CSL Home Page
 

COAST SOCCER LEAGUE 2021


   
SAN BERNARDINO COMPLEX 7
Highland
TIME
 GAME  
HOME TEAM VISITING TEAM GROUP
September 11, 2021   Saturday
 8:00 AM   15120 RIVERSIDE MGFM LADYSPARTANS  1   TEAM USA  5   GIRLS  2009 SILVER EAST
 9:40 AM   16046 RIVERSIDE MGFM EAGLES  4   NATIVES RED  3   BOYS  2008 BRONZE EAST
 11:25 AM   19700 TEAM USA  5   PRO ALLIANCE FC  2   BOYS  2005 BRONZE SOUTH
 1:15 PM   10783 FC MAN UNITED G2004 RED  1   AUTOBAHN SC G04 BLUE  5   GIRLS  2004 GOLD
 3:00 PM   20470 NECAXA USA BRAVES  2   LA POWER FC B04 BENIGNO  2   BOYS  2004 SILVER SOUTH
September 12, 2021   Sunday
 8:00 AM   16047 RIVERSIDE MGFM EAGLES  2   TITANS FC-B08  4   BOYS  2008 BRONZE EAST
 9:40 AM   17449 RIVERSIDE MGFM SPARTANS  2   LA ACADEMIA S.C. YUCAIPA  2   BOYS  2007 BRONZE EAST
 11:25 AM   18644 RIVERSIDE MGFM B06  12   INLAND UNITED PLASCENCIA  0   BOYS  2006 BRONZE EAST
 1:00 PM   16812 GLENDALE FC B-2007 RED  2   TITANS FC-OROZCO  0   BOYS  2007 PREMIER
 2:45 PM   21023 ACADEMIA FCLA B02  2   CHIVAS SOCCER ACADEMY DSP03  1   BOYS  2002 GOLD
September 18, 2021   Saturday
 10:00 AM   20745 TITANS FC - SERVITAS  3   UIFC FUSION FC  2   GIRLS  2004 SILVER ELITE SOUTH
 12:15 PM   19703 FONTANA FC EMPIRE  1   DOWNEY CITY FC  2   BOYS  2005 BRONZE SOUTH
 2:15 PM   19500 FONTANA FC PACO 05  2   LEGENDS IE B05 ACADEMY LL  4   BOYS  2005 SILVER ELITE EAST
September 19, 2021   Sunday
 8:00 AM   17804 RIVERSIDE MGFM STRIKERS  1   UIFC CORONA WOLVES FC  2   GIRLS  2007 SILVER SOUTH
 9:45 AM   15126 RIVERSIDE MGFM LADYSPARTANS  0   DOWNTOWN LA SC G09  4   GIRLS  2009 SILVER EAST
 11:25 AM   18657 RIVERSIDE MGFM B06  1   DESERT UNITED WHITE B06  1   BOYS  2006 BRONZE EAST
 1:10 PM   17456 RIVERSIDE MGFM SPARTANS  0   SD REAL MADRID BEAUMONT B07  3   BOYS  2007 BRONZE EAST
 3:00 PM   17604 AVSC STORM RED G07  0   CYSA PREMIER COACHELLA G07  0   GIRLS  2007 PREMIER
October 9, 2021   Saturday
 8:00 AM   16069 RIVERSIDE MGFM EAGLES  3   UNIVERSAL SC CALI SPURS  2   BOYS  2008 BRONZE EAST
 9:40 AM   18683 RIVERSIDE MGFM B06  2   LA ACADEMIA SC BEARDOWN  0   BOYS  2006 BRONZE EAST
 11:25 AM   17823 RIVERSIDE MGFM STRIKERS  1   SPARTANS WHITTIER FC G07  1   GIRLS  2007 SILVER SOUTH
 1:00 PM   19512 TITANS FC BLACK  1   AVSC STORM RED B05  0   BOYS  2005 SILVER ELITE EAST
 3:00 PM   20243 DOWNTOWN LA SC BOYLE HEIGHT  1   FOOTHILL STORM B04  2   BOYS  2004 SILVER ELITE SOUTH
