TIME |
GAME |
HOME TEAM |
VISITING TEAM |
FIELD |
SEPTEMBER 7, 2019 Saturday |
8:00 AM |
19325 |
PARAMOUNT FC JRS B2006
1 |
UIFC LAGUNA FC ACADEMY
1 |
PARAMOUNT HS WEST CAMPUS 1 AND SS
|
10:30 AM |
19338 |
FC GOLDEN STATE 2006
0 |
SANTA MONICA UTD B06 BLUE
2 |
MONROVIA HIGH SCHOOL
|
11:10 AM |
19308 |
FC GOLDEN STATE NORTH
7 |
EAGLES
1 |
KCSP FIELD 06W
|
11:10 AM |
19332 |
SC ANTELOPE CA
3 |
TOTAL FUTBOL PRE-ACADEMY I
3 |
LANCASTER COMPLEX 26
|
12:45 PM |
19317 |
BOCA JRS LA B06 BLUE
2 |
CC AZTECS/COAST B06
2 |
MACLAY MIDDLE SCHOOL 1
|
SEPTEMBER 8, 2019 Sunday |
9:15 AM |
19310 |
CC AZTECS/COAST B06
3 |
TOTAL FUTBOL PRE-ACADEMY I
6 |
VENTURA COLLEGE STADIUM
|
1:00 PM |
19343 |
CENTRAL COAST CONDORS C B
0 |
PUMAS USA KICKERS
8 |
VENTURA COLLEGE STADIUM
|
SEPTEMBER 14, 2019 Saturday |
8:00 AM |
19326 |
BOCA JRS LA B06 BLUE
2 |
UIFC LAGUNA FC ACADEMY
4 |
MACLAY MIDDLE SCHOOL 1
|
9:40 AM |
19333 |
PARAMOUNT FC JRS B2006
3 |
TOTAL FUTBOL PRE-ACADEMY I
3 |
PARAMOUNT HS WEST CAMPUS 1 AND SS
|
11:15 AM |
19339 |
SC ANTELOPE CA
4 |
SANTA MONICA UTD B06 BLUE
2 |
LANCASTER COMPLEX 25
|
11:25 AM |
19353 |
FC GOLDEN STATE NORTH
5 |
CENTRAL COAST CONDORS C B
0 |
KCSP FIELD 06W
|
1:40 PM |
19344 |
FC GOLDEN STATE 2006
0 |
PUMAS USA KICKERS
13 |
MONROVIA HIGH SCHOOL
|
SEPTEMBER 15, 2019 Sunday |
11:15 AM |
19298 |
CC AZTECS/COAST B06
3 |
EAGLES
0 |
SANTA MARIA HIGH SCHOOL
|
SEPTEMBER 22, 2019 Sunday |
8:00 AM |
19318 |
CC AZTECS/COAST B06
0 |
FC GOLDEN STATE NORTH
3 |
SANTA MARIA HIGH SCHOOL
|
9:00 AM |
19340 |
SANTA MONICA UTD B06 BLUE
1 |
PARAMOUNT FC JRS B2006
4 |
JOHN ADAMS NORTH (SSBRA)
|
11:00 AM |
19299 |
EAGLES
0 |
UIFC LAGUNA FC ACADEMY
3 |
PLEASANT VALLEY #13
|
11:15 AM |
19334 |
TOTAL FUTBOL PRE-ACADEMY I
2 |
BOCA JRS LA B06 BLUE
2 |
WALTER KNOTT #1
|
11:45 AM |
19349 |
CENTRAL COAST CONDORS C B
3 |
FC GOLDEN STATE 2006
0 |
SANTA YNEZ VLY UNION HS
|
1:50 PM |
19345 |
PUMAS USA KICKERS
5 |
SC ANTELOPE CA
0 |
ST JOHN BOSCO DUNROBIN
|
SEPTEMBER 28, 2019 Saturday |
9:35 AM |
19346 |
PARAMOUNT FC JRS B2006
0 |
PUMAS USA KICKERS
2 |
PARAMOUNT HS WEST CAMPUS 1 AND SS
|
10:00 AM |
19341 |
BOCA JRS LA B06 BLUE
3 |
SANTA MONICA UTD B06 BLUE
1 |
MACLAY MIDDLE SCHOOL 1
|
