY FC HD RAMIREZ     UNITED CENTRAL RED     GIRLS  2006 SILVER EAST
 10:00 AM   11359 UNIVERSAL SC DREAMERS     LEGENDS IE B04 GONZALEZ     BOYS  2004 SILVER EAST
 10:00 AM   11368 PALM DESERT SC WHITE     CELTIC EUROPA     BOYS  2004 SILVER EAST
 10:00 AM   11031 REBELS INLAND EMPIRE     UNITED CENTRAL RED     BOYS  2007 SILVER SOUTH
 10:00 AM   11054 DESERT COMM VICTORVILLE     MILAN ACADEMY B08 RED     BOYS  2007 SILVER SOUTH
 10:00 AM   10251 BYSC G11     SOUTH BAY FALCONS G11     GIRLS  2011 BRONZE SOUTH
 10:30 AM   10530 BOCA OC B09 WHITE     TEAM USA WHITE     BOYS  2009 SILVER ELITE SOUTH
 10:40 AM   10764 BALDWIN PARK UNITED     REBELS INLAND EMPIRE     GIRLS  2009 BRONZE EAST
 11:00 AM   11615 SIMI VALLEY PREMIER G02     UNITED AV G03     GIRLS  2001 SILVER ELITE NORTH
 11:00 AM   10811 LA GALAXY CV B08 YELLOW     INTER-AMERICA CD MEXICO     BOYS  2008 SILVER NORTH
 11:00 AM   10687 COLTON AMERICA SC     UNITED CENTRAL     GIRLS  2009 SILVER EAST
 12:00 PM   11592 FONTANA FC B2003     LA GALAXY CV B03 BLUE     BOYS  2001 SILVER ELITE NORTH
 12:00 PM   11500 UNITED AV G04 - WEBB     COASTAL VALLEY IMPACT G05     GIRLS  2004 SILVER NORTH
 12:00 PM   11304 CC AZTECS G06     CC AZTECS/AV G06     GIRLS  2006 SILVER NORTH
 12:00 PM   11022 INTER-AMERICA CD MEXICO     FC LONG BEACH     BOYS  2007 SILVER SOUTH
 12:15 PM   10607 FC UNITED SHARKS     LA BULLS B09     BOYS  2009 BRONZE NORTH
 12:30 PM   10493 LEGENDS IE G10 BATTISTA     BOCA OC G10     GIRLS  2010 SILVER SOUTH
 12:30 PM   10966 LA BULLS G08     NHB FC     GIRLS  2008 BRONZE SOUTH
 1:00 PM   11610 VENTURA COUNTY UNITED G02     DOWNEY FC ELITE G02     GIRLS  2001 SILVER ELITE NORTH
 1:00 PM   11354 FULLERTON RANGERS B04BLUE     CHELSEA SC     BOYS  2004 SILVER EAST
 1:30 PM   11503 BF310 G2005     NEWBURY PARK VIPERS G05     GIRLS  2004 SILVER NORTH
 1:45 PM   10033 FC UNITED TIGERS     RSC 2012 NR WHITE     BOYS  2012 BRONZE WEST
 2:00 PM   11570 UIFC PANTHERS B02     P2KS PUMAS B02     BOYS  2001 SILVER ELITE NORTH
 2:00 PM   10391 LEGENDS IE B10 ARGENTIERI     SOUTHWEST ELITE     BOYS  2010 BRONZE SOUTH
 2:00 PM   11482 TITANS FC (BLACK)     LAZERS SC G04     GIRLS  2004 SILVER EAST
 2:15 PM   10707 LA BULLS G09     ORANGE COUNTY UNITED G09     GIRLS  2009 SILVER SOUTH
 3:00 PM   11447 VENTURA COUNTY UNITED     LA BULLS B04 RED     BOYS  2004 SILVER NORTH
 3:30 PM   10317 COLTON AMERICA SC     LEGENDS IE B10 VERDUZCO     BOYS  2010 SILVER SOUTH
 5:30 PM   11101 RSC WHITE     BOCA JRS LA G08     GIRLS  2007 SILVER NORTH
March 28, 2020   Saturday
 8:00 AM   10167 APPLE VALLEY STORM BLACK     AC BREA B11 GOLD     BOYS  2011 BRONZE EAST
 8:00 AM   11146 YASC SPARTANS FC G07     ORANGE COUNTY UTD G07 CV     GIRLS  2007 BRONZE EAST
 8:00 AM   10848 LIGHTNING B08     USARMS RED DROP 3/6     BOYS  2008 SILVER NORTH
 8:00 AM   10850 UIFC GALACTICOS B08     USARMS ARMERG FUTURES     BOYS  2008 SILVER NORTH
 8:00 AM   10869 WEST COVINA FC     NHB FC     BOYS  2008 BRONZE SOUTH
 8:00 AM   10907 RIVERSIDE CITY FC     GPS DESERT CITIES G2008     GIRLS  2008 SILVER EAST
 8:00 AM   11230 AC BREA B06 PDA     XPLOSION SC B06 BLACK     BOYS  2006 SILVER SOUTH
 8:00 AM   10004 TITANS FC     XPLOSION SC B12     BOYS  2012 BRONZE SOUTH
 8:00 AM   10067 WEST COVINA FC     EMPIRE SOCCER CLUB     GIRLS  2012 BRONZE SOUTH
 8:00 AM   10728 HG EAGLES 09     NHB BLACK     GIRLS  2009 SILVER SOUTH
 8:00 AM   10730 AC BREA G09 GOLD     FC LONG BEACH GS G09 BLUE     GIRLS  2009 SILVER SOUTH
 8:00 AM   10766 LA ACADEMIA SC FORCE     BALDWIN PARK UNITED     GIRLS  2009 BRONZE EAST
 8:00 AM   10787 DESERT COMM HESPERIA     DESERT COMM BARSTOW CARV     BOYS  2008 SILVER EAST
 8:00 AM   10814 LA GALAXY CV B08 YELLOW     XPLOSION SC B08     BOYS  2008 SILVER NORTH
 8:00 AM   10164 LAZERS SC B11     FC LONG BEACH GS B11 BLUE     BOYS  2011 BRONZE EAST
 8:30 AM   11167 FC UNITED REAL 06     LA BULLS B06 BLACK     BOYS  2006 SILVER NORTH
 9:00 AM   10519 MAQUINA FC AZUL B09     TEAM USA WHITE     BOYS  2009 SILVER ELITE SOUTH
 9:00 AM   10864 FC LONG BEACH GS     AC BREA B08 GOLD     BOYS  2008 BRONZE SOUTH
 9:00 AM   11201 IFC B2006     WEST COVINA UNITED     BOYS  2006 SILVER SOUTH
 9:00 AM   10254 CUSC G2011 WHITE     SOUTH BAY FALCONS G11     GIRLS  2011 BRONZE SOUTH
 9:00 AM   10290 FC PREMIER     AC BREA G11 PDA     GIRLS  2011 BRONZE SOUTH
 9:00 AM   10970 NHB FC     ORANGE COUNTY UNITED G08     GIRLS  2008 BRONZE SOUTH
 9:00 AM   10007 IFC B2012     FRYSC B2012     BOYS  2012 BRONZE SOUTH
 9:00 AM   10309 FC LONG BEACH GS B10 BLUE     FC MAN UNITED B2010     BOYS  2010 SILVER SOUTH
 9:00 AM   10984 LA BULLS B07     LA SURF/CCU B07     BOYS  2007 SILVER NORTH
 9:00 AM   10989 REAL SO CAL B07     USARMS ARMERG ALFAS     BOYS  2007 SILVER NORTH
 9:00 AM   10326 ATLAS FC ORANGE COUNTY     COLTON AMERICA SC     BOYS  2010 SILVER SOUTH
 9:00 AM   11058 ELSINORE SC B07 MATZUY     DESERT COMM VICTORVILLE     BOYS  2007 SILVER SOUTH
 9:00 AM   10097 RSC NR BOYS WHITE 2011     SOCCER STARS UNITED INDUS     BOYS  2011 SILVER NORTH
 9:00 AM   10129 NHB BLACK     ARSENAL FC CORONA     BOYS  2011 SILVER SOUTH
 9:00 AM   10452 REAL SO CAL BLUE     SANTA ANITA SC     GIRLS  2010 SILVER NORTH
 9:00 AM   11129 LAZERS SC G07     UNITED CENTRAL RED     GIRLS  2007 BRONZE EAST
 9:15 AM   10659 UNITED CENTRAL     COLTON AMERICA SC     GIRLS  2009 SILVER EAST
 9:15 AM   10744 LAZERS SC G09     REBELS INLAND EMPIRE     GIRLS  2009 BRONZE EAST
 9:15 AM   10124 REBELS SC-IE B11 RAMIREZ     EMPIRE SC B11 - GIO     BOYS  2011 SILVER SOUTH
 9:30 AM   10488 REBELS IE G10-RAMIREZ     EMPIRE SC G10     GIRLS  2010 SILVER SOUTH
 9:30 AM   10632 AC BREA B09 PDA     ORANGE COUNTY UTD B09 CV     BOYS  2009 BRONZE SOUTH
 9:30 AM   10380 USARMS GSA     SOCCERSTARS UNITED GEMINI     BOYS  2010 BRONZE NORTH
 9:30 AM   10447 TEAM NEEDED     REAL SOCAL WHITE     GIRLS  2010 SILVER NORTH
 9:40 AM   11164 CENTRAL CALIFORIA AZTECS AV     LA GALAXY CV B06 BLACK     BOYS  2006 SILVER NORTH
 9:40 AM   11266 TITANS FC OROZCO G07     HDYSL FURY FC HD RAMIREZ     GIRLS  2006 SILVER EAST
 9:40 AM   10941 FCPREMIER - PEREZ     WEST COVINA FC-PORRAS     GIRLS  2008 BRONZE SOUTH
 9:40 AM   10784 REBELS INLAND EMPIRE     UIFC CORONA EAGLES     BOYS  2008 SILVER EAST
 9:45 AM   10904 LA ACADEMIA SC FORCE     APPLE VALLEY STORM REDG08     GIRLS  2008 SILVER EAST
 9:45 AM   11324 AC BREA G06 GOLD     LAZERS SC G06     GIRLS  2006 SILVER SOUTH
 10:00 AM   10102 LA GALAXY CV B11 WHITE     FC UNITED CHIVAS B11     BOYS  2011 SILVER NORTH
 10:00 AM   11244 HEMET FURY G06     GPS DESERT CITIES G06 RED     GIRLS  2006 SILVER EAST
 10:10 AM   11394 FC UNITED REAL 04     FC UNITED REAL B2005     BOYS  2004 SILVER NORTH
 10:10 AM   10758 TEAM USA     TBA     GIRLS  2009 BRONZE EAST
 10:15 AM   10479 IFC G2010     YASC SPARTANS FC G10     GIRLS  2010 SILVER SOUTH
 10:15 AM   10197 REAL SO CAL B11 PC BLUE     USARMS GSA     BOYS  2011 BRONZE NORTH
 10:30 AM   10584 RSC NPL 2010     UNITED AV     BOYS  2009 BRONZE NORTH
 10:30 AM   10394 LEGENDS IE B10 ARGENTIERI     IFC B2010     BOYS  2010 BRONZE SOUTH
 10:30 AM   10694 SOUTH BAY FALCONS     G09-SLAMMERS-MORENO     GIRLS  2009 SILVER SOUTH
 10:30 AM   10064 FC LONG BEACH G2013     RSC PC WHITE     GIRLS  2012 BRONZE SOUTH
 10:40 AM   11228 NHB BLACK DROP 3/11     BYSC CORONA B06 WHITE     BOYS  2006 SILVER SOUTH
 10:40 AM   11284 UNITED RC BLUE     CC AZTECS/AV G06     GIRLS  2006 SILVER NORTH
 10:40 AM   10598 RENEGADES FC     FC UNITED SHARKS     BOYS  2009 BRONZE NORTH
 10:40 AM   10968 LA BULLS G08     AC BREA G08 PDA     GIRLS  2008 BRONZE SOUTH
 10:40 AM   11110 FC LONG BEACH GS G07 RED     LA BULLS G07     GIRLS  2007 SILVER NORTH
 10:45 AM   10274 ELSINORE SC GIRLS 2011     FC LONG BEACH GS G11     GIRLS  2011 BRONZE SOUTH
 10:45 AM   10676 EMPIRE SC G09 ORANGE     LEGENDS IE G09 BATTISTA     GIRLS  2009 SILVER EAST
