CSL Home Page
 

COAST SOCCER LEAGUE 2021


   
SAN BERNARDINO COMPLEX 10
Highland
TIME
 GAME  
HOME TEAM VISITING TEAM GROUP
September 12, 2021   Sunday
 8:00 AM   14409 TEAM USA BLUE  2   DCSC HESPERIA MORAN  3   BOYS  2009 SILVER EAST
 9:40 AM   17797 TEAM USA  2   UIFC CORONA WOLVES FC  2   GIRLS  2007 SILVER SOUTH
 11:25 AM   17154 TEAM USA B07 WHITE  3   INTER-AMERICA SGV AZTECS  1   BOYS  2007 SILVER EAST
 1:10 PM   15718 TEAM USA - BLUE  2   FC MAN UNITED B2008  0   BOYS  2008 SILVER EAST
 2:50 PM   14126 TEAM USA WHITE  0   LA ESPERANZA  3   BOYS  2009 GOLD
September 18, 2021   Saturday
 8:00 AM   17155 TEAM USA B07 WHITE  1   COLTON AMERICA SC  0   BOYS  2007 SILVER EAST
 9:45 AM   19701 TEAM USA  2   HEMET SAN JACINTO B05 ABEL  0   BOYS  2005 BRONZE SOUTH
 11:45 AM   20346 OLIMPICO FC - MAFO FC  2   RIVERSIDE 2004 RAMIRO  1   BOYS  2004 SILVER ELITE EAST
 1:45 PM   19396 INTER-AMERICA GALACTICOS FC  0   UIFC EAST LA B05  4   BOYS  2005 SILVER ELITE SOUTH
September 19, 2021   Sunday
 8:00 AM   14125 TEAM USA WHITE  1   LA MONSTERS/WILMINGTON JRS  4   BOYS  2009 GOLD
 9:45 AM   17806 TEAM USA  5   MILAN EFC ACADEMY G07 I  1   GIRLS  2007 SILVER SOUTH
 11:30 AM   15127 TEAM USA  1   PALM DESERT SC G09  1   GIRLS  2009 SILVER EAST
 1:15 PM   15721 FONTANA FC DRU B2008  9   SWSC B2008 BLUE  0   BOYS  2008 SILVER EAST
 3:10 PM   18656 CRUZEIRO 2006  3   LA ACADEMIA S.C. ATHLETIC  2   BOYS  2006 BRONZE EAST
September 25, 2021   Saturday
 8:00 AM   17164 TEAM USA B07 WHITE  5   MILAN EFC ACADEMY B07 BLACK  0   BOYS  2007 SILVER EAST
 9:45 AM   14418 TEAM USA BLUE  3   IUSC CORONA EAGLES  5   BOYS  2009 SILVER EAST
 11:25 AM   17807 TEAM USA  6   SPARTANS WHITTIER FC G07  2   GIRLS  2007 SILVER SOUTH
 1:10 PM   15731 TEAM USA - BLUE  3   FCA SC - B2008  0   BOYS  2008 SILVER EAST
 2:50 PM   14135 TEAM USA WHITE  3   HG EAGLES  0   BOYS  2009 GOLD
September 26, 2021   Sunday
 8:00 AM   18990 HEMET JUVENTUS FURY  2   TITANS FC - REDLANDS  1   GIRLS  2006 SILVER EAST
 9:45 AM   19712 TEAM USA  2   DOWNEY CITY FC  6   BOYS  2005 BRONZE SOUTH
 11:45 AM   18669 CRUZEIRO 2006  3   PALM DESERT SC B06  1   BOYS  2006 BRONZE EAST
 1:45 PM   19926 TEAM USA BLACK  7   DCSC APPLE VALLEY BLODGETT  5   GIRLS  2005 SILVER EAST
 3:45 PM   16936 CD INDEPENDIENTE B07GREEN  0   CUSC 07 BLUE  1   BOYS  2007 SILVER ELITE SOUTH
October 2, 2021   Saturday
 8:00 AM   17816 TEAM USA  7   RIVERSIDE MGFM STRIKERS  1   GIRLS  2007 SILVER SOUTH
