TIME |
GAME |
HOME TEAM |
VISITING TEAM |
FIELD |
SEPTEMBER 7, 2019 Saturday |
8:00 AM |
16118 |
PARAMOUNT FC INTENSITY
4 |
HG EAGLES
1 |
PARAMOUNT HS WEST SS
|
9:30 AM |
16115 |
PUMAS USA REAL JUVENIL
4 |
AC BREA B08 GOLD
1 |
WALTER KNOTT SS2
|
10:00 AM |
16111 |
PUMAS LA HABRA
4 |
XPLOSION SC B08 BLACK
1 |
OSORNIO PARK
|
12:30 PM |
16106 |
UIFC LAGUNA SL
2 |
UNITED PACIFIC RED
1 |
EXCELSIOR HS 4SS 9 V 9
|
SEPTEMBER 14, 2019 Saturday |
8:00 AM |
16100 |
PUMAS LA HABRA
1 |
UIFC LAGUNA SL
6 |
OSORNIO PARK
|
9:30 AM |
16116 |
XPLOSION SC B08 BLACK
1 |
PUMAS USA REAL JUVENIL
4 |
SORENSEN SCIENCE ACAD 9V9
|
11:00 AM |
16119 |
AC BREA B08 GOLD
0 |
PARAMOUNT FC INTENSITY
4 |
BREA SPORTS PARK 5 (9V9)
|
12:00 PM |
16124 |
UNITED PACIFIC RED
8 |
HG EAGLES
1 |
ROSSMOOR ELEMENTARY SS
|
SEPTEMBER 15, 2019 Sunday |
8:00 AM |
16101 |
UIFC LAGUNA SL
3 |
PUMAS USA REAL JUVENIL
6 |
GLAZIER ELEMENTARY 1
|
9:30 AM |
16122 |
HG EAGLES
0 |
AC BREA B08 GOLD
2 |
FURGESON ELEMENTARY SS
|
11:40 AM |
16112 |
PUMAS LA HABRA
0 |
UNITED PACIFIC RED
8 |
OSORNIO PARK
|
12:00 PM |
16120 |
PARAMOUNT FC INTENSITY
10 |
XPLOSION SC B08 BLACK
1 |
PARAMOUNT HS WEST SS
|
SEPTEMBER 21, 2019 Saturday |
8:00 AM |
16107 |
PUMAS USA REAL JUVENIL
6 |
PUMAS LA HABRA
1 |
WALTER KNOTT SS2
|
9:00 AM |
16126 |
UNITED PACIFIC RED
7 |
AC BREA B08 GOLD
3 |
ROSSMOOR ELEMENTARY SS
|
11:45 AM |
16102 |
PARAMOUNT FC INTENSITY
1 |
UIFC LAGUNA SL
2 |
PARAMOUNT HS WEST SS
|
2:00 PM |
16123 |
XPLOSION SC B08 BLACK
0 |
HG EAGLES
0 |
SORENSEN SCIENCE ACAD 9V9
|
SEPTEMBER 28, 2019 Saturday |
8:00 AM |
16125 |
AC BREA B08 GOLD
3 |
XPLOSION SC B08 BLACK
2 |
BREA SPORTS PARK 5 (9V9)
|
8:00 AM |
16108 |
PUMAS LA HABRA
1 |
PARAMOUNT FC INTENSITY
6 |
OSORNIO PARK
|
9:30 AM |
16117 |
PUMAS USA REAL JUVENIL
4 |
UNITED PACIFIC RED
5 |
WALTER KNOTT SS2
|
2:00 PM |
16103 |
UIFC LAGUNA SL
5 |
HG EAGLES
0 |
EXCELSIOR HS 4SS 9 V 9
|
SEPTEMBER 29, 2019 Sunday |
8:00 AM |
16109 |
HG EAGLES
1 |
PUMAS LA HABRA
1 |
FURGESON ELEMENTARY SS
|
12:00 PM |
16127 |
UNITED PACIFIC RED
8 |
XPLOSION SC B08 BLACK
3 |
ROSSMOOR ELEMENTARY SS
|
12:15 PM |
16104 |
AC BREA B08 GOLD
0 |
UIFC LAGUNA SL
0 |
BREA SPORTS PARK 5 (9V9)
|
1:00 PM |
16113 |
PARAMOUNT FC INTENSITY
3 |
PUMAS USA REAL JUVENIL
4 |
PARAMOUNT HS WEST SS
|
OCTOBER 5, 2019 Saturday |
8:00 AM |
16110 |
PUMAS LA HABRA
0 |
AC BREA B08 GOLD
4 |
OSORNIO PARK
|
8:00 AM |
16121 |
PARAMOUNT FC INTENSITY
4 |
UNITED PACIFIC RED
1 |
PARAMOUNT HS WEST SS
|
9:30 AM |
16114 |
PUMAS USA REAL JUVENIL
6 |
HG EAGLES
1 |
WALTER KNOTT SS2
|
12:30 PM |
16105 |
UIFC LAGUNA SL
5 |
XPLOSION SC B08 BLACK
1 |
EXCELSIOR HS 4SS 9 V 9
|