 11:00 AM   10037 USARMS GSA     FC UNITED TIGERS     BOYS  2012 BRONZE WEST
 11:00 AM   10401 SOUTHWEST ELITE     REBELS INLAND EMPIRE     BOYS  2010 BRONZE SOUTH
 11:20 AM   11214 REBELS SC - IE 06 RAMIREZ     YASC SPARTANS FC BO6     BOYS  2006 SILVER SOUTH
 11:25 AM   11074 LIGHTNING G07     RSC WHITE     GIRLS  2007 SILVER NORTH
 11:30 AM   11060 AC BREA B07 GOLD     MILAN ACADEMY B07 RED     BOYS  2007 SILVER SOUTH
 11:30 AM   10094 REAL SO CAL (PIERCE WH)     LA GALAXY CV B11 BLACK     BOYS  2011 SILVER NORTH
 11:45 AM   11249 SOUTHWEST ELITE     DESERT COMM BARSTOW KING     GIRLS  2006 SILVER EAST
 12:00 PM   10304 DOWNEY FC REBELS     NHB BLACK     BOYS  2010 SILVER SOUTH
 12:00 PM   10714 RSC G09 PRE-ACADEMY     ORANGE COUNTY UNITED G09     GIRLS  2009 SILVER SOUTH
 12:10 PM   11427 FC UNITED BLUES     USARMS ARMERG ULTRAS     BOYS  2004 SILVER NORTH
 12:15 PM   10202 USARMS ARMUNITED RED     WEST COVINA FC-PINEDO     BOYS  2011 BRONZE NORTH
 12:15 PM   10288 EMPIRE SOCCER CLUB     EMPIRE SC G11     GIRLS  2011 BRONZE SOUTH
 12:20 PM   11094 REAL SO CAL PA 1 G08     AC BREA G07 PDA     GIRLS  2007 SILVER NORTH
 12:20 PM   10701 LA BULLS G09     IFC G2009     GIRLS  2009 SILVER SOUTH
 12:30 PM   10261 BYSC G11     CUSC G2011     GIRLS  2011 BRONZE SOUTH
 12:30 PM   10414 LEGENDS IE - AJ     FC LONG BEACH B10 RED     BOYS  2010 BRONZE SOUTH
 12:30 PM   10138 AC BREA B11 PDA     BOCA OC - B2011 ACADEMY     BOYS  2011 SILVER SOUTH
 12:45 PM   10194 RSC PC WHITE B2012     WEST COVINA -CASTRUITA     BOYS  2011 BRONZE NORTH
 1:00 PM   11289 LIGHTNING SC 06     UNITED - SC G06 WHITE     GIRLS  2006 SILVER NORTH
 1:00 PM   11006 SIMI VALLEY PREMIER GREEN     CC AZTECS/AV B07     BOYS  2007 SILVER NORTH
 1:30 PM   10589 RSC WHITE     FARWEST UNITED FC     BOYS  2009 BRONZE NORTH
 1:30 PM   10668 EMPIRE SC G09     UNITED CENTRAL RED     GIRLS  2009 SILVER EAST
 1:30 PM   10749 REAL SO CAL G09 WHITE     HEMET FURY G09     GIRLS  2009 BRONZE EAST
 1:50 PM   10606 LA BULLS B09     UNITED RC BLUE     BOYS  2009 BRONZE NORTH
 2:00 PM   10536 COLTON AMERICA SC     BOCA OC B09 WHITE     BOYS  2009 SILVER ELITE SOUTH
 2:00 PM   10034 RSC 2012 NR WHITE     FC UNITED BLUE 2012     BOYS  2012 BRONZE WEST
 2:05 PM   10934 FC LONG BEACH 08     XPLOSION SC G08     GIRLS  2008 BRONZE SOUTH
 3:00 PM   10554 GPS DESERT CITIES B2009 W     LEGENDS IE B09 TOULOUTE     BOYS  2009 BRONZE EAST
 3:00 PM   10557 UNITED CENTRAL RED     UIFC CORONA EAGLES     BOYS  2009 BRONZE EAST
 3:00 PM   10364 RSC WHITE     LA GALAXY CV B10 YELLOW     BOYS  2010 BRONZE NORTH
 4:00 PM   11194 CHELSEA BLUE     RIVERSIDE FC - B06 ONTARI     BOYS  2006 SILVER SOUTH
 4:30 PM   10474 REDLANDS EXTRA G10U     LEGENDS IE G10 BATTISTA     GIRLS  2010 SILVER SOUTH
 4:30 PM   10378 RSC B2011 BLACK     USARMS ARMERG COMANDOS     BOYS  2010 BRONZE NORTH
 4:30 PM   11124 REDLANDS UNITED     CYSA PREMIER G07     GIRLS  2007 BRONZE EAST
March 29, 2020   Sunday
 8:00 AM   10561 LEGENDS IE B09 TOULOUTE     APPLE VALLEY STORM B09     BOYS  2009 BRONZE EAST
 8:00 AM   10675 COLTON AMERICA SC     LEGENDS IE G09 BATTISTA     GIRLS  2009 SILVER EAST
 8:00 AM   10473 YASC SPARTANS FC G10     REDLANDS EXTRA G10U     GIRLS  2010 SILVER SOUTH
 9:00 AM   10878 IFC B2008     ANAHEIM FC B2008 RED     BOYS  2008 BRONZE SOUTH
 9:00 AM   11223 XPLOSION SC B06 BLACK     RIVERSIDE FC - B06 ONTARI     BOYS  2006 SILVER SOUTH
 9:00 AM   10821 INTER-AMERICA CD MEXICO     USARMS GSA     BOYS  2008 SILVER NORTH
 9:00 AM   10496 BOCA OC G10     AC BREA G10 PDA     GIRLS  2010 SILVER SOUTH
 9:00 AM   10100 LA GALAXY CV B11 WHITE     SOCCER STARS UNITED INDUS     BOYS  2011 SILVER NORTH
 9:00 AM   10783 DESERT COMM BARSTOW CARV     REBELS INLAND EMPIRE     BOYS  2008 SILVER EAST
 9:00 AM   11242 HEMET FURY G06     UNITED CENTRAL RED     GIRLS  2006 SILVER EAST
 9:30 AM   10748 TEAM USA     HEMET FURY G09     GIRLS  2009 BRONZE EAST
 9:45 AM   10527 COLTON AMERICA SC     GPS DESERT CITIES B2009 R     BOYS  2009 SILVER ELITE SOUTH
 10:00 AM   10627 NHB BLACK     AC BREA B09 GOLD     BOYS  2009 BRONZE SOUTH
 10:30 AM   10428 BOCA OC B10 BLUE     AC BREA B10 GOLD     BOYS  2010 BRONZE SOUTH
 10:40 AM   11024 INTER-AMERICA CD MEXICO     MILAN ACADEMY B08 RED     BOYS  2007 SILVER SOUTH
 11:00 AM   10392 LEGENDS IE B10 ARGENTIERI     LEGENDS IE - AJ     BOYS  2010 BRONZE SOUTH
 11:30 AM   10624 NHB B09     CD INDEPENDIENTE B09     BOYS  2009 BRONZE SOUTH
 12:15 PM   10058 FC UNITED BLUE 2012     FC UNITED TIGERS     BOYS  2012 BRONZE WEST
 12:30 PM   10315 LEGENDS IE B10 VERDUZCO     NHB BLACK     BOYS  2010 SILVER SOUTH
 1:30 PM   10886 BOCA OC B08 BLUE     NHB BLACK     BOYS  2008 BRONZE SOUTH
April 4, 2020   Saturday
 12:00 AM   11453 TBA     LA BULLS B04 RED     BOYS  2004 SILVER NORTH
 8:00 AM   10484 YASC SPARTANS FC G10     REBELS IE G10-RAMIREZ     GIRLS  2010 SILVER SOUTH
 8:00 AM   10215 USARMS GSA     USARMS ARMUNITED RED     BOYS  2011 BRONZE NORTH
 8:00 AM   11208 WEST COVINA UNITED     REBELS SC - IE 06 RAMIREZ     BOYS  2006 SILVER SOUTH
 8:00 AM   11611 VENTURA COUNTY UNITED G02     UNITED AV G03     GIRLS  2001 SILVER ELITE NORTH
 8:00 AM   11231 BYSC CORONA B06 WHITE     AC BREA B06 PDA     BOYS  2006 SILVER SOUTH
 8:00 AM   11245 TITANS FC OROZCO G07     HEMET FURY G06     GIRLS  2006 SILVER EAST
 8:00 AM   10643 CD INDEPENDIENTE B09     NHB BLACK     BOYS  2009 BRONZE SOUTH
 8:00 AM   11294 LIGHTNING SC 06     CC AZTECS/AV G06     GIRLS  2006 SILVER NORTH
 8:00 AM   10645 AC BREA B09 GOLD     AC BREA B09 PDA     BOYS  2009 BRONZE SOUTH
 8:00 AM   10660 COLTON AMERICA SC     EMPIRE SC G09 ORANGE     GIRLS  2009 SILVER EAST
 8:00 AM   10985 LA SURF/CCU B07     USARMS ARMERG ALFAS     BOYS  2007 SILVER NORTH
 8:00 AM   10025 FRYSC B2012     EMPIRE SC B2012     BOYS  2012 BRONZE SOUTH
 8:00 AM   11554 FC MAN UNITED G2004     WEST COVINA ATHLETICS G05     GIRLS  2004 SILVER SOUTH
 8:00 AM   10408 REBELS INLAND EMPIRE     LEGENDS IE - AJ     BOYS  2010 BRONZE SOUTH
 8:00 AM   10023 XPLOSION SC B12     IFC B2012     BOYS  2012 BRONZE SOUTH
 8:00 AM   11025 ELSINORE SC B07 MATZUY     INTER-AMERICA CD MEXICO     BOYS  2007 SILVER SOUTH
 8:00 AM   11448 LA GALAXY CV B05 RED     VENTURA COUNTY UNITED     BOYS  2004 SILVER NORTH
 8:00 AM   11461 APPLE VALLEY STORM BLKG04     REBELS SC IE POOLE G05     GIRLS  2004 SILVER EAST
 8:00 AM   11466 DESERT COMM ADELANTO 05     TITANS FC (BLACK)     GIRLS  2004 SILVER EAST
 8:00 AM   10134 ARSENAL FC CORONA     AC BREA B11 PDA     BOYS  2011 SILVER SOUTH
 8:00 AM   11114 AC BREA G07 PDA     LA BULLS G07     GIRLS  2007 SILVER NORTH
 8:00 AM   10803 UIFC CORONA EAGLES     DESERT COMM HESPERIA     BOYS  2008 SILVER EAST
 8:30 AM   11404 FC UNITED REAL B2005     UNITED AV BLUE B05     BOYS  2004 SILVER NORTH
 9:00 AM   10465 REAL SOCAL WHITE     REAL SO CAL BLUE     GIRLS  2010 SILVER NORTH
 9:00 AM   10702 G09-SLAMMERS-MORENO     LA BULLS G09     GIRLS  2009 SILVER SOUTH
 9:00 AM   10520 FC LONG BEACH GS B09 BLUE     MAQUINA FC AZUL B09     BOYS  2009 SILVER ELITE SOUTH
 9:00 AM   11202 RIVERSIDE FC - B06 ONTARI     IFC B2006     BOYS  2006 SILVER SOUTH
 9:00 AM   10888 ANAHEIM FC B2008 RED     NHB BLACK     BOYS  2008 BRONZE SOUTH
 9:00 AM   10594 RENEGADES FC     FARWEST UNITED FC     BOYS  2009 BRONZE NORTH
 9:00 AM   10268 CUSC G2011     ELSINORE SC GIRLS 2011     GIRLS  2011 BRONZE SOUTH
 9:00 AM   10935 FC LONG BEACH 08     LA BULLS G08     GIRLS  2008 BRONZE SOUTH
 9:00 AM   11343 LAZERS SC G06     FC LONG BEACH GS G06 BLUE     GIRLS  2006 SILVER SOUTH
 9:00 AM   10305 ATLAS FC ORANGE COUNTY     DOWNEY FC REBELS     BOYS  2010 SILVER SOUTH
 9:00 AM   11360 FULLERTON RANGERS B04BLUE     UNIVERSAL SC DREAMERS     BOYS  2004 SILVER EAST
 9:00 AM   11082 RSC WHITE     RENEGADES FC     GIRLS  2007 SILVER NORTH
 9:00 AM   10734 ORANGE COUNTY UNITED G09     FC LONG BEACH GS G09 BLUE     GIRLS  2009 SILVER SOUTH