 9:45 AM   17173 TEAM USA B07 WHITE  5   CELTIC EUROPA  1   BOYS  2007 SILVER EAST
 11:30 AM   15134 TEAM USA  5   REBELS IE-HD G09 RENTERIA  0   GIRLS  2009 SILVER EAST
 1:05 PM   15081 COLTON AMERICA SC  2   CYSA PREMIER COACHELLA  2   GIRLS  2009 GOLD SOUTH
October 9, 2021   Saturday
 8:00 AM   15744 TEAM USA - BLUE  1   FONTANA FC DRU B2008  0   BOYS  2008 SILVER EAST
 9:40 AM   15135 TEAM USA  1   RIVERSIDE MGFM LADYSPARTANS  0   GIRLS  2009 SILVER EAST
 11:30 AM   17825 UIFC CORONA WOLVES FC  4   TEAM USA  2   GIRLS  2007 SILVER SOUTH
 1:20 PM   19723 TEAM USA  8   PUMAS LA HABRA FC - WHITE  0   BOYS  2005 BRONZE SOUTH
 3:20 PM   14427 TEAM USA BLUE  0   DESERT UNITED B2009 RED  4   BOYS  2009 SILVER EAST
October 10, 2021   Sunday
 8:00 AM   18689 INLAND UNITED SC RAMBAYON  1   LA ACADEMIA S.C. ATHLETIC  3   BOYS  2006 BRONZE EAST
 9:45 AM   18997 INLAND UNITED SC ERNESTO  1   DCSC BARSTOW KING  1   GIRLS  2006 SILVER EAST
October 16, 2021   Saturday
 8:00 AM   15284 HEMET FC PREMIER ELITE     DRAKO G2009     GIRLS  2009 BRONZE EAST
 9:40 AM   15140 TEAM USA     DOWNTOWN LA SC G09     GIRLS  2009 SILVER EAST
 11:20 AM   16073 CRUZEIRO 2008     NATIVES RED     BOYS  2008 BRONZE EAST
 1:00 PM   14870 TITANS FC -CALDERA     HEMET JUVENTUS FC     BOYS  2009 BRONZE GAMMA
 2:40 PM   16072 TITANS FC-B08     PALM DESERT SC B08     BOYS  2008 BRONZE EAST
October 17, 2021   Sunday
 8:00 AM   19734 TEAM USA     PUMAS LA HABRA FC - BLUE     BOYS  2005 BRONZE SOUTH
 10:00 AM   17828 TEAM USA     LAUFA G2007     GIRLS  2007 SILVER SOUTH
 11:40 AM   20594 CRUZEIRO 2004     FUTBOL LEGACY LANCERS     BOYS  2004 BRONZE SOUTH
 1:40 PM   20595 MANCHESTER UNITED B04     ANAHUAK CYPRESS FC     BOYS  2004 BRONZE SOUTH
October 23, 2021   Saturday
 8:00 AM   18695 CRUZEIRO 2006     NATIVES     BOYS  2006 BRONZE EAST
 9:45 AM   15757 TEAM USA - BLUE     MILAN EFC ACADEMY B08 II     BOYS  2008 SILVER EAST
 11:25 AM   14435 TEAM USA BLUE     DCSC HESPERIA INZUNZA     BOYS  2009 SILVER EAST
 1:15 PM   21227 MANCHESTER UNITED RED G03     CENTRAL COAST UTD GREEN     GIRLS  2002 GOLD
 3:15 PM   15289 HEMET FC PREMIER ELITE     RIALTO FIRE SC     GIRLS  2009 BRONZE EAST
October 24, 2021   Sunday
 8:00 AM   30643 BF310 G2008     RANGERS FC SOOTER 09     GIRLS  2008 LEAGUE CUP
 9:30 AM   31102 ANTELOPE VALLEY FC 2731     ANAHUAK NE LOS ANGELES FC     BOYS  2002 LEAGUE CUP
 11:00 AM   30644 RANGERS FC SOOTER 09     BARCELONA CALIF G2008     GIRLS  2008 LEAGUE CUP