11:10 AM |
19309 |
UIFC LAGUNA FC ACADEMY
3 |
CC AZTECS/COAST B06
1 |
GLAZIER ELEMENTARY 1
|
2:55 PM |
19357 |
FC GOLDEN STATE NORTH
4 |
FC GOLDEN STATE 2006
0 |
KCSP FIELD 13
|
SEPTEMBER 29, 2019 Sunday |
12:35 PM |
19300 |
TOTAL FUTBOL PRE-ACADEMY I
4 |
EAGLES
2 |
ST JOHN BOSCO DUNROBIN
|
OCTOBER 5, 2019 Saturday |
9:35 AM |
19347 |
PUMAS USA KICKERS
2 |
BOCA JRS LA B06 BLUE
1 |
LOS COYOTES ELEMENTARY 1
|
11:10 AM |
19327 |
UIFC LAGUNA FC ACADEMY
2 |
FC GOLDEN STATE NORTH
1 |
GLAZIER ELEMENTARY 1
|
12:20 PM |
19301 |
EAGLES
2 |
SANTA MONICA UTD B06 BLUE
1 |
PLEASANT VALLEY #13
|
3:15 PM |
19354 |
FC GOLDEN STATE 2006
1 |
SC ANTELOPE CA
5 |
MONROVIA HIGH SCHOOL
|
OCTOBER 6, 2019 Sunday |
9:40 AM |
19319 |
TOTAL FUTBOL PRE-ACADEMY I
0 |
UIFC LAGUNA FC ACADEMY
5 |
WALTER KNOTT #1
|
11:10 AM |
19355 |
PARAMOUNT FC JRS B2006
12 |
FC GOLDEN STATE 2006
0 |
PARAMOUNT HS WEST CAMPUS 1 AND SS
|
1:00 PM |
19302 |
PUMAS USA KICKERS
4 |
EAGLES
0 |
WALTER KNOTT #1
|
1:10 PM |
19352 |
CENTRAL COAST CONDORS C B
0 |
BOCA JRS LA B06 BLUE
5 |
SANTA YNEZ VLY UNION HS
|
2:00 PM |
19311 |
SANTA MONICA UTD B06 BLUE
3 |
CC AZTECS/COAST B06
2 |
SANTA MONICA HS #1
|
3:45 PM |
19360 |
FC GOLDEN STATE NORTH
4 |
SC ANTELOPE CA
1 |
KCSP FIELD 06W
|
OCTOBER 12, 2019 Saturday |
10:45 AM |
19303 |
EAGLES
2 |
CENTRAL COAST CONDORS C B
0 |
PLEASANT VALLEY #13
|
12:10 PM |
19356 |
FC GOLDEN STATE 2006
1 |
BOCA JRS LA B06 BLUE
6 |
MONROVIA HIGH SCHOOL
|
OCTOBER 13, 2019 Sunday |
11:10 AM |
19312 |
CC AZTECS/COAST B06
0 |
PUMAS USA KICKERS
6 |
SANTA MARIA HIGH SCHOOL
|
12:45 PM |
19320 |
UIFC LAGUNA FC ACADEMY
4 |
SANTA MONICA UTD B06 BLUE
2 |
GLAZIER ELEMENTARY 1
|
12:55 PM |
19358 |
SC ANTELOPE CA
1 |
PARAMOUNT FC JRS B2006
5 |
LANCASTER COMPLEX 32
|
1:15 PM |
19335 |
TOTAL FUTBOL PRE-ACADEMY I
0 |
FC GOLDEN STATE NORTH
5 |
WALTER KNOTT #1
|
OCTOBER 19, 2019 Saturday |
9:00 AM |
19313 |
CENTRAL COAST CONDORS C B
2 |
CC AZTECS/COAST B06
2 |
TALLEY FIELD #1
|
10:30 AM |
19304 |
FC GOLDEN STATE 2006
1 |
EAGLES
6 |
MONROVIA HIGH SCHOOL
|
11:15 AM |
19359 |
BOCA JRS LA B06 BLUE
2 |
SC ANTELOPE CA
0 |
LANCASTER COMPLEX 26
|
12:45 PM |
19362 |
FC GOLDEN STATE NORTH
0 |
PARAMOUNT FC JRS B2006
3 |