 9:00 AM   10083 RSC PC WHITE     WEST COVINA FC     GIRLS  2012 BRONZE SOUTH
 9:00 AM   10745 LA ACADEMIA SC FORCE     LAZERS SC G09     GIRLS  2009 BRONZE EAST
 9:00 AM   11130 CYSA PREMIER G07     LAZERS SC G07     GIRLS  2007 BRONZE EAST
 9:15 AM   10213 WEST COVINA -CASTRUITA     REAL SO CAL B11 PC BLUE     BOYS  2011 BRONZE NORTH
 9:15 AM   10291 EMPIRE SC G11     FC PREMIER     GIRLS  2011 BRONZE SOUTH
 9:15 AM   10942 XPLOSION SC G08     FCPREMIER - PEREZ     GIRLS  2008 BRONZE SOUTH
 9:15 AM   11125 YASC SPARTANS FC G07     REDLANDS UNITED     GIRLS  2007 BRONZE EAST
 9:15 AM   10381 USARMS ARMERG COMANDOS     SOCCERSTARS UNITED GEMINI     BOYS  2010 BRONZE NORTH
 9:30 AM   11536 CLAREMONT STARS 05JIMENEZ     ORANGE COUNTY UNITED G04     GIRLS  2004 SILVER SOUTH
 9:30 AM   10695 HG EAGLES 09     SOUTH BAY FALCONS     GIRLS  2009 SILVER SOUTH
 9:30 AM   10480 LEGENDS IE G10 BATTISTA     IFC G2010     GIRLS  2010 SILVER SOUTH
 9:30 AM   10750 REBELS INLAND EMPIRE     HEMET FURY G09     GIRLS  2009 BRONZE EAST
 9:30 AM   10185 AC BREA B11 GOLD     EMPIRE SC B11 - VERA     BOYS  2011 BRONZE EAST
 9:30 AM   10115 SOCCER STARS UNITED INDUS     LA GALAXY CV B11 WHITE     BOYS  2011 SILVER NORTH
 9:40 AM   11576 P2KS PUMAS B02     FCGS BETHEL     BOYS  2001 SILVER ELITE NORTH
 9:40 AM   10971 AC BREA G08 PDA     NHB FC     GIRLS  2008 BRONZE SOUTH
 9:40 AM   10575 UIFC CORONA EAGLES     APPLE VALLEY STORM B09     BOYS  2009 BRONZE EAST
 9:45 AM   10948 WEST COVINA FC-PORRAS     WEST COVINA FC-CASTRUITA     GIRLS  2008 BRONZE SOUTH
 9:45 AM   10815 LIGHTNING B08     LA GALAXY CV B08 YELLOW     BOYS  2008 SILVER NORTH
 9:45 AM   11053 MILAN ACADEMY B08 RED     MILAN ACADEMY B07 RED     BOYS  2007 SILVER SOUTH
 9:45 AM   10768 TBA     BALDWIN PARK UNITED     GIRLS  2009 BRONZE EAST
 10:00 AM   11183 LA GALAXY CV B06 BLACK     FC UNITED REAL 06     BOYS  2006 SILVER NORTH
 10:00 AM   10923 APPLE VALLEY STORM REDG08     RIVERSIDE CITY FC     GIRLS  2008 SILVER EAST
 10:00 AM   11355 DESERT COMM VV RM     CHELSEA SC     BOYS  2004 SILVER EAST
 10:00 AM   10314 FC MAN UNITED B2010     LEGENDS IE B10 VERDUZCO     BOYS  2010 SILVER SOUTH
 10:00 AM   11519 COASTAL VALLEY IMPACT G05     BF310 G2005     GIRLS  2004 SILVER NORTH
 10:00 AM   11616 SIMI VALLEY PREMIER G02     UIFC FC KNIGHTS     GIRLS  2001 SILVER ELITE NORTH
 10:15 AM   10262 CUSC G2011 WHITE     BYSC G11     GIRLS  2011 BRONZE SOUTH
 10:15 AM   10055 REAL SO CAL BLUE PIERCE     FC UNITED TIGERS     BOYS  2012 BRONZE WEST
 10:30 AM   10210 WEST COVINA FC-PINEDO     RSC PC WHITE B2012     BOYS  2011 BRONZE NORTH
 10:30 AM   10255 EMPIRE SOCCER CLUB     SOUTH BAY FALCONS G11     GIRLS  2011 BRONZE SOUTH
 10:30 AM   10294 FC LONG BEACH GS G11     AC BREA G11 PDA     GIRLS  2011 BRONZE SOUTH
 10:30 AM   11412 FC UNITED BLUES     LA GALAXY CV B04 WHITE     BOYS  2004 SILVER NORTH
 10:30 AM   10731 NHB BLACK     AC BREA G09 GOLD     GIRLS  2009 SILVER SOUTH
 10:30 AM   10754 REAL SO CAL G09 WHITE     TEAM USA     GIRLS  2009 BRONZE EAST
 10:30 AM   10402 IFC B2010     SOUTHWEST ELITE     BOYS  2010 BRONZE SOUTH
 10:40 AM   11075 BOCA JRS LA G08     LIGHTNING G07     GIRLS  2007 SILVER NORTH
 10:45 AM   10345 USARMS ARMERG ARMOR     RSC WHITE     BOYS  2010 BRONZE NORTH
 10:45 AM   11470 LAZERS SC G04     TITANS FC (RED) G05     GIRLS  2004 SILVER EAST
 11:00 AM   11195 NHB BLACK DROP 3/11     CHELSEA BLUE     BOYS  2006 SILVER SOUTH
 11:00 AM   10664 LEGENDS IE G09 BATTISTA     UNITED CENTRAL RED     GIRLS  2009 SILVER EAST
 11:00 AM   10538 MILAN ACADEMY B2009 WHITE     COLTON AMERICA SC     BOYS  2009 SILVER ELITE SOUTH
 11:00 AM   10352 LA GALAXY CV B10 YELLOW     RSC B2011 BLACK     BOYS  2010 BRONZE NORTH
 11:00 AM   11234 YASC SPARTANS FC BO6     XPLOSION SC B06 BLACK     BOYS  2006 SILVER SOUTH
 11:20 AM   10870 AC BREA B08 GOLD     WEST COVINA FC     BOYS  2008 BRONZE SOUTH
 11:30 AM   11345 CLAREMONT STARS 06KNUDSEN     YASC SPARTANS FC GO6     GIRLS  2006 SILVER SOUTH
 11:30 AM   10110 REAL SO CAL (PIERCE WH)     FC UNITED CHIVAS B11     BOYS  2011 SILVER NORTH
 11:30 AM   10990 CC AZTECS/AV B07     REAL SO CAL B07     BOYS  2007 SILVER NORTH
 11:30 AM   11364 LEGENDS IE B04 GONZALEZ     PALM DESERT SC WHITE     BOYS  2004 SILVER EAST
 11:40 AM   11540 FC GOLDEN STATE SGV WHT     FC LONG BEACH GS G05 RED     GIRLS  2004 SILVER SOUTH
 11:45 AM   10498 EMPIRE SC G10     AC BREA G10 PDA     GIRLS  2010 SILVER SOUTH
 11:45 AM   10020 FC LONG BEACH GS RED     TITANS FC     BOYS  2012 BRONZE SOUTH
 12:00 PM   11285 CC AZTECS G06     UNITED - SC G06 WHITE     GIRLS  2006 SILVER NORTH
 12:00 PM   10245 SANTA BARBARA SC ELITE     RSC NR WHITE     GIRLS  2011 BRONZE NORTH
 12:00 PM   10590 RSC WHITE     UNITED AV     BOYS  2009 BRONZE NORTH
 12:00 PM   10310 NHB BLACK     FC LONG BEACH GS B10 BLUE     BOYS  2010 SILVER SOUTH
 12:00 PM   10708 IFC G2009     RSC G09 PRE-ACADEMY     GIRLS  2009 SILVER SOUTH
 12:00 PM   10805 DESERT COMM BARSTOW CARV     UNIVERSAL SC DREAMERS     BOYS  2008 SILVER EAST
 12:00 PM   10460 SANTA ANITA SC     LA SURF G10 LOPEZ     GIRLS  2010 SILVER NORTH
 12:20 PM   10828 USARMS GSA     RSC WHITE     BOYS  2008 SILVER NORTH
 12:30 PM   10573 LEGENDS IE B09 TOULOUTE     UNITED CENTRAL RED     BOYS  2009 BRONZE EAST
 12:30 PM   10113 LA GALAXY CV B11 BLACK     RSC NR BOYS WHITE 2011     BOYS  2011 SILVER NORTH
 12:45 PM   10874 NHB FC     IFC B2008     BOYS  2008 BRONZE SOUTH
 1:00 PM   10183 FC LONG BEACH GS B11 BLUE     APPLE VALLEY STORM BLACK     BOYS  2011 BRONZE EAST
 1:10 PM   11445 FARWEST UNITED FC     USARMS ARMERG ULTRAS     BOYS  2004 SILVER NORTH
 1:15 PM   10655 EMPIRE SC G09     UNITED CENTRAL     GIRLS  2009 SILVER EAST
 1:30 PM   10585 RSC NPL 2010     LA BULLS B09     BOYS  2009 BRONZE NORTH
 1:30 PM   10640 ORANGE COUNTY UTD B09 CV     NHB B09     BOYS  2009 BRONZE SOUTH
 1:40 PM   10851 UIFC GALACTICOS B08     USARMS RED DROP 3/6     BOYS  2008 SILVER NORTH
 1:40 PM   11254 DESERT COMM BARSTOW KING     UNITED CENTRAL RED     GIRLS  2006 SILVER EAST
 1:45 PM   11378 CELTIC EUROPA     JUGGLE THE WORLD HD     BOYS  2004 SILVER EAST
 2:00 PM   11395 BAKERSFIELD BLADE PHOENIX     FC UNITED REAL 04     BOYS  2004 SILVER NORTH
 2:00 PM   11521 NEWBURY PARK VIPERS G05     OXNARD PAL SC G05     GIRLS  2004 SILVER NORTH
 2:30 PM   10431 FC LONG BEACH B10 RED     AC BREA B10 GOLD     BOYS  2010 BRONZE SOUTH
 2:45 PM   10130 EMPIRE SC B11 - GIO     NHB BLACK     BOYS  2011 SILVER SOUTH
 3:00 PM   11250 GPS DESERT CITIES G06 RED     SOUTHWEST ELITE     GIRLS  2006 SILVER EAST
 3:00 PM   11038 UNITED CENTRAL RED     FC LONG BEACH     BOYS  2007 SILVER SOUTH
 3:20 PM   11061 DESERT COMM VICTORVILLE     AC BREA B07 GOLD     BOYS  2007 SILVER SOUTH
 3:45 PM   11571 FONTANA FC B2003     UIFC PANTHERS B02     BOYS  2001 SILVER ELITE NORTH
 4:40 PM   11134 UNITED CENTRAL RED     MILAN ACADEMY G07 RED     GIRLS  2007 BRONZE EAST
 4:45 PM   10925 GPS DESERT CITIES G2008     YASC SPARTANS FC G08     GIRLS  2008 SILVER EAST
April 5, 2020   Sunday
 8:00 AM   10531 TEAM USA WHITE     COLTON AMERICA SC     BOYS  2009 SILVER ELITE SOUTH
 8:00 AM   11032 MILAN ACADEMY B08 RED     REBELS INLAND EMPIRE     BOYS  2007 SILVER SOUTH
 8:00 AM   10773 LAZERS SC G09     HEMET FURY G09     GIRLS  2009 BRONZE EAST
 8:30 AM   10085 EMPIRE SOCCER CLUB     EMPIRE SC G2012 DIEGO     GIRLS  2012 BRONZE SOUTH
 9:00 AM   11241 SOUTHWEST ELITE     HEMET FURY G06     GIRLS  2006 SILVER EAST
 9:00 AM   11026 INTER-AMERICA CD MEXICO     AC BREA B07 GOLD     BOYS  2007 SILVER SOUTH
 9:00 AM   10865 BOCA OC B08 BLUE     FC LONG BEACH GS     BOYS  2008 BRONZE SOUTH
 9:00 AM   10096 LA GALAXY CV B11 WHITE     RSC NR BOYS WHITE 2011     BOYS  2011 SILVER NORTH
 9:00 AM   11348 LAZERS SC G06     CLAREMONT STARS 06KNUDSEN     GIRLS  2006 SILVER SOUTH
 9:30 AM   10419 REBELS INLAND EMPIRE     AC BREA B10 GOLD     BOYS  2010 BRONZE SOUTH
