CSL Home Page
 

COAST SOCCER LEAGUE 2021


   
LANCASTER COMPLEX 29
Lancaster
TIME
 GAME  
HOME TEAM VISITING TEAM GROUP
September 12, 2021   Sunday
 9:00 AM   17637 EXTREME SOCCER CLUB  4   CALIFORNIA ELITE SC G07  3   GIRLS  2007 GOLD NORTH
 10:40 AM   16159 ALBION CC AV B08 ACADEMY  1   FUTBOL FOUNDATION B08 EB  1   BOYS  2008 BRONZE NORTH
 12:20 PM   19017 ROADRUNNERS FC AV G06  1   GLENDALE FC G-2006 RED  3   GIRLS  2006 SILVER NORTH
 2:00 PM   17098 EXTREME SOCCER CLUB  2   DOWNTOWN LA SC B07 PURPLE  8   BOYS  2007 SILVER BETA
 3:40 PM   17492 EXTREME SOCCER CLUB BLACK  0   PRO ALLIANCE FC  4   BOYS  2007 BRONZE NORTH
September 18, 2021   Saturday
 9:45 AM   20420 SC ANTELOPE ARSENAL  10   CALIFORNIA UNITED FC  1   BOYS  2004 SILVER NORTH
 11:45 AM   19018 ROADRUNNERS FC AV G06  3   CVU G06 WHITE  0   GIRLS  2006 SILVER NORTH
 1:30 PM   19966 ROADRUNNERS FC AV G05 WHITE  2   UNITED RC BLUE  0   GIRLS  2005 SILVER NORTH
 3:30 PM   18054 ANTELOPE VALLEY FC  2   OXNARD UNITED SC  5   BOYS  2006 GOLD NORTH
September 19, 2021   Sunday
 8:00 AM   19029 ANTELOPE VALLEY FC 3777  1   ROADRUNNERS FC AV G06  2   GIRLS  2006 SILVER NORTH
 9:45 AM   20133 ANTELOPE VALLEY DIRT DEVILS  1   CRUSADERS FC B04  2   BOYS  2004 GOLD NORTH
 1:45 PM   19653 ALBION CC AV B05 ACADEMY  3   LEGENDS FUTBOL ACADEMY  7   BOYS  2005 BRONZE NORTH
September 25, 2021   Saturday
 8:00 AM   18742 SC ANTELOPE  0   ALBION CC AV B06 PREMIER II  2   BOYS  2006 BRONZE NORTH
 9:45 AM   16170 ALBION CC AV B08 ACADEMY  5   FARWEST DYNAMO LA B08 PUMA  0   BOYS  2008 BRONZE NORTH
 11:30 AM   18061 ANTELOPE VALLEY FC  0   CVU B06 RED  6   BOYS  2006 GOLD NORTH
 1:15 PM   10722 SC ANTELOPE ARSENAL  2   SPORTING FC B2004  1   BOYS  2004 SILVER NORTH
October 2, 2021   Saturday
 8:00 AM   15810 LIGHTNING SC MEX  6   GVFC PACIFIC SC  2   BOYS  2008 SILVER NORTH
 9:40 AM   19171 ALBION CC AV G06 PREMIER I  2   ALBION CC AV G06 PREMIER  1   GIRLS  2006 BRONZE NORTH
 11:25 AM   18226 ALBION CC AV PREMIER I  3   LAUFA B2006  0   BOYS  2006 SILVER ELITE NORTH
 1:10 PM   18888 ALBION CC AV G06 ACADEMY  1   VC FUSION YSA  2   GIRLS  2006 GOLD
October 3, 2021   Sunday
 11:00 AM   17234 ALBION CC AV B07 ACADEMY  6   CVU B07 BLUE  1   BOYS  2007 SILVER NORTH
 12:30 PM   19664 ALBION CC AV B05 ACADEMY  0   PREMIER SC  8   BOYS  2005 BRONZE NORTH
 2:15 PM   21001 ANTELOPE VALLEY FC 2731  6   ANTELOPE VALLEY FC 9562  0   BOYS  2002 PREMIER
October 9, 2021   Saturday
 8:00 AM   16181 ALBION CC AV B08 ACADEMY  1   GVFC NH JUVENTUS  4   BOYS  2008 BRONZE NORTH
