CSL Home Page
 

COAST SOCCER LEAGUE 2021


   
MORENO VLY COMM PARK 1
Moreno Valley
TIME
 GAME  
HOME TEAM VISITING TEAM GROUP
September 11, 2021   Saturday
 9:30 AM   14851 INLAND UNITED SC FABIAN  11   FC CAL VELOCITY B09  0   BOYS  2009 BRONZE GAMMA
 11:05 AM   14809 INLAND UNITED SC ARTURO B09  6   PALM DESERT SC B09  3   BOYS  2009 BRONZE EAST
 12:40 PM   14808 INLAND UNITED SC AGUIAR B09  0   DESERT UNITED SC B09 WHITE  7   BOYS  2009 BRONZE EAST
September 12, 2021   Sunday
 8:00 AM   20827 UNIVERSAL SC JUVENTUS  2   RIVERSIDE FC - G04 REIGN  0   GIRLS  2004 SILVER EAST
 10:00 AM   19697 UNIVERSAL SC WOLVES  0   NATIVES  4   BOYS  2005 BRONZE SOUTH
 12:00 PM   18251 UNIVERSAL SC B06 FORCE  5   REBELS IE HD B06  3   BOYS  2006 SILVER ELITE EAST
 1:45 PM   19097 UNIVERSAL SC MOVAL ROYALS  3   NECAXA USA HER-RICANES  2   GIRLS  2006 BRONZE EAST
 3:30 PM   19918 UNIVERSAL SC BEAUMONT G05  5   CYSA PREMIER ACADEMY LV  0   GIRLS  2005 SILVER EAST
September 18, 2021   Saturday
 8:00 AM   14858 INLAND UNITED SC FABIAN  2   INLAND UNITED SC SUAZO B09  0   BOYS  2009 BRONZE GAMMA
 9:40 AM   14815 INLAND UNITED SC AGUIAR B09  3   OLIMPICO FC  5   BOYS  2009 BRONZE EAST
 11:20 AM   15266 INLAND UNITED SC ESCUELAG09  0   MILAN EFC ACADEMY G09 I  1   GIRLS  2009 BRONZE EAST
 1:00 PM   16054 INLAND UNITED SC ACE-08  5   PALM DESERT SC B08  2   BOYS  2008 BRONZE EAST
 2:40 PM   14413 IUSC CORONA EAGLES  4   DESERT UNITED B2009 RED  4   BOYS  2009 SILVER EAST
 4:00 PM   14816 INLAND UNITED SC ARTURO B09  9   SD REAL MADRID BEAUMONT B09  1   BOYS  2009 BRONZE EAST
September 19, 2021   Sunday
 8:00 AM   19708 UNIVERSAL SC WOLVES  2   FONTANA FC EMPIRE  4   BOYS  2005 BRONZE SOUTH
 10:00 AM   18259 UNIVERSAL SC B06 FORCE  3   FONTANA FC B2006  2   BOYS  2006 SILVER ELITE EAST
 11:45 AM   19925 UNIVERSAL SC BEAUMONT G05  1   TEAM USA BLACK  2   GIRLS  2005 SILVER EAST
 1:45 PM   19108 UNIVERSAL SC MOVAL ROYALS  3   MANCHESTER UNITED G06  0   GIRLS  2006 BRONZE EAST
 3:30 PM   17858 UNIVERSAL SC ROYALS  1   SD REAL MADRID BEAUMONT G07  6   GIRLS  2007 BRONZE EAST
September 25, 2021   Saturday
 8:00 AM   14859 INLAND UNITED SC SUAZO B09  0   HEMET JUVENTUS FC  12   BOYS  2009 BRONZE GAMMA
 9:40 AM   15729 IUSC CORONA EAGLES  1   FC MAN UNITED B2008  5   BOYS  2008 SILVER EAST
 11:20 AM   18663 INLAND UNITED SC RAMBAYON  1   CYSA PREMIER ACADEMY CB2006  3   BOYS  2006 BRONZE EAST
 1:00 PM   20395 INLAND UNITED SC BETO  4   CYSA PREMIER ACADEMY  3   BOYS  2004 SILVER EAST
September 26, 2021   Sunday
 8:00 AM   19119 UNIVERSAL SC MOVAL ROYALS  4   RIVERSIDE FC EMPIRE  1   GIRLS  2006 BRONZE EAST
 9:45 AM   18267 UNIVERSAL SC B06 FORCE  1   TITANS FC-INTER  0   BOYS  2006 SILVER ELITE EAST
 11:30 AM   17865 UNIVERSAL SC ROYALS  2   LEGENDS IE G07 ZUNIGA  1   GIRLS  2007 BRONZE EAST
 1:15 PM   16723 UNIVERSAL SC MOVAL SPARKS  0   DESERT UNITED G2008  4   GIRLS  2008 BRONZE EAST
October 2, 2021   Saturday