 9:40 AM   11128 MILAN ACADEMY G07 RED     LAZERS SC G07     GIRLS  2007 BRONZE EAST
 10:00 AM   10636 NHB B09     NHB BLACK     BOYS  2009 BRONZE SOUTH
 10:00 AM   10012 EMPIRE SC B2012     FC LONG BEACH GS RED     BOYS  2012 BRONZE SOUTH
 10:40 AM   10823 INTER-AMERICA CD MEXICO     LIGHTNING B08     BOYS  2008 SILVER NORTH
 10:40 AM   10395 BOCA OC B10 BLUE     LEGENDS IE B10 ARGENTIERI     BOYS  2010 BRONZE SOUTH
 11:30 AM   11352 CHELSEA SC     PALM DESERT SC WHITE     BOYS  2004 SILVER EAST
 12:10 PM   10475 BOCA OC G10     REDLANDS EXTRA G10U     GIRLS  2010 SILVER SOUTH
 12:15 PM   10053 FC UNITED BLUE 2012     USARMS GSA     BOYS  2012 BRONZE WEST
 12:20 PM   10757 BALDWIN PARK UNITED     TEAM USA     GIRLS  2009 BRONZE EAST
 1:30 PM   10608 FC UNITED SHARKS     UNITED RC BLUE     BOYS  2009 BRONZE NORTH
 1:40 PM   10515 BOCA OC B09 WHITE     GPS DESERT CITIES B2009 R     BOYS  2009 SILVER ELITE SOUTH
 3:10 PM   10148 BOCA OC - B2011 ACADEMY     COLTON AMERICA SC     BOYS  2011 SILVER SOUTH
April 11, 2020   Saturday
 8:00 AM   10521 MAQUINA FC AZUL B09     BOCA OC B09 WHITE     BOYS  2009 SILVER ELITE SOUTH
 8:00 AM   10871 WEST COVINA FC     BOCA OC B08 BLUE     BOYS  2008 BRONZE SOUTH
 8:00 AM   10216 USARMS ARMUNITED RED     WEST COVINA -CASTRUITA     BOYS  2011 BRONZE NORTH
 8:00 AM   11612 DOWNEY FC ELITE G02     UNITED AV G03     GIRLS  2001 SILVER ELITE NORTH
 8:00 AM   10576 APPLE VALLEY STORM B09     LEGENDS IE B09 TOULOUTE     BOYS  2009 BRONZE EAST
 8:00 AM   11233 XPLOSION SC B06 BLACK     BYSC CORONA B06 WHITE     BOYS  2006 SILVER SOUTH
 8:00 AM   10926 YASC SPARTANS FC G08     APPLE VALLEY STORM REDG08     GIRLS  2008 SILVER EAST
 8:00 AM   11336 AC BREA G06 GOLD     FC LONG BEACH GS G06 BLUE     GIRLS  2006 SILVER SOUTH
 8:00 AM   10649 AC BREA B09 GOLD     ORANGE COUNTY UTD B09 CV     BOYS  2009 BRONZE SOUTH
 8:00 AM   11372 LEGENDS IE B04 GONZALEZ     CELTIC EUROPA     BOYS  2004 SILVER EAST
 8:00 AM   10026 EMPIRE SC B2012     XPLOSION SC B12     BOYS  2012 BRONZE SOUTH
 8:00 AM   10029 FRYSC B2012     FC LONG BEACH GS RED     BOYS  2012 BRONZE SOUTH
 8:00 AM   10995 LA SURF/CCU B07     REAL SO CAL B07     BOYS  2007 SILVER NORTH
 8:00 AM   11413 LA GALAXY CV B04 WHITE     FC UNITED REAL B2005     BOYS  2004 SILVER NORTH
 8:00 AM   10485 REBELS IE G10-RAMIREZ     LEGENDS IE G10 BATTISTA     GIRLS  2010 SILVER SOUTH
 8:00 AM   11361 UNIVERSAL SC DREAMERS     DESERT COMM VV RM     BOYS  2004 SILVER EAST
 8:00 AM   11449 VENTURA COUNTY UNITED     USARMS ARMERG ULTRAS     BOYS  2004 SILVER NORTH
 8:00 AM   10746 LAZERS SC G09     BALDWIN PARK UNITED     GIRLS  2009 BRONZE EAST
 8:00 AM   11467 TITANS FC (BLACK)     APPLE VALLEY STORM BLKG04     GIRLS  2004 SILVER EAST
 8:00 AM   10126 REBELS SC-IE B11 RAMIREZ     COLTON AMERICA SC     BOYS  2011 SILVER SOUTH
 8:00 AM   10142 ARSENAL FC CORONA     BOCA OC - B2011 ACADEMY     BOYS  2011 SILVER SOUTH
 8:00 AM   10456 LA SURF G10 LOPEZ     TEAM NEEDED     GIRLS  2010 SILVER NORTH
 8:30 AM   11396 FC UNITED REAL 04     FARWEST UNITED FC     BOYS  2004 SILVER NORTH
 8:45 AM   10991 LA BULLS B07     CC AZTECS/AV B07     BOYS  2007 SILVER NORTH
 9:00 AM   11203 IFC B2006     NHB BLACK DROP 3/11     BOYS  2006 SILVER SOUTH
 9:00 AM   10882 NHB FC     ANAHEIM FC B2008 RED     BOYS  2008 BRONZE SOUTH
 9:00 AM   10591 RSC WHITE     LA BULLS B09     BOYS  2009 BRONZE NORTH
 9:00 AM   10256 FC PREMIER     SOUTH BAY FALCONS G11     GIRLS  2011 BRONZE SOUTH
 9:00 AM   10936 FC LONG BEACH 08     NHB FC     GIRLS  2008 BRONZE SOUTH
 9:00 AM   10280 CUSC G2011     FC LONG BEACH GS G11     GIRLS  2011 BRONZE SOUTH
 9:00 AM   10046 RSC 2012 NR WHITE     USARMS GSA     BOYS  2012 BRONZE WEST
 9:00 AM   11083 RENEGADES FC     BOCA JRS LA G08     GIRLS  2007 SILVER NORTH
 9:00 AM   11131 LAZERS SC G07     YASC SPARTANS FC G07     GIRLS  2007 BRONZE EAST
 9:15 AM   10219 USARMS GSA     WEST COVINA FC-PINEDO     BOYS  2011 BRONZE NORTH
 9:15 AM   10293 AC BREA G11 PDA     EMPIRE SC G11     GIRLS  2011 BRONZE SOUTH
 9:15 AM   10016 TITANS FC     IFC B2012     BOYS  2012 BRONZE SOUTH
 9:15 AM   10086 EMPIRE SC G2012 DIEGO     RSC PC WHITE     GIRLS  2012 BRONZE SOUTH
 9:30 AM   10176 LAZERS SC B11     APPLE VALLEY STORM BLACK     BOYS  2011 BRONZE EAST
 9:30 AM   10602 FARWEST UNITED FC     FC UNITED SHARKS     BOYS  2009 BRONZE NORTH
 9:30 AM   10646 AC BREA B09 PDA     CD INDEPENDIENTE B09     BOYS  2009 BRONZE SOUTH
 9:30 AM   10306 DOWNEY FC REBELS     COLTON AMERICA SC     BOYS  2010 SILVER SOUTH
 9:30 AM   10755 TEAM USA     REBELS INLAND EMPIRE     GIRLS  2009 BRONZE EAST
 9:40 AM   11532 WEST COVINA SYNERGY G05     WEST COVINA ATHLETICS G05     GIRLS  2004 SILVER SOUTH
 9:40 AM   11186 TEAM DROPPED     LA GALAXY CV B06 BLACK     BOYS  2006 SILVER NORTH
 9:40 AM   11346 YASC SPARTANS FC GO6     LAZERS SC G06     GIRLS  2006 SILVER SOUTH
 9:45 AM   10263 BYSC G11     EMPIRE SOCCER CLUB     GIRLS  2011 BRONZE SOUTH
 9:45 AM   10269 ELSINORE SC GIRLS 2011     CUSC G2011 WHITE     GIRLS  2011 BRONZE SOUTH
 9:45 AM   11002 SIMI VALLEY PREMIER GREEN     USARMS ARMERG ALFAS     BOYS  2007 SILVER NORTH
 9:45 AM   11076 LIGHTNING G07     FC LONG BEACH GS G07 RED     GIRLS  2007 SILVER NORTH
 10:00 AM   10943 FCPREMIER - PEREZ     LA BULLS G08     GIRLS  2008 BRONZE SOUTH
 10:00 AM   11522 OXNARD PAL SC G05     COASTAL VALLEY IMPACT G05     GIRLS  2004 SILVER NORTH
 10:00 AM   11135 MILAN ACADEMY G07 RED     CYSA PREMIER G07     GIRLS  2007 BRONZE EAST
 10:00 AM   11063 MILAN ACADEMY B07 RED     DESERT COMM VICTORVILLE     BOYS  2007 SILVER SOUTH
 10:00 AM   11581 DESERT COMMUNITIES SC B03     P2KS PUMAS B02     BOYS  2001 SILVER ELITE NORTH
 10:00 AM   11462 TITANS FC (RED) G05     REBELS SC IE POOLE G05     GIRLS  2004 SILVER EAST
 10:00 AM   10796 REBELS INLAND EMPIRE     DESERT COMM HESPERIA     BOYS  2008 SILVER EAST
 10:00 AM   10816 LA GALAXY CV B08 YELLOW     UIFC GALACTICOS B08     BOYS  2008 SILVER NORTH
 10:15 AM   10206 RSC PC WHITE B2012     REAL SO CAL B11 PC BLUE     BOYS  2011 BRONZE NORTH
 10:15 AM   11451 LA BULLS B04 RED     LA GALAXY CV B05 RED     BOYS  2004 SILVER NORTH
 10:30 AM   11246 HEMET FURY G06     HDYSL FURY FC HD RAMIREZ     GIRLS  2006 SILVER EAST
 10:30 AM   10661 EMPIRE SC G09 ORANGE     EMPIRE SC G09     GIRLS  2009 SILVER EAST
 10:30 AM   10733 FC LONG BEACH GS G09 BLUE     NHB BLACK     GIRLS  2009 SILVER SOUTH
 10:30 AM   10359 RSC WHITE     USARMS GSA     BOYS  2010 BRONZE NORTH
 10:30 AM   10370 USARMS ARMERG ARMOR     RSC B2011 BLACK     BOYS  2010 BRONZE NORTH
 10:30 AM   10403 SOUTHWEST ELITE     BOCA OC B10 BLUE     BOYS  2010 BRONZE SOUTH
 10:30 AM   10135 AC BREA B11 PDA     EMPIRE SC B11 - GIO     BOYS  2011 SILVER SOUTH
 10:40 AM   10595 RENEGADES FC     UNITED AV     BOYS  2009 BRONZE NORTH
 10:40 AM   11039 FC LONG BEACH     MILAN ACADEMY B08 RED     BOYS  2007 SILVER SOUTH
 10:40 AM   11089 REAL SO CAL PA 1 G08     RSC WHITE     GIRLS  2007 SILVER NORTH
 10:45 AM   10875 IFC B2008     AC BREA B08 GOLD     BOYS  2008 BRONZE SOUTH
 11:00 AM   10696 SOUTH BAY FALCONS     AC BREA G09 GOLD     GIRLS  2009 SILVER SOUTH
 11:00 AM   10409 LEGENDS IE - AJ     IFC B2010     BOYS  2010 BRONZE SOUTH
 11:00 AM   10119 SOCCER STARS UNITED INDUS     FC UNITED CHIVAS B11     BOYS  2011 SILVER NORTH
 11:20 AM   10492 YASC SPARTANS FC G10     EMPIRE SC G10     GIRLS  2010 SILVER SOUTH
 11:25 AM   11176 CENTRAL CALIFORIA AZTECS AV     FC UNITED REAL 06     BOYS  2006 SILVER NORTH
 11:40 AM   11548 FC GOLDEN STATE SGV WHT     FC MAN UNITED G2004     GIRLS  2004 SILVER SOUTH
 11:40 AM   11220 WEST COVINA UNITED     YASC SPARTANS FC BO6     BOYS  2006 SILVER SOUTH
 11:40 AM   10806 UNIVERSAL SC DREAMERS     UIFC CORONA EAGLES     BOYS  2008 SILVER EAST
 11:40 AM   11356 CHELSEA SC     JUGGLE THE WORLD HD     BOYS  2004 SILVER EAST