 9:40 AM   18752 SC ANTELOPE  10   GLENDALE FC B-2006 BLACK  0   BOYS  2006 BRONZE NORTH
 1:25 PM   19980 ROADRUNNERS FC AV G05  5   UNITED RC BLUE  1   GIRLS  2005 SILVER NORTH
 3:20 PM   16890 ANTELOPE VALLEY FC B07BLK  2   LA ESPERANZA  4   BOYS  2007 GOLD
October 10, 2021   Sunday
 8:00 AM   19984 ROADRUNNERS FC AV G05 WHITE  3   ROADRUNNERS FC AV G05  1   GIRLS  2005 SILVER NORTH
 10:00 AM   18757 SC ANTELOPE  1   PREMIER SC  2   BOYS  2006 BRONZE NORTH
October 17, 2021   Sunday
 9:00 AM   19989 ROADRUNNERS FC AV G05     SOUTH VALLEY SURF G05 WHITE     GIRLS  2005 SILVER NORTH
 11:00 AM   20457 SC ANTELOPE ARSENAL     VENTURA FC REDS     BOYS  2004 SILVER NORTH
October 23, 2021   Saturday
 8:00 AM   16192 ALBION CC AV B08 ACADEMY     GSA PLAYMAKERS B2008     BOYS  2008 BRONZE NORTH
 9:40 AM   16191 ROADRUNNERS FC AV B08     JEWEL CITY UNITED B2008     BOYS  2008 BRONZE NORTH
 11:15 AM   20153 ANTELOPE VALLEY DIRT DEVILS     NVSC BREAKAWAY B04     BOYS  2004 GOLD NORTH
 1:15 PM   15343 ANTELOPE VALLEY FC WARRIORS     CVU G09 BLUE     GIRLS  2009 BRONZE NORTH
 3:00 PM   19062 ANTELOPE VALLEY FC 3777     UNITED RC BLUE     GIRLS  2006 SILVER NORTH
October 24, 2021   Sunday
 8:00 AM   30625 CALIFORNIA UNITED FC     DCSC BARSTOW CHACO     GIRLS  2008 LEAGUE CUP
 9:30 AM   31114 LIGHTNING SC G02     DOWNTOWN LA BOYLE HGHTS 03     GIRLS  2002 LEAGUE CUP
 11:00 AM   30626 DCSC BARSTOW CHACO     LA ESPERANZA SB CYCLONES     GIRLS  2008 LEAGUE CUP
 12:30 PM   31115 DOWNTOWN LA BOYLE HGHTS 03     SANTA ANITA SC 1785 G03     GIRLS  2002 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30627 LA ESPERANZA SB CYCLONES     CALIFORNIA UNITED FC     GIRLS  2008 LEAGUE CUP
 3:30 PM   31116 SANTA ANITA SC 1785 G03     LIGHTNING SC G02     GIRLS  2002 LEAGUE CUP
October 31, 2021   Sunday
 10:00 AM   15350 ANTELOPE VALLEY FC WARRIORS     MOORPARK EXPRESS FRANCIS     GIRLS  2009 BRONZE NORTH
 11:35 AM   19995 ROADRUNNERS FC AV G05 WHITE     CVU G05 WHITE     GIRLS  2005 SILVER NORTH
 1:35 PM   20467 SC ANTELOPE ARSENAL     SANTOS LAGUNA OXNARD 4738     BOYS  2004 SILVER NORTH
November 6, 2021   Saturday
 9:45 AM   16203 ALBION CC AV B08 ACADEMY     PREMIER SC 2008 GREEN     BOYS  2008 BRONZE NORTH
 11:30 AM   16202 ROADRUNNERS FC AV B08     JUGGLE THE WORLD MVPFC     BOYS  2008 BRONZE NORTH
 1:15 PM   21157 CALIFORNIA ELITE SC B02     ANAHUAK NE LOS ANGELES FC     BOYS  2002 SILVER ELITE NORTH
 3:15 PM   19083 ROADRUNNERS FC AV G06     MSA FC UNITED     GIRLS  2006 SILVER NORTH
November 13, 2021   Saturday
 12:00 PM   18754 SC ANTELOPE     GVFC BALBOA UNITED     BOYS  2006 BRONZE NORTH

A Red Circle