KCSP FIELD 13
|
12:55 PM |
19321 |
PUMAS USA KICKERS
1 |
UIFC LAGUNA FC ACADEMY
0 |
PIONEER HIGH SCHOOL #2
|
5:10 PM |
19328 |
SANTA MONICA UTD B06 BLUE
1 |
TOTAL FUTBOL PRE-ACADEMY I
3 |
JOHN ADAMS NORTH (SSBRA)
|
OCTOBER 20, 2019 Sunday |
8:00 AM |
19329 |
TOTAL FUTBOL PRE-ACADEMY I
2 |
PUMAS USA KICKERS
2 |
WALTER KNOTT #1
|
9:35 AM |
19361 |
PARAMOUNT FC JRS B2006
0 |
BOCA JRS LA B06 BLUE
0 |
PARAMOUNT HS WEST CAMPUS 1 AND SS
|
10:35 AM |
19305 |
EAGLES
2 |
SC ANTELOPE CA
3 |
PLEASANT VALLEY #13
|
11:45 AM |
19314 |
CC AZTECS/COAST B06
7 |
FC GOLDEN STATE 2006
1 |
SANTA MARIA HIGH SCHOOL
|
12:45 PM |
19322 |
UIFC LAGUNA FC ACADEMY
4 |
CENTRAL COAST CONDORS C B
1 |
GLAZIER ELEMENTARY 1
|
3:35 PM |
19342 |
SANTA MONICA UTD B06 BLUE
1 |
FC GOLDEN STATE NORTH
2 |
SANTA MONICA HS #1
|
OCTOBER 26, 2019 Saturday |
1:30 PM |
19350 |
SC ANTELOPE CA
0 |
CENTRAL COAST CONDORS C B
2 |
LANCASTER COMPLEX 29
|
OCTOBER 27, 2019 Sunday |
11:45 AM |
19323 |
FC GOLDEN STATE 2006
1 |
UIFC LAGUNA FC ACADEMY
8 |
RIO HONDO COLLEGE
|
1:30 PM |
19351 |
CENTRAL COAST CONDORS C B
1 |
PARAMOUNT FC JRS B2006
8 |
SANTA YNEZ VLY UNION HS
|
NOVEMBER 3, 2019 Sunday |
9:35 AM |
19306 |
PARAMOUNT FC JRS B2006
3 |
EAGLES
1 |
PARAMOUNT HS WEST CAMPUS 1 AND SS
|
11:30 AM |
19315 |
SC ANTELOPE CA
2 |
CC AZTECS/COAST B06
0 |
LANCASTER COMPLEX 26
|
12:55 PM |
19330 |
CENTRAL COAST CONDORS C B
3 |
TOTAL FUTBOL PRE-ACADEMY I
2 |
SANTA YNEZ VLY UNION HS
|
1:05 PM |
19363 |
FC GOLDEN STATE NORTH
0 |
BOCA JRS LA B06 BLUE
3 |
KCSP FIELD 06W
|
5:45 PM |
19336 |
SANTA MONICA UTD B06 BLUE
0 |
PUMAS USA KICKERS
4 |
UNIVERSITY STADIUM
|
NOVEMBER 10, 2019 Sunday |
9:35 AM |
19324 |
UIFC LAGUNA FC ACADEMY
2 |
SC ANTELOPE CA
2 |
GLAZIER ELEMENTARY 1
|
11:10 AM |
19331 |
TOTAL FUTBOL PRE-ACADEMY I
7 |
FC GOLDEN STATE 2006
0 |
LOS COYOTES ELEMENTARY 1
|
12:00 PM |
19316 |
CC AZTECS/COAST B06
1 |
PARAMOUNT FC JRS B2006
4 |
SANTA MARIA HIGH SCHOOL
|
12:35 PM |
19307 |
EAGLES
0 |
BOCA JRS LA B06 BLUE
1 |
PLEASANT VALLEY #13
|
2:05 PM |
19337 |
SANTA MONICA UTD B06 BLUE
2 |
CENTRAL COAST CONDORS C B
1 |
SANTA MONICA HS #1
|
3:35 PM |
19348 |
PUMAS USA KICKERS
5 |
FC GOLDEN STATE NORTH
4 |
ST JOHN BOSCO DUNROBIN
|
|