 8:00 AM   14822 INLAND UNITED SC AGUIAR B09  2   INLAND UNITED SC ARTURO B09  5   BOYS  2009 BRONZE EAST
 9:40 AM   16065 INLAND UNITED SC ACE-08  1   RIVERSIDE MGFM EAGLES  0   BOYS  2008 BRONZE EAST
 11:20 AM   14422 IUSC CORONA EAGLES  6   DCSC HESPERIA INZUNZA  1   BOYS  2009 SILVER EAST
 1:00 PM   15276 INLAND UNITED SC ESCUELAG09  0   INTER-AMERICA  1   GIRLS  2009 BRONZE EAST
October 3, 2021   Sunday
 8:00 AM   20838 UNIVERSAL SC MARAVILLAS  2   UNIVERSAL SC JUVENTUS  4   GIRLS  2004 SILVER EAST
 10:00 AM   19719 UNIVERSAL SC WOLVES  2   TEAM USA  4   BOYS  2005 BRONZE SOUTH
 12:00 PM   17871 UNIVERSAL SC ROYALS  1   PALM DESERT SC G07  1   GIRLS  2007 BRONZE EAST
 1:40 PM   16064 UNIVERSAL SC CALI SPURS  0   NATIVES RED  3   BOYS  2008 BRONZE EAST
 3:20 PM   18883 UNIVERSAL SC MOVAL  0   CVSC SM G06 VENOM  3   GIRLS  2006 GOLD
October 9, 2021   Saturday
 9:40 AM   14865 INLAND UNITED SC FABIAN  2   TITANS FC -CALDERA  0   BOYS  2009 BRONZE GAMMA
 11:30 AM   15742 IUSC CORONA EAGLES  2   FCA SC - B2008  2   BOYS  2008 SILVER EAST
 1:15 PM   16369 INLAND UNITED SC RUANO  0   DRAKO G2008  1   GIRLS  2008 SILVER ELITE SOUTH
October 10, 2021   Sunday
 8:00 AM   16068 UNIVERSAL SC DREAMERS  1   INLAND UNITED SC ACE-08  1   BOYS  2008 BRONZE EAST
 9:45 AM   20845 UNIVERSAL SC MARAVILLAS  0   AVSC STORM BLACK G04  1   GIRLS  2004 SILVER EAST
 11:45 AM   16067 UNIVERSAL SC TOWNGATE  0   TITANS FC-B08  1   BOYS  2008 BRONZE EAST
 1:30 PM   19730 UNIVERSAL SC WOLVES  0   DOWNEY CITY FC  7   BOYS  2005 BRONZE SOUTH
October 16, 2021   Saturday
 8:00 AM   16076 INLAND UNITED SC ACE-08     UNIVERSAL SC TOWNGATE     BOYS  2008 BRONZE EAST
 9:40 AM   14431 IUSC CORONA EAGLES     MILAN EFC ACADEMY B09 WHITE     BOYS  2009 SILVER EAST
 11:20 AM   15285 INLAND UNITED SC ESCUELAG09     RIALTO FIRE SC     GIRLS  2009 BRONZE EAST
 1:00 PM   18681 INLAND UNITED PLASCENCIA     INLAND UNITED SC RAMBAYON     BOYS  2006 BRONZE EAST
October 17, 2021   Sunday
 8:00 AM   19731 UNIVERSAL SC WOLVES     HEMET SAN JACINTO B05 ABEL     BOYS  2005 BRONZE SOUTH
 10:00 AM   17876 UNIVERSAL SC ROYALS     HEMET FC PREMIER ELITE     GIRLS  2007 BRONZE EAST
 11:45 AM   20407 UNIVERSAL SC DREAMERS     CYSA PREMIER ACADEMY     BOYS  2004 SILVER EAST
 1:45 PM   16733 UNIVERSAL SC MOVAL SPARKS     RIALTO FIRE     GIRLS  2008 BRONZE EAST
October 23, 2021   Saturday
 8:00 AM   18694 INLAND UNITED PLASCENCIA     LA ACADEMIA SC BEARDOWN     BOYS  2006 BRONZE EAST
 9:45 AM   16077 INLAND UNITED SC ACE-08     TITANS FC-B08     BOYS  2008 BRONZE EAST
 11:25 AM   14432 IUSC CORONA EAGLES     FURY FC - FROESE     BOYS  2009 SILVER EAST
 1:05 PM   15288 INLAND UNITED SC ESCUELAG09     LAZERS SC G09     GIRLS  2009 BRONZE EAST
 2:45 PM   15755 IUSC CORONA EAGLES     FONTANA FC DRU B2008     BOYS  2008 SILVER EAST
October 24, 2021   Sunday
 10:00 AM   16086 UNIVERSAL SC CALI SPURS     INLAND UNITED SC ACE-08     BOYS  2008 BRONZE EAST
 12:00 PM   18905 UNIVERSAL SC MOVAL     CVU G06 BLUE     GIRLS  2006 GOLD