 12:30 PM   31103 ANAHUAK NE LOS ANGELES FC     LA ACADEMIA S.C. YUCAIPA     BOYS  2002 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30645 BARCELONA CALIF G2008     BF310 G2008     GIRLS  2008 LEAGUE CUP
 3:30 PM   31104 LA ACADEMIA S.C. YUCAIPA     ANTELOPE VALLEY FC 2731     BOYS  2002 LEAGUE CUP
October 31, 2021   Sunday
 8:00 AM   15145 TEAM USA     FURY FC - SANTIAGO     GIRLS  2009 SILVER EAST
 9:40 AM   18708 CRUZEIRO 2006     RIVERSIDE MGFM B06     BOYS  2006 BRONZE EAST
November 6, 2021   Saturday
 8:00 AM   17197 TEAM USA B07 WHITE     TITANS FC-RED     BOYS  2007 SILVER EAST
 9:45 AM   14442 TEAM USA BLUE     MILAN EFC ACADEMY B09 WHITE     BOYS  2009 SILVER EAST
 11:25 AM   17842 TEAM USA     UIFC MADRID     GIRLS  2007 SILVER SOUTH
 1:10 PM   14157 TEAM USA WHITE     XPLOSION SC B09 BLACK     BOYS  2009 GOLD
November 7, 2021   Sunday
 7:30 AM   15296 HEMET FC PREMIER ELITE     MILAN EFC ACADEMY G09 I     GIRLS  2009 BRONZE EAST
 9:00 AM   30427 OLIMPICO FC- MAFO FC B09     TBA     BOYS  2009 LEAGUE CUP
 10:30 AM   20376 OLIMPICO FC - MAFO FC     FC MAN UNITED B2004     BOYS  2004 SILVER ELITE EAST
 12:05 PM   30428 TBA     UNITED RC BLUE     BOYS  2009 LEAGUE CUP
 1:35 PM   18709 CRUZEIRO 2006     RIALTO FIRE     BOYS  2006 BRONZE EAST
 3:15 PM   30429 UNITED RC BLUE     OLIMPICO FC- MAFO FC B09     BOYS  2009 LEAGUE CUP
November 13, 2021   Saturday
 8:00 AM   15771 TEAM USA - BLUE     IUSC CORONA EAGLES     BOYS  2008 SILVER EAST
 9:40 AM   18720 CRUZEIRO 2006     INLAND UNITED PLASCENCIA     BOYS  2006 BRONZE EAST
 11:25 AM   20608 CRUZEIRO 2004     MANCHESTER UNITED B04     BOYS  2004 BRONZE SOUTH
November 14, 2021   Sunday
 8:00 AM   17204 TEAM USA B07 WHITE     SANTA ANITA SC 5962     BOYS  2007 SILVER EAST
 9:45 AM   17849 TEAM USA     AC BREA G07 GOLD     GIRLS  2007 SILVER SOUTH
November 20, 2021   Saturday
 8:00 AM   15780 TEAM USA - BLUE     COLTON AMERICA SC     BOYS  2008 SILVER EAST
 9:40 AM   14164 TEAM USA WHITE     ANAHEIM FC B2009 PDA     BOYS  2009 GOLD
 11:20 AM   14449 TEAM USA BLUE     NITEMARES HINCHAS UNITED FC     BOYS  2009 SILVER EAST
November 21, 2021   Sunday
 8:00 AM   15154 TEAM USA     PALM DESERT SC G09     GIRLS  2009 SILVER EAST
 9:40 AM   15303 HEMET FC PREMIER ELITE     DCSC AV HARVEY     GIRLS  2009 BRONZE EAST
December 11, 2021   Saturday
 8:00 AM   15161 TEAM USA     REBELS IE-HD G09 RENTERIA     GIRLS  2009 SILVER EAST
 9:40 AM   15791 TEAM USA - BLUE     DCSC BARSTOW CARVALLO     BOYS  2008 SILVER EAST

A Red Circle