 12:00 PM   10186 EMPIRE SC B11 - VERA     FC LONG BEACH GS B11 BLUE     BOYS  2011 BRONZE EAST
 12:00 PM   11209 REBELS SC - IE 06 RAMIREZ     RIVERSIDE FC - B06 ONTARI     BOYS  2006 SILVER SOUTH
 12:00 PM   10586 RSC NPL 2010     UNITED RC BLUE     BOYS  2009 BRONZE NORTH
 12:00 PM   11291 CC AZTECS G06     UNITED RC BLUE     GIRLS  2006 SILVER NORTH
 12:00 PM   10311 FC LONG BEACH GS B10 BLUE     ATLAS FC ORANGE COUNTY     BOYS  2010 SILVER SOUTH
 12:00 PM   11471 DESERT COMM ADELANTO 05     LAZERS SC G04     GIRLS  2004 SILVER EAST
 12:00 PM   10420 REBELS INLAND EMPIRE     FC LONG BEACH B10 RED     BOYS  2010 BRONZE SOUTH
 12:15 PM   10751 HEMET FURY G09     LA ACADEMIA SC FORCE     GIRLS  2009 BRONZE EAST
 12:20 PM   10829 RSC WHITE     XPLOSION SC B08     BOYS  2008 SILVER NORTH
 12:20 PM   10866 FC LONG BEACH GS     NHB BLACK     BOYS  2008 BRONZE SOUTH
 12:25 PM   10973 ORANGE COUNTY UNITED G08     AC BREA G08 PDA     GIRLS  2008 BRONZE SOUTH
 12:30 PM   10703 HG EAGLES 09     LA BULLS G09     GIRLS  2009 SILVER SOUTH
 12:30 PM   10396 LEGENDS IE B10 ARGENTIERI     AC BREA B10 GOLD     BOYS  2010 BRONZE SOUTH
 12:45 PM   10056 REAL SO CAL BLUE PIERCE     FC UNITED BLUE 2012     BOYS  2012 BRONZE WEST
 12:45 PM   10762 REAL SO CAL G09 WHITE     TBA     GIRLS  2009 BRONZE EAST
 1:00 PM   10720 IFC G2009     ORANGE COUNTY UNITED G09     GIRLS  2009 SILVER SOUTH
 1:10 PM   11512 UNITED AV G04 - WEBB     BF310 G2005     GIRLS  2004 SILVER NORTH
 1:15 PM   10076 FC LONG BEACH G2013     WEST COVINA FC     GIRLS  2012 BRONZE SOUTH
 1:20 PM   10353 LA GALAXY CV B10 YELLOW     USARMS ARMERG COMANDOS     BOYS  2010 BRONZE NORTH
 1:25 PM   10949 WEST COVINA FC-CASTRUITA     XPLOSION SC G08     GIRLS  2008 BRONZE SOUTH
 1:30 PM   10469 REAL SOCAL WHITE     SANTA ANITA SC     GIRLS  2010 SILVER NORTH
 1:30 PM   11577 FCGS BETHEL     FONTANA FC B2003     BOYS  2001 SILVER ELITE NORTH
 1:30 PM   10532 TEAM USA WHITE     MILAN ACADEMY B2009 WHITE     BOYS  2009 SILVER ELITE SOUTH
 1:40 PM   11572 UIFC PANTHERS B02     LA GALAXY CV B03 BLUE     BOYS  2001 SILVER ELITE NORTH
 1:40 PM   11033 REBELS INLAND EMPIRE     ELSINORE SC B07 MATZUY     BOYS  2007 SILVER SOUTH
 1:40 PM   10916 LA ACADEMIA SC FORCE     RIVERSIDE CITY FC     GIRLS  2008 SILVER EAST
 2:00 PM   11541 FC LONG BEACH GS G05 RED     CLAREMONT STARS 05JIMENEZ     GIRLS  2004 SILVER SOUTH
 2:00 PM   10672 LEGENDS IE G09 BATTISTA     COLTON AMERICA SC     GIRLS  2009 SILVER EAST
 2:00 PM   10106 REAL SO CAL (PIERCE WH)     RSC NR BOYS WHITE 2011     BOYS  2011 SILVER NORTH
 2:05 PM   11537 ORANGE COUNTY UNITED G04     NHB BLACK G05     GIRLS  2004 SILVER SOUTH
 2:30 PM   10481 IFC G2010     BOCA OC G10     GIRLS  2010 SILVER SOUTH
 3:00 PM   10516 GPS DESERT CITIES B2009 R     COLTON AMERICA SC     BOYS  2009 SILVER ELITE SOUTH
 3:00 PM   10407 SOUTHWEST ELITE     FC LONG BEACH B10 RED     BOYS  2010 BRONZE SOUTH
 3:00 PM   11365 PALM DESERT SC WHITE     FULLERTON RANGERS B04BLUE     BOYS  2004 SILVER EAST
 3:00 PM   10709 RSC G09 PRE-ACADEMY     G09-SLAMMERS-MORENO     GIRLS  2009 SILVER SOUTH
 3:00 PM   11126 REDLANDS UNITED     ORANGE COUNTY UTD G07 CV     GIRLS  2007 BRONZE EAST
 3:00 PM   10476 REDLANDS EXTRA G10U     AC BREA G10 PDA     GIRLS  2010 SILVER SOUTH
 3:10 PM   11405 UNITED AV BLUE B05     BAKERSFIELD BLADE PHOENIX     BOYS  2004 SILVER NORTH
 3:20 PM   11251 SOUTHWEST ELITE     TITANS FC OROZCO G07     GIRLS  2006 SILVER EAST
 3:40 PM   11621 UIFC FC KNIGHTS     VENTURA COUNTY UNITED G02     GIRLS  2001 SILVER ELITE NORTH
 4:00 PM   11196 CHELSEA BLUE     AC BREA B06 PDA     BOYS  2006 SILVER SOUTH
 4:30 PM   10566 GPS DESERT CITIES B2009 W     UNITED CENTRAL RED     BOYS  2009 BRONZE EAST
 4:30 PM   10656 UNITED CENTRAL RED     UNITED CENTRAL     GIRLS  2009 SILVER EAST
 4:40 PM   11255 UNITED CENTRAL RED     GPS DESERT CITIES G06 RED     GIRLS  2006 SILVER EAST
April 18, 2020   Saturday
 12:00 AM   10769 TBA     LAZERS SC G09     GIRLS  2009 BRONZE EAST
 8:00 AM   11151 YASC SPARTANS FC G07     MILAN ACADEMY G07 RED     GIRLS  2007 BRONZE EAST
 8:00 AM   11177 TEAM DROPPED     CENTRAL CALIFORIA AZTECS AV     BOYS  2006 SILVER NORTH
 8:00 AM   11596 LA GALAXY CV B03 BLUE     FCGS BETHEL     BOYS  2001 SILVER ELITE NORTH
 8:00 AM   10218 WEST COVINA -CASTRUITA     USARMS GSA     BOYS  2011 BRONZE NORTH
 8:00 AM   10892 AC BREA B08 GOLD     NHB FC     BOYS  2008 BRONZE SOUTH
 8:00 AM   11638 UIFC FC KNIGHTS     DOWNEY FC ELITE G02     GIRLS  2001 SILVER ELITE NORTH
 8:00 AM   11270 HDYSL FURY FC HD RAMIREZ     SOUTHWEST ELITE     GIRLS  2006 SILVER EAST
 8:00 AM   10648 CD INDEPENDIENTE B09     AC BREA B09 GOLD     BOYS  2009 BRONZE SOUTH
 8:00 AM   11381 DESERT COMM VV RM     PALM DESERT SC WHITE     BOYS  2004 SILVER EAST
 8:00 AM   10331 LEGENDS IE B10 VERDUZCO     ATLAS FC ORANGE COUNTY     BOYS  2010 SILVER SOUTH
 8:00 AM   10682 EMPIRE SC G09     COLTON AMERICA SC     GIRLS  2009 SILVER EAST
 8:00 AM   11397 VENTURA COUNTY UNITED     FC UNITED REAL 04     BOYS  2004 SILVER NORTH
 8:00 AM   11010 LA SURF/CCU B07     CC AZTECS/AV B07     BOYS  2007 SILVER NORTH
 8:00 AM   10354 USARMS GSA     RSC B2011 BLACK     BOYS  2010 BRONZE NORTH
 8:00 AM   10710 HG EAGLES 09     RSC G09 PRE-ACADEMY     GIRLS  2009 SILVER SOUTH
 8:00 AM   11555 FC MAN UNITED G2004     WEST COVINA SYNERGY G05     GIRLS  2004 SILVER SOUTH
 8:00 AM   10028 XPLOSION SC B12     FRYSC B2012     BOYS  2012 BRONZE SOUTH
 8:00 AM   10404 AC BREA B10 GOLD     SOUTHWEST ELITE     BOYS  2010 BRONZE SOUTH
 8:00 AM   10808 UIFC CORONA EAGLES     DESERT COMM BARSTOW CARV     BOYS  2008 SILVER EAST
 8:30 AM   11421 FC UNITED REAL B2005     FC UNITED BLUES     BOYS  2004 SILVER NORTH
 8:45 AM   11452 LA BULLS B04 RED     USARMS ARMERG ULTRAS     BOYS  2004 SILVER NORTH
 9:00 AM   11152 CYSA PREMIER G07     UNITED CENTRAL RED     GIRLS  2007 BRONZE EAST
 9:00 AM   10889 ANAHEIM FC B2008 RED     FC LONG BEACH GS     BOYS  2008 BRONZE SOUTH
 9:00 AM   11210 NHB BLACK DROP 3/11     REBELS SC - IE 06 RAMIREZ     BOYS  2006 SILVER SOUTH
 9:00 AM   11215 RIVERSIDE FC - B06 ONTARI     WEST COVINA UNITED     BOYS  2006 SILVER SOUTH
 9:00 AM   10928 GPS DESERT CITIES G2008     APPLE VALLEY STORM REDG08     GIRLS  2008 SILVER EAST
 9:00 AM   10264 FC PREMIER     BYSC G11     GIRLS  2011 BRONZE SOUTH
 9:00 AM   10937 ORANGE COUNTY UNITED G08     FC LONG BEACH 08     GIRLS  2008 BRONZE SOUTH
 9:00 AM   10275 CUSC G2011 WHITE     CUSC G2011     GIRLS  2011 BRONZE SOUTH
 9:00 AM   10644 ORANGE COUNTY UTD B09 CV     NHB BLACK     BOYS  2009 BRONZE SOUTH
 9:00 AM   11382 FULLERTON RANGERS B04BLUE     LEGENDS IE B04 GONZALEZ     BOYS  2004 SILVER EAST
 9:00 AM   10332 NHB BLACK     FC MAN UNITED B2010     BOYS  2010 SILVER SOUTH
 9:00 AM   10697 FC LONG BEACH GS G09 BLUE     SOUTH BAY FALCONS     GIRLS  2009 SILVER SOUTH
 9:00 AM   11012 REAL SO CAL B07     SIMI VALLEY PREMIER GREEN     BOYS  2007 SILVER NORTH
 9:00 AM   10088 RSC PC WHITE     EMPIRE SOCCER CLUB     GIRLS  2012 BRONZE SOUTH
 9:00 AM   11077 LA BULLS G07     LIGHTNING G07     GIRLS  2007 SILVER NORTH
 9:00 AM   11084 FC LONG BEACH GS G07 RED     RENEGADES FC     GIRLS  2007 SILVER NORTH
 9:00 AM   10771 LA ACADEMIA SC FORCE     TEAM USA     GIRLS  2009 BRONZE EAST
 9:00 AM   11090 BOCA JRS LA G08     REAL SO CAL PA 1 G08     GIRLS  2007 SILVER NORTH
 9:00 AM   11486 LAZERS SC G04     REBELS SC IE POOLE G05     GIRLS  2004 SILVER EAST
 9:00 AM   10457 REAL SO CAL BLUE     LA SURF G10 LOPEZ     GIRLS  2010 SILVER NORTH
 9:15 AM   10214 WEST COVINA FC-PINEDO     REAL SO CAL B11 PC BLUE     BOYS  2011 BRONZE NORTH
 9:15 AM   10835 XPLOSION SC B08     USARMS GSA     BOYS  2008 SILVER NORTH
 9:15 AM   10150 COLTON AMERICA SC     NHB BLACK     BOYS  2011 SILVER SOUTH
 9:30 AM   11558 CLAREMONT STARS 05JIMENEZ     FC GOLDEN STATE SGV WHT     GIRLS  2004 SILVER SOUTH
 9:30 AM   10347 SOCCERSTARS UNITED GEMINI     RSC WHITE     BOYS  2010 BRONZE NORTH