October 16, 2021   Saturday
 8:00 AM   30853 UIFC ATLETICO PREMIER FC     SOUTH BAY FALCONS GOLD B07     BOYS  2007 LEAGUE CUP
 9:30 AM   30856 TITANS FC-RED     FC MAN UNITED B2007 RED     BOYS  2007 LEAGUE CUP
 11:00 AM   30854 SOUTH BAY FALCONS GOLD B07     ANAHEIM FC B2007 KENNY     BOYS  2007 LEAGUE CUP
 12:30 PM   30857 FC MAN UNITED B2007 RED     CVU B07 BLUE     BOYS  2007 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30855 ANAHEIM FC B2007 KENNY     UIFC ATLETICO PREMIER FC     BOYS  2007 LEAGUE CUP
 3:30 PM   30858 CVU B07 BLUE     TITANS FC-RED     BOYS  2007 LEAGUE CUP
October 17, 2021   Sunday
 8:00 AM   20846 RIVERSIDE MGFM G04     AVSC STORM BLACK G04     GIRLS  2004 SILVER EAST
 10:00 AM   17830 RIVERSIDE MGFM STRIKERS     AC BREA G07 GOLD     GIRLS  2007 SILVER SOUTH
 11:45 AM   17474 RIVERSIDE MGFM SPARTANS     PALM DESERT SC B07 BLUE     BOYS  2007 BRONZE EAST
 1:30 PM   21222 MANCHESTER UNITED RED G03     CVU G03 RED     GIRLS  2002 GOLD
 3:30 PM   19624 MANCHESTER UNITED BO5     PUMAS USA 6316     BOYS  2005 SILVER SOUTH
October 23, 2021   Saturday
 8:00 AM   16080 RIVERSIDE MGFM EAGLES     CRUZEIRO 2008     BOYS  2008 BRONZE EAST
 9:40 AM   18696 RIVERSIDE MGFM B06     CYSA PREMIER ACADEMY CB2006     BOYS  2006 BRONZE EAST
 11:25 AM   15753 FC MAN UNITED B2008     FCA SC - B2008     BOYS  2008 SILVER EAST
 1:10 PM   18901 UNIVERSAL SC MOVAL     ALBION CC AV G06 ACADEMY     GIRLS  2006 GOLD
 2:45 PM   16736 DRAKO G08 IE MM     TITANS FC HERNANDEZ     GIRLS  2008 BRONZE EAST
October 24, 2021   Sunday
 8:00 AM   18697 RIVERSIDE MGFM B06     RIALTO FIRE     BOYS  2006 BRONZE EAST
 9:45 AM   16084 CRUZEIRO 2008     UNIVERSAL SC DREAMERS     BOYS  2008 BRONZE EAST
 11:25 AM   17190 TEAM USA B07 WHITE     RIVERSIDE FC     BOYS  2007 SILVER EAST
 1:15 PM   18630 INTER-AMERICA LA PUENTE     UIFC RISING STARS     BOYS  2006 BRONZE CENTRAL
 3:00 PM   17132 GLENDALE FC B-2007 BLACK     PACIFIC COAST SC B07 BLUE     BOYS  2007 SILVER BETA
October 30, 2021   Saturday
 8:00 AM   17479 RIVERSIDE MGFM SPARTANS     RIVERSIDE FC - B07 GUERRE     BOYS  2007 BRONZE EAST
 9:30 AM   30358 FC VALENCIA B09 SEALS SGV     INLAND UNITED SC SUAZO B09     BOYS  2009 LEAGUE CUP
 9:45 AM   17837 RIVERSIDE MGFM STRIKERS     LAUFA G2007     GIRLS  2007 SILVER SOUTH
 11:40 AM   20371 OLIMPICO FC - MAFO FC     AVSC STORM ELITE B04     BOYS  2004 SILVER ELITE EAST