October 31, 2021   Sunday
 8:00 AM   20856 UNIVERSAL SC MARAVILLAS     RIVERSIDE FC - G04 REIGN     GIRLS  2004 SILVER EAST
 10:00 AM   18291 UNIVERSAL SC B06 FORCE     HEMET JUVENTUS FC     BOYS  2006 SILVER ELITE EAST
 11:45 AM   20412 UNIVERSAL SC DREAMERS     FC MAN UNITED B2004 RED     BOYS  2004 SILVER EAST
November 6, 2021   Saturday
 8:00 AM   14879 INLAND UNITED SC SUAZO B09     INLAND UNITED SC FABIAN     BOYS  2009 BRONZE GAMMA
 9:40 AM   15768 IUSC CORONA EAGLES     MILAN EFC ACADEMY B08 II     BOYS  2008 SILVER EAST
 11:20 AM   18710 INLAND UNITED PLASCENCIA     RIVERSIDE MGFM B06     BOYS  2006 BRONZE EAST
November 7, 2021   Sunday
 8:00 AM   16745 UNIVERSAL SC MOVAL SPARKS     DRAKO G08 IE MM     GIRLS  2008 BRONZE EAST
 9:40 AM   16087 UNIVERSAL SC CALI SPURS     TITANS FC-B08     BOYS  2008 BRONZE EAST
November 13, 2021   Saturday
 8:00 AM   16095 INLAND UNITED SC ACE-08     CRUZEIRO 2008     BOYS  2008 BRONZE EAST
 9:40 AM   14446 IUSC CORONA EAGLES     TEAM USA BLUE     BOYS  2009 SILVER EAST
 1:20 PM   14838 INLAND UNITED SC AGUIAR B09     SD REAL MADRID BEAUMONT B09     BOYS  2009 BRONZE EAST
November 14, 2021   Sunday
 8:00 AM   17892 UNIVERSAL SC ROYALS     LEGENDS IE G07 ZUNIGA     GIRLS  2007 BRONZE EAST
 9:45 AM   20864 UNIVERSAL SC JUVENTUS     TITANS FC-SERVITAS     GIRLS  2004 SILVER EAST
 11:45 AM   16096 UNIVERSAL SC CALI SPURS     NATIVES     BOYS  2008 BRONZE EAST
 1:25 PM   16093 UNIVERSAL SC DREAMERS     NATIVES RED     BOYS  2008 BRONZE EAST
 3:05 PM   16094 UNIVERSAL SC TOWNGATE     PALM DESERT SC B08     BOYS  2008 BRONZE EAST
November 20, 2021   Saturday
 8:00 AM   14843 INLAND UNITED SC ARTURO B09     INLAND UNITED SC AGUIAR B09     BOYS  2009 BRONZE EAST
 9:40 AM   14884 INLAND UNITED SC SUAZO B09     TITANS FC -CALDERA     BOYS  2009 BRONZE GAMMA
 11:20 AM   14885 INLAND UNITED SC FABIAN     HEMET JUVENTUS FC     BOYS  2009 BRONZE GAMMA
November 21, 2021   Sunday
 8:00 AM   16752 UNIVERSAL SC MOVAL SPARKS     TITANS FC HERNANDEZ     GIRLS  2008 BRONZE EAST
 9:40 AM   19957 UNIVERSAL SC BEAUMONT G05     LA ACADEMIA SC BEARDOWN     GIRLS  2005 SILVER EAST
December 4, 2021   Saturday
 8:00 AM   16104 INLAND UNITED SC ACE-08     NATIVES RED     BOYS  2008 BRONZE EAST
 9:40 AM   15309 INLAND UNITED SC ESCUELAG09     DRAKO G2009     GIRLS  2009 BRONZE EAST
December 5, 2021   Sunday
 8:00 AM   16103 UNIVERSAL SC TOWNGATE     RIVERSIDE MGFM EAGLES     BOYS  2008 BRONZE EAST
 9:40 AM   16105 UNIVERSAL SC CALI SPURS     PALM DESERT SC B08     BOYS  2008 BRONZE EAST
December 11, 2021   Saturday
 11:20 AM   14889 INLAND UNITED SC SUAZO B09     FC CAL VELOCITY B09     BOYS  2009 BRONZE GAMMA
 1:00 PM   15793 IUSC CORONA EAGLES     COLTON AMERICA SC     BOYS  2008 SILVER EAST
 2:40 PM   14848 INLAND UNITED SC ARTURO B09     DESERT UNITED SC B09 WHITE     BOYS  2009 BRONZE EAST
December 12, 2021   Sunday
 8:00 AM   16111 UNIVERSAL SC DREAMERS     UNIVERSAL SC TOWNGATE     BOYS  2008 BRONZE EAST

A Red Circle