 9:30 AM   10704 AC BREA G09 GOLD     LA BULLS G09     GIRLS  2009 SILVER SOUTH
 9:30 AM   10360 USARMS ARMERG ARMOR     LA GALAXY CV B10 YELLOW     BOYS  2010 BRONZE NORTH
 9:30 AM   10077 EMPIRE SC G2012 DIEGO     FC LONG BEACH G2013     GIRLS  2012 BRONZE SOUTH
 9:30 AM   10772 REBELS INLAND EMPIRE     REAL SO CAL G09 WHITE     GIRLS  2009 BRONZE EAST
 9:40 AM   11204 AC BREA B06 PDA     IFC B2006     BOYS  2006 SILVER SOUTH
 9:40 AM   11310 LIGHTNING SC 06     CC AZTECS G06     GIRLS  2006 SILVER NORTH
 9:40 AM   10917 YASC SPARTANS FC G08     LA ACADEMIA SC FORCE     GIRLS  2008 SILVER EAST
 9:45 AM   11487 APPLE VALLEY STORM BLKG04     DESERT COMM ADELANTO 05     GIRLS  2004 SILVER EAST
 10:00 AM   11188 LA GALAXY CV B06 BLACK     LA BULLS B06 BLACK     BOYS  2006 SILVER NORTH
 10:00 AM   11598 P2KS PUMAS B02     BF310 B2005 ACADEMY     BOYS  2001 SILVER ELITE NORTH
 10:00 AM   11271 TITANS FC OROZCO G07     UNITED CENTRAL RED     GIRLS  2006 SILVER EAST
 10:00 AM   11524 COASTAL VALLEY IMPACT G05     NEWBURY PARK VIPERS G05     GIRLS  2004 SILVER NORTH
 10:00 AM   11513 OXNARD PAL SC G05     UNITED AV G04 - WEBB     GIRLS  2004 SILVER NORTH
 10:00 AM   11380 UNIVERSAL SC DREAMERS     JUGGLE THE WORLD HD     BOYS  2004 SILVER EAST
 10:00 AM   11040 ELSINORE SC B07 MATZUY     FC LONG BEACH     BOYS  2007 SILVER SOUTH
 10:00 AM   11379 CELTIC EUROPA     CHELSEA SC     BOYS  2004 SILVER EAST
 10:30 AM   10502 LEGENDS IE G10 BATTISTA     YASC SPARTANS FC G10     GIRLS  2010 SILVER SOUTH
 10:30 AM   10610 UNITED RC BLUE     RSC WHITE     BOYS  2009 BRONZE NORTH
 10:30 AM   10542 FC LONG BEACH GS B09 BLUE     TEAM USA WHITE     BOYS  2009 SILVER ELITE SOUTH
 10:30 AM   10415 IFC B2010     REBELS INLAND EMPIRE     BOYS  2010 BRONZE SOUTH
 10:40 AM   11150 ORANGE COUNTY UTD G07 CV     LAZERS SC G07     GIRLS  2007 BRONZE EAST
 10:40 AM   11312 UNITED RC BLUE     UNITED - SC G06 WHITE     GIRLS  2006 SILVER NORTH
 10:45 AM   10890 NHB BLACK     WEST COVINA FC     BOYS  2008 BRONZE SOUTH
 10:45 AM   11272 GPS DESERT CITIES G06 RED     DESERT COMM BARSTOW KING     GIRLS  2006 SILVER EAST
 10:45 AM   10017 EMPIRE SC B2012     TITANS FC     BOYS  2012 BRONZE SOUTH
 10:45 AM   11011 LA BULLS B07     USARMS ARMERG ALFAS     BOYS  2007 SILVER NORTH
 10:45 AM   10118 SOCCER STARS UNITED INDUS     LA GALAXY CV B11 BLACK     BOYS  2011 SILVER NORTH
 11:00 AM   10207 USARMS ARMUNITED RED     RSC PC WHITE B2012     BOYS  2011 BRONZE NORTH
 11:00 AM   10578 LEGENDS IE B09 TOULOUTE     UIFC CORONA EAGLES     BOYS  2009 BRONZE EAST
 11:00 AM   10637 AC BREA B09 PDA     NHB B09     BOYS  2009 BRONZE SOUTH
 11:00 AM   10955 XPLOSION SC G08     WEST COVINA FC-PORRAS     GIRLS  2008 BRONZE SOUTH
 11:20 AM   11235 YASC SPARTANS FC BO6     BYSC CORONA B06 WHITE     BOYS  2006 SILVER SOUTH
 11:25 AM   11034 AC BREA B07 GOLD     REBELS INLAND EMPIRE     BOYS  2007 SILVER SOUTH
 11:30 AM   10047 REAL SO CAL BLUE PIERCE     RSC 2012 NR WHITE     BOYS  2012 BRONZE WEST
 11:40 AM   11597 FONTANA FC B2003     DESERT COMMUNITIES SC B03     BOYS  2001 SILVER ELITE NORTH
 11:45 AM   11414 BAKERSFIELD BLADE PHOENIX     LA GALAXY CV B04 WHITE     BOYS  2004 SILVER NORTH
 11:45 AM   10817 LA GALAXY CV B08 YELLOW     USARMS ARMERG FUTURES     BOYS  2008 SILVER NORTH
 12:00 PM   10824 UIFC GALACTICOS B08     INTER-AMERICA CD MEXICO     BOYS  2008 SILVER NORTH
 12:00 PM   10177 EMPIRE SC B11 - VERA     LAZERS SC B11     BOYS  2011 BRONZE EAST
 12:00 PM   11637 VENTURA COUNTY UNITED G02     SIMI VALLEY PREMIER G02     GIRLS  2001 SILVER ELITE NORTH
 12:00 PM   10609 RSC NPL 2010     FC UNITED SHARKS     BOYS  2009 BRONZE NORTH
 12:00 PM   10680 LEGENDS IE G09 BATTISTA     UNITED CENTRAL     GIRLS  2009 SILVER EAST
 12:00 PM   10435 FC LONG BEACH B10 RED     LEGENDS IE B10 ARGENTIERI     BOYS  2010 BRONZE SOUTH
 12:00 PM   10735 ORANGE COUNTY UNITED G09     NHB BLACK     GIRLS  2009 SILVER SOUTH
 12:00 PM   10797 UNIVERSAL SC DREAMERS     REBELS INLAND EMPIRE     BOYS  2008 SILVER EAST
 12:00 PM   11045 MILAN ACADEMY B08 RED     UNITED CENTRAL RED     BOYS  2007 SILVER SOUTH
 12:20 PM   10830 RSC WHITE     LIGHTNING B08     BOYS  2008 SILVER NORTH
 12:20 PM   10611 LA BULLS B09     RENEGADES FC     BOYS  2009 BRONZE NORTH
 12:20 PM   10891 IFC B2008     BOCA OC B08 BLUE     BOYS  2008 BRONZE SOUTH
 12:25 PM   10944 NHB FC     FCPREMIER - PEREZ     GIRLS  2008 BRONZE SOUTH
 12:30 PM   10500 AC BREA G10 PDA     IFC G2010     GIRLS  2010 SILVER SOUTH
 12:40 PM   11197 XPLOSION SC B06 BLACK     CHELSEA BLUE     BOYS  2006 SILVER SOUTH
 12:45 PM   10114 RSC NR BOYS WHITE 2011     FC UNITED CHIVAS B11     BOYS  2011 SILVER NORTH
 1:00 PM   11337 AC BREA G06 GOLD     YASC SPARTANS FC GO6     GIRLS  2006 SILVER SOUTH
 1:05 PM   11406 FARWEST UNITED FC     UNITED AV BLUE B05     BOYS  2004 SILVER NORTH
 1:15 PM   10681 EMPIRE SC G09 ORANGE     UNITED CENTRAL RED     GIRLS  2009 SILVER EAST
 1:25 PM   10567 APPLE VALLEY STORM B09     GPS DESERT CITIES B2009 W     BOYS  2009 BRONZE EAST
 1:30 PM   10715 IFC G2009     G09-SLAMMERS-MORENO     GIRLS  2009 SILVER SOUTH
 1:30 PM   10410 LEGENDS IE - AJ     BOCA OC B10 BLUE     BOYS  2010 BRONZE SOUTH
 1:30 PM   10295 FC LONG BEACH GS G11     EMPIRE SC G11     GIRLS  2011 BRONZE SOUTH
 1:40 PM   11027 MILAN ACADEMY B07 RED     INTER-AMERICA CD MEXICO     BOYS  2007 SILVER SOUTH
 1:50 PM   10950 LA BULLS G08     WEST COVINA FC-CASTRUITA     GIRLS  2008 BRONZE SOUTH
 2:00 PM   10464 SANTA ANITA SC     TEAM NEEDED     GIRLS  2010 SILVER NORTH
 2:00 PM   11556 ORANGE COUNTY UNITED G04     WEST COVINA ATHLETICS G05     GIRLS  2004 SILVER SOUTH
 2:00 PM   10257 AC BREA G11 PDA     SOUTH BAY FALCONS G11     GIRLS  2011 BRONZE SOUTH
 2:00 PM   10330 COLTON AMERICA SC     FC LONG BEACH GS B10 BLUE     BOYS  2010 SILVER SOUTH
 2:05 PM   11557 NHB BLACK G05     FC LONG BEACH GS G05 RED     GIRLS  2004 SILVER SOUTH
 2:45 PM   10270 EMPIRE SOCCER CLUB     ELSINORE SC GIRLS 2011     GIRLS  2011 BRONZE SOUTH
 2:45 PM   10024 FC LONG BEACH GS RED     IFC B2012     BOYS  2012 BRONZE SOUTH
 3:00 PM   10501 REBELS IE G10-RAMIREZ     BOCA OC G10     GIRLS  2010 SILVER SOUTH
 3:30 PM   10539 MILAN ACADEMY B2009 WHITE     GPS DESERT CITIES B2009 R     BOYS  2009 SILVER ELITE SOUTH
 3:30 PM   11488 TITANS FC (BLACK)     TITANS FC (RED) G05     GIRLS  2004 SILVER EAST
 4:00 PM   10188 FC LONG BEACH GS B11 BLUE     AC BREA B11 GOLD     BOYS  2011 BRONZE EAST
 4:00 PM   10152 EMPIRE SC B11 - GIO     ARSENAL FC CORONA     BOYS  2011 SILVER SOUTH
 4:30 PM   10540 COLTON AMERICA SC     MAQUINA FC AZUL B09     BOYS  2009 SILVER ELITE SOUTH
April 19, 2020   Sunday
 8:00 AM   10461 TEAM NEEDED     REAL SO CAL BLUE     GIRLS  2010 SILVER NORTH
 8:00 AM   10181 APPLE VALLEY STORM BLACK     EMPIRE SC B11 - VERA     BOYS  2011 BRONZE EAST
 8:00 AM   11216 WEST COVINA UNITED     NHB BLACK DROP 3/11     BOYS  2006 SILVER SOUTH
 8:00 AM   10896 AC BREA B08 GOLD     ANAHEIM FC B2008 RED     BOYS  2008 BRONZE SOUTH
 8:00 AM   10265 BYSC G11     AC BREA G11 PDA     GIRLS  2011 BRONZE SOUTH
 8:00 AM   10945 FCPREMIER - PEREZ     ORANGE COUNTY UNITED G08     GIRLS  2008 BRONZE SOUTH
 8:00 AM   11385 LEGENDS IE B04 GONZALEZ     DESERT COMM VV RM     BOYS  2004 SILVER EAST
 8:00 AM   10333 DOWNEY FC REBELS     FC LONG BEACH GS B10 BLUE     BOYS  2010 SILVER SOUTH
 8:00 AM   10685 UNITED CENTRAL     EMPIRE SC G09 ORANGE     GIRLS  2009 SILVER EAST
 8:00 AM   10335 FC MAN UNITED B2010     ATLAS FC ORANGE COUNTY     BOYS  2010 SILVER SOUTH
 8:00 AM   10051 USARMS GSA     REAL SO CAL BLUE PIERCE     BOYS  2012 BRONZE WEST
 8:00 AM   11407 UNITED AV BLUE B05     VENTURA COUNTY UNITED     BOYS  2004 SILVER NORTH
 8:00 AM   11015 SIMI VALLEY PREMIER GREEN     LA SURF/CCU B07     BOYS  2007 SILVER NORTH
 8:00 AM   10081 WEST COVINA FC     EMPIRE SC G2012 DIEGO     GIRLS  2012 BRONZE SOUTH