OCTOBER 12, 2019 Saturday |
9:30 AM |
16139 |
XPLOSION SC B08 BLACK
4 |
PUMAS LA HABRA
1 |
SORENSEN SCIENCE ACAD 9V9
|
10:30 AM |
16146 |
HG EAGLES
0 |
PARAMOUNT FC INTENSITY
3 |
FURGESON ELEMENTARY SS
|
12:30 PM |
16143 |
AC BREA B08 GOLD
2 |
PUMAS USA REAL JUVENIL
3 |
BREA SPORTS PARK 5 (9V9)
|
1:30 PM |
16134 |
UNITED PACIFIC RED
3 |
UIFC LAGUNA SL
3 |
ROSSMOOR ELEMENTARY SS
|
OCTOBER 19, 2019 Saturday |
9:30 AM |
16152 |
HG EAGLES
1 |
UNITED PACIFIC RED
5 |
FURGESON ELEMENTARY SS
|
10:45 AM |
16147 |
PARAMOUNT FC INTENSITY
1 |
AC BREA B08 GOLD
0 |
PARAMOUNT HS WEST SS
|
11:00 AM |
16128 |
UIFC LAGUNA SL
4 |
PUMAS LA HABRA
0 |
EXCELSIOR HS 4SS 9 V 9
|
4:00 PM |
16144 |
PUMAS USA REAL JUVENIL
1 |
XPLOSION SC B08 BLACK
1 |
WALTER KNOTT SS2
|
OCTOBER 26, 2019 Saturday |
9:00 AM |
16140 |
UNITED PACIFIC RED
8 |
PUMAS LA HABRA
1 |
ROSSMOOR ELEMENTARY SS
|
11:00 AM |
16129 |
PUMAS USA REAL JUVENIL
1 |
UIFC LAGUNA SL
3 |
WALTER KNOTT SS2
|
12:15 PM |
16150 |
AC BREA B08 GOLD
4 |
HG EAGLES
0 |
BREA SPORTS PARK 5 (9V9)
|
2:00 PM |
16148 |
XPLOSION SC B08 BLACK
2 |
PARAMOUNT FC INTENSITY
8 |
SORENSEN SCIENCE ACAD 9V9
|
NOVEMBER 2, 2019 Saturday |
8:00 AM |
16135 |
PUMAS LA HABRA
0 |
PUMAS USA REAL JUVENIL
7 |
OSORNIO PARK
|
9:30 AM |
16151 |
HG EAGLES
3 |
XPLOSION SC B08 BLACK
1 |
FURGESON ELEMENTARY SS
|
9:30 AM |
16130 |
UIFC LAGUNA SL
2 |
PARAMOUNT FC INTENSITY
4 |
EXCELSIOR HS 4SS 9 V 9
|
2:00 PM |
16154 |
AC BREA B08 GOLD
1 |
UNITED PACIFIC RED
3 |
BREA SPORTS PARK 5 (9V9)
|
NOVEMBER 9, 2019 Saturday |
9:30 AM |
16153 |
XPLOSION SC B08 BLACK
2 |
AC BREA B08 GOLD
5 |
SORENSEN SCIENCE ACAD 9V9
|
10:30 AM |
16145 |
UNITED PACIFIC RED
2 |
PUMAS USA REAL JUVENIL
6 |
ROSSMOOR ELEMENTARY SS
|
10:30 AM |
16136 |
PARAMOUNT FC INTENSITY
7 |
PUMAS LA HABRA
0 |
PARAMOUNT HS WEST SS
|
1:30 PM |
16131 |
HG EAGLES
0 |
UIFC LAGUNA SL
0 |
FURGESON ELEMENTARY SS
|
NOVEMBER 16, 2019 Saturday |
8:00 AM |
16137 |
PUMAS LA HABRA
2 |
HG EAGLES
3 |
OSORNIO PARK
|
8:00 AM |
16155 |
XPLOSION SC B08 BLACK
1 |
UNITED PACIFIC RED
7 |
SORENSEN SCIENCE ACAD 9V9
|
9:30 AM |
16132 |
UIFC LAGUNA SL
3 |
AC BREA B08 GOLD
1 |
EXCELSIOR HS 4SS 9 V 9
|
2:00 PM |
16141 |
PUMAS USA REAL JUVENIL
4 |
PARAMOUNT FC INTENSITY
2 |
WALTER KNOTT SS2
|
NOVEMBER 23, 2019 Saturday |
10:45 AM |
16142 |
HG EAGLES
0 |
PUMAS USA REAL JUVENIL
4 |
FURGESON ELEMENTARY SS
|
11:00 AM |
16138 |
AC BREA B08 GOLD
4 |
PUMAS LA HABRA
1 |
BREA SPORTS PARK 5 (9V9)
|
12:00 PM |
16149 |
UNITED PACIFIC RED
3 |
PARAMOUNT FC INTENSITY
5 |
ROSSMOOR ELEMENTARY SS
|
12:30 PM |
16133 |
XPLOSION SC B08 BLACK
1 |
UIFC LAGUNA SL
3 |
SORENSEN SCIENCE ACAD 9V9
|
|