 12:30 PM   30359 INLAND UNITED SC SUAZO B09     UIFC ANAHEIM PREMIER     BOYS  2009 LEAGUE CUP
 3:30 PM   30360 UIFC ANAHEIM PREMIER     FC VALENCIA B09 SEALS SGV     BOYS  2009 LEAGUE CUP
October 31, 2021   Sunday
 8:00 AM   20857 RIVERSIDE MGFM G04     TITANS FC-SERVITAS     GIRLS  2004 SILVER EAST
 10:00 AM   15144 RIVERSIDE MGFM LADYSPARTANS     REBELS IE-HD G09 RENTERIA     GIRLS  2009 SILVER EAST
 11:40 AM   16740 TITANS FC HERNANDEZ     RIALTO FIRE     GIRLS  2008 BRONZE EAST
November 7, 2021   Sunday
 8:00 AM   30994 DOWNTOWN LA SC SO BAY B05     TBA     BOYS  2005 LEAGUE CUP
 9:30 AM   30997 ANTELOPE VALLEY FC     TBA     BOYS  2005 LEAGUE CUP
 11:00 AM   30995 TBA     COLTON AMERICA SC     BOYS  2005 LEAGUE CUP
 12:30 PM   30998 TBA     NECAXA USA BLUE     BOYS  2005 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30996 COLTON AMERICA SC     DOWNTOWN LA SC SO BAY B05     BOYS  2005 LEAGUE CUP
 3:30 PM   30999 NECAXA USA BLUE     ANTELOPE VALLEY FC     BOYS  2005 LEAGUE CUP
November 13, 2021   Saturday
 8:00 AM   17844 RIVERSIDE MGFM STRIKERS     TEAM USA     GIRLS  2007 SILVER SOUTH
 9:45 AM   18719 RIVERSIDE MGFM B06     LA ACADEMIA S.C. ATHLETIC     BOYS  2006 BRONZE EAST
 11:30 AM   20862 RIVERSIDE MGFM G04     UNIVERSAL SC JUVENTUS     GIRLS  2004 SILVER EAST
November 14, 2021   Sunday
 8:00 AM   36041 BOCA OC B09 RW USL ACADEMY     TBA     BOYS  2009 LEAGUE CUP
 9:30 AM   36042 TBA     TBA     BOYS  2009 LEAGUE CUP
 11:00 AM   36043 LA ESPERANZA     TBA     BOYS  2009 LEAGUE CUP
 12:30 PM   36044 TBA     TBA     BOYS  2009 LEAGUE CUP
November 20, 2021   Saturday
 8:00 AM   19535 TITANS FC BLACK     FONTANA FC PACO 05     BOYS  2005 SILVER ELITE EAST
 10:00 AM   16101 RIVERSIDE MGFM EAGLES     UNIVERSAL SC DREAMERS     BOYS  2008 BRONZE EAST
 11:40 AM   16041 TITANS FC-RED     RANCHO CHALLENGE FC     BOYS  2008 BRONZE DELTA
 1:15 PM   38018 TBA     TBA     BOYS  2006 LEAGUE CUP
November 21, 2021   Sunday
 8:00 AM   15153 RIVERSIDE MGFM LADYSPARTANS     DOWNTOWN LA SC G09     GIRLS  2009 SILVER EAST
 2:00 PM   37027 TBA     TBA     BOYS  2009 LEAGUE CUP
 3:30 PM   37028 TBA     TBA     BOYS  2009 LEAGUE CUP
December 11, 2021   Saturday
 8:00 AM   16110 RIVERSIDE MGFM EAGLES     INLAND UNITED SC ACE-08     BOYS  2008 BRONZE EAST
 9:40 AM   15159 RIVERSIDE MGFM LADYSPARTANS     PALM DESERT SC G09     GIRLS  2009 SILVER EAST

A Red Circle