 8:00 AM   10018 TITANS FC     FRYSC B2012     BOYS  2012 BRONZE SOUTH
 8:00 AM   10683 UNITED CENTRAL RED     COLTON AMERICA SC     GIRLS  2009 SILVER EAST
 8:00 AM   10774 TEAM USA     BALDWIN PARK UNITED     GIRLS  2009 BRONZE EAST
 8:00 AM   11091 REAL SO CAL PA 1 G08     FC LONG BEACH GS G07 RED     GIRLS  2007 SILVER NORTH
 8:00 AM   10798 REBELS INLAND EMPIRE     DESERT COMM BARSTOW CARV     BOYS  2008 SILVER EAST
 8:00 AM   10154 AC BREA B11 PDA     COLTON AMERICA SC     BOYS  2011 SILVER SOUTH
 8:00 AM   11274 UNITED CENTRAL RED     HDYSL FURY FC HD RAMIREZ     GIRLS  2006 SILVER EAST
 9:00 AM   10825 INTER-AMERICA CD MEXICO     USARMS ARMERG FUTURES     BOYS  2008 SILVER NORTH
 9:00 AM   11205 IFC B2006     XPLOSION SC B06 BLACK     BOYS  2006 SILVER SOUTH
 9:00 AM   10568 GPS DESERT CITIES B2009 W     UIFC CORONA EAGLES     BOYS  2009 BRONZE EAST
 9:00 AM   11225 YASC SPARTANS FC BO6     RIVERSIDE FC - B06 ONTARI     BOYS  2006 SILVER SOUTH
 9:00 AM   11275 DESERT COMM BARSTOW KING     TITANS FC OROZCO G07     GIRLS  2006 SILVER EAST
 9:00 AM   10021 IFC B2012     EMPIRE SC B2012     BOYS  2012 BRONZE SOUTH
 9:00 AM   10030 XPLOSION SC B12     FC LONG BEACH GS RED     BOYS  2012 BRONZE SOUTH
 9:00 AM   11384 PALM DESERT SC WHITE     JUGGLE THE WORLD HD     BOYS  2004 SILVER EAST
 9:00 AM   10355 LA GALAXY CV B10 YELLOW     USARMS GSA     BOYS  2010 BRONZE NORTH
 9:00 AM   11489 LAZERS SC G04     APPLE VALLEY STORM BLKG04     GIRLS  2004 SILVER EAST
 9:00 AM   10156 BOCA OC - B2011 ACADEMY     EMPIRE SC B11 - GIO     BOYS  2011 SILVER SOUTH
 9:00 AM   10818 LA GALAXY CV B08 YELLOW     USARMS RED DROP 3/6     BOYS  2008 SILVER NORTH
 9:15 AM   10220 WEST COVINA -CASTRUITA     WEST COVINA FC-PINEDO     BOYS  2011 BRONZE NORTH
 9:15 AM   10276 CUSC G2011     EMPIRE SOCCER CLUB     GIRLS  2011 BRONZE SOUTH
 9:15 AM   10614 UNITED RC BLUE     RENEGADES FC     BOYS  2009 BRONZE NORTH
 9:15 AM   10348 USARMS ARMERG ARMOR     USARMS ARMERG COMANDOS     BOYS  2010 BRONZE NORTH
 9:15 AM   10153 REBELS SC-IE B11 RAMIREZ     NHB BLACK     BOYS  2011 SILVER SOUTH
 9:15 AM   10108 REAL SO CAL (PIERCE WH)     SOCCER STARS UNITED INDUS     BOYS  2011 SILVER NORTH
 9:30 AM   10178 LAZERS SC B11     AC BREA B11 GOLD     BOYS  2011 BRONZE EAST
 9:30 AM   11562 CLAREMONT STARS 05JIMENEZ     FC MAN UNITED G2004     GIRLS  2004 SILVER SOUTH
 9:30 AM   10684 EMPIRE SC G09     LEGENDS IE G09 BATTISTA     GIRLS  2009 SILVER EAST
 9:30 AM   10411 LEGENDS IE - AJ     AC BREA B10 GOLD     BOYS  2010 BRONZE SOUTH
 9:30 AM   10571 UNITED CENTRAL RED     APPLE VALLEY STORM B09     BOYS  2009 BRONZE EAST
 9:40 AM   10831 RSC WHITE     UIFC GALACTICOS B08     BOYS  2008 SILVER NORTH
 9:40 AM   10893 FC LONG BEACH GS     WEST COVINA FC     BOYS  2008 BRONZE SOUTH
 9:40 AM   10938 FC LONG BEACH 08     AC BREA G08 PDA     GIRLS  2008 BRONZE SOUTH
 9:40 AM   11035 REBELS INLAND EMPIRE     MILAN ACADEMY B07 RED     BOYS  2007 SILVER SOUTH
 9:40 AM   11154 MILAN ACADEMY G07 RED     ORANGE COUNTY UTD G07 CV     GIRLS  2007 BRONZE EAST
 9:40 AM   11517 BF310 G2005     OXNARD PAL SC G05     GIRLS  2004 SILVER NORTH
 9:40 AM   11155 UNITED CENTRAL RED     YASC SPARTANS FC G07     GIRLS  2007 BRONZE EAST
 9:45 AM   10271 ELSINORE SC GIRLS 2011     FC PREMIER     GIRLS  2011 BRONZE SOUTH
 9:45 AM   10956 WEST COVINA FC-PORRAS     LA BULLS G08     GIRLS  2008 BRONZE SOUTH
 9:45 AM   11014 USARMS ARMERG ALFAS     CC AZTECS/AV B07     BOYS  2007 SILVER NORTH
 10:00 AM   10895 NHB FC     BOCA OC B08 BLUE     BOYS  2008 BRONZE SOUTH
 10:00 AM   10921 RIVERSIDE CITY FC     YASC SPARTANS FC G08     GIRLS  2008 SILVER EAST
 10:00 AM   10638 NHB B09     AC BREA B09 GOLD     BOYS  2009 BRONZE SOUTH
 10:00 AM   11422 BAKERSFIELD BLADE PHOENIX     FC UNITED BLUES     BOYS  2004 SILVER NORTH
 10:00 AM   11181 FC UNITED REAL 06     TEAM DROPPED     BOYS  2006 SILVER NORTH
 10:00 AM   11273 HEMET FURY G06     SOUTHWEST ELITE     GIRLS  2006 SILVER EAST
 10:00 AM   11490 TITANS FC (RED) G05     DESERT COMM ADELANTO 05     GIRLS  2004 SILVER EAST
 10:00 AM   11514 UNITED AV G04 - WEBB     NEWBURY PARK VIPERS G05     GIRLS  2004 SILVER NORTH
 10:15 AM   10716 IFC G2009     HG EAGLES 09     GIRLS  2009 SILVER SOUTH
 10:30 AM   10836 USARMS GSA     LIGHTNING B08     BOYS  2008 SILVER NORTH
 10:30 AM   10208 RSC PC WHITE B2012     USARMS GSA     BOYS  2011 BRONZE NORTH
 10:30 AM   10543 GPS DESERT CITIES B2009 R     MAQUINA FC AZUL B09     BOYS  2009 SILVER ELITE SOUTH
 10:30 AM   10078 FC LONG BEACH G2013     EMPIRE SOCCER CLUB     GIRLS  2012 BRONZE SOUTH
 10:30 AM   10120 LA GALAXY CV B11 BLACK     FC UNITED CHIVAS B11     BOYS  2011 SILVER NORTH
 10:40 AM   10505 YASC SPARTANS FC G10     BOCA OC G10     GIRLS  2010 SILVER SOUTH
 10:40 AM   11028 INTER-AMERICA CD MEXICO     DESERT COMM VICTORVILLE     BOYS  2007 SILVER SOUTH
 10:40 AM   11454 LA GALAXY CV B05 RED     USARMS ARMERG ULTRAS     BOYS  2004 SILVER NORTH
 10:45 AM   11600 DESERT COMMUNITIES SC B03     LA GALAXY CV B03 BLUE     BOYS  2001 SILVER ELITE NORTH
 10:45 AM   10894 IFC B2008     NHB BLACK     BOYS  2008 BRONZE SOUTH
 10:45 AM   10711 RSC G09 PRE-ACADEMY     AC BREA G09 GOLD     GIRLS  2009 SILVER SOUTH
 11:00 AM   10506 LEGENDS IE G10 BATTISTA     EMPIRE SC G10     GIRLS  2010 SILVER SOUTH
 11:00 AM   10918 GPS DESERT CITIES G2008     LA ACADEMIA SC FORCE     GIRLS  2008 SILVER EAST
 11:00 AM   10503 REDLANDS EXTRA G10U     IFC G2010     GIRLS  2010 SILVER SOUTH
 11:20 AM   11383 CHELSEA SC     UNIVERSAL SC DREAMERS     BOYS  2004 SILVER EAST
 11:20 AM   11046 UNITED CENTRAL RED     ELSINORE SC B07 MATZUY     BOYS  2007 SILVER SOUTH
 11:20 AM   11105 RSC WHITE     AC BREA G07 PDA     GIRLS  2007 SILVER NORTH
 11:25 AM   10951 WEST COVINA FC-CASTRUITA     NHB FC     GIRLS  2008 BRONZE SOUTH
 11:30 AM   10641 NHB BLACK     AC BREA B09 PDA     BOYS  2009 BRONZE SOUTH
 11:30 AM   11041 FC LONG BEACH     AC BREA B07 GOLD     BOYS  2007 SILVER SOUTH
 11:30 AM   11491 REBELS SC IE POOLE G05     TITANS FC (BLACK)     GIRLS  2004 SILVER EAST
 11:40 AM   11601 BF310 B2005 ACADEMY     FONTANA FC B2003     BOYS  2001 SILVER ELITE NORTH
 11:40 AM   11561 NHB BLACK G05     FC GOLDEN STATE SGV WHT     GIRLS  2004 SILVER SOUTH
 11:45 AM   10211 REAL SO CAL B11 PC BLUE     USARMS ARMUNITED RED     BOYS  2011 BRONZE NORTH
 11:45 AM   10546 FC LONG BEACH GS B09 BLUE     MILAN ACADEMY B2009 WHITE     BOYS  2009 SILVER ELITE SOUTH
 11:45 AM   11398 LA BULLS B04 RED     FC UNITED REAL 04     BOYS  2004 SILVER NORTH
 11:45 AM   10425 IFC B2010     FC LONG BEACH B10 RED     BOYS  2010 BRONZE SOUTH
 12:00 PM   11211 REBELS SC - IE 06 RAMIREZ     AC BREA B06 PDA     BOYS  2006 SILVER SOUTH
 12:00 PM   11313 LIGHTNING SC 06     UNITED RC BLUE     GIRLS  2006 SILVER NORTH
 12:00 PM   11315 CC AZTECS G06     CC AZTECS/AV G06     GIRLS  2006 SILVER NORTH
 12:00 PM   10416 REBELS INLAND EMPIRE     BOCA OC B10 BLUE     BOYS  2010 BRONZE SOUTH
 12:15 PM   10616 FC UNITED SHARKS     UNITED AV     BOYS  2009 BRONZE NORTH
 12:15 PM   10398 SOUTHWEST ELITE     LEGENDS IE B10 ARGENTIERI     BOYS  2010 BRONZE SOUTH
 12:15 PM   10775 REAL SO CAL G09 WHITE     LA ACADEMIA SC FORCE     GIRLS  2009 BRONZE EAST
 12:30 PM   10334 LEGENDS IE B10 VERDUZCO     COLTON AMERICA SC     BOYS  2010 SILVER SOUTH
 12:30 PM   10705 LA BULLS G09     FC LONG BEACH GS G09 BLUE     GIRLS  2009 SILVER SOUTH
 12:40 PM   11415 LA GALAXY CV B04 WHITE     FARWEST UNITED FC     BOYS  2004 SILVER NORTH
 1:00 PM   11560 FC LONG BEACH GS G05 RED     WEST COVINA ATHLETICS G05     GIRLS  2004 SILVER SOUTH
 1:00 PM   11386 FULLERTON RANGERS B04BLUE     CELTIC EUROPA     BOYS  2004 SILVER EAST
 1:00 PM   10048 RSC 2012 NR WHITE     FC UNITED TIGERS     BOYS  2012 BRONZE WEST
 1:00 PM   11016 REAL SO CAL B07     LA BULLS B07     BOYS  2007 SILVER NORTH
