Girls 2008
 • 
DATE TIME GAME HOME VISITORS FIELD
Oct 24 Sun 8:00 AM 30624 Desert United G2008 Xplosion SC G08 San Bernardino Complex 17
Oct 24 Sun 8:00 AM 30625 California United FC DCSC Barstow Chaco Lancaster Complex 29
Oct 24 Sun 8:00 AM 30628 CVU G08 Red Simi Valley Eclipse Wood Ranch
Oct 24 Sun 8:00 AM 30639 LA Power FC G08 Extreme Soccer Club San Bernardino Complex 1
Oct 24 Sun 8:00 AM 30640 West Covina FC South Valley Surf G08 White Edgewood High School
Oct 24 Sun 8:00 AM 30643 BF310 G2008 Rangers FC Sooter 09 San Bernardino Complex 10
Oct 24 Sun 9:00 AM 30634 Albion CC G08 Academy CVU G08 White Thousand Oaks Park #1
Oct 24 Sun 9:30 AM 30631 Santa Anita SC Universal SC Moval Sparks San Bernardino Complex 16
Oct 24 Sun 11:00 AM 30623 Oxnard Real AC Desert United G2008 San Bernardino Complex 17
Oct 24 Sun 11:00 AM 30626 DCSC Barstow Chaco La Esperanza SB Cyclones Lancaster Complex 29
Oct 24 Sun 11:00 AM 30630 Rialto Fire CVU G08 Red Wood Ranch
Oct 24 Sun 11:00 AM 30638 California Elite SC G08 LA Power FC G08 San Bernardino Complex 1
Oct 24 Sun 11:00 AM 30641 South Valley Surf G08 White Drako G08 IE MM Edgewood High School
Oct 24 Sun 11:00 AM 30644 Rangers FC Sooter 09 Barcelona Calif G2008 San Bernardino Complex 10
Oct 24 Sun 12:00 PM 30635 CVU G08 White DCSC Hesperia Moran Thousand Oaks Park #1
Oct 24 Sun 12:30 PM 30632 Universal SC Moval Sparks Orange County United G08 San Bernardino Complex 16
Oct 24 Sun 2:00 PM 30622 Xplosion SC G08 Oxnard Real AC San Bernardino Complex 17
Oct 24 Sun 2:00 PM 30627 La Esperanza SB Cyclones California United FC Lancaster Complex 29
Oct 24 Sun 2:00 PM 30629 Simi Valley Eclipse Rialto Fire Wood Ranch
Oct 24 Sun 2:00 PM 30637 Extreme Soccer Club California Elite SC G08 San Bernardino Complex 1
Oct 24 Sun 2:00 PM 30642 Drako G08 IE MM West Covina FC Edgewood High School
Oct 24 Sun 2:00 PM 30645 Barcelona Calif G2008 BF310 G2008 San Bernardino Complex 10
Oct 24 Sun 3:00 PM 30636 DCSC Hesperia Moran Albion CC G08 Academy Thousand Oaks Park #1
Oct 24 Sun 3:30 PM 30633 Orange County United G08 Santa Anita SC San Bernardino Complex 16
Nov 13 Sat 8:00 AM 30646 Albion CC AV G08 Academy Winner of Pool AA Great Park Field #05
Nov 13 Sat 8:00 AM 30652 AVSC Storm Red G08 Winner of Pool AC Great Park Field #06
Nov 13 Sat 8:00 AM 30658 FC Valencia G08 SWAP SGV Winner of Pool AE Great Park Field #08
Nov 13 Sat 8:00 AM 30664 Oxnard United SC Winner of Pool AG Great Park Field #09
Nov 13 Sat 9:30 AM 30649 CVU G08 Blue Winner of Pool AB Great Park Field #05
Nov 13 Sat 9:30 AM 30655 EDA Winner of Pool AD Great Park Field #06
Nov 13 Sat 9:30 AM 30661 Celtic Shamrocks Winner of Pool AF Great Park Field #08
Nov 13 Sat 9:30 AM 30667 Drako G08 IE Winner of Pool AH Great Park Field #09
Nov 13 Sat 11:00 AM 30647 Winner of Pool AA Eagles Black Great Park Field #05
Nov 13 Sat 11:00 AM 30653 Winner of Pool AC Palm Desert SC G08 Great Park Field #06
Nov 13 Sat 11:00 AM 30659 Winner of Pool AE Hemet Juventus FC Great Park Field #08
Nov 13 Sat 11:00 AM 30665 Winner of Pool AG Fury FC - Sesay Great Park Field #09
Nov 13 Sat 12:30 PM 30650 Winner of Pool AB Inland United SC Ruano Great Park Field #05
Nov 13 Sat 12:30 PM 30656 Winner of Pool AD Select Cities Avalanche Great Park Field #06
Nov 13 Sat 12:30 PM 30662 Winner of Pool AF Oxnard United SC Blue Great Park Field #08
Nov 13 Sat 12:30 PM 30668 Winner of Pool AH Roadrunners FC G08 Great Park Field #09
Nov 13 Sat 2:00 PM 30648 Eagles Black Albion CC AV G08 Academy Great Park Field #05
Nov 13 Sat 2:00 PM 30654 Palm Desert SC G08 AVSC Storm Red G08 Great Park Field #06
Nov 13 Sat 2:00 PM 30660 Hemet Juventus FC FC Valencia G08 SWAP SGV Great Park Field #08
Nov 13 Sat 2:00 PM 30666 Fury FC - Sesay Oxnard United SC Great Park Field #09
Nov 13 Sat 3:30 PM 30651 Inland United SC Ruano CVU G08 Blue Great Park Field #05
Nov 13 Sat 3:30 PM 30657 Select Cities Avalanche EDA Great Park Field #06
Nov 13 Sat 3:30 PM 30663 Oxnard United SC Blue Celtic Shamrocks Great Park Field #08
Nov 13 Sat 3:30 PM 30669 Roadrunners FC G08 Drako G08 IE Great Park Field #09
Quarter Finals
Nov 20 Sat 8:00 AM 37037 Winner of Pool AI Winner of Pool AP San Bernardino Complex 3
Nov 20 Sat 9:30 AM 37038 Winner of Pool AL Winner of Pool AM San Bernardino Complex 3
Nov 20 Sat 11:00 AM 37076 Winner of Pool AJ Winner of Pool AO San Bernardino Complex 3
Nov 20 Sat 12:30 PM 37077 Winner of Pool AK Winner of Pool AN San Bernardino Complex 3
Semi Finals
Nov 21 Sun 12:00 PM 38042 Winner of Game 37037 Winner of Game 37038 San Bernardino Complex 17
Nov 21 Sun 2:00 PM 38043 Winner of Game 37076 Winner of Game 37077 San Bernardino Complex 16
Championship
Dec 5 Sun 10:00 AM 39022 Winner of Game 38042 Winner of Game 38043 San Bernardino Complex 4
CHAMPION