 1:05 PM   11559 WEST COVINA SYNERGY G05     ORANGE COUNTY UNITED G04     GIRLS  2004 SILVER SOUTH
 1:15 PM   10725 ORANGE COUNTY UNITED G09     G09-SLAMMERS-MORENO     GIRLS  2009 SILVER SOUTH
 1:15 PM   10285 CUSC G2011 WHITE     FC LONG BEACH GS G11     GIRLS  2011 BRONZE SOUTH
 1:20 PM   11599 UIFC PANTHERS B02     FCGS BETHEL     BOYS  2001 SILVER ELITE NORTH
 1:30 PM   10545 TEAM USA WHITE     BOCA OC B09 WHITE     BOYS  2009 SILVER ELITE SOUTH
 1:40 PM   11178 CENTRAL CALIFORIA AZTECS AV     LA BULLS B06 BLACK     BOYS  2006 SILVER NORTH
 1:45 PM   10613 RSC NPL 2010     RSC WHITE     BOYS  2009 BRONZE NORTH
 2:00 PM   10504 REBELS IE G10-RAMIREZ     AC BREA G10 PDA     GIRLS  2010 SILVER SOUTH
 2:00 PM   10615 LA BULLS B09     FARWEST UNITED FC     BOYS  2009 BRONZE NORTH
 2:15 PM   10111 RSC NR BOYS WHITE 2011     LA GALAXY CV B11 WHITE     BOYS  2011 SILVER NORTH
 2:30 PM   10698 SOUTH BAY FALCONS     NHB BLACK     GIRLS  2009 SILVER SOUTH
 3:15 PM   10366 RSC B2011 BLACK     SOCCERSTARS UNITED GEMINI     BOYS  2010 BRONZE NORTH
 3:20 PM   11639 DOWNEY FC ELITE G02     SIMI VALLEY PREMIER G02     GIRLS  2001 SILVER ELITE NORTH
 3:30 PM   10241 RSC G2011     RSC NR WHITE     GIRLS  2011 BRONZE NORTH
 3:30 PM   11641 UNITED AV G03     UIFC FC KNIGHTS     GIRLS  2001 SILVER ELITE NORTH
 4:00 PM   11198 CHELSEA BLUE     BYSC CORONA B06 WHITE     BOYS  2006 SILVER SOUTH
 4:00 PM   10258 SOUTH BAY FALCONS G11     EMPIRE SC G11     GIRLS  2011 BRONZE SOUTH
 4:25 PM   10776 REBELS INLAND EMPIRE     TBA     GIRLS  2009 BRONZE EAST
April 25, 2020   Saturday
 8:00 AM   11160 YASC SPARTANS FC G07     CYSA PREMIER G07     GIRLS  2007 BRONZE EAST
 8:00 AM   10182 AC BREA B11 GOLD     APPLE VALLEY STORM BLACK     BOYS  2011 BRONZE EAST
 8:00 AM   11565 WEST COVINA ATHLETICS G05     FC GOLDEN STATE SGV WHT     GIRLS  2004 SILVER SOUTH
 8:00 AM   10217 WEST COVINA FC-PINEDO     USARMS ARMUNITED RED     BOYS  2011 BRONZE NORTH
 8:00 AM   10572 UIFC CORONA EAGLES     UNITED CENTRAL RED     BOYS  2009 BRONZE EAST
 8:00 AM   11237 BYSC CORONA B06 WHITE     IFC B2006     BOYS  2006 SILVER SOUTH
 8:00 AM   10639 CD INDEPENDIENTE B09     NHB B09     BOYS  2009 BRONZE SOUTH
 8:00 AM   10642 AC BREA B09 GOLD     NHB BLACK     BOYS  2009 BRONZE SOUTH
 8:00 AM   11319 UNITED - SC G06 WHITE     LIGHTNING SC 06     GIRLS  2006 SILVER NORTH
 8:00 AM   10022 FRYSC B2012     IFC B2012     BOYS  2012 BRONZE SOUTH
 8:00 AM   11399 LA GALAXY CV B05 RED     FC UNITED REAL 04     BOYS  2004 SILVER NORTH
 8:00 AM   10339 COLTON AMERICA SC     FC MAN UNITED B2010     BOYS  2010 SILVER SOUTH
 8:00 AM   11017 LA SURF/CCU B07     LA BULLS B07     BOYS  2007 SILVER NORTH
 8:00 AM   10387 USARMS ARMERG COMANDOS     RSC WHITE     BOYS  2010 BRONZE NORTH
 8:00 AM   10019 XPLOSION SC B12     TITANS FC     BOYS  2012 BRONZE SOUTH
 8:00 AM   11388 CELTIC EUROPA     UNIVERSAL SC DREAMERS     BOYS  2004 SILVER EAST
 8:00 AM   11564 FC MAN UNITED G2004     ORANGE COUNTY UNITED G04     GIRLS  2004 SILVER SOUTH
 8:00 AM   11496 APPLE VALLEY STORM BLKG04     TITANS FC (RED) G05     GIRLS  2004 SILVER EAST
 8:00 AM   10802 DESERT COMM BARSTOW CARV     DESERT COMM HESPERIA     BOYS  2008 SILVER EAST
 8:00 AM   11116 AC BREA G07 PDA     LIGHTNING G07     GIRLS  2007 SILVER NORTH
 8:00 AM   10159 COLTON AMERICA SC     ARSENAL FC CORONA     BOYS  2011 SILVER SOUTH
 8:30 AM   10109 LA GALAXY CV B11 BLACK     REAL SO CAL (PIERCE WH)     BOYS  2011 SILVER NORTH
 9:00 AM   10462 REAL SOCAL WHITE     TEAM NEEDED     GIRLS  2010 SILVER NORTH
 9:00 AM   11563 FC LONG BEACH GS G05 RED     WEST COVINA SYNERGY G05     GIRLS  2004 SILVER SOUTH
 9:00 AM   10858 USARMS ARMERG FUTURES     RSC WHITE     BOYS  2008 SILVER NORTH
 9:00 AM   10897 IFC B2008     FC LONG BEACH GS     BOYS  2008 BRONZE SOUTH
 9:00 AM   10898 ANAHEIM FC B2008 RED     WEST COVINA FC     BOYS  2008 BRONZE SOUTH
 9:00 AM   10899 NHB BLACK     NHB FC     BOYS  2008 BRONZE SOUTH
 9:00 AM   10922 GPS DESERT CITIES G2008     RIVERSIDE CITY FC     GIRLS  2008 SILVER EAST
 9:00 AM   10617 RENEGADES FC     RSC NPL 2010     BOYS  2009 BRONZE NORTH
 9:00 AM   11339 LAZERS SC G06     AC BREA G06 GOLD     GIRLS  2006 SILVER SOUTH
 9:00 AM   10299 FC PREMIER     CUSC G2011     GIRLS  2011 BRONZE SOUTH
 9:00 AM   10027 FC LONG BEACH GS RED     EMPIRE SC B2012     BOYS  2012 BRONZE SOUTH
 9:00 AM   10340 ATLAS FC ORANGE COUNTY     NHB BLACK     BOYS  2010 SILVER SOUTH
 9:00 AM   10079 RSC PC WHITE     FC LONG BEACH G2013     GIRLS  2012 BRONZE SOUTH
 9:00 AM   10737 NHB BLACK     LA BULLS G09     GIRLS  2009 SILVER SOUTH
 9:00 AM   10780 LA ACADEMIA SC FORCE     REBELS INLAND EMPIRE     GIRLS  2009 BRONZE EAST
 9:00 AM   11118 LA BULLS G07     REAL SO CAL PA 1 G08     GIRLS  2007 SILVER NORTH
 9:00 AM   10158 NHB BLACK     BOCA OC - B2011 ACADEMY     BOYS  2011 SILVER SOUTH
 9:00 AM   10458 REAL SOCAL WHITE     LA SURF G10 LOPEZ     GIRLS  2010 SILVER NORTH
 9:15 AM   10209 WEST COVINA -CASTRUITA     RSC PC WHITE B2012     BOYS  2011 BRONZE NORTH
 9:15 AM   10298 AC BREA G11 PDA     ELSINORE SC GIRLS 2011     GIRLS  2011 BRONZE SOUTH
 9:15 AM   10337 LEGENDS IE B10 VERDUZCO     DOWNEY FC REBELS     BOYS  2010 SILVER SOUTH
 9:15 AM   10082 EMPIRE SOCCER CLUB     WEST COVINA FC     GIRLS  2012 BRONZE SOUTH
 9:15 AM   11238 XPLOSION SC B06 BLACK     REBELS SC - IE 06 RAMIREZ     BOYS  2006 SILVER SOUTH
 9:30 AM   11342 CLAREMONT STARS 06KNUDSEN     FC LONG BEACH GS G06 BLUE     GIRLS  2006 SILVER SOUTH
 9:30 AM   10689 LEGENDS IE G09 BATTISTA     EMPIRE SC G09 ORANGE     GIRLS  2009 SILVER EAST
 9:30 AM   10740 HG EAGLES 09     G09-SLAMMERS-MORENO     GIRLS  2009 SILVER SOUTH
 9:30 AM   10388 SOCCERSTARS UNITED GEMINI     LA GALAXY CV B10 YELLOW     BOYS  2010 BRONZE NORTH
 9:30 AM   10799 UIFC CORONA EAGLES     REBELS INLAND EMPIRE     BOYS  2008 SILVER EAST
 9:30 AM   10779 BALDWIN PARK UNITED     REAL SO CAL G09 WHITE     GIRLS  2009 BRONZE EAST
 9:30 AM   10439 AC BREA B10 GOLD     REBELS INLAND EMPIRE     BOYS  2010 BRONZE SOUTH
 9:40 AM   11603 DESERT COMMUNITIES SC B03     UIFC PANTHERS B02     BOYS  2001 SILVER ELITE NORTH
 9:40 AM   11236 YASC SPARTANS FC BO6     CHELSEA BLUE     BOYS  2006 SILVER SOUTH
 9:40 AM   11239 AC BREA B06 PDA     WEST COVINA UNITED     BOYS  2006 SILVER SOUTH
 9:45 AM   10117 LA GALAXY CV B11 WHITE     FC UNITED CHIVAS B11     BOYS  2011 SILVER NORTH
 9:45 AM   11019 CC AZTECS/AV B07     SIMI VALLEY PREMIER GREEN     BOYS  2007 SILVER NORTH
 9:45 AM   10778 TBA     HEMET FURY G09     GIRLS  2009 BRONZE EAST
 10:00 AM   11179 LA GALAXY CV B06 BLACK     CENTRAL CALIFORIA AZTECS AV     BOYS  2006 SILVER NORTH
 10:00 AM   10859 UIFC GALACTICOS B08     USARMS GSA     BOYS  2008 SILVER NORTH
 10:00 AM   11429 BAKERSFIELD BLADE PHOENIX     FC UNITED REAL B2005     BOYS  2004 SILVER NORTH
 10:00 AM   11279 HDYSL FURY FC HD RAMIREZ     DESERT COMM BARSTOW KING     GIRLS  2006 SILVER EAST
 10:00 AM   11280 TITANS FC OROZCO G07     GPS DESERT CITIES G06 RED     GIRLS  2006 SILVER EAST
 10:00 AM   10978 WEST COVINA FC-CASTRUITA     ORANGE COUNTY UNITED G08     GIRLS  2008 BRONZE SOUTH
 10:00 AM   11515 COASTAL VALLEY IMPACT G05     UNITED AV G04 - WEBB     GIRLS  2004 SILVER NORTH
 10:00 AM   11416 VENTURA COUNTY UNITED     LA GALAXY CV B04 WHITE     BOYS  2004 SILVER NORTH
 10:00 AM   11518 NEWBURY PARK VIPERS G05     BF310 G2005     GIRLS  2004 SILVER NORTH
 10:15 AM   10049 RSC 2012 NR WHITE     FC UNITED BLUE 2012     BOYS  2012 BRONZE WEST
 10:15 AM   11408 LA BULLS B04 RED     UNITED AV BLUE B05     BOYS  2004 SILVER NORTH
 10:15 AM   10738 FC LONG BEACH GS G09 BLUE     RSC G09 PRE-ACADEMY     GIRLS  2009 SILVER SOUTH
 10:30 AM   10619 UNITED RC BLUE     FARWEST UNITED FC     BOYS  2009 BRONZE NORTH
 10:30 AM   10157 AC BREA B11 PDA     REBELS SC-IE B11 RAMIREZ     BOYS  2011 SILVER SOUTH
 10:40 AM   11159 ORANGE COUNTY UTD G07 CV     UNITED CENTRAL RED     GIRLS  2007 BRONZE EAST